Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 19:21:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Парти с булчински рокли!  (Прочетена 44846 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 25, 2007, 20:52:23 »

Браво момичета - все повече и повече ставаме. Bravo Bravo Bravo Сега остава сериозно да се организираме и ще стане невероятен купон.  danceg
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #106 -: септември 25, 2007, 21:22:31 »

То купона е гарантиран- просто няма как да не бъде невероятно забавно give_rose А и мисля, че и организирането няма да се забави много  good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 25, 2007, 23:45:47 »

Моята сватба мина преди 2 седмици, но аз пак нямам търпение да си облека булченската рокля! С най голямо удоволствие ще дойдем и ние! Моят мъж е доста контактен и щур, обича да пътува, знае и английски ( Miri  Wink ) и няма да има нищо против! Може даже да се обадим и в някоя медия да отрази нашите щуротии, предполагам и списане "Сватба" ще прояви интерес, И Калина от "Моята сватба" по СКАТ също мисля че ще се заинтересува.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 26, 2007, 09:40:36 »

Момичета, искам да ви кажа, че тази идея беше осъществена в Бургас преди няколко дена. Една мацка, по повод годишнината от брака си събрала няколко свои дружки и си облекли и роклите, и прически спретнали и грим както си трябва, шаферки им били вече доста големите деца, защото това се случва към 6-7 години след сватбите им. Бяха в р-т Национал в Бургас, гледах снимки във вестника, много яко изглеждаха.И мъжете им бяха там и изобщо, нашата идея в реализиран вид.
Но ние ще сме повече и ще сме в средата на България, което е готино, защото ще сме проявили супер желание за да се занесем чак там.
Аз съм ЗА!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #109 -: септември 26, 2007, 10:05:36 »

Получило се е супер сигурна съм- ето имаме и други съмишленици из България  good Да като се организира нащето парти ще бъде много по- мащабно и ще има доста по- голям отзвук сигурна съм good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 26, 2007, 18:48:55 »

хехе, тази темичка чак сега я откривам! Готина идея! Особено че всички ме питаха за какво ми е толкова скъпа рокля като няма да я облека втори път, а сега ще мога да им натрия носовете и да кажа, че ще облека и втори път!  yahoo Хихи, сега даже ми хрумна, че може на някой Halloween да направим такова парти с булчински рокли, тогава никой няма да ни гледа странно, а дори и да ни гледат странно, винаги можем да се оправдаем с празника и да кажем, че сме се маскирали като булки.  DANCE DANCE DANCE
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 27, 2007, 07:51:35 »

хехе, тази темичка чак сега я откривам! Готина идея! Особено че всички ме питаха за какво ми е толкова скъпа рокля като няма да я облека втори път, а сега ще мога да им натрия носовете и да кажа, че ще облека и втори път!  yahoo Хихи, сега даже ми хрумна, че може на някой Halloween да направим такова парти с булчински рокли, тогава никой няма да ни гледа странно, а дори и да ни гледат странно, винаги можем да се оправдаем с празника и да кажем, че сме се маскирали като булки.  DANCE DANCE DANCE

това за Хелоин ми хареса laugh наистина  добра идея,само дето моята рокля е в БГ, за сега girl_wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 27, 2007, 07:54:35 »

хехе, тази темичка чак сега я откривам! Готина идея! Особено че всички ме питаха за какво ми е толкова скъпа рокля като няма да я облека втори път, а сега ще мога да им натрия носовете и да кажа, че ще облека и втори път!  yahoo Хихи, сега даже ми хрумна, че може на някой Halloween да направим такова парти с булчински рокли, тогава никой няма да ни гледа странно, а дори и да ни гледат странно, винаги можем да се оправдаем с празника и да кажем, че сме се маскирали като булки.  DANCE DANCE DANCE
Ееееее, перфектно е това, защото аз точто на Хелоуин празнувам рожден ден, 31 октомври, мдаа, страхотийска идея е това, мацки, върха!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #113 -: септември 27, 2007, 07:56:01 »

Само където в България Хелоуин не се празнува  Girl_hide Освен булките да си спретенем един празник по Американски тип - защото идеята е страхотна, а и аз винаги съм искала и тук да си празнуваме така този ден give_rose
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 27, 2007, 08:15:30 »

Вярно е, че Хелоуин е американски празник,само че в последните 5-6 години се празнува доста и тук, защото идеята е интересна и по много барове правят партита с костюми в този ден. Докато живях в Пловдив съм ходила няколко години подред в Петното, ставаше супер парти.В Бургас сега също правят тематични партита на този ден в някои заведения.Нашумява все повече, само дето децата не ходят по къщите със страшни одежди, иначе купона си става.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 28, 2007, 11:05:53 »

Може даже всяка от нас да донесе едно чудовище от тиква със свещи и так да украсим и мястото където ще се съберем.smile Момичета нямам търпение да се съберем и да облека още веднъж роклята. А Бени , на тези , които ти казват ,че за какво ти била толкова скъпа рокля при положение,че ще я облечеш още един път им кажи също ,че ще я използваш да се маскираш като Снежанка за твоите деца един ден за коледните празници. Тъй като аз наистина смятам да използвам моята за тези цели един ден.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 28, 2007, 11:10:38 »

Може даже всяка от нас да донесе едно чудовище от тиква със свещи и так да украсим и мястото където ще се съберем.smile Момичета нямам търпение да се съберем и да облека още веднъж роклята. А Бени , на тези , които ти казват ,че за какво ти била толкова скъпа рокля при положение,че ще я облечеш още един път им кажи също ,че ще я използваш да се маскираш като Снежанка за твоите деца един ден за коледните празници. Тъй като аз наистина смятам да използвам моята за тези цели един ден.

Хехей, Мири дала си чудесна идея!  Bravo good DANCE За това не се бях сетила, но определено е супер свежарска и готина идея! Ще бъда Снежанка или някаква Принцеса от приказките и даже може да накарам и таткото да се облече в костюма си, за да бъде като истински принц!  girl_in_love
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 28, 2007, 11:19:34 »

Ама разбира се ,че винаги може да се намери приложение на сватбените облекла, а ти не обръщай внимание Бени на някои завистливи роднини, това единствения такъв ден живота ти и ти трябва да бъдеш с роклята , за която винаги си мечтала, а тя между другото е невероятно красива
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: септември 28, 2007, 19:41:54 »

Аз също съм ЗА.Ако имате нужда от помощ за организацията,защото май въпросното място е доста близко до нас съм насреща.......................... DANCE
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: септември 30, 2007, 00:49:06 »

Аз сън с двете ръце ЗА   DANCE страхотна идея  yahoo  good
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines