Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:00:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Desirer - 07.07.2012 г.  (Прочетена 30468 пъти)
 
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #120 -: август 07, 2012, 18:16:34 »

Честита месечинка и от мен!  give_rose
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 07, 2012, 18:29:19 »

Честита месечинка!   gu6
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #122 -: август 07, 2012, 19:55:22 »

Благодаря момичета smile
Още нямам снимки от професионалния фотограф, за това и не съм показвала. Уж беше 30 дни, вчера се обаждам и той ми вика 30 работни...... Може и да ми е казал, но не си спомням, а така ги чакам, нямам търпение. Мисля си, гледай да са хубави, че идвам с пушката  Wink.
Видеото го взехме още преди няколко седмици, но нямам трейлари и тем подобни и няма, как да го споделя с вас. Записа е с качество блу рей и е около 20ГБ, трудно става в интернет.
Иначе сме доволни от видеото, не че сме държали особено на него, но съм доволна, че все пак се решихме да имаме. Дилемата беше, че искаме високо качество, но цената ни се виждаше прекалено висока. Тук от Делийски студио успяха да намерят варянт да се включат в нашия бюджет, за да имаме и ние видео. Като цяло не ме кефеше да гледам сватби, но моята си ми харесва и си я гледам, като го взехме го гледахме с около 10 човека, та малко ми втръсна и си даваме почивка smile. Младоженеца го гледа 2 пъти и вика край, като чуе за филма и лошо му става. smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 08, 2012, 12:11:57 »

Честита месечинка! give_rose
И при нас е същото,аз видеото го гледах...........не мога да си спомня вече колко пъти,а моето мъжленце и то само два пъти и като се прибере от работа и ме намери пак пред екрана и вика:е стига де,дай си малко почивка DANCE
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #124 -: август 23, 2012, 14:53:24 »

офффффффффф момичета още няма снимки.........
изключително съм подразнене от студиото на което се спряхме, до като си говорехме срокът беше 30 дни, така любезно беше спестена думата "работни". Като плащахме разбрахме вече за дните, че са работни, ама малко пред свършен факт вече приготвили капарото. Сега се обаждам и стана минимален срок за изработка 30-35 дни, като ми се натъртва думата минимален, викам а максимален колко е 5 години   angry beating. Само дано са хубави снимките, че ще ги взривя.........
Викам ама извинете аз забравих, че съм се омъжила........ са на цяла България ли обработват снимките, и какво толко ги обработват млади сме хубави сме.......
И гледам, че всички момичета от същата дата си взеха снимките само ние не.........
Много, изключително много разочарована, исках да мина през всички теми, да покажа от кой съм доволна, да се аргументирам със снимки..... няма братче, аз ще се пенсионирам докато си взема сватбените снимки.
И след толкова време, аз всеки ден се самонавивам, как снимките не са като хората, как няма да ми харесат, и като се познавам ще се самоубедя и край и най-хубавите да ми връчи......аз вече ще съм си изградила мнение, още сега бих си дала негативното мнение във фотогравската тема, но все пак ще изчакам да видя на какво мязат снимките.
Иначе хубава новина, че днес си направихме подарък от събраните пари от сватбата, купихме си кола, която ни е първата и дълго чакана и сме много щастливи, аз бях до като не ми развалиха настроението от студиото.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #125 -: август 23, 2012, 16:11:44 »

Първо честита придобивка - да си я ползвате със здраве и да посещавате хубави места  Bravo

Не се ядосвай за снимките. Преди време съм помагала на професионални фотографи със снимките и мога да ти кажа, че недостатъка на цифровата техника е, че всичко трябва да се прекара през компютъра. По-добре да се помотат и да ти дадат накрая хубави снимки, а не после да съжаляваш. Имай още малко търпение  girl_wink
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #126 -: септември 15, 2012, 19:45:49 »

Имам вече снимки момичетаааааааааааааааааа smile  danceg
давам линк, ако не се отварят пишете. За сега албума е предимно от фотоси на мен и младоженеца, по-късно може да направя още един, какво се е случвало в ресторанта.


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4481175708569.180693.1265356541&type=3&l=6a2664b563
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 15, 2012, 20:43:47 »

Много красива булка си била  :bravo:Прическата,гримът,роклята.......всичко е страхотно  yahoo С нетърпение очаквам и следващата "порция" снимки  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 15, 2012, 21:34:14 »

Олеее много си красива, ама и мъжът ти е много хубав girl_wink Много ми харесва, че гостите(поне тези , които видях) са много стилно облечени.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #129 -: септември 15, 2012, 21:54:26 »

Благодаря момичета smile Ето още малко снимки smile
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4482759068152.180739.1265356541&type=1&l=ebe49ae199
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 15, 2012, 22:24:22 »

Хубава градска фотосесия и усмихнати хора- чудесно ! smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines