Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:29:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цифрова ТВ и интернет  (Прочетена 98179 пъти)
 
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #15 -: август 26, 2011, 21:12:14 »

miss™, Мегалан имат ли ограничение за ползване на рутер и брой компютри? Тоест, трябва ли да се заплаща нещо допълнително ако искам да ползвам рутер?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 27, 2011, 14:14:31 »

Не,няма ограничение нито в броя комп-ри,нито в това с кабел или с рутер ще се ползва.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #17 -: септември 02, 2011, 10:47:15 »

една приятелка упорито ме навива за Мегалан, в същото време мъжо се зариби по на Нет1 и смята, че е по-добре, защото можем да ползваме и застраховка или от другата оферта дето са му я препоръчали на него с нет, аналогова и цифрова тв и 2 HDTV, тука вече двамата трябва да се разберем, довечера заседаваме с него на един домашен съвет и вземаме окончателно решение.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 02, 2011, 18:50:55 »

Здравейте ,

Някой да има инфо за цифровата телевизия на Виваком ?
Ние ползваме интернет от тях ,а също и мобилеен телефон ,но не съм чувала отзиви за цифровата им ТВ.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #19 -: септември 03, 2011, 10:46:13 »

fiibi_bg  не бих ти препоръчала ТВ на виваком. Една приятелка имат кабелна и интернет и са страшно недоволни. Предната вечер бяхме в тях и докато мине кола до блока кабелната зацепва докато колата не се отдалечи достатачно, че да не се чува. Незнам при вас как е интернета, но при нея също е много зле. Използват 2 лаптопа и ако от единия се сваля филм другия изобщо няма сигнал. Може би зависи от населеното място или от самия квартал. Като цяло е много недоволна.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #20 -: септември 03, 2011, 10:58:19 »

домашният съвет реши: спираме се на НЕТ 1 на офертата със застраховката, като се бъгнем ще споделя и аз впечатления smile
Активен
Murmorana
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #21 -: септември 04, 2011, 08:54:55 »

домашният съвет реши: спираме се на НЕТ 1 на офертата със застраховката, като се бъгнем ще споделя и аз впечатления smile

Сега ги гледах офертите на НЕТ 1, наистина 25лв. на месец си е супер оферта, а със застраховка още по-добре. Нас ни обраха преди 2 години и от тогава си правя застраховка имущество, та така и така си правя (то май само застраховката ми сега е 25лв? huhhuh.gif, но не си спомням точно) та все едно тв и интернет са подарък?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 04, 2011, 20:12:13 »

fiibi_bg  не бих ти препоръчала ТВ на виваком. Една приятелка имат кабелна и интернет и са страшно недоволни. Предната вечер бяхме в тях и докато мине кола до блока кабелната зацепва докато колата не се отдалечи достатачно, че да не се чува. Незнам при вас как е интернета, но при нея също е много зле. Използват 2 лаптопа и ако от единия се сваля филм другия изобщо няма сигнал. Може би зависи от населеното място или от самия квартал. Като цяло е много недоволна.
Mishi интернета е перфектен .Ползваме го на два компютъра - настолен и лаптоп и сме много доволни .За ТВ-то обаче твоят отзив е първият ,който чувам
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 05, 2011, 10:11:47 »

И аз мога кажа някои неща за Виваком.Не са обаче хич хубави.Имахме нет и дом телефон от тях.Нета беше просто с плачевна скорост,филм сваляш по 3-4 дни с 50кб.  shok Понеже етърва ми се преместиха,трябваше да си го прехвърлят на новия адрес,защото договорът не бе изтекъл.Е,2 месеца ни нет,ни дявол,въпреки хилядите молби,позвънявания на 123 и тем подобни.И забележете,обаждането към 123 е платено и те държат по сума си време да ти обясняват как нищо не можели да направят,имало проблем с преместванията.Накрая пуснахме жалба и в отговор жалбата ни бе удовлетворена,като договорът се прекъсва без неустойки.Е,да ама след месец цъфва писмо с някаква безумна сметка за интернет,който не са ползвали от 3 месеца. diablo Следва 2-ра жалба,множество разкарвания до офис на Виваком и караници.От офиса им консултантите само вдигат рамене и не знаят какво да направят.Само знаят "Обадете се на 123." Ядосана,етърва ми обяснява,че е звъняла многократно и всеки път я пращат да иде на място т.е. при тях и ,че й е писнало да дава пари за разговорите към 123.Последният такъв разговор и костваше 6лв.След още 5 месеца(да,5!),през които пристигаха все по-големи сметки и дори последно едно писмо от частна фирма за принудителни събирания от длъжници  angry,отидохме отново в офис на Виваком и вдигнахме страхотен скандал.Написахме 3-та жалба,прилагайки първите 2 и отговорите към тях  Burokracia.След този случай,ни вест,ни кост.Всички задължения бяха изчистени. bye
Сега и те са на близу и са повече от доволни..  good
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #24 -: октомври 13, 2011, 09:46:40 »

Сега ги гледах офертите на НЕТ 1, наистина 25лв. на месец си е супер оферта, а със застраховка още по-добре. Нас ни обраха преди 2 години и от тогава си правя застраховка имущество, та така и така си правя (то май само застраховката ми сега е 25лв? huhhuh.gif, но не си спомням точно) та все едно тв и интернет са подарък?

съжалявам за това, че са ви обрали, аз влезнах за да споделя че засега сме доволни от избора, който направихме, относно тази оферта със застраховката това е една наистина добра опция, защото човек не знае кога и какво ще му се случи, в случая би могла да се подсигуриш за твое спокойствие и в същото време да ползваш две услуги без които не можем. smile
Активен
Murmorana
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #25 -: октомври 17, 2011, 13:25:19 »

съжалявам за това, че са ви обрали, аз влезнах за да споделя че засега сме доволни от избора, който направихме, относно тази оферта със застраховката това е една наистина добра опция, защото човек не знае кога и какво ще му се случи, в случая би могла да се подсигуриш за твое спокойствие и в същото време да ползваш две услуги без които не можем. smile

Здравейте,

отдавна не съм наминавала...все не ми остава ред и ето сега малкия като заспа реших да се включа.
Да кажа, че вече сме абонати на НЕТ1 и наистина качеството на ТВ и Нета е много добро. Искам да споделя и колко бях изумена когато момчетата,които дойдоха да инсталират си сложиха калцуни  Bravo  за да не ми цапат килимите (при това току-що прани). В лошото време качеството също се запазва, което през следващите месеци също ще е от значение Wink
и разбира се направихме си и застраховка имущество - съвсем същата, която всяка година си правим.
Абе хайде да си го кажа - доволна съм  good
Активен
valya_82
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #26 -: ноември 17, 2011, 17:10:09 »

Доста добре звучи, ние сме на Blizoo и съм адски недоволна - пълна нула са, няма месец да няма някакъв проблем, вярно, че цените им са много добри, но и качество трябва.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 17, 2011, 17:24:13 »

В работата имахме нет чрез Виваком- не мога да кажа че си нямахме грижи с тях поне един път на месец- подръжката им е малко..... NO
Вкъщи сме  на Мегалан- страшно доволни, пакет тв и нет. smile
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #28 -: ноември 21, 2011, 21:58:03 »

Ние вече сме в новото жилище и сме на Мегалан. Много сме доволни за сега - и от ТВ и от нет
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #29 -: декември 02, 2011, 15:37:54 »

и аз съм чувала, че подръжката на Виваком е на ниско равнище, наши приятели йм бяха абонати, но след като изтече договора йм сега наскоро и те по наша препоръка се бъгнаха към НЕТ1, избраха си офертата за интеренет и телевизия плюс подарък безплатен телевизор, намазаха си те с този пакет. smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines