Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 04:10:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на V_e_S_i -17.09.2011г.  (Прочетена 62138 пъти)
 
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 18, 2011, 13:56:41 »

valtsvet, Илиенци ме устройва идеално good само можеш ли малко по-точно да ми кажеш къде да ги търся crazy
дам вътре в така наречения мол, има само един такъв магазин, където продават гребенчета, по това ще го познаеш, не е много голям, мъж и жена китайци са, продавачите, имат голяма маса на която са и гребенчетата и форкетите са най-отпед в кръгли кутийки, снимки на тях качих в галерията Wink
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #16 -: август 18, 2011, 14:01:41 »

Vesi, честита темичка и от мен.  give_rose
Желая ти най-прекрасният ден в живота ти да се превърне в незабравима приказка.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 18, 2011, 14:08:27 »

valtsvet, благодаря много. Аз точно се чудех дали да не отскоча до Илиенци да видя там за тези неща yahoo danceg yahoo

Наде, благодаря за хубавите думи! Повярвай ми, чувството е неописуемо - много е хубаво да знаеш, че хора, които реално не познаваш, освен само от форума, се вълнуват заедно с теб и са чакали да дойде денят и да ти направят тема give_rose

Между другото, да се похваля и тук - качих си  снимки на нещата от Асеновград - бутониери, шампанско, панделки за свещи и чаши, подаръчетата yahoo yahoo Ако знаете само как сутринта дойдох по-рано на работа, за да ги кача на компютъра. Колегите идват, искат да им смятам разни неща, отстрани един куп поръчки ме чакат, а аз......свалям снимки от фотоапарата, за да си ги кача във форума sarcastic laugh banana banana
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 18, 2011, 17:14:41 »

Леле, Веси, колко малко остана до нашите сватби, няма и месец, нали сме на една дата.
Аз не бях влизала много време, защото е лудница около мен, но се сетих, че вече си имаш тема и исках да ти пожелая спокоен последен месец като госпожица и да ти върви подготовката  danceg

Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 18, 2011, 17:24:52 »

Хайдее, честита темичка Веси   Сватбаааа
Остана един месец и до твоят сватбен ден ,желая ти много положителни емоции и всеки един ден до сватбата да бъде изпълнен с усмивки. give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #20 -: август 18, 2011, 20:04:35 »

Веси аз диадемата за сватбата си взех от Малкия цум а там има и такива дето искаш тип коронка и не са много пари диадемата ми беше 12 лева мисля  girl_wink
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 18, 2011, 23:01:48 »

Веси много красиви неща сте си взели
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 19, 2011, 07:31:00 »

Веси, честита темичка. give_rose Лека подготовка и една незабравима сватба ти пожелавам
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 19, 2011, 08:40:31 »

Иве, благодаря за информацията kiss2

Garfield,cherry_dream, valtsvet ,мога да ви кажа, че според мен датата ни е прекрасна и много се радвам, че заедно ще си споделяме емоциите. Сигурна съм, че всяка година на годишнината ни ще се сещам за вас и за това, че и вие празнувате сега  със мъжете си danceg Аз например съвсем случайно я избрах тази дата Girl_hide Първоначално бях решила да е 27.08 и до последно вечерта преди да ходим да се записваме за ритуалната зала си мислех,че тази ще е датата. Само че..........като станах сутринта и вече имах друга идея - случайно прехвърлих следващите съботи напред и видях,че 17-ти се пада събота и така реших,че ТАЗИ ще е датата danceg Казах на младоженеца, той се съгласи, а пък  е и Любомир, та има и имен ден тогава и ще имаме двоен празник. Самият ден - Вяра, Надежда и Любов е много хубав и много се радвам, че именно тогава ще бъде НАШАТА СВАТБА!

Стига толкова съм ви занимавала с това....

panteryx, dany_87, lina_bs , , благодаря ви за милите думи! На Деската - благодаря, че дори и след като е минала нейната сватба, не остава безучастна  heart , а на Линчето и на Дани  - желая и на вас прекрасни последни "момински" дни и още по-прекрасни сватби! heart heart

Аз не знам дали ви казах че и торта сме си избрали - ще бъде от Торти Чочко! Там е сладкарка една братовчедка на майка ми и ще имаме някаква отстъпка от 10% май или нещо такова crazy Тортата ще бъде малка във формата на сърце за ритуала и отделно две големи правоъгълни торти за около 130 парчета от същия вид и вкус за гостите Girl_hide Ето такава ще е примерно отвън тази за ритуала: , а отвътре ще бъде ето тази:

Между другото, не ме разбирайте погрешно за ризата на любимия. Не съм го пришпорвала, beating  просто му вметнах, дали не може да е с розова риза, но той категорично ми отказа Girl_sing Да ви се похваля все пак,че вчера си е купил и риза и обувки, но твърдо е решил да е без вратовръзка pardon Какво да го правя, така си е решил - не мога да го насилвам diablo Иначе ризата е черна на някакви тънки бели раета или поне така ми я описаха, но още не съм я виждала, понеже снощи бяхме на гости да празнуваме раждането на племенника ни yahoo danceg и не сме се прибирали вкъщи. Довечера ще я видя и ще ви пиша по-подробно за ризата.

Офф, пак съм с дълъг пост, ама...... badgirl
« Последна редакция: август 19, 2011, 09:05:55 от V_e_S_i » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #24 -: август 19, 2011, 09:22:46 »

Обожавам черни ризии! Според мен един мъж е най-елегантен и най-секси в черна риза. Избора на мъжа ти може да се окаже по-добър от твоя, да знаеш.  banana
Иначе ти спазила ли си правилото мъжа да не вижда роклята? smile И другото, което исках да те питам е какво пише на халките, уж добре са снимани, ама аз не го разчитам.  blush

П.П. Тортата е много сладка!! smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #25 -: август 19, 2011, 09:44:02 »

Веси и аз държах да е с розова риза когато кумувахме, първо се дърпаше после сам си я избра. Исках вратовръзка той дума не даваше да се каже за нея и деня преди сватбата пак сам си я купи. ROFL Сега за следващата сватба пак умува дали да я слага. Нищо не се знае може и при Вас така да се случи. Но важното е той да се хареса и да се чуства комфортно. Тортата е много хубава. Поздравления за добрия избор Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 19, 2011, 09:46:45 »

Наде, и аз харесвам черни ризи. А и той си е един такъв висок и изглежда доста добре с костюм, та сигурна съм, че ще е много хубав (естествено, нали е моя любим  girl_in_love)

Иначе, аз съм спазила традицията, но по-скоро заради изненадата. Той не е от любопитните и 100% не чете форума. казах, че ще бъде изненада и той дори не е възразявал или разпитвал нещо. Дори един път като заговорихме за обувките и той ми вика: "е, те няма кой знае колко да се виждат, нали ще са под роклята"  funnytooth laugh Мисли си милия, че ще съм с дълга рокля sarcastic даже и за жартиера ми се заканва, че щял да постави рекорд за най-дълго стоене по полата на булката  ROFL ROFL, ама пак не е познал - направо се чудя къде ще се завре под тази къса пола sarcastic

На халките пише "Завинаги заедно, име и дата" girl_wink

Момичета сега гледам оферти за мини сватбено пътешествие в седмицата 19-25.09, но се чудя, ако не съм си сменила личната карта дали ще имам проблем само седмица след сватбата crazy
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #27 -: август 19, 2011, 10:45:52 »

Веси, от мен първо честит племенник, да е жив и здрав....колко хубави емоции само покрай теб yahoo. Тортата, която си показала отвътре е направо мммм изглежда вкусна даже и от картинката:). Според мен с паспорта няма да имаш никакви проблеми, все пак няма кой да знае, че си се омъжила, няма да го пише на челото ти!! Една моя колежка ми каза, че си е изкарала нов паспорт 8 месеца след сватбата и не е имала проблеми girl_wink. Ние ще сме на сватбено в чужбина и заминаваме 4 дни след сватбата, даже резервацията ми е с сегашната карта и вярвам, че няма да имам никакви проблеми.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 19, 2011, 10:55:52 »

Веси, привет мила. Надявам се не си си помислила, че не следя темичката ти, просто чак сега се отписвам.

Много ще е забавна реакцията на любимият ти като те види с къса рокля. Явно е, че е със съвсем други очаквания, мисли си за класическа дълга рокля, було и т.н. smile Предупреди фотографа да заснеме този момент - мисля че ще е чудесен!

Относно смяната на фамилията - имаш цял месец да свършиш тази работа, недей да бързаш да го правиш веднага след събитието - отпочини си спокойно, пък като се върнете от почивката - тогава се заеми с тези работи. Плюс това нормално карта се вади 1 месец, с бърза поръчка, за 3 дена, са си 40 и нещо лева.. няма смисъл да бързаш толкова. Цял живот ще си носиш новата фамилия, чак няма да искаш да си я сменяш старата в един момент biggrin
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 20, 2011, 01:39:31 »

Веси, нещата са ти страхотни! И всичко е в един тон!  good
Искам и аз да видя физиономията на младоженеца като те види с роклята, къса отпред!   danceg А и тя как ти стоииии!  Oh my ... girl_in_love Супер!
Аз въобще не се бях сетила, че на 17ти е "Вяра, Надежда, Любов". Наистина е много яко!  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines