Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:56:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на babyboopk - 03.09.2011г.!!!  (Прочетена 23715 пъти)
 
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 19, 2011, 11:31:34 »

Момичета, ще ме изивините за закъснението, но задачките ме връхлетяха, а и направихме една медена седмичка  Girl_hide, та ето го и разказчето ми :
Нещото, което най-много ме изненада в сватбения ни ден бе колко сме спокойни и двамата..... особено аз  Oh my ...
Сутринта на 03.09 станахме, пихме кафенце с моите приятелки и взехме да оправяме апартамента, от който милото ме взе. Естесвено ситуациите започнаха... приятелката ми, която трябваше да докара мама и фризьорката ми закъсня с около 30 мин., съответно прическата ми вместо да почнем да я правим към 11:15, почна в 12.00. Привтелката ми, която трябваше да докара фотографката, също закъсня, че и фотографката се беще притеснила "малко" (смс-и, обаждания....). Аз продължавам да съм "дебилно" спокойна  Oh my .... Гримът ми беше на 50 % готов и милото се обади, че тръгва .... е тука вече малко  трепнах.... Казах му да задържат 10 мин., и тука се включи кумата - позабави го малко.... имали пране за събиране  blum
Очаквах да се развълнувам малко, да ми се свие коремчето, като чуя тъпаните, но не.... нямах търпение милото да си го гушна, а те пък като се заиграли.... и аз си седя и си скучая в стаичката  tease. Една приятелка беше подсигурила един голям ботуш за пълнене с пари, и милото накрая си хвърлил портофейла вътре... хубаво, но го чакала още една офанзива на втората врата.....(не ме дават моите дружки  tease). Стигне се до там, милото да пуши с един приятел на терасата (междинна тераса между две стаи, аз бях в едната), а аз му чукам на стъклото да идва да си ме взема  pardon А двамата си пушат ...., че малко пари са му взели, още трябвало да даде  funnytooth
Най-после го пуснаха при мен, та си се нагушкахме и се нацелувахме. Отидохме после при другите гости..... много бяха. Закичих мама, милото, родителите му и кумовете и предадох щафетата на шаферките, а майка му само се просълзява от умиление lol). Друснахме по 3...4 ръченици вътре (нямаше място за други хора) и после пред блока като завихме едно хоро. Много весело беше, а това беше само началото. Едва се качих в колата..... вратата не можеше да се затвори от всичките воалчета на роклята ми  ROFL
 Offtopic Колата, която беше изненада за мен се оказа, че доста хора са били в конспирацията, включително една моя много близка приятелка, която почти всяка седмица ме питаше, какво се решили за колата..., а в деня нейният съпруг ни беше шофьор  cap
Тръгнахме към гражданското..., само дето от ритуалната зала малко ни бяха забравили.... залата беше заключена.... та докато я отключат се поснимахме хубаво с шаферките и останалите гости, а милото тичаше да търси отговорничката (жената решила, че сме от 17.30, а не от 17.00 и отишла да пие кафе  crazy).
Ще продължа малко по-късно, че доста дълъг пост стана  pleasantry
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 19, 2011, 13:04:44 »

Тъй... влязохме в залата, подредихме се, ние и кумовете, родителите зад нас. Казах аз "да", ама едно тихичко, а цялата зала кресна "ПО-СИЛНООО" и аз пак повтарям "ДАААА" - твърдо и убедено  Wink Питаха и милото и тъкмо да каже и той своето "да" и ..... телефонът му звънна  pardon Няма такъв смях. За секунди настъпи смут и после цялата зала избухна. Оказа се, че едни от гостите ни не са могли да намерят залата, звъняли на всички, но никой не им вдигнал и решили да звъннат на малдоженеца  ROFL sarcastic
Та посмяхме се малко, след това се подписахме и аз го настъпих  diablo Естествено бях забравила, но една приятелка в залата се провикна "сега е момента", и аз аха да настъпя милото, но от роклята ми, нито виждам неговите обувки, нито моите  huhhuh.gif.... успях все пак да налучкам и си го настъпих. Приехме после поздравления от гостите и отидохме да се снимаме.
Голям майтап беше тази фотосесия..... направихме малко снимки на една гара... на ЖП линията. Сигурно са станали страхотни. Най-веселият момент беше като отидох да попитам жената, коята продава билетите, дали скоро ще мине влак (все пак няма да е ок да се снимаме на линията и да не знаем кога ще мине влака  danceg), а тя милата не може да повярва на очите си.... хаххахах
После се поснимахме малко в парка, даже във фотосесията ни влязоха кадри как милото ми оправя обръча (счупи се още преди да сме стигнали ресторанта).... и като за капак, месечното неразположение подрани..... та си изкарах сватбата на обезболяващи и витамин С  huhhuh.gif
Тръгнахме към ресторанта, първо ме пооправиха малко (грим, прическа.... цигарка) и влязохме.... Момичета няма такова вълнение..... 150 човека на крака, всички погледи вперени в нас, ръкопляскат, радват ни се.... велико изживяване. Минахме си по реда със захранването, менчето (в нашия случай беше МЕНЕЦ... два пъти го ритнах, а той само се пързулваше по пода и нищо не излезе), речта на кума (СТРАХОТНА), първият ни танц - това беше единствения момент, в който проплаках от вълнение. Според мен беше много красив момент. И после се завихри един купон... хора, танци на народите. Всичките ни гости казаха, че на по-весела сватба не са били, макар че аз мисля че малко DJ се изложи (не защото е некадърен, а беше взел присърце прекалено много ролята си и може би се престара). Но факт е, че и двамата не се спряхме (не хапнах и не пийнах нищо през целият ден). Аз ако не бях на дансинга, обикалях по масите, и милото така  yahoo
А сега малко и за гафовете..... цветарката ми беше забравила да ми направи букет за хвърляне.... и аз установих това 2 мин. преди да трябва да го хвърлям.....  angry, както и е да е хвърлих един оттези, които ни бяха подарили и замазахме положението. Иначе самите икебани ги беше направила точно така, както искам и украсата ни беше перфектна (или поне на мен много ми хареса).
Тортата ни, беше ужасна.....и на вид и на вкус. Нямаше нищо общо с това, което бяхме избрали  shok
Бхяме се уговорили с ресторанта да останем колкото искаме и да платим определена сума..... и изведнъж в 1.30 управителят ми заяви, че до 30 мин. трябва да се освободи салона  beating Не беше познал GRUMPY Тропнах с крак и казах поне една от уговорките да си спазят и да не ми се оправдава.... музиката била силна, полицаи идвали.... Разбира се стояхме си до 5 сутринта, но тези номерца дето ни ги направиха от ресторанта..... и от хотела към него.... нямам думи.
Мисля, че разказах почти всичко, а снимчици ще кача като сивземем професионалните  Wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #62 -: септември 19, 2011, 13:31:25 »

Страхотен разказ. Най - ми хареса частта с прибирането на дрехите.  laugh Поне сте спечелили време, за да може да се дооправиш. А това със телефона и заключената зала  ROFL ме разсмя със сълзи. Не се ядосвай за някои неща. То е ясно, че такъв голям празник няма как да мине без ядове. Важното е, че сте си изкарали страхотно, а дреболиите ги остави. С букет и без букет пак сте имали сватба и то много забавна. Очаквам скоро и снимчициии  blum
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #63 -: септември 19, 2011, 14:07:29 »

Ех, че слако звучи всичко!!! Много ми хареса разказчето ти Bravo!!! Чакам снимки с нетърпение!!!!

Едит: за дребните неща не се ядосвай, важното е, че веселието е било на 6 и щом гостите са казали, че е най-хубата сватба на която са били...е какво по-голямо признание!!! good
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #64 -: септември 19, 2011, 14:27:09 »

Честито и от мен!!!!Нека вечно бъдете в прегръдките на любовта !!!  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #65 -: септември 19, 2011, 16:18:35 »

Честито и от мен smile смях се на разказа ти защото:
обикновено на моя му звъни телефона в най-неподходящите моменти, обаче твоя бие рекордите..
и аз ритах менчето 2 пъти, защото първия път хич не се търкулна ..
е.. и аз не останах доволна от вида на тортата за рязане blum така, че то това остава - да се смеем на 'издънките' Wink
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #66 -: септември 19, 2011, 16:39:07 »

Честито и от мен smile смях се на разказа ти защото:
обикновено на моя му звъни телефона в най-неподходящите моменти, обаче твоя бие рекордите..
и аз ритах менчето 2 пъти, защото първия път хич не се търкулна ..
е.. и аз не останах доволна от вида на тортата за рязане blum така, че то това остава - да се смеем на 'издънките' Wink

Аз ще се присъединя смао към менчето smile и при мен беше на два пъти smile
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 21, 2011, 20:58:16 »

Момичета, БЛАГОДАРЯ ви за милите думи и за всичко  yahoo Толкова много ми помогнахте със съветите си, с идеите си, нямам думи....
Пропуснала съм да спомена един от най-милите ми моменти и най-хубавата изненада за мен на сватбата  Girl_hide Моят съпруг (някак ми е странно  като го наричам така милото, но трябва да се свиква  laugh) беше наел две девойки да озвучават гражданския ни ритуал на цигулка и .... виолончело мисля...  толкова красиво беше  yahoo това беше поредният момент, в който си дадох сметка колко много го обичам този човек  :'( gu6
А иначе сватбата ни наистина беше много забавна (дано не ви прозвучи като хвалене) от време на време се присещам пак за някой вицоподобни моменти  DANCE (благодарение на снимковия материал разбира се). Например... когато тръгнах да се подписвам в ритуалната зала, кумът ме върна лееееко назад.... беше ми настъпил роклята ......  ROFL
Снимчици.... имам само 4 от професионалните, но пак е нещо  blush
Ето линк http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2168598609262.118120.1075590952&type=1
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 21, 2011, 23:25:04 »

 bye Хейй честито и от мен. Бъдете много усмихнато и ведро семейство, подкрепяйте се и се допълвайте винаги.
Видях и аз снимчиците и са страхотни, само че са много малко  Dance2 чакаме с нетърпение още материал
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #69 -: септември 22, 2011, 08:27:44 »

Много свежи и различни снимки, много ми допадат. Незнам дали е търсен ефект, но на мен ми изглеждат леко като ретро, което намирам за очарователно и с нетърпение очаквам да видя още от тази фотосесия. Роклята е много красива, а ти си била една прекрасна и усмихната булка. Пожелавам ти тази усмивка никога да не слиза от лицето ти и твоя СЪПРУГ да те прави все така щастлива:))).
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 22, 2011, 08:41:24 »

Миличка притесненията ти бяха напразно ето че вашата приказка се е сбъднала всичко е повече от прекрасно и купона е бил на 6 Бъдете все така влюбени и щастливи и много търпеливи.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 22, 2011, 17:12:42 »

Миличка, много интересен и вълнуващ разказ!  give_rose Частта с телефона е ....запомняща се:) Ще има на какво да се смеете един ден girl_wink Разгледах и малкото снимки -  ПРЕКРАСНА СИ!!!! Чакам с нетърпение другите!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 02, 2011, 22:29:20 »

Момичета, благодаря Ви  give_rose
Пускам ви част фотосесията ни (фотографката ни даде 2 000 снимки), enjoy  danceg

http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.2195080551294.118994.1075590952&type=1

Ние много се забавлявахме докато ги гледахме и тръпката от сватбата ни пак се върна  yahoo
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #73 -: октомври 02, 2011, 22:37:33 »

babyboopk, страхотни снимки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Бъдете винаги така сияйно щастливи!!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 02, 2011, 22:51:44 »

Наистина страхотни снимки, много оригинални и много цветни.  good
Пожелавам ви все така да се обичате и радвате един на друг.  heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines