Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:56:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 173263 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #465 -: юни 13, 2008, 15:23:18 »

Didda не се притеснявай - новата книга е за 2009. Просто двойките за 2009 ни записваха на задната корица на книгата с резервациите за 2008. Бяхме около 4, ако не се лъжа и трябва сега да проверим, че са ни прехвърлили (както каза управителя - "за наша и ваша сигурност". Иначе ще сме в голямата зала, но има още време.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: юни 13, 2008, 15:29:59 »

Didda не се притеснявай - новата книга е за 2009. Просто двойките за 2009 ни записваха на задната корица на книгата с резервациите за 2008. Бяхме около 4, ако не се лъжа и трябва сега да проверим, че са ни прехвърлили (както каза управителя - "за наша и ваша сигурност". Иначе ще сме в голямата зала, но има още време.

Аааа, ясно....
ами хубаво е, че сте запазили от рано - то в България е така, особено за голямата зала. Ние, когато запазвахме нашата дата /това беше февруари месец/, ни казаха, че за голямата зала първия свободен съботен ден е за ноември месец  crazy.
Да ти кажа, говори още сега с управителя за цените на куверта, че както вървят все нагоре, нищо чудно до тогава пак да ги вдигнат! beating
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: юни 13, 2008, 15:34:01 »

добро утро  girl_wink
skylife избрала ли си фирма за украсата?   blush
виждала ли си снимки на ресторанта, от съфорумка ?  blush
малко не по темата - търся шивачка, която да ми ушие сатенена рокля за лятото  DANCE

Много се извинявам за късният отговор, но цел ден обикалям с мама по доктори.
Да - избрах си фирма за украса. Парти-арт 2. Аз съм си много доволна от тях.
Снимките на Университета, дето съм ги публикувала  по- напред в темата са от техния сайт, защото ресторанта си няма нито сайт, ни нищо  NO.

Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юни 13, 2008, 15:44:42 »

Много се извинявам за късният отговор, но цел ден обикалям с мама по доктори.
Да - избрах си фирма за украса. Парти-арт 2. Аз съм си много доволна от тях.
Снимките на Университета, дето съм ги публикувала  по- напред в темата са от техния сайт, защото ресторанта си няма нито сайт, ни нищо  NO.


дано всичко да е наред  heart
чудих се дали 100 човека, ще сме добре там  pardon
колко е вашата бройка?  girl_wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юни 13, 2008, 16:05:02 »

Ами 90-100 човека. Няма проблем - ще е нормално и няма да е тясно.
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юни 14, 2008, 11:30:22 »

Здравейте!
Моята сватба ще бъде в Поморие през септември. Може ли да ми препоръчате в Бургас фризьор и гримьор, защото  аз съм от Стара Загора и нямам никаква представа?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #471 -: юни 14, 2008, 14:34:04 »

Тъкмо се върнах от гримьор. Ще кача сминки другата седмица като се прибера. На първо четене мога да кажа, че момичето се справи много добре, само дето аз не се възприемам с грим и леко се шокирах в първия момент като се видях. После я помолих да махне грима под очите и стана мнооого по-добре, макар и според нея да е необходим заради снимките. Направо съм се шашнала, трябва яко да се мацотя до сватбата, за да се свикна с грим.
Иначе момичето ми гриммира двете очи по различен начин, добре усеща цветовете, има добра техника на гримиране, не ме гримира като фолкзвезда. Това мога да кажа за сега.

Супер много съм доволна от фризьорката на която попаднах (не случайно, разбира се). Ходих на пробна прическа два дни за по около 2 часа. Направи ми доста прически, въртя, сука, експериментира...На човек му става кеф като гледа с какъв хъс и желание работи. Преди сватбата пак ще отида, за да ми направи цялата прическа в завършен вид. И от там ще пусна снимки другата седмица.

Ако някой го интересуват координати, ще пиша на лични.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юни 14, 2008, 23:17:53 »

Ох, мацки, най-накрая се включвам в любимата темичка, побърках се от работа и ангажименти, до сватбата остава месец и нещо, а аз съм до кривата круша sad Реве ми се направо, накрая пак ще претупам всичко  и на всичкото отгоре на работа не проявяват разбиране и само ми повтарят колко много време имало и ме затрупаха с ангажименти и през почивните ми дни, направо съм бясна, вече съм на ръба на силите си, всичко е за сметка на съня, имам адски сенки под очите - хронични вече, не знам каква майстор-гримьорка ще ми трябва да ги скрие sad

KlaraFina , ако можеш, дай координатите на твоята и ми пиши на лични колко взима, че вече взех и от бюджета да се плаша sad

За магазина на "Македония" - какво да кажа, супер са момичетата, да видим каква ли рокличка ще ми спретнат, че нали не мога да рисувам и идеята беше само в главата ми, дано да са ме разбрали какво искам. Само ми стана кофти, че ме викат на проба чак след 1 месец, а 1-вия път като ходих, ми казаха, че 3 седмици са достатъчни, но може да са претрупани от работа и затова.

За "Аз и ти" - роклята на сестра ми е от там, много са готини, ама и те са затрупани от работа и поръчаните от нея аксесоари например не бяха готови навреме, направо да кажа, че ги бяха забравили, ама много бързо реагираха  Bravo Така че и за тях гласувам с 2 ръце, но моят фаворит остава магазина на "М акедония".
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юни 14, 2008, 23:46:13 »

Да продължа със споделянето с цел да ви надуя главите smile, ама няма как толкова близки вече ви чувствам - настоящи, минали и бъдещи бургаски булки, че ако на вас не се оплача или похваля, няма на кой.

Сега малко мнения - за "Атаген" например, малко не ме кефи обстановката, но като кухня и обслужване е идеално, била съм на малка сватба там и беше повече от перфектно.

skylife, няма да сгрешиш с Парти Арт - 2, Дора много си разбира от работата, да не говорим, че е и идеална сватбоводеща, ако искаш да имаш такава. Сама ще се убедиш!

Сега мисля, че е време да се "разконспирирам" с цел да разберете откъде имам толкова впечатления. Милото има фирма за фойерверки и балонни украси и работи с доста сватбени агенции и аз като ходя да му помагам, съм добила доста впечатления. Досега умишлено не съм го споделяла, защото не искам някой да помисли, че съм влязла във форума да рекламирам фирмата на милото или да ви "зарибявам" с услугите им. Дори няма да спомена и името на фирмата и какво предлагат, ако някой иска да ми пише на лични.

Просто искам да помогна, като споделя моите впечатления. Най-добрите според мен са "Парти Арт 2", "Аз и ти", "Брилянтин", "Елит", за "Диаманти" не мога да кажа много, защото от скоро работи с тях и не съм присъствала, но когато аз ги посетих като клиент, а не като представител на фирмата на милото, направо останах очарована от тази прекрасна и разбрана Венелина !!! Bravo give_rose

В общи линии моите впечатления са, че в Бургас всички агенции са добри и се стараят много, единственото ми негативно мнение е срещу "Парти сървис Крис" и то като клиент, иначе нямам представа, мисля, че работят добре, само съм виждала техни украси, преки професионални контакти сме нямали, но не ме кефят с надменното си отношение към клиентите, което вече бе коментирано тук.
"Кригея" са другите, от които имам косвени впечатления и то не положителни. По принцип не искам да коментирам, за да не се получи злословене срещу конкуренцията. Като организираха фирмените събития на предишната ми работа - резултатът беше невероятен като изпълнение, много големи професионалисти, но и те май са малко надменни и си "избират" клиентите. sad Казвам това, защото една приятелка, като ходи да ги пита за сватбата си , никакво внимание не й обърнали, а като разбрали, че ще иска само балони с хелий, директно я "отсвирили".

Та сега да не вземете да ме възприемете като сватбен агент, дошъл да ви се рекламира и да говори срещу конкуренцията. Просто аз работя нещо съвсем, ама наистина коренно различно, само помагам на милото, ако се налага и честно казано не мога да изказвам професионално мнение, това са само лични впечатления...
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: юни 15, 2008, 07:45:50 »

Ти не искаш да рекламираш фирмата на бъдещият ти съпруг,но мен лично ако ме питаш се радвам danceg,че имаме някой вътрешен ,който може да помага с информация,защото аз лично искам да имам фоерверки на сватбата!
Инамерих в интернет само една фирма от Ямбол,при която основната заря е 300 лв. ,каквото ида означава "основна заря"! nea
Ако можеш да помогнеш с малко инфо.ще съм ти много благодарна! give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: юни 15, 2008, 10:53:34 »

KlaraFina, всичко добре, ама не мога да разбера едно - защо само ни зарибяваш какво си направила, фризьор, гримор и накрая - снимки като се прибера???????  nea Не е честноооооооооооооооооооооооооооо! Аз съм такова любопитно човече, че вече нямам търпение да видя всички снимки.  Така, че смили се малко над нас и пусни поне една снимчица, моля теееееееееееееее!!!  tease tease tease

Kiksi, спокойно! Едва ли някоя тук от нас си е помислила, че правиш реклама, но наистина е добре да има вътрешен човек.  blum Сега мило момиче, се успокой малко. Тегли една майна на шефове и колеги и ако трябва излез в отпуска или болнични, ако не ти дават първото. Определено имаш нужда от почивка. Всичко ще се нареди и ще се справиш перфектно!  good good good

desy питай ina-lemon за гримьорка - тя е много доволна от нейната.  good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юни 15, 2008, 18:12:26 »

Абе аз съм си супер доволна от Дорето, както вече доста пъти съм писала. Занимавам я вече повече от 2 месеца и сигурно съм и се обаждала с въпроси и промени по сватбата 100 пъти и никога не ми е отказвала. Даже и днес бях там и след поредните простотии с моите роднини и ревах сигурно половин час  cray Та е много готина. Отидохме да и занесем една покана, като имаше картонче за потвърждение, в което пишеше "Ще помага", " Няма да помага" и вместо срок за потвърждение - благодарност, че ще ни помагат. Все пак - да се изфукам и аз. НАЙ-НАКРАЯ имам от Захаро това което исках - пасти на 2 етажа. Не са доизкусурени, но се надявам за сватбата да ги направят. Както някои от вас значт - Захаро нямат кръгла форма, та ще са сърца, но много ме радват. Супер са сладки.


* IMG_3119.JPG (23.06 KB, 410x308 - видяно 2699 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: юни 15, 2008, 18:13:10 »

Още...


* IMG_3120.JPG (17.56 KB, 328x246 - видяно 2631 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: юни 15, 2008, 18:14:09 »

...и последно...


* IMG_3122.JPG (18.53 KB, 301x308 - видяно 2690 пъти.)
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: юни 15, 2008, 20:25:45 »

 skylife - страхотни тортички!  Bravo Убеждавам се, че "Захаро"-то си заслужава. Може и да нямат кръгли форми, но сърцата са мнооого по -хубави и нямат мечешко...... (ти си знаеш). funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines