Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 21:25:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Парти с булчински рокли!  (Прочетена 44971 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 11, 2007, 22:58:11 »

Мила първо мисля,че мога да ти помогна за другарче от Бургас-моята кума е от там и би се включила :laugh:А и мисля,че мога да помогна и за медийния партнъор,работила съм известно време в една медия и ако не друго то познати ми останаха от там :laugh:Но първо трябва да имаме концепция и да сме сериозни,а не в последния момент да останем 2-3 луди laugh tease
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #61 -: септември 12, 2007, 08:41:43 »

В никакъв случай няма да останем 2-3, така като гледам доста кукувици сме се наредили  laugh laugh laugh Ако трябва ще дойдем всичи да преговаряме с медийния партньор облечени  в булченските рокло, за да се убеди в сериозността на намеренията ни  laugh laugh laugh good
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 12, 2007, 08:49:24 »

То това да стане, медийните партньори лесно ще се намерят. Вече съм подхвърлил идеята на 2-3 места. Такава щура идея кои ще откаже да я покаже?!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 12, 2007, 09:50:54 »

Ех, Теооо, на къде без тебе?!!!  Bravo

Gyendalin, не се притеснявай, няма да си сама "луда" булка из Бургас - насреща съм  laugh!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 12, 2007, 09:56:43 »

ще стане като булчинско нашествие милото вече съвсем откачи гледа ме странно вс еедно чака всеки момент да се хвърля от някъде или нещо подобно.мисли ме за съвсем откачена и каза "аа не ти в тоя форум няма да пишеш вече ако така ще продължаваш ти до сватбата ще си  прибрана някъде" laugh а интересно ми е как ще озаглавят медиите нашето събиране laugh "неубоздани булки превземат страната"хехеххе примерно щото ние сме от всякъде и ако се съберем ще си е голямо събитие с тези рокли някой ще помисли че правим митинг и се борим за нещо laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 12, 2007, 10:17:37 »

Момичета вие се смеете,но ако стане ще си е наистина голямо събитие и мисля,че и по света едва ли е правено,те там не са толкова сантиментални...Така че направо си е новина отвсякъде!А и ако трябва да съм сериозна какво пък толкова?Просто едно събиране,само че в булчински рокли-тъкмо няма да се охарчим за тоалети,а и най-сетне ще се срещнем очи в очи и ще бъде изтинска 2-ра сватба!Просто ще бъде адски весело,само дано всички успеем да се напъхаме в роклите си отново laugh
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #66 -: септември 12, 2007, 10:25:27 »

 yahoo  laugh Вие сте лудииии, мацкиии,лудииии!!!  laugh Давайте да правим срещата в центъра на България- Стара Загора  laugh поне е на еднакво разстояние от София, Бургас, близо до Пловдив и Търново... А медийното отразяване ви го гарантирам- приятелите ми-журналисти ще се радват. Кеф ви радио, кеф ви телевизия, кеф ви преса- а като тръгне от регионалните, те ще кажат и на кореспондентите!  laugh /Вече казах в една темичка, че с PR се занимавам  Wink /

P.S. И Стара Загора официално вече ще се именува "Градът на липите, поетите и правите улици... и на лудите булки."  laugh  laugh  laugh
« Последна редакция: септември 12, 2007, 10:28:31 от avva_stz » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 12, 2007, 10:27:20 »

Аз мисля,е медията няма да е една в никакъв случай,а и без медии ще сме си Ок,хем ще можем да си правим и още по-големи щуростии като надбягване с рокли,надтанцуване,най-дълго носене на булка и т.н. laugh laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 12, 2007, 10:30:44 »

ами да права си девер ми работи в Труд ще му подхвърля той е отворен към такива щури неща laugh но наистина с  или без медии пак ще си спретнем луд купооооооон  laugh yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 12, 2007, 10:40:56 »

Аз затова мисля да не му казвам, че ще ми забрани вече да пиша във форума!  beating
И без това прекарвам мнооого време тук и той се чувства ощетен, ако му кажа, че ще се събираме с булчинските рокли и  crazy crazy tease tease crazy laugh

 laugh laugh laughМоят ще се засмеее и даже ще му е забавно, мисля, че би дошъл с удоволствие със сватбения си костюм!!!
НО(!) първо трябва да отслабна след бременността, за да се включа и аз в партито!!! Та, ако се организира за ноември ще съм в перфектно състояние blush (ама съм и скромна blush)!!! good good good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #70 -: септември 12, 2007, 10:49:52 »

Сега ще ме извините за лекото професионално отклонение,ама...увредена съм си  laugh
При всички положения ще е много ценно, ако събирането се облече в социална идея- тоест ако се обърне внимание на идеята "За повече булки в България".  CHEERS
Ако има социална идея- има медиен интерес. Ако има медиен интерес- има спонсори. Ако има спонсори-има средства. А средствата винаги могат да се оползотворят освен за самото събитие, и за социална идея- примерно за освежаване на гадните ритуални соц-зали, които на мен са ми отвратителни.  laugh  laugh Отплеснах се,ама не ми забелязвайте. tease
Печелим и още нещо- популяризираме сайта! А сами сте се убедили колко полезен е той за всяка бъдеща булка и колко много нерви и чудене спестява!  danceg

И последно- ако се реши нещо, имайте предвид, че е много малък шансът да бъде обърнато внимание на подобно събитие по време на избори, а изборите са през октомври, на 28-ми,ако не ме лъже паметта.  tease

И извинявайте, че измествам акцента малко,ама ме увлече мисълта.  blum А пък като съм кандидат-булка само и не мога да участвам с друго... поне с идеи.  tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 12, 2007, 11:00:49 »

имаш добри идейки мила @}->--модераторите ще си кажат мнението и те но според мен хубав замисъл но реализацията винаги това е спънка мерак много но....
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 12, 2007, 11:03:33 »

avva_stz това се казва рационално мислене  Bravo
В много отношения си права! Съгласна съм за социалната идея и затова, че по време на избори не е много удачно, но те ще минат и ние ще сме наред  tease
Ама сериозно това със спонсорите не е лошо и наистина ще се популяризира и сайта и ще бъде мнооого забавно, но трябва да се действа организирано и някой да се заеме по-сериозно с това!  Girl_sing
Също така трябва да се реши и кога ще е най-подходящото време за такова събитие!  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 12, 2007, 11:04:56 »

аз мисля че зимата не  е много подходящо празници това онова pardon
не зная де за мен лично пролетта ми се струва удачно но разбира се това е само мое мнение
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #74 -: септември 12, 2007, 11:09:48 »

Абсолютно зимата не му е времето!  good
 Но пролетта, ах, пролетта...  girl_in_love
Символика- ново раждане, разцъфване...булки, нов живот...нови зали...възраждане красотата на сватбения ритуал, стига мрачни зали с прашни пердета! Дайте светлина в началото на брачния живот! Let the sunshine in!  tease  tease  laugh  laugh Мале, превъртях тотално...  laugh
А през пролетта- както планувам, тогава ще е моята сватба.  Bravo
Организацията винаги е 6 точки, когато се заемат сериозни хора  Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines