Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 23:51:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на babyboopk - 03.09.2011г.!!!  (Прочетена 23706 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« -: август 13, 2011, 17:52:48 »

Дойде време и за твоята сватбена темичка!!!  give_rose Споделяй с нас всичко, което те вълнува и честито!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 13, 2011, 20:09:02 »

Честита темичка, ето че дойде и твоето време yahoo danceg danceg Хайде разкажи докъде си стигнала с подготовката, вълнуваш ли се много вече.....
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 13, 2011, 21:36:02 »

 Bravo tease yahoo yahoo yahoo малееее аааааа много ме зарадвахте момичета.... всичките гласни ще изпиша и пак няма да изразят радостта ми  cray give_rose
Много благодаря, Мони  give_rose
Аз на няколко пъти се чудех дали да не си направя тема сама.... но ме досрамяваше  blush
Ех... имам си темичка  danceg
Най-отоговрно се заемам да "докладвам" за подготовката, която е.... доникъде sad
Днес обикаляхме с кумата за обувки... ударих на камък.... при все, че търся бели, златни или бордо цвят.... няма и няма...  или са много високи, или са неудобни или... са сиви, лилави, черни ....
Нямаме подаръци за мъжете все още... искахме да са ключодържатели... но са ни скъпи (1.70 лв. х 90 бр.  Oh my ...), после минахме на юзчета.... но все още не успяваме да намерим под лев..., аз мисля за пуретки, милото е много против... и така...
Чаши трябва да избираме, бутониери, менюто трябва да уточняваме, младоженеца трябва да обличаме (има само панталон и сако), шаферкте не са готови с роклите (някои още си търсят шивач   angry )
Много още неща има да се направят, но по-лошото е, че.... не знам дали ще успея да изляза от работа, така както бях казала (затрупаха ни тези седмици) и не само, че сме изостанали доста с подготовката, но има вариант и да не успеем да наваксаме... а аз не искам да претупвам нещата...  girl_impossible
Еххх Мони, много ти благодаря за темичката  yahoo Колко полезна си ми била ти и всички момичета тук....  give_rose
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 13, 2011, 23:25:05 »


babyboopk

Честита темчика,да си я напълниш с адски хубави емиции



Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 14, 2011, 01:01:49 »

babyboopk, няма за какво, мила!  give_rose Радвам се, че съм те зарадвала, така да се каже!  blum
Наистина имаш още много неща за правене, но пък имаш и много време, така че - смело напред! good
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 15, 2011, 22:06:10 »

Да Мони, и аз наистина вече се притеснявам че нямаме никакво време.... girl_impossible
Днес си взех обувки (12 см. ток.... как ще си играя хората и аз не знам... но просто не остана време... роклята вече трябваше да сме я дали за корекции на дължина, ширина.... а аз не съм платила и половината.... абе.... голям ужас). Та извън вайкането... взех си обувките, милото ги хареса... и ако не са ми удобни... ще му ги дам той да ги носи цяла вечер !!!  blum
Взехме и чашите. Аз ги харесах.... оказа се, че милото, не... ама вече ги бяхме взели, защото "на мен са ми харесали" и малко тъпо стана....... но вече нямам сили да смятам, да мисля... просто е някаква лудница....
Ох момичета много искам да напълня темата с хубави емоции, но някак тази сватба ми идва в повече с всички глупости в ежедневието ми и.... май ще да замълча  girl_impossible
 Та, качвам снимчици на обувките и чашите в галерията, да вие чуя (прочета) и вас  pardon
Сега чуденката е за бутониерите. Мисля да отида до Флора комерс.... дано там да имат нещо с жито и на добра цена blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 15, 2011, 22:10:59 »

Мила, аз нещо не виждам снимките на обувките и чашите.  sad За сметка на това видях роклята и с чисто сърце ти казвам, че е страшно красива!  good
А относно стреса - не взимай толкова навътре. На нас ни остават 13 дена, а мисля че въобще няма да ни стигне времето. Което е глупаво, но аз сама си се тормозя.  pardon
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 15, 2011, 22:21:17 »

Роклята, която е в галерията ми.... не я взех Мни, скъпичка ми дойде.... снимките вече трябва да са там  Girl_hide
За стреса... при мен проблема е не толкова стреса от сватбата (не че липсва... всичко е върху мен  cray) но проблема е с работата.... не мога просто да вдигна ръце, да изляза отпуск и да кажа... женя се... сори....  проблемът идва че работя от 10.00 до 20.00 плътно и събота и неделя понякога.... и организацията на сватбата идва по между другото. А пък аз не обичам като правя нешо и да е просто ей така.... да има нещо .... и така... хич н еми се ще да мрънкам  и на вас момичета .... за това ще се постарая да  пиша само хубави и позитивни неща  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 15, 2011, 22:58:33 »

Чашите са страхотни! Аз също бих си взела такива!  good Е, ако милото ти не ги е харесал, значи е искал все пак на теб да угоди, което явно не го притеснява! Какво по-хубаво от това!  smile
Обувките са много елегантни и хубави!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 16, 2011, 10:50:18 »

babyboopk, мила, не се притеснявай - с всичко ще успееш да се справиш, ще видиш good good Защо не помолиш някои от близките ти да ти помогнат? Мисля, че така ще ти е по-лесно blush Знам, че сигурно ще ти е малко притеснено и ще си недоверчиво настроена, че може да не стане точно, както го искаш, но поне можеш някакви макар и минимално важни задачки да им дадеш. pardon  пак си е помощ girl_wink Поне едно-две разкарвания могат да ти спестят - да отидат да проверят нещо до някъде или да поръчкат нещо, което ти вече си избрала, незнам......помисли, може да има какво да им "възложиш" girl_wink Само не се отчайвай, всичко ще бъде наред Good luck Good luck Good luck Между другото, ако не  тайна - какво работиш, с това работно време Oh my ...

Сега за обувките - супер са! Много елегантни, а и извивката ми се струва добра, така че сигурно ще са ти удобни, въпреки височината. ! Чашите също са много хубави, не му обръщай внимание на любимия, че не ги е харесал - нали знаеш, че ние жените повече обръщаме внимание на тези неща и  все пак ти предполагам повече ще си ги гледаш след време, а той може и да забрави, че съществуват изобщо sarcastic
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #10 -: август 16, 2011, 10:59:06 »

babyboock  я си сложи розовите очила и се усмихни с най-голямата усмивка която имаш smile Всичко ще се нареди. Предполагам колко е трудно с това работно време да организирваш и сватба, но има време и ще успееш. Бъдещият младоженец не помага ли? Я го хващай и той да се залавя с нещо Wink А ако ние можем да помогнем с нещо макар и от растояние или виртуално - насреща сме.
Обувките наистина са супер имам подобни и няма да ти е голям проблем с танците, но вече зависи дали си свикнала. Може да правиш сухи трнировки в къщи, за да не направят проблем на сватбата, а чашите са много хубави. Същите съм виждала в един магазин във Варна и казаха че са авторски. Наистина изработката им беше уникална. Така, че не съжалявай за покупката. После ще си ги харесва много.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 17, 2011, 10:09:39 »

Мимечета, благодаря ви за милите думи и подкрепата  cray
По отношение на чашите, аз много ги харесвам. Ние ги бяхме гледала преди около 2 месеца, и се бяхме разбрали с магазинчето да поръчат на художничката да направи нещо в бордо и злато в мотиви житни класове. Онзи ден случайно минахме от там и имаше и други модели, в бордо и златно, но с някакви розички.... абе не бяха хубави... И аз ги хванах тези, питах милото харесват ли му и той каза нещо (не помня, защото в този момент се развъняха телефоните ми) и докато се опомня той ги беше платил и си вървяхме по улицата. Ядосах се като ми каза, че не му харесват. Логиката ако беше такава (да вземем чаши които само на мен харесват) до сега шях да съм взела 100 бр. сигурно и то доста по-евтини..., ама както и да е .. Мони права си, всякакси се мъчи да ми угоди, което... не знам колко е добро и до кога ще е  Girl_hide
В общи линии притесненията ми идват от това, че в кантората има толкова много работа, че когато си тръгна не  мога да мисля за нищо, изтощена съм и изнервена и резултатът е караници с момъка и куп съмнения...
Веси, адвокат съм и все пак работното време е част от позитивите/негативите на свободната професия... или по-скоро липсата на такова  girl_impossible
Няма делник, няма празник, никойо не го интересува, че сватба организирам... хората си искат работата свършена и то в срок....
А иначе впрегнала съм приятелки и те правят по нещо и то са ми много полезни, но как, например да отидат и да премерят роклята с обувките без мен..... аз дори това още не съм сварила да направя, а трябваше до 10/15 август ....
И за да е пълна идилията, майка ми всеки ден се чуди, дали да не покани този или онзи... (сватбата ни ще е около 170 човека) и в резултат на това имаме още 3 в списъка  diablo
Нямам проблем с това, но някак не мисля, че е редно на поканите ни да пише "потвърдете до 10.08." а пък да си получат поканата на 21.08.... някак тези неща трябва да предварително определени... все пак ние решихме да се женим миналия септември.... и така.... tease
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 17, 2011, 10:11:36 »

А сега и малко по темата  blush
Момичета, според вас колко кошници ще ми трябват ? Аз мисля да взема няколко късметчета (може би 27 бр.) да ги сложим в една не много голяма кошница (която ще украсим) и кумата след подписването да ги хвърля над главите ни. Нали така се прави ?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #13 -: август 17, 2011, 10:22:27 »

Имаш нещо напредвид и за други кошнички ли? Защото аз знам за само тази с късметчетата, която кумата хвърля след подписването. Но напоследък гледам и за шаферките взимат. Ако има и за тях аз бих ги напълнила или с жито за след църквата или с листенца от цветя за ресторанта. Въпрос на вкус. smile
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 17, 2011, 10:25:16 »

Да, това имах предвид. Чела съм някъде из темите, че момичетат си вземат "кошници" и се чудех за какво може да са необходими повече от една. Благодаря ти Миши  give_rose Шаферкте няма да ги товаря май май и с това  Girl_hide
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 17, 2011, 11:03:28 »

Ето една колежка по професия, а така като чета ти се случват абсолютно същите неща като на мен smile Въпреки всичко честита темичка и приятна подготовка! Напълно те разбирам за гостите, преди няколко седмици и аз се скарах с майка ми точно заради същото нещо lol а времето лети толкова бързо и все не остава време за нищо, но съм сигурна, че ще се справиш! Още веднъж успех  give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #16 -: август 17, 2011, 11:17:37 »

babybook сега се сетих, че може да използваш същата кошничка, която е за кусметчетата и за закичване на гостите с цветчета. Поне при нас се закичват в ресторанта, но някъде закичват всички гости в дома на младоженеца и булката, ама все има някой закъснял гост. Така, че може и за цветчетата ( бутониерите) да се използва кошничката.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 18, 2011, 21:49:44 »

Колега,  give_rose Благодаря  give_rose Сега виждам че сватбите ни са с един ден разлика  blum (ако адвокатите не се оженим около деня на Независимостта, кога друг път  blum).
Вчера отидох да си платя роклята и..... хич не ми хареса как ми стои  girl_impossible, нямам талия, нямам бюст, нямам дупе... попитах да ми я стеснят .... "не може"... пфуууу да им имам фирмената полотика на Романтика... такива хубави рокли и също толкова лошо отношение към клиента sad . В общи линии, роклята не ми харесва как ми стои и ще разчитам на излъчване в деня на сватбата  good. Купихме на милото вчера една вратовръзка (само, да си оправя апарата и ще кача снимки), много хубава, та дори и да не я носи на сватбата... ще я сложи някъде другаде (самата вратовръзка е бяла/екрю с лек златист отенък, а текстурата й е все едно гледаш дантела, но е плътна, мноооого е хубавааа  yahoo). В събота ще ходим да уточняваме меню за ресторанта с кумовете мама, милото и бащата на милото (стискайте палци, че тези в ресторанта си падат малко мизерници), ще обикаляме за ризи, обувки, колани и т.н. за младоженеца, ще ходим да поканим и последния гост (надявам се). На следващия ден имам уговорка с фризьорката и с цветарката и така... нещата започват да кипят  tease tease tease
Започвам и разкрасителните процедури... аз ги почнах още пролетта (ходих на фотоепилация на горна устна) и дето има една приказка, вместо да изпиша веди, си избодох очите. Получава ми се пигментация над устната.... около 5 месеца след епилацията при все че ползвам 50+ фактор за лице.... и сега ще ходя на солариум за да изравнявам тена си на деколтето (изпекла съм се на презрамки), но няма да си пека лицето, че ще стана като петниста хиена.... проблема е  на края да не изглеждам като пингвин....   cray
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 18, 2011, 23:02:48 »

Наистина сме с един ден разлика  danceg виждам, че сте напреднали с подготовката, спокойно ще се справиш! Знам какво е с такава работа, но няма начин sad а солариума ще помогне, аз също ходя от доста време и си е друго с тен smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 19, 2011, 09:11:24 »

Това със солариума е добра идея и ще има ефект със сигурност. Аз също ходя, защото си дойдох от море преди месец и вече съм поизбеляла. Успех ти пожелавам с покупка на ризи,колан и др. А за вратовръзката - по описанието ми се струва, че е много хубава. Чакаме снимки.
Ама какво е това с роклята - не можели да ти я стеснят beating beating Какви са тия работи, ти платила ли си я цялата? Ако не си - не им плащай докато не ти я направят както ти искаш. Мила, не им се давай, това е твоя ден! не стига, че се държат лошо, не стига, че цените са им  Oh my ..., апък и корекция не могат да ти направят!!!!какво е това безобразие. Ти да се примиряваш, че те не са си свършили работата, за която си им платила angry angry angry Дори и да си я платила, не ги оставяй на мира!!!! Успех ти желая и ако трябва да идваме на помощ и ние, само кажи. ТИ, ТИ си най-важния човек в случая и те трябва да се съобразят с теб.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 20, 2011, 01:43:02 »

Веси е права!   Mad girl Егати нахалните хора! Но, мила, ти не се притеснявай - най-вероятно си ти седи много добре роклята, но нали знаеш какви сме "тук не ми харесва, там не ми харесва", а пък то всичко си е било перфектно!  pardon
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 23, 2011, 09:31:28 »

V_e_S_i , Monikamaria  благодаря ви много за подкрепата  give_rose Не мога да споря вече с никого, нито с младоженеца, нито с родителските тела, нито с магазина, с никой.... умориха ме  beating
За роклята, предполагам, че не искат да я стеснят, защото си е бая сложна конструкция (или поне на мен така ми се струва). Вчера пак говорих с тях и им казах, че ще си я взема по-рано, за да си я дам на шивач да ми я стесни (май ги ритнах по кокалчето, така да се каже, защото едно миличко взеха да ми обясняват, че не е нужно, много добре ми седяла, да не рискувам, че може да ми я съсипят и т.н.). Все пак утре отивам да я взема с още две бойни другарки и ако и те като независими наблюдатели кажат, че не ми стои добре ще поспорим най-вероятно да си я оправят и ако пак не се съгласят..... не знам, дано не изригна, че тогава... горко им  diablo beating
Иначе вече съм отпуск (разбирайте не ходя толкова често в офиса  tease) и подготовката е трескава. Вчера опънах юнака на обиколка в мола за ризи..... и той се умори  shok Та, взехме му ризи, вратовръзка и оставихме панталона за подгъв, обувки и колан не хареса. И такъв спор се разрази вечерта.... защото той е много уморен и не може вечерта, след работа да ходи да му вземем обувки... другата седмица  huhhuh.gif
А толкова много неща има да се правят.... по цял ден пиша задачи и задрасквам изпълнените... Направила съм и един списък с неща, които трябва да се купят/ организират, който към момента е до номер 48  shok
Имам молба момичета, кажете ми къде в София мога да си взема воал на нормална цена ? Трябва да е много семпъл (дори без сатенена лентичка по ръба) или тип испански, но по края да има къдрички и по-точно "органза солей". Цената на воала с органза по края в Романтка е 150 лв. (дължината му е около дупето), а на мен не ми се дават толкова пари. Показаха ми и един най-обикновен, по-къс, от мек тюл (тюла беше много хубав), малко под раменете.... 80 лв. .... струват ми се много пари за такова нещо....
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 23, 2011, 22:11:38 »

Мила, много добре си решила за роклята!  good Понатиснете ги тези, ако има нужда!
А за воала, ако не ти се дават толкова пари, просто си купи тюл, какъвто ти харесва, и го дай на шивачка да го подшие както искаш! Хем ще е точно по твой вкус, хем повече от 20 лв. няма да ти излезе!  good
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 26, 2011, 09:11:10 »

 Offtopic вчера писах, писах... и точно да си пусна отговора..... връзката изчезна  beating

Взех си роклята  danceg danceg Корекции, всичко е направено и ми стои страхотно (може да си помислите, че страдам от раздвоение на личността, но на мен ми казаха, че всяка булка минава през такъв момент  blush). Поръчах си и воала от Романтика. Оказа се че не могат да ми го ушият (или не им се занимава , или е прекалено сложно  Oh my ... или няма време) и се примирих. Ще прежаля парите, но пък ще имам воал който искам (малко тъпо но пълно щастие май няма). Бойната другарка беше една, но като за две  tease и тя ме хареса и... вече съм оборудвана аз. Юнакът, обаче трябва да си вземе обувки, колан и другите дреболии и се надявам тази седмица да не е "изморен" и да оборудваме и него.
Аз иначе по цели дни между оставащите жалби тичам по задачи.. направила съм един списък, кой какво трябва да прави, аз какво да правя и само драскам, добавям, прехвърлям от един ден в друг... лудница tease. Вчера поръчахме тортата (от снимка в едно списание) какво ще излезе на финала, ще се чуе. Платихме си изследванията и междувременно мама я ужили оса, та трябваше да убеждавам лекарите да я видят (потресена съм.... Хипократова клетва друг път и то в частна клиника ... направо.. няма такова пренебрежение, но това не е за тук  shok). Цветарката малко ме притеснява, уж близка, но нещо май не си разбира много от работата (днес ме убеждаваше как няма начин да направи бутуниери с живи цветя на гривна и цветята да останат свежи.... няма начин да няма начин, но все пак, ще питам другаде). Отнесохме й един кашон (от 30 л. бойлер  blush) с житни класове да твори, дала съм снимки, обяснила съм всичко (видове цветя, бройки, зелениена, размери).... дано нещо не се обърка.
В събота съм на пробен грим и моминско парти, за което не знам  pleasantry (кумата и шаферките ми са страхотни, много си ги обичам всичките, дават всичко от себе си, за да са ми полезни, за да съм спокойна, за да съм доволна , приемат ме и ме разбират с всичките ми странности ... в това отношение няма по-богат човек от мен  yahoo). Остава да сглобим бутуниерите - от сухи цветя (моята приятелка - шаферка се е заела за момента с това), да украсим кошницата, чашите, шампанското, подаръчетата за гости, книгата за пожелания, да купя и да украсим нещо, в което ще стоят халките ни...... Днес ще отидем за последни уточнения до ресторанта/хотела и до гражданското и много се надявам идната седмица да е по-спокойна, та да мога да си напиша жалбите  Girl_hide
В общи линии се отчетох, ще докладвам пак при някакво развитие и още веднъж благодаря момичета, за всичко, което правите за мен и подкрепата, която ми оказвате give_rose
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 26, 2011, 09:38:33 »

Браво, добре се движите в организацията ми се струва!  danceg
Качи снимка на роклята да я видим. Прилича ли на тази от галерията ти, че тя е уникална!  heart
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 26, 2011, 10:03:18 »

babyboopk, имаш още доста задачи, дано ти остане време. Последната седмица няма ли да излезеш в отпуск, някой колега да пише вместо теб? В нашата кантора всички се изредиха, само аз не съм почивала и затова днес ми е последния ден на работа- от другата седмица съм в отпуск, който иска да пише, на мен много ми дойде sad
Тези цветя естествените, стават на бутониера за ръка, убедена съм, защото на моята кума ще е такава. Не се отказвай от тази идея, става супер smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 28, 2011, 08:11:52 »

babyboopk роклята ти е страхотна не се притеснявай ще бъдеш като принцеса с нея.Напредваш и в подготовката доста добре остават броени дни до големия ден.Успех с останалите неща и ще следя с интерес какво се случва с теб.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 28, 2011, 16:48:52 »

Лелееее момичета колко много имам да ви разказваааам  yahoo Вчера ми беше моминското парти и сега съм тоооолкова ентусиазирана и доволна  yahoo За пореден път го казвам ИМАМ СТРАХОООТНИ ПРИЯТЕЛКИ, но за това ще ви разкажа малко по-късно. Сега започвам хронологично :
Роклята, която е в галерията не е моята рокля (за съжаление), но и тази, която си купих е хубава (не толкова, но пак е хубава). Модел на Mory Lee (6603). Снимки ще кача след сватбата  blush
Около подготовката, напредваме, но с цената на лудо тичане и безсънни нощи и куп нерви, компромиси и промяна на плануваното в последния момент...
В петък ходихме до ресторанта да уговаряме последни подробности, относно тържеството, спането на гостите в хотела и украсата.... Имахме среща със собственичката, която.... маааалко ме издразни, защото на предната ни среща говореше едно, обещаваше някакви неща, а сега.... нещата не ни ги предложи по същия начин. По-конкретно трябваше да ни намали повече от цената на драпериите, цената на хотелските стаи, бяха ми казала, че ще стоим колкото си искаме и като си тръгнем да дадем "нещо" на персонала по наша преценка.... да ама не....  diablo Стоим до 23.30, след това до 1.00 доплащаме по 150 лв. и след това по 100 лв. на час ..... и аз ...... Oh my ....... "Чакайте малко от януари говорим едни неща, а сега една седмица преди сватбата вие ни сервирате нови правила  beating" и в крайна сметка успях да сваля малко то цените, но..... не е това, което бяхме говорили  beating
После отидохме до гражданското, там ново двадесет .... Кумата ни трябвало да си смени личната карта иначе няма да й дадат да се подпише на акта за граждански брак, защото ..... по лична карта била с моминското си име  beating И аз вече бях.... мълниеносен облак  Oh my ... beating diablo Само си представих, как заради глупава бюрократщина една седмица преди сватбата..... кумата меже да не ни е кума (защото алтернативното предложение на лелката в гражданското беше да се подпише някой друг като свидетел ....) и ПОБЕСНЯХ.... Добре, че милото си поговори на четири очи с лелката, та се разбраха, че това са излишни проблеми, които ни създават.... и така...
Следва продължение
- моминско парти  girl_wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 28, 2011, 19:49:21 »

Чак и аз се нервирах като чета какви неща ти се случват. Мисля, че с моминското парти е време да  започнат положителните емоции и чакам да разкажеш за него! Успех в последната седмица, почини си много добре и се отдай на спокойствие и релакс!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 28, 2011, 20:43:33 »

Много благодаря Веси smile  give_rose Просто се примирих, че тази сватба, и по-точно организацията й ще е "трудна" (все някакви спънки, все нещо става я от втория, я от третия път .... просто... не знам... да търся ли знак на съдбата във всичко, което се случва около сватбата  blum....)
 
babyboopk, имаш още доста задачи, дано ти остане време. Последната седмица няма ли да излезеш в отпуск, някой колега да пише вместо теб? В нашата кантора всички се изредиха, само аз не съм почивала и затова днес ми е последния ден на работа- от другата седмица съм в отпуск, който иска да пише, на мен много ми дойде sad
Аз съм отпуск от 19.08, но... това не означава, че сроковете не си текат.... съдът не почива, нали знаеш   huhhuh.gif
Относно моминското парти.... беше неповторимо, страхотно.... постоянно се питах с какво съм заслужила, цялото това внимание и такива прекрасни хора около мен, които така да са се постарали заради меееен  yahoo
Оказа се, че партито са го подготвяли около месец и повече  shok, а аз заподозрях едва миналата седмица  Girl_hide Всичко бяха подготвили: изненади, подаръци, хавайски венчета, трансперант с огромен надпис "Моминско парти", домашно парти, латино парти, стриптизьор...  blush
За последния малко са били под напрежение, понеже аз изрично бях казала, че такива неща не искам... и човека като ми излезе насреща.... за един миг всичките гледаха моята реакция, дали няма да се скрия, или да го плясна през ръцете  Girl_hide, а пък аз си влязох в роля  blush yahoo, накрая, чак ме пита дали не съм се тренирала в нас  pardon
Финалът беше обичане (струва ми се), събрахе се с мъжете... потанцувахме малко и отидохме да хапваме.... прибрахме се в седем сутринта  blush
Давам линк със снимки, за да видите и вие за какво чудо става въпрос  danceg

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2104301841883.115797.1075590952&l=bf5ab1b85f&type=1
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #30 -: август 28, 2011, 20:51:31 »

Имала си перфектното моминско парти  Bravo Чак започвам да чакам с нетърпение и аз, голямо настроение ми създаде  chee
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 28, 2011, 21:02:40 »

ехеее супееер  Bravo пожелавам на всяка, такава емоция  danceg danceg .
once_upon_a_time  кога е твоето ?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #32 -: август 28, 2011, 21:18:01 »

Ох, ох, още не знам даже къде ще е - имам известни разочарования и от първоначалната идея да е в Сф, сигурно ще го изместя в Плд. Идеята е да бъде на 17-ти септември smile Ще изпратя ви всички подред  danceg
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 28, 2011, 21:33:39 »

 danceg Сигурна съм, че ще е неповторимо  yahoo
Момичета сега се сетих, за бутуниерите с живи цветя за "специалните гости". Моля ви, препоръчайте ми цветар, който да ги направи и по-специално гривничките за дамите  girl_wink (в София)
Активен
jojinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #34 -: август 29, 2011, 07:01:15 »

Скъпа съфорумке, гледам, че сватбата ти наближава и просто се отбих да ти пожелая много щастие и щастлив съвместен живот, по - малко трудности и повече радости занапред. Успех и приятно прекарване на големия ден!  give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #35 -: август 29, 2011, 10:01:08 »

За завиждане си с такива приятелки. На снимките изглежда, че наистина за сметка на останалите препятствия, сте си изкарали много добре.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 30, 2011, 11:48:50 »

babyboopk  почти не остана време до сватбата.Моминското парти е било як купон браво-поздравления и на твойте дружки за веселбата.Успех в големия ден  и не забравяй традицията за разказче снимки и сутрешното кафенце.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 30, 2011, 22:21:23 »

babyboopk  почти не остана време до сватбата.Моминското парти е било як купон браво-поздравления и на твойте дружки за веселбата.Успех в големия ден  и не забравяй традицията за разказче снимки и сутрешното кафенце.
Разбира се Мими, но до тогава толкова много още неща имам да ви разкажа  girl_wink
"Со кратце": по-изтощителна отпуска не съм имала никога  girl_impossible
Не толкова "со кратце".... уж бяхме оправили нещата в гражданското.... но не ... Вчера ми звъняха и си държат на своето  diablo и в крайна сметка в последния момет ще ства всичко и ще се молим на деня длъжностното лице да не измисли нещо друго  huhhuh.gif
Вчера купихме и обувките на юнака (колан и бельо).... остана само чорапи да си вземе. Аз си взех воала (платих си го в Романтика, хич не ми се даваха толкова пари, но пък е прекрасен  yahoo). Взехме късмети за хвърляне, книга за пожелания, шампанско, кутийка за халките и вечерта такова хубаво парти се заформи в нас  yahoo 10 човека, всички правеха нещо и беше толкова весело.... едни украсяваха подаръците други подрязваха панделки, кошницата, шампанското (50 % готово)... направо беше страхотно. Това беше моето малко благодаря за партитата, които ни организираха  give_rose И в края на деня бях капнала, цял ден обикалях София, после в нас "бързи, смели, сръчни", но пък се получи чудесно smile
Днес пренесохме половината от багажите у младоженеца. С майка му и баща му украсихме и напълнихме юзчетата, украсихме чашите, майка му направи възглавничката за халките, направихме разпределението на гостите по масите..... доста отметнахме като задачки  yahoo
Остана да избера музика за гражданското, да финализирам задачките на шаферките, да пренесем моите неща и хапването до дома на приятелката ми, от която ще ме вземат, да проверим тортата и погачите как вървят, да отидем пак до гражданското, да вземем подаръци на родителите и кумовете и да подбера няколко песнички като поздрав за специалните ни гости.... а и милото да направи едно клипче от наши снимки...
Не е малко, но му се вижда краят. yahoo tease
Проблемни са ми бутуниерите от живи цветя за жените (6/8 лв. на бройка ..... абе много ми се струва). Една съфорумка ми препоръча Ракелова, но си мисля, ч ене мога да си позволя нейните услуги (колкото и да харесвам работата й)..... и май ще се откажа от тях...
Тези дни пак ще докладвам, а в събота, обезателно ще си изпия кафето с вас  girl_wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 31, 2011, 07:44:12 »

babyboopk, имала си страхотно моминско парти yahoo danceg Снимките са страшни! Моето е сега в събота и дружките кроят нещо, ама ще видим, ще разказвам после!

А ти мила, виждаш ли как малко по малко се нареждат нещата и накрая ще имаш прекрасна сватба good Отначало се притесняваше, че няма да ти стигне времето за всичко, а сега - почти не останало! Сватбаааа Като гледам си почти готова с останалите дреболийки, с роклята всичко се нареди,невероятно моминско парти, дружки, които ти помагат, изообщооооо няма какво да се притесняваш май вече. Отпусни се, релаксирай и в събота те чакаме сутринта да ни прехвърлиш малко от емоцията!!!! kiss2 kiss2 kiss2 от мен!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 31, 2011, 09:01:11 »

Дааа Весиии, така е  give_rose Малко по малко отмятаме неща, макар и трудно (много нерви и малко сън.... само миналата седмица бях свалила 3 кг. ..... тази не знам  pleasantry, не че нямах нужда, но пък да не прекаляваме).
Малко по малко започва да ми се свива и корема като си помисля за събота. До сега от тичане по задачи не оставаше време за вълнения huhhuh.gif
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 31, 2011, 09:40:35 »

Ооох, ми как няма да ти се свива корема! То само 3 дена остават!  yahoo На мен отсега ми е присвит, не знам какво ще стане по-нататък!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 31, 2011, 09:53:24 »

 Oh my ... Пантерке, така като го прочетох.... само 3 дни и ... малко страшничко ми стана  blush Все пак се надявам на деня да контролирам вълнениеята, а за всеки случай съм назначила и една от шаферките да следи за емоционалното ми състояние и да го привежда в ред, когато трябва  Girl_hide
Пропуснала съм да ви споделя момичета още "нередности" около сватбата ни, върху които няма как да влияем.... прогнозата за времето е да бъде дъждовно тогава  mda, градът няма топла вода до 11.09, заради профилактика (в това число и хотела, в който ще спят гостите ни) и в момента има планувани спирания на тока (пак заради профилактика) до 03.09 включително до 6 часа на ден.... приказка  crazy
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #42 -: август 31, 2011, 13:49:24 »

Не се притеснявай за нищо и стига си сваляла килограми, че да не ти падне роклята от гарба  beating Всичко ще се нареди. Сама каза, че сте почти готови.Прогнозата не я мисли- специално за този ден сме поръчали едно голямо слънце, което да ви следва докато не влезнете в ресторанта. А и ако вали нали старите баби казват, че по вода ще ви върви цял живот Wink Гледах една сватба на която спря тока и заваля дъжд, а тя беше на открито. Неможе да си представиш какъв купон се завихри под дъжда. Погледни го от хубавата му страна колкото и да не ти се иска. Но вярвам, че няма да имате проблеми. Повярвай и ти и ще стане.
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 01, 2011, 07:18:26 »

мила малко остана не се предавай, всичко ще върви като по вода, пожелавам ти сватбата да се превърне в мечтаната сватбата  Bravo girl_wink и после да споделиш снимки с нас Wink
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 01, 2011, 10:01:49 »

valtsvet Благодаря ти, мила  give_rose
Към момента съм учудващо спокойна. От време на време минава тревожна мисъл, дали организацията няма да се обърка, но минава и заминава.
Mishi това, за тока, водата и дъждът не ме притеснява, в карйан сметка няма какво да направим, а излишни нерви за хабене вече нямам  beating Даже малко ми е комична цялата тази ситуация, защото колкото ида го мисля и да пресятам, за да бъде всичко наред, я общината, я природата си казват последната дума  focus
Обаче младоженеца..... нещо ме ядосва  bqsnasym Има няколко задачки и само се мотае... като го питам кога ще го направи, отговора е "утре", и така от събота насам....  beating
Аз не съм ви споделила момичета, че колата ни е изненада за мен ..... не някаква заря, не някакъв танц, а колата !!! Обяснявах, че не искам да ме изненадва с части от организацията на самата сватба, но не, не ми се казва... И вчера ме пита дали съм поръчала украса за колата. Аз му казах, че не съм, защото НЕ ЗНАМ каква е колата и съответно каква да е украсата. Взела съм бяла панделка и толкоз..... но нееее. Майка му предложи онзи ден да вземем украса от изкуствени цветя, аз категорично казах, че няма да стане, все пак всичко е с естествени и сухи цветя, а и аз ненавиждам изкуствените..... и познайте..... вчера е купил украса за колата (даже не ми казва, а мама се изпусна). По описанието на мама е във формата на сърце, с рози .... "много красива"  ANGRY Само дето аз не искам изкуствени цветя, не искам розички, гълъбчета, сърчица, пеперудки и направо ....  beating beating beating
Та в деня на сватбата (когато я видя прословутата кола и украса) май ще има  slap battle
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 01, 2011, 10:27:38 »

Миличка не се ядосвай за такива дребни неща радвай се на всичко защото това е миг който няма да усетиш кога ще отлети и ще останат само хубавите моменти.И все пак време не остана отдай се малко на релакс.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 02, 2011, 14:38:24 »

Много си права Мими  Girl_hide До вчера само се притеснявах за организацията, драсках, пишех на ново..., а времето си мина... и от утре вече съм госпожа  danceg за това днес си се глезотя като за последно и съм сууупер спокойна  tease Каквото има да става, ще стане  blum
Благодаря ви момичета за всичко и очаквайте включване утре  girl_wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #47 -: септември 02, 2011, 17:58:46 »

Да се наспиш много добре. Наслади се на последните си часове като госпожица. Очакваме включването ти утре.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 03, 2011, 09:34:29 »

Ето меееее  danceg  danceg Наспана и сууупееер спокойна. Пийваме кафенце с момичетата и след това почваме да украсяваме апартамента, себе си и да чакаме фризьорката ми, гримьорката ми, фотографката и мама и не на последно място, милотоооо  yahoo
Снощи се чухме на няколко пъти, и двамата сме толкова спокойни, сякаш всеки ден се женим, дано така да продължи през целия ден.
Хайде момичета, още няколко часа госпожица, след това очаквайте включване от госпожата  cap
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #49 -: септември 03, 2011, 09:45:03 »

Прекрасен, слънчев, усмихнат ден за сватба е - пожелавам ви целия живот да ви е такъв smile
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 04, 2011, 10:47:22 »

Честито  Flower щастие, любов и дълги дни и нека с рози е окичен животът ви до старини!!!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 04, 2011, 12:37:49 »

babyboopk  Свързахте сърцата и съдбите си и така направихте поклон пред живота! Пожелавам ви животът да ви се отблагори като дари с много щастие всеки ваш ден оттук насетне!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 04, 2011, 21:42:43 »

Честито, мила!!!!  give_rose give_rose give_rose Обичайте се винаги и не по-малко от вчера!  weddingday
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #53 -: септември 05, 2011, 08:34:20 »

 weddingday честито:))) бъдете много щастливи винаги!!!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 05, 2011, 20:05:43 »

Честито на младото семейство! Много семейно щастие и здраве ви желая!  weddingday
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 08, 2011, 08:21:29 »

babyboopk, ЧЕСТИТО И ОТ МЕН  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа ОБИЧАЙТЕ СЕ МНОГО И БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ ЗАЕДНО!!!! СКОРО ВРЕМЕ ДА НИ ЗАРАДВАШ И С ДРУГИ НОВИНИ  PREGQ
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 08, 2011, 12:32:51 »

Много ви благодаря за милите думи, момичета  yahoo
Сватбата ни беше.... СТРАХОТНАААА И двамата много се забавлявахме, не се спряхме да танцуваме, да се веселим (даже милото изненада доста от гостите си с хороводните си умения  danceg) Почти всичко си беше на мястото.... е имаше и гафове и то не малки, но не позволихме това да развали настроението ни.
С две думи, искам пааааааааак  Сватбаааа
Само да си събера малко спомените и ще пиша с детайли за нашето сватбено тържество  yahoo
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #57 -: септември 08, 2011, 15:08:32 »

 yahoo yahoo yahoo страхотнооо. Ето виждаш ли, че младоженеца се справи Wink нямаше нужда от притеснение. Така изненадата е била още по-голяма за всички ви. Абе можел си е младоженеца ама не е искал да ви показва, за да може да ви изненада накрая. Очакваме снимчици и разказчеее.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 16, 2011, 14:22:44 »

Хайде, мила! Чакаме те със снимките и разказа!  danceg Радвам се, че е било толкова хубаво! А за гафовете - правилно сте направили - няма как да ги няма, важното е да ги игнорираме!  blum
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #59 -: септември 16, 2011, 16:59:42 »

Честито на младото семейство!  weddingday  wedding
Пожелавам ви да сте все така влюбени, както през този ден! Мноооооого любов и разбирателство!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 19, 2011, 11:31:34 »

Момичета, ще ме изивините за закъснението, но задачките ме връхлетяха, а и направихме една медена седмичка  Girl_hide, та ето го и разказчето ми :
Нещото, което най-много ме изненада в сватбения ни ден бе колко сме спокойни и двамата..... особено аз  Oh my ...
Сутринта на 03.09 станахме, пихме кафенце с моите приятелки и взехме да оправяме апартамента, от който милото ме взе. Естесвено ситуациите започнаха... приятелката ми, която трябваше да докара мама и фризьорката ми закъсня с около 30 мин., съответно прическата ми вместо да почнем да я правим към 11:15, почна в 12.00. Привтелката ми, която трябваше да докара фотографката, също закъсня, че и фотографката се беще притеснила "малко" (смс-и, обаждания....). Аз продължавам да съм "дебилно" спокойна  Oh my .... Гримът ми беше на 50 % готов и милото се обади, че тръгва .... е тука вече малко  трепнах.... Казах му да задържат 10 мин., и тука се включи кумата - позабави го малко.... имали пране за събиране  blum
Очаквах да се развълнувам малко, да ми се свие коремчето, като чуя тъпаните, но не.... нямах търпение милото да си го гушна, а те пък като се заиграли.... и аз си седя и си скучая в стаичката  tease. Една приятелка беше подсигурила един голям ботуш за пълнене с пари, и милото накрая си хвърлил портофейла вътре... хубаво, но го чакала още една офанзива на втората врата.....(не ме дават моите дружки  tease). Стигне се до там, милото да пуши с един приятел на терасата (междинна тераса между две стаи, аз бях в едната), а аз му чукам на стъклото да идва да си ме взема  pardon А двамата си пушат ...., че малко пари са му взели, още трябвало да даде  funnytooth
Най-после го пуснаха при мен, та си се нагушкахме и се нацелувахме. Отидохме после при другите гости..... много бяха. Закичих мама, милото, родителите му и кумовете и предадох щафетата на шаферките, а майка му само се просълзява от умиление lol). Друснахме по 3...4 ръченици вътре (нямаше място за други хора) и после пред блока като завихме едно хоро. Много весело беше, а това беше само началото. Едва се качих в колата..... вратата не можеше да се затвори от всичките воалчета на роклята ми  ROFL
 Offtopic Колата, която беше изненада за мен се оказа, че доста хора са били в конспирацията, включително една моя много близка приятелка, която почти всяка седмица ме питаше, какво се решили за колата..., а в деня нейният съпруг ни беше шофьор  cap
Тръгнахме към гражданското..., само дето от ритуалната зала малко ни бяха забравили.... залата беше заключена.... та докато я отключат се поснимахме хубаво с шаферките и останалите гости, а милото тичаше да търси отговорничката (жената решила, че сме от 17.30, а не от 17.00 и отишла да пие кафе  crazy).
Ще продължа малко по-късно, че доста дълъг пост стана  pleasantry
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 19, 2011, 13:04:44 »

Тъй... влязохме в залата, подредихме се, ние и кумовете, родителите зад нас. Казах аз "да", ама едно тихичко, а цялата зала кресна "ПО-СИЛНООО" и аз пак повтарям "ДАААА" - твърдо и убедено  Wink Питаха и милото и тъкмо да каже и той своето "да" и ..... телефонът му звънна  pardon Няма такъв смях. За секунди настъпи смут и после цялата зала избухна. Оказа се, че едни от гостите ни не са могли да намерят залата, звъняли на всички, но никой не им вдигнал и решили да звъннат на малдоженеца  ROFL sarcastic
Та посмяхме се малко, след това се подписахме и аз го настъпих  diablo Естествено бях забравила, но една приятелка в залата се провикна "сега е момента", и аз аха да настъпя милото, но от роклята ми, нито виждам неговите обувки, нито моите  huhhuh.gif.... успях все пак да налучкам и си го настъпих. Приехме после поздравления от гостите и отидохме да се снимаме.
Голям майтап беше тази фотосесия..... направихме малко снимки на една гара... на ЖП линията. Сигурно са станали страхотни. Най-веселият момент беше като отидох да попитам жената, коята продава билетите, дали скоро ще мине влак (все пак няма да е ок да се снимаме на линията и да не знаем кога ще мине влака  danceg), а тя милата не може да повярва на очите си.... хаххахах
После се поснимахме малко в парка, даже във фотосесията ни влязоха кадри как милото ми оправя обръча (счупи се още преди да сме стигнали ресторанта).... и като за капак, месечното неразположение подрани..... та си изкарах сватбата на обезболяващи и витамин С  huhhuh.gif
Тръгнахме към ресторанта, първо ме пооправиха малко (грим, прическа.... цигарка) и влязохме.... Момичета няма такова вълнение..... 150 човека на крака, всички погледи вперени в нас, ръкопляскат, радват ни се.... велико изживяване. Минахме си по реда със захранването, менчето (в нашия случай беше МЕНЕЦ... два пъти го ритнах, а той само се пързулваше по пода и нищо не излезе), речта на кума (СТРАХОТНА), първият ни танц - това беше единствения момент, в който проплаках от вълнение. Според мен беше много красив момент. И после се завихри един купон... хора, танци на народите. Всичките ни гости казаха, че на по-весела сватба не са били, макар че аз мисля че малко DJ се изложи (не защото е некадърен, а беше взел присърце прекалено много ролята си и може би се престара). Но факт е, че и двамата не се спряхме (не хапнах и не пийнах нищо през целият ден). Аз ако не бях на дансинга, обикалях по масите, и милото така  yahoo
А сега малко и за гафовете..... цветарката ми беше забравила да ми направи букет за хвърляне.... и аз установих това 2 мин. преди да трябва да го хвърлям.....  angry, както и е да е хвърлих един оттези, които ни бяха подарили и замазахме положението. Иначе самите икебани ги беше направила точно така, както искам и украсата ни беше перфектна (или поне на мен много ми хареса).
Тортата ни, беше ужасна.....и на вид и на вкус. Нямаше нищо общо с това, което бяхме избрали  shok
Бхяме се уговорили с ресторанта да останем колкото искаме и да платим определена сума..... и изведнъж в 1.30 управителят ми заяви, че до 30 мин. трябва да се освободи салона  beating Не беше познал GRUMPY Тропнах с крак и казах поне една от уговорките да си спазят и да не ми се оправдава.... музиката била силна, полицаи идвали.... Разбира се стояхме си до 5 сутринта, но тези номерца дето ни ги направиха от ресторанта..... и от хотела към него.... нямам думи.
Мисля, че разказах почти всичко, а снимчици ще кача като сивземем професионалните  Wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #62 -: септември 19, 2011, 13:31:25 »

Страхотен разказ. Най - ми хареса частта с прибирането на дрехите.  laugh Поне сте спечелили време, за да може да се дооправиш. А това със телефона и заключената зала  ROFL ме разсмя със сълзи. Не се ядосвай за някои неща. То е ясно, че такъв голям празник няма как да мине без ядове. Важното е, че сте си изкарали страхотно, а дреболиите ги остави. С букет и без букет пак сте имали сватба и то много забавна. Очаквам скоро и снимчициии  blum
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #63 -: септември 19, 2011, 14:07:29 »

Ех, че слако звучи всичко!!! Много ми хареса разказчето ти Bravo!!! Чакам снимки с нетърпение!!!!

Едит: за дребните неща не се ядосвай, важното е, че веселието е било на 6 и щом гостите са казали, че е най-хубата сватба на която са били...е какво по-голямо признание!!! good
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #64 -: септември 19, 2011, 14:27:09 »

Честито и от мен!!!!Нека вечно бъдете в прегръдките на любовта !!!  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #65 -: септември 19, 2011, 16:18:35 »

Честито и от мен smile смях се на разказа ти защото:
обикновено на моя му звъни телефона в най-неподходящите моменти, обаче твоя бие рекордите..
и аз ритах менчето 2 пъти, защото първия път хич не се търкулна ..
е.. и аз не останах доволна от вида на тортата за рязане blum така, че то това остава - да се смеем на 'издънките' Wink
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #66 -: септември 19, 2011, 16:39:07 »

Честито и от мен smile смях се на разказа ти защото:
обикновено на моя му звъни телефона в най-неподходящите моменти, обаче твоя бие рекордите..
и аз ритах менчето 2 пъти, защото първия път хич не се търкулна ..
е.. и аз не останах доволна от вида на тортата за рязане blum така, че то това остава - да се смеем на 'издънките' Wink

Аз ще се присъединя смао към менчето smile и при мен беше на два пъти smile
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 21, 2011, 20:58:16 »

Момичета, БЛАГОДАРЯ ви за милите думи и за всичко  yahoo Толкова много ми помогнахте със съветите си, с идеите си, нямам думи....
Пропуснала съм да спомена един от най-милите ми моменти и най-хубавата изненада за мен на сватбата  Girl_hide Моят съпруг (някак ми е странно  като го наричам така милото, но трябва да се свиква  laugh) беше наел две девойки да озвучават гражданския ни ритуал на цигулка и .... виолончело мисля...  толкова красиво беше  yahoo това беше поредният момент, в който си дадох сметка колко много го обичам този човек  :'( gu6
А иначе сватбата ни наистина беше много забавна (дано не ви прозвучи като хвалене) от време на време се присещам пак за някой вицоподобни моменти  DANCE (благодарение на снимковия материал разбира се). Например... когато тръгнах да се подписвам в ритуалната зала, кумът ме върна лееееко назад.... беше ми настъпил роклята ......  ROFL
Снимчици.... имам само 4 от професионалните, но пак е нещо  blush
Ето линк http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2168598609262.118120.1075590952&type=1
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 21, 2011, 23:25:04 »

 bye Хейй честито и от мен. Бъдете много усмихнато и ведро семейство, подкрепяйте се и се допълвайте винаги.
Видях и аз снимчиците и са страхотни, само че са много малко  Dance2 чакаме с нетърпение още материал
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #69 -: септември 22, 2011, 08:27:44 »

Много свежи и различни снимки, много ми допадат. Незнам дали е търсен ефект, но на мен ми изглеждат леко като ретро, което намирам за очарователно и с нетърпение очаквам да видя още от тази фотосесия. Роклята е много красива, а ти си била една прекрасна и усмихната булка. Пожелавам ти тази усмивка никога да не слиза от лицето ти и твоя СЪПРУГ да те прави все така щастлива:))).
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 22, 2011, 08:41:24 »

Миличка притесненията ти бяха напразно ето че вашата приказка се е сбъднала всичко е повече от прекрасно и купона е бил на 6 Бъдете все така влюбени и щастливи и много търпеливи.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 22, 2011, 17:12:42 »

Миличка, много интересен и вълнуващ разказ!  give_rose Частта с телефона е ....запомняща се:) Ще има на какво да се смеете един ден girl_wink Разгледах и малкото снимки -  ПРЕКРАСНА СИ!!!! Чакам с нетърпение другите!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 02, 2011, 22:29:20 »

Момичета, благодаря Ви  give_rose
Пускам ви част фотосесията ни (фотографката ни даде 2 000 снимки), enjoy  danceg

http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.2195080551294.118994.1075590952&type=1

Ние много се забавлявахме докато ги гледахме и тръпката от сватбата ни пак се върна  yahoo
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #73 -: октомври 02, 2011, 22:37:33 »

babyboopk, страхотни снимки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Бъдете винаги така сияйно щастливи!!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 02, 2011, 22:51:44 »

Наистина страхотни снимки, много оригинални и много цветни.  good
Пожелавам ви все така да се обичате и радвате един на друг.  heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 03, 2011, 10:15:39 »

babyboopk, разгледах ти всички снимки и направо съм очарована Bravo - толкова сте хубави и двамата, личи си колко сте щастливи и се обичате! yahoo danceg Снимките са много хубави, непринудени, естествени - браво на фотографката!!!
Активен
krisss_bs
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68


Жълто ми е!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 31, 2012, 17:10:35 »

Babyboopk, привет, аз за съжаление не успявам да ти видя снимчиците от сватбата, но пък видях от моминското и е УАУ smile Понеже си повдигнала въпроса за хапките с отпечатък, а ние също искаме такива, ще съм ти благодарна, ако ми разкажеш за вашите smile Не мога да ги видя на снимка sad
И малко по-късничко, но все пак ЧЕСТИТО!
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines