Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 01:20:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на babyboopk - 03.09.2011г.!!!  (Прочетена 23798 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« -: август 13, 2011, 17:52:48 »

Дойде време и за твоята сватбена темичка!!!  give_rose Споделяй с нас всичко, което те вълнува и честито!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 13, 2011, 20:09:02 »

Честита темичка, ето че дойде и твоето време yahoo danceg danceg Хайде разкажи докъде си стигнала с подготовката, вълнуваш ли се много вече.....
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 13, 2011, 21:36:02 »

 Bravo tease yahoo yahoo yahoo малееее аааааа много ме зарадвахте момичета.... всичките гласни ще изпиша и пак няма да изразят радостта ми  cray give_rose
Много благодаря, Мони  give_rose
Аз на няколко пъти се чудех дали да не си направя тема сама.... но ме досрамяваше  blush
Ех... имам си темичка  danceg
Най-отоговрно се заемам да "докладвам" за подготовката, която е.... доникъде sad
Днес обикаляхме с кумата за обувки... ударих на камък.... при все, че търся бели, златни или бордо цвят.... няма и няма...  или са много високи, или са неудобни или... са сиви, лилави, черни ....
Нямаме подаръци за мъжете все още... искахме да са ключодържатели... но са ни скъпи (1.70 лв. х 90 бр.  Oh my ...), после минахме на юзчета.... но все още не успяваме да намерим под лев..., аз мисля за пуретки, милото е много против... и така...
Чаши трябва да избираме, бутониери, менюто трябва да уточняваме, младоженеца трябва да обличаме (има само панталон и сако), шаферкте не са готови с роклите (някои още си търсят шивач   angry )
Много още неща има да се направят, но по-лошото е, че.... не знам дали ще успея да изляза от работа, така както бях казала (затрупаха ни тези седмици) и не само, че сме изостанали доста с подготовката, но има вариант и да не успеем да наваксаме... а аз не искам да претупвам нещата...  girl_impossible
Еххх Мони, много ти благодаря за темичката  yahoo Колко полезна си ми била ти и всички момичета тук....  give_rose
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 13, 2011, 23:25:05 »


babyboopk

Честита темчика,да си я напълниш с адски хубави емиции



Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 14, 2011, 01:01:49 »

babyboopk, няма за какво, мила!  give_rose Радвам се, че съм те зарадвала, така да се каже!  blum
Наистина имаш още много неща за правене, но пък имаш и много време, така че - смело напред! good
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 15, 2011, 22:06:10 »

Да Мони, и аз наистина вече се притеснявам че нямаме никакво време.... girl_impossible
Днес си взех обувки (12 см. ток.... как ще си играя хората и аз не знам... но просто не остана време... роклята вече трябваше да сме я дали за корекции на дължина, ширина.... а аз не съм платила и половината.... абе.... голям ужас). Та извън вайкането... взех си обувките, милото ги хареса... и ако не са ми удобни... ще му ги дам той да ги носи цяла вечер !!!  blum
Взехме и чашите. Аз ги харесах.... оказа се, че милото, не... ама вече ги бяхме взели, защото "на мен са ми харесали" и малко тъпо стана....... но вече нямам сили да смятам, да мисля... просто е някаква лудница....
Ох момичета много искам да напълня темата с хубави емоции, но някак тази сватба ми идва в повече с всички глупости в ежедневието ми и.... май ще да замълча  girl_impossible
 Та, качвам снимчици на обувките и чашите в галерията, да вие чуя (прочета) и вас  pardon
Сега чуденката е за бутониерите. Мисля да отида до Флора комерс.... дано там да имат нещо с жито и на добра цена blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 15, 2011, 22:10:59 »

Мила, аз нещо не виждам снимките на обувките и чашите.  sad За сметка на това видях роклята и с чисто сърце ти казвам, че е страшно красива!  good
А относно стреса - не взимай толкова навътре. На нас ни остават 13 дена, а мисля че въобще няма да ни стигне времето. Което е глупаво, но аз сама си се тормозя.  pardon
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 15, 2011, 22:21:17 »

Роклята, която е в галерията ми.... не я взех Мни, скъпичка ми дойде.... снимките вече трябва да са там  Girl_hide
За стреса... при мен проблема е не толкова стреса от сватбата (не че липсва... всичко е върху мен  cray) но проблема е с работата.... не мога просто да вдигна ръце, да изляза отпуск и да кажа... женя се... сори....  проблемът идва че работя от 10.00 до 20.00 плътно и събота и неделя понякога.... и организацията на сватбата идва по между другото. А пък аз не обичам като правя нешо и да е просто ей така.... да има нещо .... и така... хич н еми се ще да мрънкам  и на вас момичета .... за това ще се постарая да  пиша само хубави и позитивни неща  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 15, 2011, 22:58:33 »

Чашите са страхотни! Аз също бих си взела такива!  good Е, ако милото ти не ги е харесал, значи е искал все пак на теб да угоди, което явно не го притеснява! Какво по-хубаво от това!  smile
Обувките са много елегантни и хубави!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 16, 2011, 10:50:18 »

babyboopk, мила, не се притеснявай - с всичко ще успееш да се справиш, ще видиш good good Защо не помолиш някои от близките ти да ти помогнат? Мисля, че така ще ти е по-лесно blush Знам, че сигурно ще ти е малко притеснено и ще си недоверчиво настроена, че може да не стане точно, както го искаш, но поне можеш някакви макар и минимално важни задачки да им дадеш. pardon  пак си е помощ girl_wink Поне едно-две разкарвания могат да ти спестят - да отидат да проверят нещо до някъде или да поръчкат нещо, което ти вече си избрала, незнам......помисли, може да има какво да им "възложиш" girl_wink Само не се отчайвай, всичко ще бъде наред Good luck Good luck Good luck Между другото, ако не  тайна - какво работиш, с това работно време Oh my ...

Сега за обувките - супер са! Много елегантни, а и извивката ми се струва добра, така че сигурно ще са ти удобни, въпреки височината. ! Чашите също са много хубави, не му обръщай внимание на любимия, че не ги е харесал - нали знаеш, че ние жените повече обръщаме внимание на тези неща и  все пак ти предполагам повече ще си ги гледаш след време, а той може и да забрави, че съществуват изобщо sarcastic
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #10 -: август 16, 2011, 10:59:06 »

babyboock  я си сложи розовите очила и се усмихни с най-голямата усмивка която имаш smile Всичко ще се нареди. Предполагам колко е трудно с това работно време да организирваш и сватба, но има време и ще успееш. Бъдещият младоженец не помага ли? Я го хващай и той да се залавя с нещо Wink А ако ние можем да помогнем с нещо макар и от растояние или виртуално - насреща сме.
Обувките наистина са супер имам подобни и няма да ти е голям проблем с танците, но вече зависи дали си свикнала. Може да правиш сухи трнировки в къщи, за да не направят проблем на сватбата, а чашите са много хубави. Същите съм виждала в един магазин във Варна и казаха че са авторски. Наистина изработката им беше уникална. Така, че не съжалявай за покупката. После ще си ги харесва много.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 17, 2011, 10:09:39 »

Мимечета, благодаря ви за милите думи и подкрепата  cray
По отношение на чашите, аз много ги харесвам. Ние ги бяхме гледала преди около 2 месеца, и се бяхме разбрали с магазинчето да поръчат на художничката да направи нещо в бордо и злато в мотиви житни класове. Онзи ден случайно минахме от там и имаше и други модели, в бордо и златно, но с някакви розички.... абе не бяха хубави... И аз ги хванах тези, питах милото харесват ли му и той каза нещо (не помня, защото в този момент се развъняха телефоните ми) и докато се опомня той ги беше платил и си вървяхме по улицата. Ядосах се като ми каза, че не му харесват. Логиката ако беше такава (да вземем чаши които само на мен харесват) до сега шях да съм взела 100 бр. сигурно и то доста по-евтини..., ама както и да е .. Мони права си, всякакси се мъчи да ми угоди, което... не знам колко е добро и до кога ще е  Girl_hide
В общи линии притесненията ми идват от това, че в кантората има толкова много работа, че когато си тръгна не  мога да мисля за нищо, изтощена съм и изнервена и резултатът е караници с момъка и куп съмнения...
Веси, адвокат съм и все пак работното време е част от позитивите/негативите на свободната професия... или по-скоро липсата на такова  girl_impossible
Няма делник, няма празник, никойо не го интересува, че сватба организирам... хората си искат работата свършена и то в срок....
А иначе впрегнала съм приятелки и те правят по нещо и то са ми много полезни, но как, например да отидат и да премерят роклята с обувките без мен..... аз дори това още не съм сварила да направя, а трябваше до 10/15 август ....
И за да е пълна идилията, майка ми всеки ден се чуди, дали да не покани този или онзи... (сватбата ни ще е около 170 човека) и в резултат на това имаме още 3 в списъка  diablo
Нямам проблем с това, но някак не мисля, че е редно на поканите ни да пише "потвърдете до 10.08." а пък да си получат поканата на 21.08.... някак тези неща трябва да предварително определени... все пак ние решихме да се женим миналия септември.... и така.... tease
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 17, 2011, 10:11:36 »

А сега и малко по темата  blush
Момичета, според вас колко кошници ще ми трябват ? Аз мисля да взема няколко късметчета (може би 27 бр.) да ги сложим в една не много голяма кошница (която ще украсим) и кумата след подписването да ги хвърля над главите ни. Нали така се прави ?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #13 -: август 17, 2011, 10:22:27 »

Имаш нещо напредвид и за други кошнички ли? Защото аз знам за само тази с късметчетата, която кумата хвърля след подписването. Но напоследък гледам и за шаферките взимат. Ако има и за тях аз бих ги напълнила или с жито за след църквата или с листенца от цветя за ресторанта. Въпрос на вкус. smile
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 17, 2011, 10:25:16 »

Да, това имах предвид. Чела съм някъде из темите, че момичетат си вземат "кошници" и се чудех за какво може да са необходими повече от една. Благодаря ти Миши  give_rose Шаферкте няма да ги товаря май май и с това  Girl_hide
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines