Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:08:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас  (Гласуването приключено: април 03, 2008, 15:14:22 )
Да, с удоволствие - 3 (16.7%)
Може би да, може би не - 5 (27.8%)
Зависи от цената на курса - 1 (5.6%)
Не, няма нужда от подобно нещо - 9 (50%)
Общ брой гласове: 18

Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли посетили курсове за младоженци  (Прочетена 11229 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 21, 2008, 13:30:19 »

Аз почвам да говоря сериозно, наистина може към svatbata.bg да се организират подобни неща. Примерно веднъж месечно да има нещо като "лекция" (май думата не  е подходяща) на която булките преминали по този път да отговарят на зададени въпроси на бъдещи булки и да дават разяснения как протича една сватба и как да се приготвим за нея.
Аз съм навита и ще ми е много приятно ако мога да помогна на някой с каквото и да било!  good Само дето имам още няколко месеца на разположение, а после може и с бебо да даваме съвети на бъдещите булки!  girl_wink tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 21, 2008, 13:41:42 »

Аз почвам да говоря сериозно, наистина може към svatbata.bg да се организират подобни неща. Примерно веднъж месечно да има нещо като "лекция" (май думата не  е подходяща) на която булките преминали по този път да отговарят на зададени въпроси на бъдещи булки и да дават разяснения как протича една сватба и как да се приготвим за нея.
Аз съм навита и ще ми е много приятно ако мога да помогна на някой с каквото и да било!  good Само дето имам още няколко месеца на разположение, а после може и с бебо да даваме съвети на бъдещите булки!  girl_wink tease

Марияяя, за пореден път съм на 100% съгласна  снаписаното от теб!!!  yahoo

 Offtopic Тъкмо бебовците ни ще си правят компания!!! Wink
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #17 -: март 21, 2008, 19:37:16 »

Е за какво им е на хората курс за младоженци, като има такъв прекрасен форум за обмен на мнения smile Аз лично получавам всичката информация, която ми е нужна тук, за което ви благодаря  give_rose
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 21, 2008, 19:44:45 »

Е за какво им е на хората курс за младоженци, като има такъв прекрасен форум за обмен на мнения smile Аз лично получавам всичката информация, която ми е нужна тук, за което ви благодаря  give_rose
Аз пък съм съгласна с Kittcat , защото за по-малко от два месеца, в които съм регистрирана в този форум научих много полезни неща...
И всички сте страхотни!  Girl_hide
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 21, 2008, 21:03:39 »

Прави сте, че във форума има много полезна информация, но има хора, които не четат и пишат във форуми по една или друга причина. Аз например нямах време да чета толкова много работи, защото имахме по-малко от 2 месеца за организация на сватбата и абсолютно нищо не съм чела  pardon Във форума се регистрирах едва като си правех албум и то защото имах проблем с качването на снимките  blush Чак тогава видях колко много може да е полезен един такъв форум, но дори и преди сватбата да го бях видяла, нямаше как да изчета цялата тази информация и за всичко съм си мислила сама, с помощта на близките естествено!  pardon
Та винаги има за кого да се направи един такъв курс, който дава синтезирано много информация за кратко време и не е необходимо да се ровиш в десетки теми и да чакаш някой да ти отговори на въпроса, ако не разполагаш с това време или нямаш постоянен достъп до интернет!  Girl_hide
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #20 -: юни 11, 2008, 13:57:04 »

за за форума good judges judges judges,а за курсовете просто няма смисъл според мен sad
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 11, 2008, 14:04:26 »

И аз съм на мнение че е напълно безмислено crazy
Но всеки лув с номера си  girl_wink
А за форума какво да ви кажа  good good good
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines