Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:27:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Парти с булчински рокли!  (Прочетена 41956 пъти)
 
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #15 -: септември 08, 2007, 19:36:55 »

идеята ви е страхотна.....много готино ще е....и наистина си е за новините,,,, Bravo laugh


Моля не използвайте 4 и 6 вместо букви!!!
« Последна редакция: септември 08, 2007, 20:55:35 от Bulechka_TS » Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #16 -: септември 10, 2007, 13:52:10 »

Супер идея  good, но мисля че трябва тайно от мъжлетата да се организира, иначе може да се притеснят, че сме малко  crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 10, 2007, 13:55:47 »

Аз споделих това с моя и той изобщо не се очуди,вече нищо не може да го очуди :laugh:А и наистина така ми хареса роклята,че и той не искаше да я събличам...не съм го виждала да плаче от радост до сега-до мига,в който ме зърна пременена в бяло... girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 10, 2007, 13:57:59 »

 cray Cray и аз се насълзих като си ви представих милинка ти красива красива красива до безобразие а той насълзен и така миличък Cray дано и аз се похваля че не съм искала да се събличам yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 10, 2007, 14:12:32 »

Идеята за такова парти много ми допадна  yahoo DANCE
Представям си колко сладки ще сме всички с булчинските си рокли  girl_in_love и как ще съберем погледите на всички, които ни видят, а това не е за изпускане  laugh laugh laugh Булки, които не са вече булки  tease laugh
Трябва да се измисли нещо по въпроса, но аз до 11.11 няма да си видя роклята  pardon
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 10, 2007, 14:59:06 »

Тя Булечка каза, че тази идея я обсъждахме по едно време. Ако има достатъчно желаещи може да измислим нещо. Не сме решили, не сме го направили. А и аз си падам по такива неща  blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 10, 2007, 15:03:46 »

Тя Булечка каза, че тази идея я обсъждахме по едно време. Ако има достатъчно желаещи може да измислим нещо. Не сме решили, не сме го направили. А и аз си падам по такива неща  blum
Аз мисля, че ще има достатъчно желаещи, само че ако всички чакат една година да не си виждат роклите, ще трябва да почакаме известно време  pardon
А ти щом си падаш по такива неща, вземи си и ти една булка, че да може и тя да дойде на партито с булчинска рокля  tease good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 10, 2007, 15:07:37 »

А ти щом си падаш по такива неща, вземи си и ти една булка, че да може и тя да дойде на партито с булчинска рокля  tease good
МНОГО ДОБРЕ КАЗАНО МАРИЙчЕ Bravo
« Последна редакция: септември 10, 2007, 15:08:42 от maria_lakova » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 10, 2007, 15:12:25 »

ЯЯЯЯЯЯЯЯ каква супер темичка, чак сега я откривам. И съм с двете ръце за идеята. Но......къде ще се съберем като сме от цяла България?  Girl_sing Трябва и това да измислим.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 10, 2007, 15:16:12 »

Момичета мисля, че ще стане страхотно да си направим този бал някъде по средата м/у София и Варна например и наистина да е по-мащабно,защото ако е по градове няма да е така величествено както си го представям!
А това за роклята дето не се вижда 1 година за първи път го чувам,простете за невежеството,но как се издържа такова нещо?!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 10, 2007, 15:20:29 »

и аз го знам от скоро но наистина не мисля че мога да издържа но ще помоля милото да ме облече и да ми върже очите и да ме докара до уговореното място там ще си ги отвържа и няма да гледам себе си а вас DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 10, 2007, 15:22:24 »

Изобретателна и остроумна както винаги!Ами то това ще си е като втора сватба така че броенето ще започне на ново! :laugh:Аз казвам и младоженците да се спретнат и те да заповядат и може да направим танц на булките-поздрав към младоженците!Мале каква веселба ще падне само!Идват ми още куп идеи...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 10, 2007, 15:30:41 »

Ох, като чета постовете ви и много се забавлявам  laugh
Предлагам да си наемем една хижичка и да си спретнем едно невероятно парти  yahoo
Ще бъде много забавно, но си мисля, че младоженците и да дойдат няма да можем да ги накараме да си облекат костюмите и ще стане още по-интересно като застанат булка, младоженец с дънки, булка, младоженец с дънки...  laugh laugh laugh
Ех, че се навивам още повече за едно такова парти  DANCE DANCE DANCE
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 10, 2007, 15:32:09 »

и аз го знам от скоро но наистина не мисля че мога да издържа но ще помоля милото да ме облече и да ми върже очите и да ме докара до уговореното място там ще си ги отвържа и няма да гледам себе си а вас DANCE
Изобретателна и остроумна както винаги!Ами то това ще си е като втора сватба така че броенето ще започне на ново! :laugh:Аз казвам и младоженците да се спретнат и те да заповядат и може да направим танц на булките-поздрав към младоженците!Мале каква веселба ще падне само!Идват ми още куп идеи...

Ох, момичета ще ме уморите от смях - направо си представих картинката  laugh laugh laugh Булките играят специален танц на младоженците. Почти като танците по времето на Ренесанса, строени в две редици.  laugh Големи сте ми сладурани.

Мария, нещо като от филма - роднина, милиционер,роднина, милиционер... laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 10, 2007, 15:33:59 »

Моят мъж би си го облякъл, защото и той много си го хареса и му беше удобно.По-скоро дали ще се навият да дойдат въобще,да не ни помислят за сектанти вече laugh
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines