Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 19:30:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Парти с булчински рокли!  (Прочетена 44905 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 11, 2007, 18:08:57 »

избрал ли си си вече жена ами рокля laugh laugh :laugh:извинявай забавно ми е с това парти нямам търпение да организираме нещата
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 11, 2007, 18:10:29 »

Като идея това може да се спретне когато се дават наградите на 3-тия етап на конкурса. Нещо като коктейл. То ще трябва и аз да се оженя до тогава иначе няма да ме допуснете  laugh
Да-да-да!  Bravo
Ще стане страхотен коктейл!  CHEERS yahoo laugh
Хайде Веси да се включва тук и ще ви организираме страхотна сватба!  tease
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 11, 2007, 18:20:52 »

Ами тия като мен дето нямат рокли  cray cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 11, 2007, 18:22:54 »

ама бонбонка става въпрос след сватбите ама то ако ще се чакат всички булки от форума май няма да е скроо не забравяйте че си имаме булчета и догодина  tease
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 11, 2007, 18:35:58 »

Че ние ще си правим годишни срещи и така докато си изпокъсаме роклите и си купим нови :laugh:Ако мъжа ми го чуе вече съвсем ще се  Oh my ...
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 11, 2007, 18:42:39 »

Че ние ще си правим годишни срещи и така докато си изпокъсаме роклите и си купим нови :laugh:Ако мъжа ми го чуе вече съвсем ще се  Oh my ...
MMM  Bravo Bravo Bravo DОБРА идея!!!  yahoo laugh laugh
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 11, 2007, 18:59:58 »

и аз съм за  good yahoo yahoo yahoo идеята ме грабна веднага  Yes
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #52 -: септември 11, 2007, 20:36:08 »

Мацка ако милото чуе за годишните срещи с булчинските рокли ще ме хоспитализира веднага и незнам дали и до първа среща ще стигна  girl_wink laugh
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 11, 2007, 20:38:58 »

Мацка ако милото чуе за годишните срещи с булчинските рокли ще ме хоспитализира веднага и незнам дали и до първа среща ще стигна  girl_wink laugh
Ако това стане - ние ще идваме на свиждане с булчинските рокли, нали момичета???  laugh laugh laugh
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #54 -: септември 11, 2007, 20:52:21 »

 
Цитат
Ако това стане - ние ще идваме на свиждане с булчинските рокли, нали момичета???   
laugh laugh laugh laugh laugh мацка недей така че ме заболя корема от смях- аз ще ви чакам, само трябва да внимаваме да не ви приемат и вас при мен  laugh Тогава ще чакаме мъжлетата на свиждане заедно- ние с булчинските рокли, а те с костюмите  laugh
Току що разказах на милото за идеята ни и той каза "като ви играя по една гьостерица (лопата) само на булки ще ми станете" -  в кръга на шегата е това за лопатата естествено laugh laugh laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 11, 2007, 20:54:51 »

Аз затова мисля да не му казвам, че ще ми забрани вече да пиша във форума!  beating
И без това прекарвам мнооого време тук и той се чувства ощетен, ако му кажа, че ще се събираме с булчинските рокли и  crazy crazy tease tease crazy laugh
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 11, 2007, 21:00:11 »

Цитат
Ако това стане - ние ще идваме на свиждане с булчинските рокли, нали момичета???   
laugh laugh laugh laugh laugh мацка недей така че ме заболя корема от смях- аз ще ви чакам, само трябва да внимаваме да не ви приемат и вас при мен  laugh Тогава ще чакаме мъжлетата на свиждане заедно- ние с булчинските рокли, а те с костюмите  laugh
Току що разказах на милото за идеята ни и той каза "като ви играя по една гьостерица (лопата) само на булки ще ми станете" -  в кръга на шегата е това за лопатата естествено laugh laugh laugh
Накрая май всички ще ни затворят...за тези налудни идеи, които ни преследват... laugh laugh laugh
« Последна редакция: септември 11, 2007, 21:23:49 от pleasure » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 11, 2007, 21:21:40 »

Милички идеите ни наистина са налудничеви,но нали точно в това му е чара..Тъкмо прочетох 1 мисъл в забавна книжка,която ни подариха на сватбеното тържество:"За да преживееш нещо необикновено, трябва да си поне малко луд!" tease Е аз искам да преживея много необикновени неща,явно гостите са схванали,че не малко,ами много съм луда! :laugh:Така че давайте не само да говорим,ами и да действаме danceg DANCE Bravo CHEERS
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 11, 2007, 22:44:27 »

Милички идеите ни наистина са налудничеви,но нали точно в това му е чара.. Е аз искам да преживея много необикновени неща, :laugh:Така че давайте не само да говорим,ами и да действаме danceg DANCE Bravo CHEERS
и аз така, но си мисля, че моя мъж няма да мога да го навия Dance ,щото и без това е много зает, но аз бих отишла на някакво парти с много булки. Да не си тръгна из Бургас сам самичка само с роклята, че ей тогава наистина ще ме приберат :laug  И трябва според мен събитието да е много публично, за да не приличаме на Муун младоженки Wink
Трябва да се организира. Така ми се иска да се осъществи....
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 11, 2007, 22:47:10 »

Сетих се!
Трябва ни медиен партньор, чрез който да се разгласи събитието, трябва да е масово, не 10-15 булки щото ще има... crazy
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines