Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 19:30:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Парти с булчински рокли!  (Прочетена 44907 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 10, 2007, 15:44:43 »

ще им танцуваме кан кан Dance danceg :laugh:много оригинален булченски танц DANCE а може воалите да ги слагаме като фереджета или да ис разменим роклите и да си скрием лицата да видим дали ще ни познаят :laugh:не тъпа идея май crazy абе много ще е весело това го знам със 10000%сигурност
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 10, 2007, 15:46:03 »

Аз предлагам да не им казваме нищо и да си заговорничим сами, а накрая ще им кажем, че сме им подготвили изненада за някой уикенд - екскурзия с нестандартна вечер  tease laugh че иначе няма да ни се вържат на акъла май, поне моя като го знам със сигурност!  blum
Но пък по-нестандартна и интересна вечер никой няма да е имал - заобиколен от мнооого "бивши" булки с рокли, готови за луд купон до сутринта  DANCE danceg Yes
Първо всички ще гледат така  Oh my ... crazy shok но после съм сигурна, че ще има  DANCE danceg Dance Dance2 Party time само да няма  Заглеждане по чужда булка, че накрая ще има aggressive
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 10, 2007, 15:48:36 »

Хайде само казвайте кога и си обличам роклята  DANCE Вече си представих цялата вечер и не спирам да се смея  laugh. Добре, че съм сама в стаята иначе колегите ще ме помислят за  crazy crazy crazy.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 10, 2007, 15:48:52 »

Ей че сте ми забавни и пълни с идеи  Bravo Bravo Bravo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 10, 2007, 15:50:08 »

 laugh :laugh:Мале ще ме уморите момичета от сега се забавлявам,а не знам ако наистина стане!ако зависи от мен-аз съм достатъчно луда и ще се навия на всички дивотии,само купон да има! yahoo
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 10, 2007, 22:20:03 »

Момичетаааа, току що изчетох всичко което си писахме през деня на моята половинка, а той стоеше и гледаше  Oh my ... Oh my ... Oh my .... Накрая му казаха: "Ами мило, това е, ще си правим парти с булчинските рокли.". Отговора беше "правете си". Питам го ти няма ли да дойдеш в костюма, а той ме погледна още по -  Oh my ... и пита : "А с униформата може ли да дойда, само да кажат с парадната или с бойната ме искате?"  laugh laugh laugh Така, че ето още една идея, за момчетата, койот не искат да си облекат костюма.  laugh
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #36 -: септември 10, 2007, 22:54:51 »

Страхотна идея наистина  Bravo Само кажете кога ще е партито, за да имам време да приведа моята злополучна рокля в приличен вид  laugh Нали ви бях споменала как й падна украсата от дантела, та ще трябва да се превъплътя в храбрия шивач преди веселбата  pardon
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 10, 2007, 23:35:45 »

 :danceg:чудесна идея, и аз много си харесвам роклята, и ако имам такъв повод да я сложа пак ще се изкефя супер много danceg
Ох, дали има навити от Бургас?
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 10, 2007, 23:49:41 »

Ох, така се запалих, направо трябва да си има такъв празник в годината на булките /омъжените/. Както има на студентите, не празнуват само настоящите но и тези, които някога са били студенти.
Празник на булките, празник на булките.... Плачещо момиче

Party time Party time
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 11, 2007, 01:28:03 »

Ох, момичета, ще ме уморите - така се смях докато четох идеите ви, че за малко да събудя спящите съкровища в другата стая  laugh funnytooth , милото утре съвсем ще ме обяви за  crazy , но и аз все повече се навивам за идеята. Много си харесвам роклята и ще е жалко да изпусна такъв страхотен повод да я облека отново и да си покупонясваме DANCE . Bravo ще бъде супер забавно !!!

Имам идея: защо svatbata.bg не организират такъв купон по случай 2 годишния си рожден ден girl_wink нещо от рода на "Нашите булки".../е може и нещо по-проникновено като заглавие, ама в 2:30 през нощта друго не ми идва на ум DROWSE /Може би Тео трябва да каже... Аз отивам да го обмислям sleeping
« Последна редакция: септември 11, 2007, 01:29:47 от seny » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 11, 2007, 08:57:07 »

И аз вече нямам търпение да се съберем, то това ще си стане и едно ипровизирано модно ревю,така че мисля,че и всички бъдещи булки могат да почерпят доста идеи от нас...Ние хубаво се палим,но дали ще се осъществи някой хубав ден тази наша идея-мечта? girl_in_love Girl_sing
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 11, 2007, 09:57:10 »

:danceg:чудесна идея, и аз много си харесвам роклята, и ако имам такъв повод да я сложа пак ще се изкефя супер много danceg
Ох, дали има навити от Бургас?
Дали има навити булки от Бургас ли? Имаааааааааааааааааааааааа DANCE DANCE DANCE danceg
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #42 -: септември 11, 2007, 10:23:56 »

Мацки защо не свиркатe че имаме таква тема  blum Аз така си харесвам роклята че искам пак да си я облека и даже питах милото дали ако си я скъся малко няма да мога да излизам навън с нея а той беше малко  shok  laugh
Мацки искам да ви кажа че си представих нещо като сватбите на Муун- нали се сещате онази секта където женят по около 100 двойки едновременно  laugh laugh
Значи мястото трябва да е някъде около Велико Търново (по посредата не се сещам), обаче ме е  страх че ако кажа на милото и ще ме помисли за пълно куку вече  crazy
« Последна редакция: септември 11, 2007, 16:08:36 от veselyshko » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 11, 2007, 12:09:30 »

Милото не ме помисли той ме обяви за напълно ненормална  *crazy*каза че се притеснява да не е заразно и да му го предам иказа че не вярвал някой нормален здраво мислещ мъж да си облече костюма и да се юрне и красива родна България за да гледа сеира на жена си и на останалите луди булки :laugh:каза "ааа аз имам и по-добра идея!!Защо не вземете нас да ни облечете в роклите си а???"и ми се присмива ще го убия а на мен идеята така ми допада и накрая ще се съгласи и ще му е много весело знам аз сега само се прави
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 11, 2007, 17:49:11 »

Като идея това може да се спретне когато се дават наградите на 3-тия етап на конкурса. Нещо като коктейл. То ще трябва и аз да се оженя до тогава иначе няма да ме допуснете  laugh
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines