Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:09:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: абсурдна сватба във Винпалас, Арбанаси  (Прочетена 37493 пъти)
 
maya88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #30 -: март 29, 2009, 12:18:02 »

OOoo, какви неща стават само!  Изненадана съм!   
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #31 -: март 29, 2009, 12:49:23 »

Я пуснете снимки на младоженците и на гостите от времето на рязането на тортата и малко след това - то ще си проличи (най-малко по погледите) кой е пиян и кой не Wink
Всяка устна договорка не може да бъде доказана при нужда, но при сключването в писмена форма на договор гарантира по-малко главоболия.
В България всичко е възможно - както изненади от страна на гостите, така и от страна на обслужващия персонал (в раздел Свършена и Несвършена работа Захира бе отворила тема за един ресторант в София, от който бе останала изключително неудовлетворена и аз мога да потвърдя това) - не е нещо ново след полунощ от ресторанта да се опитват да "рекетират" развеселените и подпийнали младоженци, които в този момент са готови да платят и повече (за да не си развалят оставащото време). Затова на срещите ми с бъдещите младожени им обръщам внимание на тези и други някои особености, които може да възникнат в сватбения ден и, ако е възможно, тези въпроси с управителя на ресторанта, DJ и другите служебни лица да бъдат уточнение предварително и окончателно.
Независимо дали има изцепки и от страна на младоженците и гостите, все пак при уточнение параметри (когато всичко е изяснено ясно предварително) не мисля, че някоя от страните ще има проблем с плащането/получаването на парите.

П.П.
Относно включването в темата на хора с по един-два коментара във форума и то основно в тази тема: лесно може и булката, и нейни приятели да се включат от едната страна, както и представители на ответната страна да вземат отношение (подкрепени от доволни "клиенти", които как ли изведнъж и откъде научиха за тази тема в този форум) - не мисля, че можем да вземем (пък и нужно ли е, всъщност) страна по спора. Нека подобни случки служат на бъдещите младоженци и службени лица като повод да уточняват всичко предварително.
И на мен, от време на време, ми звучи една стара песен - "винаги има недоволни, а толкова стараех се; моята гордост е наранена".
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 16, 2009, 19:04:46 »

не знам дали това е  абсурдна сватба но оптеделено е най абсурдната тема за всички времена...
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 16, 2009, 15:19:20 »

Чак сега видях темата и я изчетох на един дъх.
Аз лично не съм присъствала никога на сватба там, но имам впечатление от две видеота на сватби. За водещата мога да кажа, че и на мен ми направи впечатление на досадница с постоянните си наставления. Може и самите младоженци да са пожелали така, защото примерно си нямат понятие от това как искат да протече сватбеният им ден, но на мен лично малко ми е пресилено това отношение. Иначе пък ми направи добро впечатление, че прави тематични подаръци(но пък дали това не е заради по-специалната сватба - на известни хора) докато води ритуалите. Не ми харесва и самия ресторант, така се сбутват гостите, че ако някой иска да танцува, трудно достига до определеното място, малък ми се вижда ресторанта за сватби(в смисъл ако гостите са повече от 50-60). И последното нещо, за което се сещам е украсата, която е винаги една и съща, заради стила и обзавеждането на ресторанта.
В заключение бих добавила, че е крайно необходимо вече и в този бранш да се въведе писмената форма на уговорките, защото в този така прекрасен ден все нещо някой не свършва така, както е било "устно" уговорено. И разбира се младоженците винаги си плащат, няма как и разочарованието си остава само за тях и гостите им.
Активен
dialbi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #34 -: август 28, 2009, 12:35:33 »

Честно казно,учудена съм от това,което прочетох!Ходила съм няколко пъти във ВИН ПАЛАС,връщала съм се отново там винаги с голямо удоволствие,доволна съм от абсолютно всичко,като се започне от обстановката и се стигне до обслужването-всичко е безупречно!Не мога да повярвам,просто,че става дума за едно и също място,затова не си създавайте мнение от един изолиран случай,мястото е наистина специално и си заслужава да се посети.Жалко,че празника на младоженците е бил помрачен,но...явно са случили лош момент,не че това е оправдание за персонала на комплекса,но сигурно си има обяснение за всичко!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 30, 2009, 08:39:03 »

това е най безсмисленият коментар по тема който съм чела . PUGILISM Cow-boyно сигурно си има обяснение за всичко!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 20, 2011, 14:24:22 »

За пореден път се убеждавам,че в всеки град има по един такъв ресторант в който собственика или управител колят и бесят наред. Дано някой ден нещата се променят и отношението към клиентите да се промени.  good
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines