Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:44:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 174903 пъти)
 
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 18, 2008, 20:33:52 »

Kiksi,
виж в булченски магазим "Мирена",намиращ се в уличката на "черната закусвалня" на александровкса...малее ама и аз едно описание ти праснах girl_impossible girl_impossible laughзначи...след "Тройката"продължаваш нагоре...в ляво на един ъгъл има една пекарна за закуски с черна дървена дограма!Влизаш във уличката и към края й има един булченски магазин-"Мирена" от там мисля че ще можеш да си наемеш само арката!Аз от тях си накупих всичко необходимо за сватбата.Предложиха ми пакет услуги,но аз исползвах само Видео и Фото от тях!Надявам се да съм ти помогнала...Успех в подготовката!
« Последна редакция: април 18, 2008, 20:36:26 от ivana » Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 19, 2008, 07:51:21 »

laugh laugh laugh Това е въпросния магазин на ул.Македония, за който и аз и Пламик сме писали.А на мен всичко, точно без фотото и диджея са ми от там. Под всичко разбирай - покани, картички за гостите, подаръчета за гостите, цветчета за закичване, малките джаджи дето се хвърлят пред младоженците, кошничката за тези джаджи, чаши, бутилката шампанско, кутийката за халките, ушиха ми роклята по мой модел, направиха ми жартиера, цялата украса на ресторанта без изклчение и друго не се сещам.......  crazy crazy crazy Май и фибичките за косата от тях си взех, ама вече не се сещам. Но със сигурност имат арка, която предлагат и разни други неща за изнесен ритуал, такива са ми спомените. Много ме улесниха, защото с два разговора уточнихме всичко, нямаше нерви и разправии, накупих всичко от там накуп така че като се замисля само обувките ми бяха от друго място. Та така. Пламик е на същото дередже, и тя всичко от този магазин спретна. Пробвай там да ги прослушаш, почти съм сигурна, че ще ти отговорят на очакванията и желанията. Млади съвременни хора са и се справят добре. Успех!  good good good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 19, 2008, 10:35:14 »

Мерси, мацки, посетих го въпросния магазин на ул. "Македония", наистина е страхотен. Очарована съм от отношението на персонала - толкова мили, внимателни и разбрани! Даже мерих 3 роклички, 2 от които абитуриентски  funnytooth,
ама аз нали не искам да съм класическа булка smile И сега съм в дълбок размисъл, дали роклята да е от там ... или от на "Александровска" тунелчето срещу Бизнесклуба, в едно мазе буквално се влиза, Мадам М, май се казваше, защото и там видях страхотни моделчета (естествено на абитуриентски рокли), които срещу 400 лв. могат да се префасонират малко още по мой вкус. Така или иначе повече пари за рокля не ми се дават sad

Та сега ще мисля, но дори и да не е роклята от магазина на "Македония", толкова съм очарована от отношението, че със сигурност ще се върна там, дори и за нещо друго...Благодаря, че ме насочихте, където трябва! good

Разбрах, че предлагат разни пакети, но девойчетата казаха, че трябва да говоря с шефката им, а нея я нямаше в момента, та допълнително да говорим...Ама не са някои нахални и надменни продавачки, а едни мили, симпатични, разбрани девойчета...Още суперлативи мога да пиша, ама айде, че взе да става като реклама, пък и постът стана много дълъг smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 19, 2008, 10:40:59 »

 Offtopic Инка, чакай, че се сетих нещо. Обяснявам им аз в магазина на "Македония", че съм видяла една страхотна рокличка на снимка в един форум, шита от тях, обяснявам с панделка и т.н., та така съм разбрала за тях... И те казаха, че помнят за кой става въпрос smile И ако наистина са имали предвид теб, казаха, че първоналачално си искала да бъдеш с фрак на сватбата си  Bravo, ама после..smile Та споменаха го хората, в смисъл, че идеи реализират всякакви, а пък и защото аз те споменах...  girl_wink
Та чудно ми е, дали наистина са имали предвид теб?   crazy
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 20, 2008, 07:39:19 »

Ами за мен става въпрос да  tease tease tease А после исках панделката ми да бъде от тъмно кафява органза и те се стреснаха нали как толкова агресивно ще го направя, и в крайна сметка реших да е от този златист плат от който беше и от него ми направиха и цялата украса на ресторанта.   tease tease tease А ако отидеш пак и стане ясно че за мене се говори сигрно ще ти кажат и как се наложи цели 3 пъти да ми стесняват роклята, защото аз за един месец ,в който ми я шиха, свалих около 8-10кг и те милите тръпнеха преди всяка проба ,защото аз отивам уж да си я вземам роклята и се оказва че ми виси. Стесняват ми я с карфици, след една седмица отивам и пак същата работа, луднаха с мен.  crazy crazy crazy Нооооооо, аз гласувам с две ръце за този магазин така или иначе.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 20, 2008, 10:57:31 »

Ами за мен става въпрос да  tease tease tease А после исках панделката ми да бъде от тъмно кафява органза и те се стреснаха нали как толкова агресивно ще го направя, и в крайна сметка реших да е от този златист плат от който беше и от него ми направиха и цялата украса на ресторанта.   tease tease tease А ако отидеш пак и стане ясно че за мене се говори сигрно ще ти кажат и как се наложи цели 3 пъти да ми стесняват роклята, защото аз за един месец ,в който ми я шиха, свалих около 8-10кг и те милите тръпнеха преди всяка проба ,защото аз отивам уж да си я вземам роклята и се оказва че ми виси. Стесняват ми я с карфици, след една седмица отивам и пак същата работа, луднаха с мен.  crazy crazy crazy Нооооооо, аз гласувам с две ръце за този магазин така или иначе.

Ами те хората това искаха да кажат - че няма проблем за нищо в общи линии. Даже останах с впечатление, че се кефят на по-нестандартни булки като теб и мен. Защото в други магазини реакцията е:  Oh my ...

А за стесняванията - чудесно, защото и аз съм в процес на отслабване и затова не бързам уж да поръчвам  girl_wink

А за колко парички ти я ушиха, ако не е тайна?
Активен
marchiana
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 21, 2008, 13:24:00 »

Привет и от мен! Слънчев ден желая на всички във форума! Момичета, в събота бях на сватба. Искам да ви предупредя като си избирате роклята да оглеждате добре. Булката си беше правила роклята в ателие в кв.Меден рудник. Още в началото на сватбата роклята се разпадна, едно че беше скапана изработка и като модел и като изпълнение, ами си висеше отвсякъде, по едно време единия обръч падна и тя взе да се спъва, за малко да падне. Доколкото разбрах шита е в "Минон"
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 21, 2008, 14:20:15 »

Ами то аз за там добри неща досега, не съм чула. Макар че преди няколко години сестра ми си ши там една наметка за бала и й я направиха перфектно, както тя искаше. Ама за рокли, може и да е рисковано.

Мен в "Мадам М" пък ме предупредиха с бюстиетата, че  ако не е ушито, както трябва, можело да се смъква и да се чувстваш доста некомфортно на сватбата.

Аз още се двоумя между магазина на "Македония" и "Мадам М" (или Асеновград, което е малко вероятно да стане). В "Мадам М" също има страхотни неща (от абитуриентските модели, които могат да се направят в бяло) и изглеждат качествено ушити, но ако отидете в магазина на "Богориди" - там е собственичката и ако не е в настроение, ще се държи доста нелюбезно и нищо няма да ви даде да мерите. На всичкото отгоре вика, че ако ми ушие рокля не много скъпа, до 400 лв. трябвало да взема аксесоарите от нея задължително, а там няма никакъв избор.
За сметка на това в магазина им на "Александровска" срещу "Бизнесклуба" (в едно тунелче се влиза и после в едно като мазе) работи една страхотна жена, толкова разбрана и не е досадна, че ако ще ми шият роклята от там, задължително ще отида при нея да я поръчам.

Майка ми пък взе да ме навива за "Македония" и още се двоумя, ама има време.

Дразнят ме, че всичките рокли в повечето булченски салони имат само по 1 размер и все са правени като за манекенки и човек рядко успява да влезе в нещо. На мен повечето не ми стават, трябва ми с 1 номер по-голяма.
А е важно да се видиш как изглеждаш в дадения модел, защото може и да не ти отива на фигурата. Как да поръчам - шийте ми от този модел, като може после да не ми стои на фигурата.

Единствено в магазина на "Македония" успях да премеря цели 3 модела, единият от които ми "заспа" направо.

А в един магазин, няма да го споменавам кой, ми казаха, че трябва да си доплатя 20 лв., за да ми поръчат моя размер рокля. Представяте ли си! Не е въпросът в 20-те лева, които реално погледнато са едно нищо, но тук не се касае за корекции или някакъв друг труд, а просто асеновградската фирма, на която са роклите, да им изпрати 1 номер по-голяма от същия модел. NO
По-добре да си сложат с 20 лв. по-висока цена на роклята, вместо после да се излагат с подобно изнудване на дребно sad
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 21, 2008, 14:31:23 »

Слушай какво, момиченце, blum от много умуване файда нема. С подскок на марш отивай в магазина на ул."Македония" и виж там какво могат да направят за тебе. Щом удовлетворяват луди глави като вас с ina_lemon, значи работата е ясна. Ти отиваш с готови идеи и искаш конкретни неща. Не се лигаваш в магазина "ох, ама това ли, ох, ама онова ли". Така и после да даваш отчет какви си ги свършила.  tease
п.с. Нали не ми се връзваш на езика, аз така си говоря. Wink Offtopic
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 21, 2008, 14:37:25 »

Ооох, Пламче, лесно ти е да го кажеш , нали ти се е махнало от главата вече! banana
Ама аз толкова трудно решавам, че накрая чоп ще взема да хвърлям  ROFL
Пък и ти с онова мнение за Асеновград, съвсем ми размъти главата smile
 :offtopic:Естествено, че не ти се вързвам на лафчетата, напротив - много ме радваш smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 21, 2008, 14:44:03 »

Добре де Kiksi сватбата е лятото - имаш около колко 2-3 месеца?! Просто се грабнете с половинката ти и някои приятели - идете до Асеновград на разходка (ама отиваш с тази мисъл - за разходка) и между другото мяташ по едно две очи на магазините. И накрая решаваш къде и как. И все ще излезе правилното решение.  good
А относно лесното ми - ти така си мислиш -и аз едни идеи за ефирна сватба, цветя в косите и блясък в очите. Рокля тип плажна и незнам още какви мечти. Да обаче като си видях роклята в магазина в Асеновград и ми останах очите там. Роклята каза твоя съм и аз си я взех. От там нататък ела да видиш как се променя концепция и всичко. Но после.....ах после..... girl_in_love
Ако съм  Offtopic пак сори.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 21, 2008, 14:55:34 »

Ами аз верно това с чопа го направих току-що  laugh и знаеш ли, какво се падна - "Македония".
Ама то не пречи и една екскурзийка до Асеновград, само милото да се навие (то вече не е много мило, защото снощи така ме ядоса, че щеше за малко да има  beating или да няма сватба Offtopic).

Пожелавам си да не ми се случва същото като на теб и да не ми се налага да променям концепцията, че то сега е един ужас, а пък представям си после ... girl_impossible

Айде, спирам вече с моите терзания, че на чат го обърнах.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #177 -: април 22, 2008, 10:40:22 »

Момичета а някоя ходила ли е в Princess на Абоба да каже за роклите и обслужването там.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #178 -: април 22, 2008, 11:17:07 »

Момичета а някоя ходила ли е в Princess на Абоба да каже за роклите и обслужването там.

Аз бях там през зимата (по Коледа). Всички рокли, които бяха изложени, бяха тип принцеса, с голени обръчи, иначе не лоши модели. Те нямат много място в магазинчето и нямат чак толкова много модели на манекени, което за мен е голям недостатък. Момичето, което беше там беше много любезно, лесно се говореше с нея и не се натрапваше.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 22, 2008, 12:30:03 »

Princess ,освен ако не бъркам марката, имат голям нов магазин на ул.Републиканска, близо до кръстовището с ул.Кирил и Методий. Помещението е голямо и на витрината има някакви неща, и не всички са принцески историйки.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines