Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:32:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Парти с булчински рокли!  (Прочетена 41958 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 03, 2007, 21:31:54 »

леле коледно парти с булченски рокли DANCE
и аз вече нямам търпение  DANCE,ще ме видите колко съм спъната с моята неудобна рокля,но аз не се предавам ще я настъпвам и пак ще денсаме DANCE

Моята рокля също не ми беше удобна Маслинка,но и аз съм упорита.Що се отнася за Коледа-нашата сватба беше около Коледа така,че ще има поводи за празнуване yahoo danceg yahoo
Има само едно лошо нещо в цялата тази бяла приказка,че няма да се прибираме за Коледа тази година cray за което ми става още по-тъжно sad
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: октомври 03, 2007, 21:36:25 »

А моята рокля ми беше супер удобна,а имах опасения,че няма да е.Но се оказа супер удобна и за това нямам търпение!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 03, 2007, 21:38:16 »

а аз винаги имам вариант да си повторя шоуто от сватбата и на средата да се преоблека в ленен костюм  laugh laugh laugh laugh
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #138 -: октомври 03, 2007, 21:47:05 »

Въпреки,че зимата ми е любимият сезон,все пак е студено и кално( калта няма да се отрази добре на белите рокли  nea ).Освен това за роклята си трябват и обувките,но в студа как да се обуят хубавите сандалки или отворени обувки,които са към нея?А ако събирането ще е някъде извън големите градове,зимата пътищата са много трудно проходими,някои дори ги затварят и става,както се казва,дявол на магаре  shock Освен това се случва често хижи и хотели да икономисват от парно и да го пускат чак като дойдат гостите.На не една или две екскурзии от даскало сме измръзвали като кучета  sik ,докато се стопли(отнема около ден да се загрее като хората  crazy ).А става въпрос за хубави хотели!!!И накрая зимата има много празници и всеки ще е насам-натам,или на почивка,или при роднини,или роднини при него,или с резервация някъде,или с приятели по купони  pardon ...Малко вероятно е да се съберем повече хора,като всеки е ангажиран.Затова е по-добре пролетта  pardon
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: октомври 16, 2007, 14:53:38 »

Хей,  и аз съм за и то с двете ръце  good Идеята е супер, бих дошла с голямо удоволствие  DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 23, 2007, 23:04:41 »

ееххх аз как си харесжам роклята малко я нацапах по краищата където е обирала земята но съм готова пак да я облека и да се чувствам като принцеса с нея
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #141 -: октомври 23, 2007, 23:21:30 »

Спокойно аз мойта и малко я поскъсах точно покрая ама пак бих я облякла и така  girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 23, 2007, 23:22:48 »

темичката малко позамря което ме притеснява хайде да правим организацията и да вдигнем и Тони във вихъра на нещата че нали идеята е изцяло нейна Bravo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 24, 2007, 10:55:26 »

Аз днес го изтърсих това за партито на милото  laugh и той ме гледа странно и ми вика : Е, може да съм командировка! - хихихи ама аз му викам " ОООО не може без мъжлетата, ще провалиш всичко за мен и полсе ще цупя мноооогоооо  sad
И той каза ОК  Bravo
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 19, 2011, 16:25:54 »

След като вече повечето сте с деца, предложението важи ли още?
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 19, 2011, 08:24:56 »

хайде мацки и аз съм навита да си облека отново роклята и как искаааам не е истина!!!Хайде организирайте нещата и да се обличаме като булки , а було ще слагаме ли ?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines