Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:37:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 172986 пъти)
 
dandania
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #45 -: август 11, 2007, 18:15:53 »

 Нека добавим и ресторатна на хотел "Бургас".  Днес бях там и залата е подходяща за сватба 50-60 човека (капацитет 80 души).  Изглежда много добре като обстановка, дори се замислям за там.

   Надявам се , все някоя от нас да е била там и да сподели  smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 13, 2007, 09:26:11 »

р-т "България"
р-т "Космос"
р-т "Приморец"
р-т "Аква"
р-т "Мираж"
р-т "Атаген"
р-т " Чарли"
р-т "ДНА"
р-т "Форос"
р-т "Фаворит"
р-т "Драма"

dandina - р-т "Бургас" (към хотела)
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #47 -: август 13, 2007, 18:59:51 »

Извинявам се че се отклонявам малко от темата за ресторантите в бургас, но искам да ви попитам нещо. Поръчахте ли си украса за ресторанта и колко ви струва? От коя агенция и какво включва? Моля ви спешно е?  10x
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 13, 2007, 21:30:47 »

Моята сватба беше в зимната градина на Б-я, сега се казва зала Компас.Украсата си поръчах в магазина на ул. Македония.Направиха ми всичко както го поръчах и то го направиха много готино.Мога да ти дам координати ако искаш или ти кажи какво точно те интересува за да ти кажа по-конкретно.Украсата на целия ресторант ми излезе към 650-700лв като имаш предвид че тука са включени и около 95-100 калъфа за столове, а само те са по 3лв бройката.
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #49 -: август 13, 2007, 21:33:26 »

Точно в този магазин не бих отишла никога повече.  smile  Преди малко говорих с една позната и утре сутринта ще ходу в "Кригея" да видим там какво ще предложат
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 13, 2007, 22:14:12 »

В "Кригея" имат идеи, но лично аз не останах доволна от отношението им. Моята също беше от магазина на ул. "Македония" - мисля, че агенцията се казва "Мирана". А за цената около 300-400лв - само украсата на ресторанта, нашата маса и огнени фоерверки и още някои дреболии.
Simeonova_m - стискам палци да намериш подходящата агенция, която ще направи това което искаш и ще си спокоина и доволна на денят. ;-)
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #51 -: август 13, 2007, 22:19:48 »

В "Кригея" имат идеи, но лично аз не останах доволна от отношението им. Моята също беше от магазина на ул. "Македония" - мисля, че агенцията се казва "Мирана". А за цената около 300-400лв - само украсата на ресторанта, нашата маса и огнени фоерверки и още някои дреболии.
Simeonova_m - стискам палци да намериш подходящата агенция, която ще направи това което искаш и ще си спокоина и доволна на денят. ;-)
Благодаря ти дано утре да е денят в който ще се занимавам със сватбената подготовка и всичко ще е наред - без нагли хора и без истерии срещу мен.    smile
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #52 -: август 14, 2007, 10:22:33 »

Аз ще използвам услугите на Кригея... но не мога да кажа колко ще ми струва украсата на ресторанта - балони и масата на младоженците. А не мога да кажа, защото въпреки че съм платила капарото още преди два месеца... все още не съм получила отговор колко ще ми струва. Два телефонни разговора и два мейла - имам цени за фотото и видеото и ди джея... но за украса не. Нищо още не сме уточнили. Много сме бързали, то тези неща се уреждали седмица преди сватбата... Сигурно е така - то и аз ще се върна в България седмица преди сватбата - и според жената от агенцията - аз ще имам време да уреждам и тези неща, и изследвания да си правим, и в ритуалната и църквата да ходим, и кола да си търсим, и торта да поръчаме и с фотограф, видеооператор и ди джей да се срещнем, на пробна прическа и грим да ходя  и още много неща... а сега и вече като знам че съм бременна...
Честно да ви кажа, не ми хареса отношението на агенцията... Поне се надявам да си свършат добре работата, в това отношение съм почти сигурна - предлагат качествени услуги.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 14, 2007, 20:52:43 »

simeonova_m, как мина в "Кригея"? Кога е големият ден?
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #54 -: август 14, 2007, 21:00:27 »

В "Кригея" имат интересни идеи, ходих и в агенция "Крис". Но реих да мина още веднъж през агенцията в която ходих вчера и се разбрахме с жената най-после /беше се получило недоразумение предния ден, но вече всичко е ок и дрес ще мога да спя спокойно/. Днес се срещнах и с танцьорите и това вече е уредено. Остана ми букета, бутониерата за милото, прическа и грим. Надявам се че не съм забравила нещо защото вече нямам сили да обикалям и т.н.
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #55 -: август 14, 2007, 21:06:30 »

Към списъка с ресторантите в Бургас бих добавила и ресторанта за нашата сватба - ресторант "Университета"
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 15, 2007, 10:35:11 »

р-т "България"
р-т "Космос"
р-т "Приморец"
р-т "Аква"
р-т "Мираж"
р-т "Атаген"
р-т " Чарли"
р-т "ДНА"
р-т "Форос"
р-т "Фаворит"
р-т "Драма"
dandania - р-т "Бургас"
мимето - р-т "Университета"
Активен
dandania
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #57 -: август 16, 2007, 15:45:55 »

  Момичета, дали да не пуснем тема за Ресторанти в Бургас... така , тази темичка можем да я запазим чиста и да споделяме , коя до къде е стигнала. Какво ще кажете ?
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 16, 2007, 15:47:23 »

Да, налага се, че започнахме да я пълним с всичко.Ще я направиш ли, маце?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 16, 2007, 15:49:08 »

  Момичета, дали да не пуснем тема за Ресторанти в Бургас... така , тази темичка можем да я запазим чиста и да споделяме , коя до къде е стигнала. Какво ще кажете ?

Давай  good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines