Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:38:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цифрова ТВ и интернет  (Прочетена 98170 пъти)
 
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #45 -: април 11, 2012, 14:08:38 »

доста удобни и практични са тези допълнителни услуги на нет1 и аз ще проверя как точно става активирането йм.
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #46 -: април 11, 2012, 16:23:12 »

Аз влезнах в сайта им и проверих подробно за тези промоции. Цените на пакетите са 30 и 35 лв. Пакета включва оптичен интернет 45 Mbps, ТВ, карта за гориво с намаление в Лукоил и карта за допълнително здравно осигуряване към частен медицински център. Но е само за нови клиенти май. Язък че не можем да се възползваме
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #47 -: април 12, 2012, 10:43:08 »

изгодни са тези допълнителни услуги на нет1 и медицинската грижа и горивото са си все нужни неща, новите потребители могат спокойно да си се възползват от тях.
Активен
sahar
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #48 -: април 12, 2012, 15:23:13 »

Аз влезнах в сайта им и проверих подробно за тези промоции. Цените на пакетите са 30 и 35 лв. Пакета включва оптичен интернет 45 Mbps, ТВ, карта за гориво с намаление в Лукоил и карта за допълнително здравно осигуряване към частен медицински център. Но е само за нови клиенти май. Язък че не можем да се възползваме


Помислили са за всички хем за цялото семейство, хем за мъжете с картата за гориво, хем за жените с медицинския център. Мен лично ме блазни това допълнително здравно осигуряване, защото в държавните ДКЦ-та е пълна скръб и мизерия, като те видят с направление те претупват и се държат с теб като с второ к-во човек, а в частните медицински центрове е вече друга работа. Там всичко е ново и чисто...
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #49 -: април 12, 2012, 16:39:27 »

Ако говорите за Оптик 45 и Оптик 55 с 45 mbps и съответно 55 mbps, пакетите наистина си заслужават.  good
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #50 -: април 17, 2012, 15:42:23 »

пакетите наистина си заслужават, защото и горивото, и медицинската грижа са си все неща от първа необходимост, добре са се сетили да ги предложат.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #51 -: декември 20, 2012, 16:29:09 »

Имам нужда от съвет .
От 1.04 сме на нов адрес и тогавашния ни доставчик няма покрити на новия ни адрес. За късмет през март месец ни изтече договора и ние си върнахме всичкото оборудване и пуснахме заявка за прекратяване на договора. Получиха се малки неразбирателства и не искаха да прекратят / и без това изтеклия / договор . Няколко месеца по - късно ми се обадиха да се извинят и да кажат, че всичко е наред и грешката е изцяло тяхна. Днес обаче ми се обадиха да ме зарадват предпразнично че имам дължима сума от близо 80лв. Та въпроса ми е трябва ли да ги плащам тези пари при условие,че не съм ползвала тази услуга и мога да го докажа и има ли шанс да се стигне до съд. Не са много но не са и малко тези пари и не ми се иска да плащам за услуга, която не е използвана. Някой друг имал ли е подобен проблем?
Активен
Maret
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #52 -: юли 15, 2016, 16:34:14 »

Аз съм на Мтел и също съм доста доволна smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines