Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 15:51:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на V_e_S_i -17.09.2011г.  (Прочетена 62218 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« -: август 17, 2011, 02:40:33 »

 
heartV_e_S_i Дойде време и за теб да имаш своя сватбена темичка heart


Преди 2 месеца ти мен ме изненада с моята тема и заедно с мен се вълнуваше покрай подготовката и затова реших, че искам аз да съм тази която ще зарадва теб girl_wink и надявам се да съм успяла...

Нека тук споделяш и се вълнуваш през останалите 30 дни до така дългоочаквания ГОЛЯМ ден weddingday а ние ще следим какво става с подготовката и ни разкажи до къде сте стигнали? Чакаме и снимки girl_wink
« Последна редакция: август 17, 2011, 02:44:20 от Ивето » Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 17, 2011, 04:59:34 »

Веси дошло време и за твоята темичка  yahoo
нека да тук да споделиш най-хубавите ти емоции до големия ден,желая ти приятна финална подготовка  give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 17, 2011, 07:11:49 »

Веси честита темичка изпълния с много емоции и вълнения покрай подготовката и ни въведи във вашата приказка с разказчета и снимчици.Успех
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 17, 2011, 07:59:18 »

Честита ти темичка Веси. Пожелавам ти само приятни емоции до големия ден.  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 17, 2011, 08:58:01 »

Иве,....... kiss2  kiss2 kiss2 Благодаря ти, че си се сетила за мен heart  Трогна ме много с хубавите си думи ! Ти си ми една от по-близките дружки тук, наистина се вълнувах много покрай твоята сватба, радвах се с теб и някакси съпреживявах емоциите ти! Радвам се, че сега и ти ще си част от моя празник give_rose А между другото, какво правиш в 03 ч  Oh my ... Защо не спиш?

dany_87 ,mimi1809, Princess_of_the_Dawn, много ви благодаря за пожеланията  heart Ще се радвам да споделям с емоциите си с вас и да ви кажа честно - чувствам се някакси странно, че е дошло и моето време вече да ставам БУЛКА! Направо ми се присвива стомаха като се замисля колко малко остава вече  girl_in_love Вчера най-сетне успях да хвана младоженеца и да му пусна сватбената песен, която съм избрала. Той я хареса yahoo, а пък и аз му я пуснах с превод във vbox-a и го видях как се развълнува и той. Спяхме се на тази: http://vbox7.com/play:a3f58dbc - открих я съвсем скоро и то случайно pardon Тя е точно това, което исках - първо да е дует, второ - да не е някоя прекалено комерсиална, трето - да е с подходящ текст ( а тази определено е  с такъв good) и четвърто - младоженеца да я хареса tease  Малко май е бавничка в началото, но предполагам, че DJ-я ще може да я поизреже и да започне от по-мелодичната част crazy Иначе, много ми харесва изпълнението на същата песен от един концерт с Backstreet boys, но го има само на живо: http://vbox7.com/play:e0cd5baa Може би и с тази ще успее да се справи DJ-я, но не знам.... =]Какво мислите вие, как ви се струва?Коя от двете бихте избрали?


Момичета, за това до къде сме стигнали и какво ни остава още, ще ви пиша малко по-късно, че имам малко работа сега witchpc-mainiak write
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #5 -: август 17, 2011, 09:11:14 »

Няма за какво да ми благодариш, и се радвам че точно аз я направих heart сега и аз ще мога още веднъж да преживея емоцийте покрай подготовката на твоята сватба give_rose Какво правя толкова рано: ами бебето много тежи вече и не може да се спи нормално и реших да свърша нещо полезно girl_wink (да не ти пълня темата с моите неща...).

Веси за песента бих избрала първата girl_wink
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 17, 2011, 09:20:54 »

Еххх, Ивето ме изпревари, точно вчера видях, че ти остава един ден и си викам утре ще ти пусна темичка, но нищо smile честито и от мен, да я напълниш с много позитивни разказчета и започвай да се отчиташ! Мисля, че си свършила много неща, така че имаш да докладваш lol
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #7 -: август 17, 2011, 10:12:44 »

Ах Иве изпревари ме. Тъкмо проверявах дали има вече темичка или аз да направя.
Веси честита темичка. Да я напълниш само с хубави емоции, а после и с много весели снимчици.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 17, 2011, 16:46:51 »

Весии, айде честита ти темичка! Ето, че дойде и твоето време и тооолкова малко остана! Дано тези дни само хубави емоции да ти пълнят душата!  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 17, 2011, 18:54:26 »

Ех, и мен ме изпревариха! А така исках да ти я отворя аз темичката! Но по-важното е, че вече си я имаш и в нея ще споделяш с нас всичко, което те вълнува!!!  yahoo Пожелавам ти много сладки дни дофинала!!! give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #10 -: август 17, 2011, 18:56:56 »

Честита темичка, Веси give_rose Ето, че не остана и до вашата сватба! Пожелавам ти много усмивки и хубави емоции през оставащия месец, а на финала - незабравим сватбен ден weddingday
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 18, 2011, 09:28:36 »

lawyer, Mishi, pink_panther, Monikamaria, ♥ Тiama ♥ , ....   thank you thank you thank you  Ако знаете как се чувствам, като ви чета как всяка е искала да ми направи темата heart heart heart heart  Много съм щастлива! Да си призная честно, в началото изобщо не съм и подозирала, че ще ми станете толкова близки и толкова много неща ще си споделям с вас. Dance2 Дори си мислех,че едва ли някоя ще ми направи тема, но ето че дойде време и вие направо ме трогнахте с вниманието си kiss2 give_rose 
Време е вече и аз да дам отчет, а всъщност и да си направя отчет какво съм свършила и какво ми остава още  write Speech Reading :writer:Така.....имам ресторант Flowers, видео - Иво Кирилов от БНТ, фото (не знам как се казва  biggrin с видеооператора са екип) DJ IVO, Ритуална зала Красно Село, Църква Св. Рождество Богородично.....това са най-важните неща. Имам гримьoрка Елена Тодорова (има страница във фейсбук - може да видите нащата й) и фризьорка от салон BLUSH BEAUTY (ако имате впечатления - споделете ги) Останалото: рокля, чанта, обувки, воал, ръкавели, жартиер, костюм за младоженеца, халки,шампанско, чаши, свещи, подаръчета, бутониери,късметчета, кошница иииииииииии crazy crazy crazy това е май, което имаме. Днес малдоженеца ще ходи с майка ми и сестра ми да си купува риза и обувки. Ще го видя какво ще си вземе - понеже костюмът му е светъл. Отначало ми беше казал да забравя angry, но в крайна сметка сам си избрал такъв danceg danceg аз докато меря рокли. Много се радвам, че без да иска е уцелил точния цвят, който да се връзва с роклята ми. Той е бяло-сивкав, ето тук може да видите модела и цвета горе-долу (този светлия цвят): http://www.maniac.bg/%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB-%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81/ Аз много исках да е със светла риза, най-вече розова, но той пак ми каза да забравя, че нямало да сложи такава риза, а ще си търси нещо тъмно сиво/графитено, защото външните шевове на костюма са такъв цвят. Сега се сещам, че трябва да звънна на мама да й кажа все пак да се опита да го убеди за розова риза Xixixi :xixixi:Дано да успее!

Другото, което ни остава е да си купя силиконови подложки за обувките, някакви бижута от тези с камъчетата. Даже, яко сте виждали някъде нещо по-семпло кажете да знам къде да ходя в събота или неделя pleasantry Фуректи за прическата от тези само с камъче и някакво гребенче или мини-коронка пак с камъчета (това вече изобщо не знам от къде )crazy crazy crazy По-скоро нещо такова търся: или Помагайте, ако сте виждали някъде give_rose Друго, друго.... crazy crazy  - червено вино, което смятам сама да си украся някакси, балони, погачи (кумата, свеки и мама да му мислят blush), книга за пожелания (пак от кумата), букет да видя къде ще си поръчам....то всъщност доста неща има, ама сега не се сещам. Ааа, трябва и медицинските вече да ходим да си направим! Малко по малко отмятам нещата и дори съм почнала да си правя разпределение на гостите и после да махам тези, които няма да дойдат. Иска ми се максимално неща да направя в близките 1-2 седмици, за да може да ми е по-спокойно накрая girl_wink

Леле......аз се улях направо sarcastic sarcastic sarcastic Ама какво да се прави - такава съм си, всичко подробно трябва да разкажа, иначе няма да съм аз  badgirl Хайде целувки kiss2 kiss2 kiss2 и до скоро!
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 18, 2011, 10:52:50 »

надявм се да съм полезна, такива има на стоков базар Илиенци, китайски са, но пък въобще не им личи, същите ги продават и на пиротска по сватбените салони, но с доста солидна надценка, аз си купих от илиенци 20 фуркетки във формата на цветенце с камъчета за 8лв, а гребенчето за 7лв, по пиротска вървят гребенчетата по 20-30лв, а фуркетите ги продават на бройка по 1.50 crazy

п.с. Честита темичка  give_rose Bravo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 18, 2011, 12:21:34 »

valtsvet, Илиенци ме устройва идеално good само можеш ли малко по-точно да ми кажеш къде да ги търся crazy
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #14 -: август 18, 2011, 13:28:55 »

Весиии!!! smile Честита темичка, душо! Щях да ти пожелая да я изпълниш с много приятни емоции, ама докато изчета какво си написала, осъзнах, че то вече е факт.  heart
Завиждам ти, че толкова съфорумки са чакали момента да ти отворят темичка. И аз като теб се чудя сега дали ще има кой да ми отвори и на мен.  blush
Много красиви работи си си накупила (пак да си кажа аз!). Коронка аз имах на бала ми и я купих от едни циганета. Хем за малко пари, хем страхотна, така или иначе е за веднъж и няма смисал да се ръсиш сумати пари. Желая ти успех да си ги намериш на прилична цена и каквито ти искаш!
Недей пришпорвай мъжа ти за ризата му. Остави го сам да реши и ще видиш, че щом си го оставила на мира, сам ще поиска да си купи тази, която ти харесваш. Жените сме си хиени, трудно ни разбират и за това дори подсъзнателно мъжете искат да ни угаждат.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines