Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:08:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен?  (Прочетена 127999 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юни 10, 2008, 16:48:49 »

bori честито за сполучливите дискове-и нашият оператор ще е Неделчо  smile
А м/у др. вече могат да се качват снимки в албумите  yahoo така че Dginger хайде давай  good
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юни 10, 2008, 18:43:32 »

Момичета, при вас галериите отварят ли се, щото на мен ми дава някаква грешка, странна работа, досега си работеха. Как е при вас положението?
Даниелка, тресе ли те вече предсватбената треска? Дано всичко мине, както си го планирала, за което не се и съмнявам и да си изкарате една страхотна и пълна с емоции сватба.
 Аз тази седмица ще идвам в Сливен, щото в събота съм на проба на роклята в Асеновград, да стискате палци да стане, както трябва, че направо незнам angry, ако има някой гаф. Аз уж вчера говорих с шивачката по телефона, ама да видим какво ли сме се разбрали за детайлите, които искам.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: юни 11, 2008, 12:39:59 »

vilence мисля че вече всичко си функционира  good
А да ви питам вие от къде ще си взимате чашите и на какви цени вървят в Сливен,че аз си нямам и представа а и не ми се ходи по други градове а и няма да имаме много време sad
И украса за тях и шампанското къде има хубава  crazy
Благодаря ви предварително  smile
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #438 -: юни 11, 2008, 12:55:31 »

здравейте съжелявам че се намесвам в сливенската тема (това е родния ми град) и ви хвърлям по едно око от време на време моите чаши ми ги подари сестра ми мисля че ги е купувала от магазина на бохемия кристал и са просто невероятни
Активен
Dginger
Ентусиаст
**
Публикации: 108



« Отговор #439 -: юни 11, 2008, 16:11:39 »

От много време не съм писала, но след сватбата тръгнах веднага на работа и нямах даже време за спане, а сега се готвя за медена седмичка danceg заминаваме за Испания тази събота
Даниелка, свива ли те корема вече  blum,жалко че няма да съм в Сливен да мина да те видя и изобщо да не те притеснява времето!!!
Миме, останах много доволна от фризьорката и гримьорката, мерси, мерси give_rose
 
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юни 11, 2008, 16:28:16 »

Dginger мила била си просто зашеметяваща. Аз не се и съмнявах но просто си била наистина една много краива булка, останах направо с зяпнала оста пу пу пу да не ти е уроки  blum  girl_wink
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юни 11, 2008, 18:15:25 »

maj4eto чаши има във всички булченски магазини по принцип. В Сливен не знам дали има, но на всякъде където ходих по магазините ( в Ямбол, Пловдив, Асеновград) предлагаха чаши и шампанско украсени. И имаше голямо разнообразие от чаши и украси. Нашите не струваха повече от 60 лв. с украсата, дали не бяха и по евтини дори, не си спомням добре.
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юни 12, 2008, 15:34:39 »

Момичета, вече си имам ресторант и фотограф yahoo yahoo *YAHOO*Ще бъдем в малката зала на "Национал", а фотограф ще ние Неделчо Великов.Малко по малко се нареждат нещата.Избрахме си DJ Найден. Чувам, че много чалга пускал, но ще се срещна лично с него, за да си поговорим.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юни 12, 2008, 16:56:05 »

"Момичета, вече си имам ресторант и фотограф yahoo yahoo yahooЩе бъдем в малката зала на "Национал", а фотограф ще ние Неделчо Великов"

И ние така katrin  Bravo
А с Найден и ние ще говорим предварително,зощото пък на нашата сватба мой въобще няма да има чалга pardon Но мисля че няма да има проблем  smile
Активен
Dginger
Ентусиаст
**
Публикации: 108



« Отговор #444 -: юни 13, 2008, 20:09:53 »

Даниелка, утре е твоят ден.
Пожелавам ти хубаво време и многооо положителни емоции Bravo Bravo Bravo
Бъди усмихната и щастлива Wink 
Желая ти една прекрасна сватба  danceg
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юни 14, 2008, 08:12:44 »

Даниелка и аз ти пожелавам един незабравим ден изпълнен с положителни емоции smile
Ех ото че и още една от нас ще мине под венчилото Bravo как бързо минава времето  shok
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юни 15, 2008, 20:57:35 »

Има ли булки от Сливен? - 2 част
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines