Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:24:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: абсурдна сватба във Винпалас, Арбанаси  (Прочетена 37494 пъти)
 
sladur4etovt
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #15 -: септември 25, 2007, 11:20:27 »

Ей, и аз бях гост на тази сватба. В това за абсурдната сватба избълвано от Веселина са верни само имената на младоженците и мястото на сватбата. Всичко написано е гадна лъжа, проблема беше , че нашата булка изкрейзваше от време на време. Тя се изтеричеше постоянно, а когато тържеството свърши и трябваше да си плаща полудя! Булката се беше напила и ругаеше наред, май беше вземала и нещо друго!!
Е, на сватбата си всеки може да вдигне градуса, но без да върви по главите на хората и да кара гостите да се чувстват неудобно!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #16 -: септември 25, 2007, 11:36:55 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Леле, на какво да вярвам?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 25, 2007, 12:43:05 »

Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Леле, на какво да вярвам?
А сега де???????? И аз това питам.  crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 25, 2007, 13:03:00 »

Момичета, не можем да сме сигурни кой е прав и кой не е, а и тримата потребители, които са се изказали по въпроса "от първа ръка" са с по 1 мнение, т.е. регистрирали са се тук само за да напишат нещо по този въпрос!  crazy
Аз лично не мисля да вземам отношение или страна, защото незнам кой от тях лъже, а и не ми допада това, че са писали само по тази тема, за да оплюят някого, било то ресторанта или булката  nea
Предлагам да спрем с коментарите  pardon
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 27, 2007, 23:09:27 »

След като темата е отворена ще си позволя да изкажа неутрално мнение и бих искала да се застъпя за нашата прекрасна и много коректна модераторката Мария и всички, които се грижат за този форум. Първо искам да кажа, че постъпката на управата на въпросният хотел-ресторант е наистина под всякаква критика и е върха на всяко нахалство. Второ искам да изкажа дълбокото си съмнение в истинността на думите на въпросният гост (който по всяка вероятност не е никакъв гост, а част от управата на въпросния хотел), защото никой гост и никой нормален човек не би направил такова изказване каквото е направил той:

Булката се беше напила и ругаеше наред, май беше вземала и нещо друго!!


Трето, разбирам че приятелката на булката, която е публикувала възмущението си е много огорчена и разстроена, но това не й дава право да се нахвърля върху модераторите и да плюе по форума, защото както се вижда по-напред в темата, проблемът й беше възприет много присърце от всички съфорумци и от модераторите.

Цитат
явно и тоя форум не е класен, но пък имах няколко фрий мунитки за писане.

Веселина мисля, че не е нужно да обвиняваш нито форума, нито модераторите. Мария просто си върши работата и при положение, че и ти и съмнителният гост, сте с по едно мнение, е съвсем нормално модераторите да се усъмнят във верноста на казаното и да се зачудят на кого да вярват и затова да заключат темата, за да се избегнат недоразумения. Така че мисля, че Мария е реагирала абсолютно правилно. Освен това e-maila, който си й пратила не е от най-учтивите. Аз лично не бих отговорила на такъв нелюбезен e-mail, който ми звучи по-скоро като ултиматом, а не като молба.

Без да искам да се заяждам, но сега си проверих пощата и видях, че имам мейл, пратен днес в 17,45ч. Аз съм се прибрала преди час и затова не съм отговорила, но сега не смятам да го правя!  pardon Ето и текста, с коригирана латиница:
Относно темата Абсурдна сватба във Винпалас, Арбанаси: Привет, аз съм Vesselina, автора на темата, бях в Германия и Словения и доста заета, за да следя през последната седмица темата, но да заключите темата без дори един e-mail да изпратите, е доста глупаво. Отключете темата за отговори възможно най-скоро.  Girl_sing

Активен
souliejolie
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #20 -: септември 28, 2007, 00:16:07 »

Здравейте! Темата "Абсурдна сватба във Винпалас, Арбанаси" е уникална по рода си. Имайки впредвид, че точно по времето на въпросната сватба бях гост на Винпалас, и макар и индиректно, имах възможност да стана свидетел на грозни гледки с пияни чужденци и още по-пияни българки. Вярно, не познавам в подробности ситуацията, но това, което достигна до ушите и очите ми, не е в полза на девойката-булка и нейните "европейски" гости.

Виковете и крясъците им не ни оставиха да спим цяла нощ, въпреки че бяхме предупредени и имахме до един момент пълно разбиране за радостния повод на компанията. Но чувството, че съм в сюреалистичен филм с евтини актьори, опитващи се насила да инсценират празник, се засилваше със всяка нова грозна сцена. Обидите по адрес на персонала във Винпалас са пресилени, нали тези същите хора се грижиха и за нас. Комплексът е уютен, има топлина, която те кара да го посещаваш отново и отново, не е определено за такива изпълнения тип ала "оргии", на които станах свидетел. Трябвало е явно да се спрат в избора си на друго заведение в Арбанаси, което да отговаря на техния стил и виждания за празнуване, и разбира се, финансови възможности...

В крайна сметка истината е някъде по средата - ако за присъстващите на сватбата, вечерта е била провалена, сигурна съм, организаторите и персоналът, работили за тези същите гости, са имали и те един черен ден. Хайде, за първата годишнина компанията в същия състав, маниер и претенции да празнува в Италия.. може би там ще намерят това, което не са открили във Винпалас, Арбанаси и България  smile но толкова други откриха.
Активен
vesselina
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #21 -: септември 28, 2007, 10:53:20 »

Здравейте,

Да, думите ми в мейла към модераторката бяха кратки и конкретни, но не и обидни. Защо бе заключила темата?! Исках да я отключи, за да не отварям нова. Но явно е засегната, а целта не бе такава, затова се извинявам на Мария Лакова.

Относно последния коментар на поредния "гост" мога да кажа, че е срамота да се обижда и булката и гостите и... какви оргии?! ние сме кръг приятели от деца, а и бяхме със семействата си. Управителите на са поискали да се плати целия комплекс или да се прекрати тържеството в 24ч (точно, когато ни се сервира вечерята). Какви са тия др гости по това време тогава?!
Няма повече да занимаваме гостите на форума с този въпрос, защото стана прекалено.
Благодарим на всички, които бяха съпричастни. Убедената съм, че във Винпалас ще внимават повече след подадена жалба в комисията по защита на потребителя.
Активен
inkavt
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #22 -: септември 28, 2007, 12:42:46 »

Много ми е интересно къде са нощували тези гости след като бяхме наели всичките стаи /20 на брой/ над залата за тържеството? Смятам също така, че някои хора би трябвало да преценяват какво говорят или по-скоро да мислят преди да пишат. А що се отнася до личните обиди към мен, просто ще се престоря, че не съм ги чула. Хората които ме познават ме ценят и това ми е напълно достатъчно.
От младоженците.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 28, 2007, 13:19:07 »

хи хи хи на мен ми е много интересно как точно този гост е намерил темата във форума ни хи хи хи !!! smile и се излага по този начин без да има личен интерес ( като собственик например да се защити) !!!! smile


момичета подадете жалба !!! най-малкото заради различните цени, което е забранено вече със закон !!! smile успех ви желая
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 28, 2007, 19:50:27 »

за мен това е най безмислената и абсурдна тема във форума good и за съжаление е излагация пред хората които го четат.за мен тя не трябва да съществува.бях съгласна и съпричастна до момента в който започнаха да се включват хора с по 1 мнение логично нарочно защото са пряко или косвено засегнати crazy няма да коментирам но привествам всички 'гости"моля нека не излагаме форума повече с безмислени и абсурдни изявления спорове и теми  give_rose
Активен
kiri
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #25 -: октомври 22, 2007, 20:23:11 »

Здравейте, моята сватба беше в този комплекс през август тази година. Мисля дори , че сме сватбата преди тази абсурдна сватба, за която е темата.Та нашата сватба мина точно както я искахме, че дори и по добре.Нямам никакви забележки, нито към управителката, нито към сервитьорите, DJ и храната. Всичко беше както предварително го бяхме уговорили с управителката. Цените бяха точно такива , за които ни беше казано и предварително. За сватбеният апартамент не сме плащали нищо, та това беше подарък от самият комплекс. Просто не вярвам като чета , какво се е случило там. При нас всичко беше стархотно и музиката , и настроението, танцувахме дори на поляната отпред, с музиканти на тъпан и гайда. Дори на другият ден когато освобождавахме стаята получихме и закуска, та там ме видяха николко други гости на хотела, и ми казаха че е било много интересно за тях да видят сватбата от техните стаи. Пак ви казвам не вярвам на написаното по-горе, в този ресторант се правят много сватби и собствениците държат на добро обслужване. На мен дори резервните картички за имената на гостите ми върнаха, и  завишени сметки не е имало. Как може да се промени толкова този ресторант за една седмица? Ми то всичко звучи като лош филм... Нашата сватба също беше с 16 чужденци и никакви по-високи цени не са им искали.
« Последна редакция: октомври 23, 2007, 19:02:14 от kiri » Активен
mery21
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 04, 2007, 19:59:21 »

Здравейте,
Нищо, че съм с "едно мнение във форума", смятам, да взема отношение т.к. точно по това време проведохме и нашата сватба във Велико Търново в Гранд- хотел "Янтра" и много добре познавам предлаганите цени във Велико Търново и Арбанаси.
Цени на куверт от 22 лева във "Винпалас", дори и минимални, НЯМАШЕ ОЩЕ 12.2006г., /когато сме уговаряли и резервирали нашето тържество/.Минималният куверт от този клас ресторанти 12.2006г. беше 28 - 30 лв. -ПРИ УСЛОВИЕ НА ЗАПЛАЩАНЕ НА 50 % КАПАРО ЗА ТЪРЖЕСТВО ПРЕЗ 09.2007г.
Също така, резервация в подобен клас заведения за сватбени тържества се прави с ПИСМЕНА ОФЕРТА, а не УСТНО.
Поради тази факти, с които съм лично запозната, и без да бъда защитник на "Винпалас", смятам, че управата на ресторанта са претендирали реален както куверт, така и цена на нощувка.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #27 -: март 04, 2008, 23:29:28 »

Чета и не вярвам на очите си ...  Oh my ... Ако това, което авторката е написала е вярно (а подозирам, че е, понеже случайни потребители, регистрирани специално за да я опровергаят, не са меродавни), то тези хора са за Съд. Надявам се, че младоженците ще подадат жалба най-малкото заради различните цени за чужденци и българи! Именно рискът от "излагане" ме накара да предпочета сватбата ми да е в чужбина. Нямам пълно доверие на българските заведения и хотели и не искам новите ми роднини да си мислят, че тук сме Третия свят  sad
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 07, 2008, 14:48:57 »

и мен ме възмощават такива прояви,  постъпката на управата на въпросният хотел-ресторант е наистина некоректна, но Precious искам да те попитам защо си мислиш че "Чужденците" са златни и много възпитани хора и че никой от тях никога няма да ТЕ   изложи или е неспосеобен да се напие или да направи някоя  простотийка... извинявай ама с това исказване "искам новите ми роднини да си мислят, че тук сме Третия свят""   Oh my ... направо ме разби, какво сега тези който правим сватби с чужденци се излагаме? или ние българите сме третия свият и е срамота да дойдат да ни видат великите чужденци???
е аз за разлика от теб не се срамувам да казвам навсякъде по света където съм била че съм БЪЛГАРКА, а ти защо се срамуваш? crazy

Именно рискът от "излагане" ме накара да предпочета сватбата ми да е в чужбина. Нямам пълно доверие на българските заведения и хотели и не искам новите ми роднини да си мислят, че тук сме Третия свят  sad
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #29 -: март 08, 2008, 03:59:42 »

Не, ками, не ме разбра. Излагане от страна на ресторанта, не гостите. Кофти обслужване, кофти храна, други проблеми - всичко се случва! Искам все пак всички да останем с добри впечатления и спомени. Понеже темата е за излагацията на един ресторант, затова и коментарът ми беше в този дух. Мислех, че се подразбира, но явно не съм била достатъчно ясна, съжалявам. Има много причини, поради които предпочитам сватбата да е в чужбина, ресторантите в България са само малка част от тях. Всъщност сега като погледнах отново какво съм казала в предния пост, съвсем точно съм споменала, че нямам доверие на българските заведения и хотели. Това е. А иначе за гордостта да си българин - има и от двете - неща, с които се гордея и от които откровено ме е срам. А и не всички чужденци са златни, разбира се smile То си е до човек, но и аз никъде не съм казала това: "защо си мислиш че "Чужденците" са златни и много възпитани хора и че никой от тях никога няма да ТЕ изложи или е неспосеобен да се напие или да направи някоя  простотийка". Но едно кофти преживяване в ресторанта по вина на самия ресторант доста ще помрачи сватбата, не мислиш ли?
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines