Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 19:22:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Парти с булчински рокли!  (Прочетена 44860 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 12, 2007, 11:18:12 »

Дааа, пролетта е идеалното време и според мен!!! Bravo good
Някои булки може и с наследниците си да се появят, примерно... мисля, че би било забавно!!! yahoo
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 12, 2007, 12:18:32 »

avva_stz, поздравления за идеята  Bravo. Незнам къде работиш, но тр да са ти благодарни, че си при тях.
Относно времето на мероприятието и аз мисля, че пролетта е най-удобно, защото много от булките сме с разголени рокли и ако е зимата ще си умрем от студ.
По въпроса за организацията - можем да си направим организационен комитет, да менкаме e-mail-и и да започваме действия.  good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #77 -: септември 12, 2007, 12:36:10 »

Благодаря, plamik, но държа да подчертая, че първоначалната идея е на Тонитката сладка, а после всички се втурнахме да я доразвиваме laugh Щото явно сме еднакво луди  tease
А относно това, колко ме ценят на работното място- само ще кажа, че тази седмица ще съм на поредните 2 интервюта за нова работа bad Ам, това е друга тема, коятоооо хич не може да ми помрачи настроението! Dance

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 12, 2007, 13:13:12 »

Милички много се забавлявах докато изчетох цялата тема.Идеите састрахотни.Мисля че наистина ще е гот да се съберем всички булки някъде в някоя хижа .Ще стане по голяма масовка и ще бъде по забавно.А и е време все някога да ес обединим и да направим една среща на форума въобще.А за младоженците -те си ни знаят колко сме си луди и весели и ще ни простят лудориите.Това е готина идея и е време да се подготвим и да я направим да кажем за 1 април-деня на шегата и лъжата.А аз със сигурност ще съм на линия.И милото ще дойде.Вече свиква и идва с желание на срещите на форума.
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 12, 2007, 15:40:14 »

Ако се провеждат такива годишни срещи с много булки, всяка година може да има различна социална идея, дори да няма спонсори, самите ние можем да събираме символична сума от всяка двойка, която да бъде дарявана за различни каузи.
Чудесно ще е да се забавляваме и да провокираме околните, но още по-добре ще е ако можем да помогнем с нещо.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 12, 2007, 16:20:24 »

ама верно тряа да си го направим това !!!!  good само казвате къде и кога  yahoo дано успея да се побера в роклята си през пролета  blum, (че с тия любовни дръжки дето ги пускам зимата, ще е доста трудничко!!!!)
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 12, 2007, 16:25:30 »

ама верно тряа да си го направим това !!!!  good само казвате къде и кога  yahoo дано успея да се побера в роклята си през пролета  blum, (че с тия любовни дръжки дето ги пускам зимата, ще е доста трудничко!!!!)
laugh laugh laugh и аз "умувах" над този казус, последният половин час.... tease
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 12, 2007, 16:26:37 »

ама верно тряа да си го направим това !!!!  good само казвате къде и кога  yahoo дано успея да се побера в роклята си през пролета  blum, (че с тия любовни дръжки дето ги пускам зимата, ще е доста трудничко!!!!)
laugh laugh laugh и аз "умувах" над този казус, последният половин час.... tease

Добре де,но къде ?????
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 12, 2007, 19:39:14 »

Милички за пролетта съм много ЗА!Даже сега като умуваме с мъжа ми и си мислим за Трявна,страхотно и романтично и горе-долу на половината м/у София и Варна,там наблизо е и "Имението"-страхотно кътче в село Емен,затворен комплекс с басейнче и къщички и градина огромна за партита!Ако го наемем цялото и го украсим като за сватба и щъкаме напред назад и си плуваме и  играем на волейбол...и който има деца и те ще щъкат... :girl_in_love:Мале колко ще е хубаво,но за целта трябва да е Мй-Юни,че вече да е топличко,а аз по това време вече искам да съм позаоблена,ако ме разбирате,но то си е божа работа,а и това няма да ме спре-роклята ми е с връзки отзад laugh
avva_stz много добра концепция и аз съм за!Като може и да се прави нещо като оказион,а и да се помага на жени,които нямат нашите възможности да си направят такива сватби,има хора които не могат да си купят рокли и всичко останало :'(Така че би било много полезно...И мила благодаря ти,че спомена за това,че идеята е моя,макар да съм сигурна,че и други са си я мислили,но просто аз се бях развълнувала и разпенила след сватбата в ужас,че повече няма да сложа тая рокля и хората явно решиха да ме успокоят като пуснат тая темичка laugh give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 12, 2007, 20:48:23 »

Леле ама вие сериозно  good
Ако е пролетта дали може и една зимна булка като мен да се включи  crazy ?
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #85 -: септември 12, 2007, 20:50:26 »

Ей сладка наистина и ние сме фенове на Имението- засега само на снимки го гледаме, но имаме много добри отзиви от приятели и на нас ни изглежда перфектно  Bravo give_rose
Сладка тя идеята си беше твоя, а ако искаш да си облечеш роклята нали знаеш че винаги можеш да ми дойдеш на гости и тогава и двете можем да си ги облечем и да се мотаме цяла вечер с тях  give_rose girl_in_love kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 12, 2007, 21:23:50 »

Тони прелестна моя идеята ми добада толкова много че направо нямам търпение вече да идва и сватба ще пропусна и меден месец направо при вас ще се изстрелям laugh така хубаво ми звучи girl_in_love а и мила не забравяй това си е твоята темичка модераторките просто я разделиха от тази за булчинските рокли *THUMBS*така че не си мисли че някой ще свърши твоята работа  blum blum :Pшегичка разбира се
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 12, 2007, 21:28:19 »

 *THUMBS*Веси мила това е идея :laugh:може като дойдете да си гледаме снимките и филмите да се появим пред мъжете си така и те милите... Oh my ... crazy beating,ама ние.... girl_in_love danceg DANCE tease blush cray и те какво да направят! laugh
Мила ние ходихме в Имението по 24 май и беше супер!Много приятно и така си починахме...
Ей мила Клео аз хич нямам проблем да организирам каквото и да било!Винаги съм организирала всякакви мероприятия, че и програма съм им изнасяла :laugh:И аз нямам търпение-би било много приятно това да е повод човек да си намери нови приятели!Както се събират мъжете от разни сайтове за коли,така и ние,само че ще сме с благородна кауза,а и ще включим и половинките...нали сме добрички! blush girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #88 -: септември 12, 2007, 21:36:43 »

Да миличка ще стане супер  DANCE DANCE DANCE
Тогава може двамцата да ни хванат за ръчичките и директно да ни отведат в психото и там като ни видят в роклите няма да има нужда от допълнителни обяснения  laugh laugh laugh
Обаче сладка аз съм много навита   good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 12, 2007, 22:04:40 »

и аз съм навита а знаете ли кое е най смешното одеве милот само " и кога мислите да се събирате за ваште купони в рокли"и аз като  Oh my ... ама ей такава уста "еми мило нека да се оженим първо" и той "да това е ясно ама тогава ще има мачове питай дали техните мъже гледат и ако да да си  гледаме заедно в костюмите" и тогава аз  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...щях да падна сериозно ви казвам и той обаче продължава така да подпитва и ми се струва че вече е навиттттттт
« Последна редакция: септември 13, 2007, 14:59:49 от Teo » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines