Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:04:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цифрова ТВ и интернет  (Прочетена 98172 пъти)
 
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« -: август 11, 2011, 15:07:34 »

Привет, съпруги и годеници. smile Мисля, че живеем във време, в което интернета също е част от домашното ни ежедневие ,като релакс и отпускане, а не само за работа. Та в тоя ред на мисли можете ли да ми препоръчате надежден интернет доставчик, предлагащ изгодни пакети, такива които да имат не само интернет, но и разни екстрички, тъй като прекратихме договора със стария и сега си търсим нов..
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #1 -: август 11, 2011, 15:34:02 »

Здравей, ние сме на близоо и сме изключително доволни, но в различните градове чувам и недоволство от услугите на този доставчик. Ние нямаме проблем поне за сега, а сме почти от година на него. Има много и различни пакети. Договора обаче не е за 1г. а за 18 месеца smile Може да провериш предлаганите услуги на blizoo.bg
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #2 -: август 11, 2011, 16:43:01 »

Привет! Ние сме към Нет1 и сме доволни. На комбиниран пакет сме цифрова тв, @, и в допълнение домашна застраховка имущество. Плащаме 25лв на месец. Засега нямаме оплаквания, нета е достатъчно бърз, че да сваляме филми за 1-2 мин, качеството на цифровата е добро, не че разбирам много много, но досега не сме имали прекъсване, нямаме звездички и смущения, плюс имаме и 2 безплатни канала с HD качество... ПУ пу, май засега немам оплаквания. Пропуснах да кажа, че сме в София. Не знам в другите градове дали има Нет1. Успех в търсенето, един съвет от мен, с който и да подпишете, искайте 1 год. договор, не 2 год., за да може да мигрирате по-бързо ако не ви кефи  good
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 11, 2011, 16:50:40 »

Здравей, ние сме на близоо и сме изключително доволни, но в различните градове чувам и недоволство от услугите на този доставчик. Ние нямаме проблем поне за сега, а сме почти от година на него. Има много и различни пакети. Договора обаче не е за 1г. а за 18 месеца smile Може да провериш предлаганите услуги на blizoo.bg
и ние сме на близу и сме супер доволни.Ползваме пакет цифрова,кабелна,дом.телефон и нет.Телефона им е с 5000 безплатни минути към други абонати на близу и с 200 към останалите фиксирани мрежи.  good
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #4 -: август 11, 2011, 17:02:50 »

Ние също обмисляме вариант да напуснем сегашния доставчик и се оглеждаме за по-добра алтернатива. Предложението на Нет1 за цифрова, нет и застраховка дом за 25лв ми допада и като цена и като пакет услуги. Ще чекна и техния сайт да видим кво предлагат по-конкретно... мерси за подсещането  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 12, 2011, 10:51:49 »

Мегалан .  good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #6 -: август 12, 2011, 12:11:31 »

Ние също сме на Мегалан good
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #7 -: август 12, 2011, 13:41:31 »

Благодаря ви мацинки за отговорите, честно казано ми ще се да е нещо комбинирано, дайте повечко инфо за такива пакети, това на НЕТ1 ми се струва добре, виждам че предлагат и застраховка, което е добре, че в тия крадливи времена къде живеем... ето онзи ден една съседка се оплаква, че са  се опитали да й разбият вратата, докато била на почивка жената.
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #8 -: август 16, 2011, 11:16:23 »

Привет! Разгледах сайта на Нет1 и промоциите и да ви кажа имат доста добри предложения... трябва да проверя дали имат офис в махалата lol Мегалан също имат добри оферти, но май нямат офис в наше село 
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #9 -: август 17, 2011, 09:20:05 »

даа, и аз се джитках из сайтовете на доставчиците, нет1 действително имат много добри предложения, не са лоши и другите оферти, но все повече ми харесва това предложение със застраховката, ще го обсъдя и с мъжлето. smile
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #10 -: август 17, 2011, 14:30:34 »

Ние сме на Мегалан - 30лв интернет за 2 компютъра (най-бързия възможен sarcastic), и също на Мегалан цифрова телевизия 160канала - 10лв.
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #11 -: август 17, 2011, 15:42:09 »

40лв ми идва множко за интернет и телевизия, и като се изръся още 30-40 за телефон и става кървава и мътна  nea  Мегалан имат една яка оферта 5лв първите 6 месеца, после по 25, но за съжаление е само за интернет. Нет1 имат подобна, но е комбинирана тв и интернет, първите 3 месеца е гратис, после по 30 кинта, което ми е малко по-поносимо... абе до 30 кинта давам някакси, над таз сума вече ми идва в повече ...
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #12 -: август 17, 2011, 15:48:34 »

Е тя офертата е парвите 6 месеца по 30лв,след това 4-ри безплатно и промо с пакета 10лв кабелна. Но както казах,това е възможно най-бързия нет за компютър и лаптоп, има и по-евтини оферти Wink
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #13 -: август 18, 2011, 10:12:53 »

до 30 лева бихме си позволили за тв и интернет, като сложим и  гратисниите периоди за 3-те месеца пак излиза добре, мъжлето обаче взе да се понавива за тва със застраховката ще обдъдя и това с него, иначе другите, оферти които са само за интернет пак са добре, но искаме оферта и с цифрова тв, благодаря ви. smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 22, 2011, 18:30:46 »

Ние плащаме 42 лв. за 2 тв и интернет към Мегалан. Много сме доволни и от двете услуги.
Успех в търсенето, един съвет от мен, с който и да подпишете, искайте 1 год. договор, не 2 год., за да може да мигрирате по-бързо ако не ви кефи  good
Даже най-добре 6 месечни,не за друго но почти на всеки 3-4 месец пускат поне Мегалан интересни оферти и така може още на 4 месец да преподпишеш на по изгодни условия smile
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines