Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 19:19:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на V_e_S_i -17.09.2011г.  (Прочетена 62302 пъти)
 
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 28, 2011, 14:41:08 »

Весииииии мила страхотни сте а  сватбата е един мечтан сън това е била вашата приказка.Радвам се че сподели с нас това изживяване тези емоции вълнения и трепети.Пожелавам ви  огънчето на любовта да не угасва никога и скоро да дойдеш в клуба на мамчетата.Успех и носете това щастие и този пламък в очите ви завинаги.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #196 -: септември 28, 2011, 14:46:05 »

Поздравления Веси още веднъж. Наистина по думите ти личи, че си щастлива, независимо от недоразуменията в ресторанта. След всеки такъв разказ осъзнавам все почеве, че и перфектна подготовка да имаш все нещо няма да е наред. Така, че не обръщай внимание на тези неща. Важното е, че Вие и Вашите гости сте останали доволни от празненството. Пожелавам Ви и за напред да сте така влюбени, да се събуждате един до друг с целувка дъъъълги досини, а искрата в очите никога да не загасва.
Активен
luce
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #197 -: септември 28, 2011, 15:13:52 »

Веси, много хубав разказ и снимки  smile

Бъдете винаги така влюбени, щастливи и посрещайте хванати ръка за ръка всичко заедно. И най-искрено ти пожелавам в най-скоро време бебче  good
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 28, 2011, 15:20:07 »

Супер разказче! Явно е било много весело и забавно. Не знам дали да кажа мерси за зарибявката със снимките smilesmilesmile По-скоро за сега не - ще чакам още  blum
А песента, която сте избрали за първи танц е супер!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 28, 2011, 16:00:52 »

Сватбата ти е била прекрасна,а сега чакаме снимки  blum
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 28, 2011, 16:19:56 »

страхотен разказ,много хубава сватба сте имали heart Bravo чакам снимки
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 30, 2011, 13:41:44 »

Благодаря ви момичета, карате ме да се чувствам прекрасно give_rose give_rose give_rose 
Не искам да ви карам повече да чакате и качих няколко снимки от приятели в галерията.
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/v_e_s_i/v_e_s_i/?action=gallery
blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: септември 30, 2011, 14:13:22 »

Страхотен разказ!!!  Bravo А ако имаше и още, нямаше да откажа да си го чета!!! Било е страхотно, а малките перипетии само са добавили пикантен вкус на всичко! danceg
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: септември 30, 2011, 14:18:48 »

Страхотна приказка smile разказа е много вълнуващ smile,  а снимките са много хубави   good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 30, 2011, 16:14:53 »

Била си много красива булка  give_rose Ще чакаме и другите снимки (дано има и снимка на прическата ти,че имам голямо желание да я видя без воал  smile )
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #205 -: септември 30, 2011, 18:40:13 »

Втората рокля направо е "трепач"  good! И това е било голяма изненада сигурно  Bravo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: октомври 01, 2011, 11:32:37 »

Свекърва, балгодаря! Добре, че си ти, че иначе бях забравила за тази втора рокля да ви кажа good badgirl

Въпросната рокля беше втората рокля на майка ми blush Беше изненада за всички, че аз ще я обличам, даже и аз не предполагах. Само, че тя когато реши, че ще се преоблича се оказа, че си е забравила сутиена pardon и няма как да я облече, защото не се харесваше как й седи без сутиен (както виждате тя е точно по тялото nea) Обаче малко преди тортата аз не издържах и се преоблякох с нейната рокля pleasantry Оказа се, че на бюстието имаше някакво ръбче, което така ме убиваше цял ден и вече в ресторанта ми стана доста некомфортно да танцувам с това ръбче и реших да се възползвам от чисто новата рокличка на мама, която НИЕ й подарихме за рождения ден 2 седмици преди сватбата blush Аз, естествено също нямах сутиен, но добре, че с кумата сме един размер, та тя ми услужи с нейния, понеже нейната рокля може и без сутиен да се носи. Голям смях беше докато се събличахме и обличахме в тоалетната  sarcastic sarcastic А да не ви казвам какво беше малко по-рано като ми се наложи да ходя до тоалетната с огромната пола - кумата влиза с мен и ми държи полата, а аз издавам разни нечленоразделни звуци на облекчение, защото отдавна ми се ходеше до тоалетната, а тя милата ми вика да съм по-тиха, че не се знае кой е отвън и какво може да чуе  sarcastic laugh funnytooth funnytooth
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: октомври 02, 2011, 11:31:30 »

Страхотен разказ Веси и снимки. Всичко изчетох на дъх. Много красива булката.  smile

За ресторанта наистина много тъпо, че са оставили другите хора да влизат при вас. Не мога да повярвам.  crazy Дано поне се поучат от това, което си написала. Според мен им напиши един имейл с твоя отзив. Но най-важното, че сватбата ти е минала супер.  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: октомври 10, 2011, 10:57:36 »

Момичета, бързам да ви се похваля, че в събота си взехме снимките и са мноооогоооо хубави! danceg Ще се опитам най-скоро да ги кача в албума, но трябва да ги смалявам, че са доста големи. Повечето са над 2 MB blush  Ще се опитам даже още днес, но ако някой знае как да смаля повече снимки наведнъж  да ми пише girl_wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: октомври 10, 2011, 11:30:42 »

Аз ги смалявам всичките наведнъж с Picasa.
Чакаме с нетърпение  blum
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines