Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 10:09:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на babyboopk - 03.09.2011г.!!!  (Прочетена 23809 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 17, 2011, 11:03:28 »

Ето една колежка по професия, а така като чета ти се случват абсолютно същите неща като на мен smile Въпреки всичко честита темичка и приятна подготовка! Напълно те разбирам за гостите, преди няколко седмици и аз се скарах с майка ми точно заради същото нещо lol а времето лети толкова бързо и все не остава време за нищо, но съм сигурна, че ще се справиш! Още веднъж успех  give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #16 -: август 17, 2011, 11:17:37 »

babybook сега се сетих, че може да използваш същата кошничка, която е за кусметчетата и за закичване на гостите с цветчета. Поне при нас се закичват в ресторанта, но някъде закичват всички гости в дома на младоженеца и булката, ама все има някой закъснял гост. Така, че може и за цветчетата ( бутониерите) да се използва кошничката.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 18, 2011, 21:49:44 »

Колега,  give_rose Благодаря  give_rose Сега виждам че сватбите ни са с един ден разлика  blum (ако адвокатите не се оженим около деня на Независимостта, кога друг път  blum).
Вчера отидох да си платя роклята и..... хич не ми хареса как ми стои  girl_impossible, нямам талия, нямам бюст, нямам дупе... попитах да ми я стеснят .... "не може"... пфуууу да им имам фирмената полотика на Романтика... такива хубави рокли и също толкова лошо отношение към клиента sad . В общи линии, роклята не ми харесва как ми стои и ще разчитам на излъчване в деня на сватбата  good. Купихме на милото вчера една вратовръзка (само, да си оправя апарата и ще кача снимки), много хубава, та дори и да не я носи на сватбата... ще я сложи някъде другаде (самата вратовръзка е бяла/екрю с лек златист отенък, а текстурата й е все едно гледаш дантела, но е плътна, мноооого е хубавааа  yahoo). В събота ще ходим да уточняваме меню за ресторанта с кумовете мама, милото и бащата на милото (стискайте палци, че тези в ресторанта си падат малко мизерници), ще обикаляме за ризи, обувки, колани и т.н. за младоженеца, ще ходим да поканим и последния гост (надявам се). На следващия ден имам уговорка с фризьорката и с цветарката и така... нещата започват да кипят  tease tease tease
Започвам и разкрасителните процедури... аз ги почнах още пролетта (ходих на фотоепилация на горна устна) и дето има една приказка, вместо да изпиша веди, си избодох очите. Получава ми се пигментация над устната.... около 5 месеца след епилацията при все че ползвам 50+ фактор за лице.... и сега ще ходя на солариум за да изравнявам тена си на деколтето (изпекла съм се на презрамки), но няма да си пека лицето, че ще стана като петниста хиена.... проблема е  на края да не изглеждам като пингвин....   cray
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 18, 2011, 23:02:48 »

Наистина сме с един ден разлика  danceg виждам, че сте напреднали с подготовката, спокойно ще се справиш! Знам какво е с такава работа, но няма начин sad а солариума ще помогне, аз също ходя от доста време и си е друго с тен smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 19, 2011, 09:11:24 »

Това със солариума е добра идея и ще има ефект със сигурност. Аз също ходя, защото си дойдох от море преди месец и вече съм поизбеляла. Успех ти пожелавам с покупка на ризи,колан и др. А за вратовръзката - по описанието ми се струва, че е много хубава. Чакаме снимки.
Ама какво е това с роклята - не можели да ти я стеснят beating beating Какви са тия работи, ти платила ли си я цялата? Ако не си - не им плащай докато не ти я направят както ти искаш. Мила, не им се давай, това е твоя ден! не стига, че се държат лошо, не стига, че цените са им  Oh my ..., апък и корекция не могат да ти направят!!!!какво е това безобразие. Ти да се примиряваш, че те не са си свършили работата, за която си им платила angry angry angry Дори и да си я платила, не ги оставяй на мира!!!! Успех ти желая и ако трябва да идваме на помощ и ние, само кажи. ТИ, ТИ си най-важния човек в случая и те трябва да се съобразят с теб.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 20, 2011, 01:43:02 »

Веси е права!   Mad girl Егати нахалните хора! Но, мила, ти не се притеснявай - най-вероятно си ти седи много добре роклята, но нали знаеш какви сме "тук не ми харесва, там не ми харесва", а пък то всичко си е било перфектно!  pardon
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 23, 2011, 09:31:28 »

V_e_S_i , Monikamaria  благодаря ви много за подкрепата  give_rose Не мога да споря вече с никого, нито с младоженеца, нито с родителските тела, нито с магазина, с никой.... умориха ме  beating
За роклята, предполагам, че не искат да я стеснят, защото си е бая сложна конструкция (или поне на мен така ми се струва). Вчера пак говорих с тях и им казах, че ще си я взема по-рано, за да си я дам на шивач да ми я стесни (май ги ритнах по кокалчето, така да се каже, защото едно миличко взеха да ми обясняват, че не е нужно, много добре ми седяла, да не рискувам, че може да ми я съсипят и т.н.). Все пак утре отивам да я взема с още две бойни другарки и ако и те като независими наблюдатели кажат, че не ми стои добре ще поспорим най-вероятно да си я оправят и ако пак не се съгласят..... не знам, дано не изригна, че тогава... горко им  diablo beating
Иначе вече съм отпуск (разбирайте не ходя толкова често в офиса  tease) и подготовката е трескава. Вчера опънах юнака на обиколка в мола за ризи..... и той се умори  shok Та, взехме му ризи, вратовръзка и оставихме панталона за подгъв, обувки и колан не хареса. И такъв спор се разрази вечерта.... защото той е много уморен и не може вечерта, след работа да ходи да му вземем обувки... другата седмица  huhhuh.gif
А толкова много неща има да се правят.... по цял ден пиша задачи и задрасквам изпълнените... Направила съм и един списък с неща, които трябва да се купят/ организират, който към момента е до номер 48  shok
Имам молба момичета, кажете ми къде в София мога да си взема воал на нормална цена ? Трябва да е много семпъл (дори без сатенена лентичка по ръба) или тип испански, но по края да има къдрички и по-точно "органза солей". Цената на воала с органза по края в Романтка е 150 лв. (дължината му е около дупето), а на мен не ми се дават толкова пари. Показаха ми и един най-обикновен, по-къс, от мек тюл (тюла беше много хубав), малко под раменете.... 80 лв. .... струват ми се много пари за такова нещо....
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 23, 2011, 22:11:38 »

Мила, много добре си решила за роклята!  good Понатиснете ги тези, ако има нужда!
А за воала, ако не ти се дават толкова пари, просто си купи тюл, какъвто ти харесва, и го дай на шивачка да го подшие както искаш! Хем ще е точно по твой вкус, хем повече от 20 лв. няма да ти излезе!  good
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 26, 2011, 09:11:10 »

 Offtopic вчера писах, писах... и точно да си пусна отговора..... връзката изчезна  beating

Взех си роклята  danceg danceg Корекции, всичко е направено и ми стои страхотно (може да си помислите, че страдам от раздвоение на личността, но на мен ми казаха, че всяка булка минава през такъв момент  blush). Поръчах си и воала от Романтика. Оказа се че не могат да ми го ушият (или не им се занимава , или е прекалено сложно  Oh my ... или няма време) и се примирих. Ще прежаля парите, но пък ще имам воал който искам (малко тъпо но пълно щастие май няма). Бойната другарка беше една, но като за две  tease и тя ме хареса и... вече съм оборудвана аз. Юнакът, обаче трябва да си вземе обувки, колан и другите дреболии и се надявам тази седмица да не е "изморен" и да оборудваме и него.
Аз иначе по цели дни между оставащите жалби тичам по задачи.. направила съм един списък, кой какво трябва да прави, аз какво да правя и само драскам, добавям, прехвърлям от един ден в друг... лудница tease. Вчера поръчахме тортата (от снимка в едно списание) какво ще излезе на финала, ще се чуе. Платихме си изследванията и междувременно мама я ужили оса, та трябваше да убеждавам лекарите да я видят (потресена съм.... Хипократова клетва друг път и то в частна клиника ... направо.. няма такова пренебрежение, но това не е за тук  shok). Цветарката малко ме притеснява, уж близка, но нещо май не си разбира много от работата (днес ме убеждаваше как няма начин да направи бутуниери с живи цветя на гривна и цветята да останат свежи.... няма начин да няма начин, но все пак, ще питам другаде). Отнесохме й един кашон (от 30 л. бойлер  blush) с житни класове да твори, дала съм снимки, обяснила съм всичко (видове цветя, бройки, зелениена, размери).... дано нещо не се обърка.
В събота съм на пробен грим и моминско парти, за което не знам  pleasantry (кумата и шаферките ми са страхотни, много си ги обичам всичките, дават всичко от себе си, за да са ми полезни, за да съм спокойна, за да съм доволна , приемат ме и ме разбират с всичките ми странности ... в това отношение няма по-богат човек от мен  yahoo). Остава да сглобим бутуниерите - от сухи цветя (моята приятелка - шаферка се е заела за момента с това), да украсим кошницата, чашите, шампанското, подаръчетата за гости, книгата за пожелания, да купя и да украсим нещо, в което ще стоят халките ни...... Днес ще отидем за последни уточнения до ресторанта/хотела и до гражданското и много се надявам идната седмица да е по-спокойна, та да мога да си напиша жалбите  Girl_hide
В общи линии се отчетох, ще докладвам пак при някакво развитие и още веднъж благодаря момичета, за всичко, което правите за мен и подкрепата, която ми оказвате give_rose
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 26, 2011, 09:38:33 »

Браво, добре се движите в организацията ми се струва!  danceg
Качи снимка на роклята да я видим. Прилича ли на тази от галерията ти, че тя е уникална!  heart
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 26, 2011, 10:03:18 »

babyboopk, имаш още доста задачи, дано ти остане време. Последната седмица няма ли да излезеш в отпуск, някой колега да пише вместо теб? В нашата кантора всички се изредиха, само аз не съм почивала и затова днес ми е последния ден на работа- от другата седмица съм в отпуск, който иска да пише, на мен много ми дойде sad
Тези цветя естествените, стават на бутониера за ръка, убедена съм, защото на моята кума ще е такава. Не се отказвай от тази идея, става супер smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 28, 2011, 08:11:52 »

babyboopk роклята ти е страхотна не се притеснявай ще бъдеш като принцеса с нея.Напредваш и в подготовката доста добре остават броени дни до големия ден.Успех с останалите неща и ще следя с интерес какво се случва с теб.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 28, 2011, 16:48:52 »

Лелееее момичета колко много имам да ви разказваааам  yahoo Вчера ми беше моминското парти и сега съм тоооолкова ентусиазирана и доволна  yahoo За пореден път го казвам ИМАМ СТРАХОООТНИ ПРИЯТЕЛКИ, но за това ще ви разкажа малко по-късно. Сега започвам хронологично :
Роклята, която е в галерията не е моята рокля (за съжаление), но и тази, която си купих е хубава (не толкова, но пак е хубава). Модел на Mory Lee (6603). Снимки ще кача след сватбата  blush
Около подготовката, напредваме, но с цената на лудо тичане и безсънни нощи и куп нерви, компромиси и промяна на плануваното в последния момент...
В петък ходихме до ресторанта да уговаряме последни подробности, относно тържеството, спането на гостите в хотела и украсата.... Имахме среща със собственичката, която.... маааалко ме издразни, защото на предната ни среща говореше едно, обещаваше някакви неща, а сега.... нещата не ни ги предложи по същия начин. По-конкретно трябваше да ни намали повече от цената на драпериите, цената на хотелските стаи, бяха ми казала, че ще стоим колкото си искаме и като си тръгнем да дадем "нещо" на персонала по наша преценка.... да ама не....  diablo Стоим до 23.30, след това до 1.00 доплащаме по 150 лв. и след това по 100 лв. на час ..... и аз ...... Oh my ....... "Чакайте малко от януари говорим едни неща, а сега една седмица преди сватбата вие ни сервирате нови правила  beating" и в крайна сметка успях да сваля малко то цените, но..... не е това, което бяхме говорили  beating
После отидохме до гражданското, там ново двадесет .... Кумата ни трябвало да си смени личната карта иначе няма да й дадат да се подпише на акта за граждански брак, защото ..... по лична карта била с моминското си име  beating И аз вече бях.... мълниеносен облак  Oh my ... beating diablo Само си представих, как заради глупава бюрократщина една седмица преди сватбата..... кумата меже да не ни е кума (защото алтернативното предложение на лелката в гражданското беше да се подпише някой друг като свидетел ....) и ПОБЕСНЯХ.... Добре, че милото си поговори на четири очи с лелката, та се разбраха, че това са излишни проблеми, които ни създават.... и така...
Следва продължение
- моминско парти  girl_wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 28, 2011, 19:49:21 »

Чак и аз се нервирах като чета какви неща ти се случват. Мисля, че с моминското парти е време да  започнат положителните емоции и чакам да разкажеш за него! Успех в последната седмица, почини си много добре и се отдай на спокойствие и релакс!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 28, 2011, 20:43:33 »

Много благодаря Веси smile  give_rose Просто се примирих, че тази сватба, и по-точно организацията й ще е "трудна" (все някакви спънки, все нещо става я от втория, я от третия път .... просто... не знам... да търся ли знак на съдбата във всичко, което се случва около сватбата  blum....)
 
babyboopk, имаш още доста задачи, дано ти остане време. Последната седмица няма ли да излезеш в отпуск, някой колега да пише вместо теб? В нашата кантора всички се изредиха, само аз не съм почивала и затова днес ми е последния ден на работа- от другата седмица съм в отпуск, който иска да пише, на мен много ми дойде sad
Аз съм отпуск от 19.08, но... това не означава, че сроковете не си текат.... съдът не почива, нали знаеш   huhhuh.gif
Относно моминското парти.... беше неповторимо, страхотно.... постоянно се питах с какво съм заслужила, цялото това внимание и такива прекрасни хора около мен, които така да са се постарали заради меееен  yahoo
Оказа се, че партито са го подготвяли около месец и повече  shok, а аз заподозрях едва миналата седмица  Girl_hide Всичко бяха подготвили: изненади, подаръци, хавайски венчета, трансперант с огромен надпис "Моминско парти", домашно парти, латино парти, стриптизьор...  blush
За последния малко са били под напрежение, понеже аз изрично бях казала, че такива неща не искам... и човека като ми излезе насреща.... за един миг всичките гледаха моята реакция, дали няма да се скрия, или да го плясна през ръцете  Girl_hide, а пък аз си влязох в роля  blush yahoo, накрая, чак ме пита дали не съм се тренирала в нас  pardon
Финалът беше обичане (струва ми се), събрахе се с мъжете... потанцувахме малко и отидохме да хапваме.... прибрахме се в седем сутринта  blush
Давам линк със снимки, за да видите и вие за какво чудо става въпрос  danceg

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2104301841883.115797.1075590952&l=bf5ab1b85f&type=1
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines