Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 12:00:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 174904 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 29, 2008, 15:04:49 »

А нещото, за което ми стана смешно, когато говорих с управителя на ресторанта в "България" беше, че ако си внесем готови нарязани мезета - ОК, но ако те трябвало да ни ги режат - 3 лева на килограм за рязането  Xixixi Xixixi
  Oh my ... Ето това ме закла тотално  crazyfunnytooth funnytooth funnytooth На мен сега ми е смешно, ама на вас момичета едва ли!? Дано не ви затрупват с още такива изцепки. good
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #256 -: април 29, 2008, 16:30:23 »

О, Боже! Ама те наистина си правят майтап, само че на нас никак не ни е смешно. Аз имам само запазена дата, но като се видим в края на Май незнам какво ще става. И "най-смешното" е, че щем нещем там ще сме, защото няма къде другаде. Ама то човек (ресторант) като е монополист как иначе.
Активен
marchiana
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 07, 2008, 06:53:55 »

Момичета, желая ви спорна и слънчева седмичка! От прочетеното тук за вдигнати куверти и допълнителни цени в ресторантите, направо обезумях. Доста се притесних да не би и при нас да се получи така, но...  :danceg:Нашата сватба ще е в ресторанта на х-л Форс, ходихме там да уточним менюто и останах много доволна. Предложиха ни няколко варианта, като имаше възможност да се разменят някои неща. Разрешиха ни да си внесем каквото пожелаем, без да ни изнудват с цени. Дано всичко мине ок на сватбата.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 07, 2008, 09:10:04 »

Момичета, желая ви спорна и слънчева седмичка! От прочетеното тук за вдигнати куверти и допълнителни цени в ресторантите, направо обезумях. Доста се притесних да не би и при нас да се получи така, но...  :danceg:Нашата сватба ще е в ресторанта на х-л Форс, ходихме там да уточним менюто и останах много доволна. Предложиха ни няколко варианта, като имаше възможност да се разменят някои неща. Разрешиха ни да си внесем каквото пожелаем, без да ни изнудват с цени. Дано всичко мине ок на сватбата.
Бравос, бравос  Bravo Bravo Bravo Сега остана да си изкарате весело и купонджийски. А кога е сватбата?  blush
Активен
marchiana
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 07, 2008, 09:13:43 »

Благодаря! На 11.05. То не остана време, започна да ме тресе една предсватбена треска. tease
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #260 -: май 07, 2008, 09:17:29 »

Ми то не останало време до сватбата ти. По-малко стрес и нерви последните дни и всичко ще е наред. Дръж ни само в течение. Успех!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 07, 2008, 09:19:11 »

Ей, че готина дата  tease. Тя треската ще те тресе до събота вечерта. Като се събудиш на 11.05 и като се почне едно гласене, фризьори, маникюри, грим и хич няма да ти остане време да се притесняваш. А още по-добре удари едно малко за блясък в очите сутринта и съвсем няма да се тресеш от нерви.  blum
Активен
marchiana
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 07, 2008, 09:29:43 »

Хехе, представям си каква лудница ще е. Сватбата е дневна, в 6,30 ч. на фризьор, в 8,30 ч. грим, в 10.00 ч. вземане на булка - ще трябва да пия две не едно или поне няколко валериана. crazy
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 07, 2008, 09:36:34 »

Ааааааааа валериан недей. По-добре удари една капачка уиски с кафето сутринта. Хем ще си усмихната, хем няма да се притесняваш.  Wink Виж какво хубаво те успокояваме тука. После ще се смееш на нервите, които обаче са си част от всичко.
Активен
marchiana
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 07, 2008, 09:39:51 »

Добър съвет! Така ще направя. Тъкмо за блясък в очите. И как ще ги изкарам тия дни на работа, не ми е ясно. Мислите ми са на друго място, като отнесена съм.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 07, 2008, 09:43:55 »

Е хубава работа сега, кви са тия нерви, за какво са  crazy crazy crazy Ти като отиваш на купон с приятели така ли се спичаш и шашкаш. Щото сватбата е такова, купон с приятели, малко повече рода и ти си по накипрена от обикновенно. Нищо повече  nea nea nea А да, и в началото те питат нещо там, дето било прието да секаже ДА, ама ти не си длъжна, ха ха ха.... шегувам се. Искам да кажа я по ведро и усмихнато. Като те хване вихрушката ни валериани ни кафета ни уискита ще те оправят.Те така следват едно след друго нещата че не ти остава време да се замислиш дали си шашната или не. В резултат на което откриваш, че изобщо не си  Bravo Bravo Bravo
Активен
marchiana
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 07, 2008, 09:52:59 »

И това ще мине, всичко е част от самата сватба. По време на подготовката бях абсолютно спокойна и дано и в самия ден бъда такава. Просто от време на време ми трепва стомаха. Нямам търпение да се видя в роклята и всичко останало, омръзна ми да я гледам отстрани. tease
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 07, 2008, 09:56:50 »

Хахаха, всички булки са така. Както казва Ина като те завърти шайбата.......... после ще гледаш и ще се чудиш кое кога е станало. Не остана така, че съвсеееееееееееееем скоро ще се видиш в роклята.  blum
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 07, 2008, 15:28:07 »

И това ще мине, всичко е част от самата сватба. По време на подготовката бях абсолютно спокойна и дано и в самия ден бъда такава. Просто от време на време ми трепва стомаха. Нямам търпение да се видя в роклята и всичко останало, омръзна ми да я гледам отстрани. tease


 Eeager
Аз за какво съм я оставила в къщата на нашите роклята .... ами, тоооо, иначе само се дразня - искам да я обличам вече  funnytooth
Активен
marchiana
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 08, 2008, 09:59:42 »

Така е най-добре, но аз нямах къде другаде да я оставя, родителите ми са в Добрич, така че нямаше друг вариант. С младоженеца бяхме на нож, защото аз не исках да види роклята и до момента на вземането от магазина нямаше представа каква ще е. И да ви се оплача - това мъжете са странна порода. Каза ми, че щял да си премълчи в случай, че не я хареса, ако му купя палатка - щях да го убия. Но като ме видя май забрави за палатката - трябваха му пет минути да ме огледа добре и остана доволен. danceg
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines