Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:37:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цифрова ТВ и интернет  (Прочетена 98240 пъти)
 
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« -: август 11, 2011, 15:07:34 »

Привет, съпруги и годеници. smile Мисля, че живеем във време, в което интернета също е част от домашното ни ежедневие ,като релакс и отпускане, а не само за работа. Та в тоя ред на мисли можете ли да ми препоръчате надежден интернет доставчик, предлагащ изгодни пакети, такива които да имат не само интернет, но и разни екстрички, тъй като прекратихме договора със стария и сега си търсим нов..
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #1 -: август 11, 2011, 15:34:02 »

Здравей, ние сме на близоо и сме изключително доволни, но в различните градове чувам и недоволство от услугите на този доставчик. Ние нямаме проблем поне за сега, а сме почти от година на него. Има много и различни пакети. Договора обаче не е за 1г. а за 18 месеца smile Може да провериш предлаганите услуги на blizoo.bg
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #2 -: август 11, 2011, 16:43:01 »

Привет! Ние сме към Нет1 и сме доволни. На комбиниран пакет сме цифрова тв, @, и в допълнение домашна застраховка имущество. Плащаме 25лв на месец. Засега нямаме оплаквания, нета е достатъчно бърз, че да сваляме филми за 1-2 мин, качеството на цифровата е добро, не че разбирам много много, но досега не сме имали прекъсване, нямаме звездички и смущения, плюс имаме и 2 безплатни канала с HD качество... ПУ пу, май засега немам оплаквания. Пропуснах да кажа, че сме в София. Не знам в другите градове дали има Нет1. Успех в търсенето, един съвет от мен, с който и да подпишете, искайте 1 год. договор, не 2 год., за да може да мигрирате по-бързо ако не ви кефи  good
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 11, 2011, 16:50:40 »

Здравей, ние сме на близоо и сме изключително доволни, но в различните градове чувам и недоволство от услугите на този доставчик. Ние нямаме проблем поне за сега, а сме почти от година на него. Има много и различни пакети. Договора обаче не е за 1г. а за 18 месеца smile Може да провериш предлаганите услуги на blizoo.bg
и ние сме на близу и сме супер доволни.Ползваме пакет цифрова,кабелна,дом.телефон и нет.Телефона им е с 5000 безплатни минути към други абонати на близу и с 200 към останалите фиксирани мрежи.  good
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #4 -: август 11, 2011, 17:02:50 »

Ние също обмисляме вариант да напуснем сегашния доставчик и се оглеждаме за по-добра алтернатива. Предложението на Нет1 за цифрова, нет и застраховка дом за 25лв ми допада и като цена и като пакет услуги. Ще чекна и техния сайт да видим кво предлагат по-конкретно... мерси за подсещането  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 12, 2011, 10:51:49 »

Мегалан .  good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #6 -: август 12, 2011, 12:11:31 »

Ние също сме на Мегалан good
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #7 -: август 12, 2011, 13:41:31 »

Благодаря ви мацинки за отговорите, честно казано ми ще се да е нещо комбинирано, дайте повечко инфо за такива пакети, това на НЕТ1 ми се струва добре, виждам че предлагат и застраховка, което е добре, че в тия крадливи времена къде живеем... ето онзи ден една съседка се оплаква, че са  се опитали да й разбият вратата, докато била на почивка жената.
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #8 -: август 16, 2011, 11:16:23 »

Привет! Разгледах сайта на Нет1 и промоциите и да ви кажа имат доста добри предложения... трябва да проверя дали имат офис в махалата lol Мегалан също имат добри оферти, но май нямат офис в наше село 
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #9 -: август 17, 2011, 09:20:05 »

даа, и аз се джитках из сайтовете на доставчиците, нет1 действително имат много добри предложения, не са лоши и другите оферти, но все повече ми харесва това предложение със застраховката, ще го обсъдя и с мъжлето. smile
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #10 -: август 17, 2011, 14:30:34 »

Ние сме на Мегалан - 30лв интернет за 2 компютъра (най-бързия възможен sarcastic), и също на Мегалан цифрова телевизия 160канала - 10лв.
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #11 -: август 17, 2011, 15:42:09 »

40лв ми идва множко за интернет и телевизия, и като се изръся още 30-40 за телефон и става кървава и мътна  nea  Мегалан имат една яка оферта 5лв първите 6 месеца, после по 25, но за съжаление е само за интернет. Нет1 имат подобна, но е комбинирана тв и интернет, първите 3 месеца е гратис, после по 30 кинта, което ми е малко по-поносимо... абе до 30 кинта давам някакси, над таз сума вече ми идва в повече ...
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #12 -: август 17, 2011, 15:48:34 »

Е тя офертата е парвите 6 месеца по 30лв,след това 4-ри безплатно и промо с пакета 10лв кабелна. Но както казах,това е възможно най-бързия нет за компютър и лаптоп, има и по-евтини оферти Wink
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #13 -: август 18, 2011, 10:12:53 »

до 30 лева бихме си позволили за тв и интернет, като сложим и  гратисниите периоди за 3-те месеца пак излиза добре, мъжлето обаче взе да се понавива за тва със застраховката ще обдъдя и това с него, иначе другите, оферти които са само за интернет пак са добре, но искаме оферта и с цифрова тв, благодаря ви. smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 22, 2011, 18:30:46 »

Ние плащаме 42 лв. за 2 тв и интернет към Мегалан. Много сме доволни и от двете услуги.
Успех в търсенето, един съвет от мен, с който и да подпишете, искайте 1 год. договор, не 2 год., за да може да мигрирате по-бързо ако не ви кефи  good
Даже най-добре 6 месечни,не за друго но почти на всеки 3-4 месец пускат поне Мегалан интересни оферти и така може още на 4 месец да преподпишеш на по изгодни условия smile
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #15 -: август 26, 2011, 21:12:14 »

miss™, Мегалан имат ли ограничение за ползване на рутер и брой компютри? Тоест, трябва ли да се заплаща нещо допълнително ако искам да ползвам рутер?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 27, 2011, 14:14:31 »

Не,няма ограничение нито в броя комп-ри,нито в това с кабел или с рутер ще се ползва.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #17 -: септември 02, 2011, 10:47:15 »

една приятелка упорито ме навива за Мегалан, в същото време мъжо се зариби по на Нет1 и смята, че е по-добре, защото можем да ползваме и застраховка или от другата оферта дето са му я препоръчали на него с нет, аналогова и цифрова тв и 2 HDTV, тука вече двамата трябва да се разберем, довечера заседаваме с него на един домашен съвет и вземаме окончателно решение.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 02, 2011, 18:50:55 »

Здравейте ,

Някой да има инфо за цифровата телевизия на Виваком ?
Ние ползваме интернет от тях ,а също и мобилеен телефон ,но не съм чувала отзиви за цифровата им ТВ.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #19 -: септември 03, 2011, 10:46:13 »

fiibi_bg  не бих ти препоръчала ТВ на виваком. Една приятелка имат кабелна и интернет и са страшно недоволни. Предната вечер бяхме в тях и докато мине кола до блока кабелната зацепва докато колата не се отдалечи достатачно, че да не се чува. Незнам при вас как е интернета, но при нея също е много зле. Използват 2 лаптопа и ако от единия се сваля филм другия изобщо няма сигнал. Може би зависи от населеното място или от самия квартал. Като цяло е много недоволна.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #20 -: септември 03, 2011, 10:58:19 »

домашният съвет реши: спираме се на НЕТ 1 на офертата със застраховката, като се бъгнем ще споделя и аз впечатления smile
Активен
Murmorana
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #21 -: септември 04, 2011, 08:54:55 »

домашният съвет реши: спираме се на НЕТ 1 на офертата със застраховката, като се бъгнем ще споделя и аз впечатления smile

Сега ги гледах офертите на НЕТ 1, наистина 25лв. на месец си е супер оферта, а със застраховка още по-добре. Нас ни обраха преди 2 години и от тогава си правя застраховка имущество, та така и така си правя (то май само застраховката ми сега е 25лв? huhhuh.gif, но не си спомням точно) та все едно тв и интернет са подарък?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 04, 2011, 20:12:13 »

fiibi_bg  не бих ти препоръчала ТВ на виваком. Една приятелка имат кабелна и интернет и са страшно недоволни. Предната вечер бяхме в тях и докато мине кола до блока кабелната зацепва докато колата не се отдалечи достатачно, че да не се чува. Незнам при вас как е интернета, но при нея също е много зле. Използват 2 лаптопа и ако от единия се сваля филм другия изобщо няма сигнал. Може би зависи от населеното място или от самия квартал. Като цяло е много недоволна.
Mishi интернета е перфектен .Ползваме го на два компютъра - настолен и лаптоп и сме много доволни .За ТВ-то обаче твоят отзив е първият ,който чувам
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 05, 2011, 10:11:47 »

И аз мога кажа някои неща за Виваком.Не са обаче хич хубави.Имахме нет и дом телефон от тях.Нета беше просто с плачевна скорост,филм сваляш по 3-4 дни с 50кб.  shok Понеже етърва ми се преместиха,трябваше да си го прехвърлят на новия адрес,защото договорът не бе изтекъл.Е,2 месеца ни нет,ни дявол,въпреки хилядите молби,позвънявания на 123 и тем подобни.И забележете,обаждането към 123 е платено и те държат по сума си време да ти обясняват как нищо не можели да направят,имало проблем с преместванията.Накрая пуснахме жалба и в отговор жалбата ни бе удовлетворена,като договорът се прекъсва без неустойки.Е,да ама след месец цъфва писмо с някаква безумна сметка за интернет,който не са ползвали от 3 месеца. diablo Следва 2-ра жалба,множество разкарвания до офис на Виваком и караници.От офиса им консултантите само вдигат рамене и не знаят какво да направят.Само знаят "Обадете се на 123." Ядосана,етърва ми обяснява,че е звъняла многократно и всеки път я пращат да иде на място т.е. при тях и ,че й е писнало да дава пари за разговорите към 123.Последният такъв разговор и костваше 6лв.След още 5 месеца(да,5!),през които пристигаха все по-големи сметки и дори последно едно писмо от частна фирма за принудителни събирания от длъжници  angry,отидохме отново в офис на Виваком и вдигнахме страхотен скандал.Написахме 3-та жалба,прилагайки първите 2 и отговорите към тях  Burokracia.След този случай,ни вест,ни кост.Всички задължения бяха изчистени. bye
Сега и те са на близу и са повече от доволни..  good
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #24 -: октомври 13, 2011, 09:46:40 »

Сега ги гледах офертите на НЕТ 1, наистина 25лв. на месец си е супер оферта, а със застраховка още по-добре. Нас ни обраха преди 2 години и от тогава си правя застраховка имущество, та така и така си правя (то май само застраховката ми сега е 25лв? huhhuh.gif, но не си спомням точно) та все едно тв и интернет са подарък?

съжалявам за това, че са ви обрали, аз влезнах за да споделя че засега сме доволни от избора, който направихме, относно тази оферта със застраховката това е една наистина добра опция, защото човек не знае кога и какво ще му се случи, в случая би могла да се подсигуриш за твое спокойствие и в същото време да ползваш две услуги без които не можем. smile
Активен
Murmorana
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #25 -: октомври 17, 2011, 13:25:19 »

съжалявам за това, че са ви обрали, аз влезнах за да споделя че засега сме доволни от избора, който направихме, относно тази оферта със застраховката това е една наистина добра опция, защото човек не знае кога и какво ще му се случи, в случая би могла да се подсигуриш за твое спокойствие и в същото време да ползваш две услуги без които не можем. smile

Здравейте,

отдавна не съм наминавала...все не ми остава ред и ето сега малкия като заспа реших да се включа.
Да кажа, че вече сме абонати на НЕТ1 и наистина качеството на ТВ и Нета е много добро. Искам да споделя и колко бях изумена когато момчетата,които дойдоха да инсталират си сложиха калцуни  Bravo  за да не ми цапат килимите (при това току-що прани). В лошото време качеството също се запазва, което през следващите месеци също ще е от значение Wink
и разбира се направихме си и застраховка имущество - съвсем същата, която всяка година си правим.
Абе хайде да си го кажа - доволна съм  good
Активен
valya_82
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #26 -: ноември 17, 2011, 17:10:09 »

Доста добре звучи, ние сме на Blizoo и съм адски недоволна - пълна нула са, няма месец да няма някакъв проблем, вярно, че цените им са много добри, но и качество трябва.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 17, 2011, 17:24:13 »

В работата имахме нет чрез Виваком- не мога да кажа че си нямахме грижи с тях поне един път на месец- подръжката им е малко..... NO
Вкъщи сме  на Мегалан- страшно доволни, пакет тв и нет. smile
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #28 -: ноември 21, 2011, 21:58:03 »

Ние вече сме в новото жилище и сме на Мегалан. Много сме доволни за сега - и от ТВ и от нет
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #29 -: декември 02, 2011, 15:37:54 »

и аз съм чувала, че подръжката на Виваком е на ниско равнище, наши приятели йм бяха абонати, но след като изтече договора йм сега наскоро и те по наша препоръка се бъгнаха към НЕТ1, избраха си офертата за интеренет и телевизия плюс подарък безплатен телевизор, намазаха си те с този пакет. smile
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #30 -: декември 16, 2011, 14:28:20 »

момичета, ние сега обмисляме да сменяме доставчика, но се чудим кого да изберем, всеки ни препоръчва различно, можем да избираме между близуу и нет1 ,чухме че при нет1 сега всички пакети са наполовин цена и да ви попитам вие като техни абонати това някаква промоция ли е и какво може да ни препоръчате? искаме да ги сравним и с другите оферти и да си преценим.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 16, 2011, 14:42:37 »

Привет от мен .. smile ivalinka хубаво го обмислете, защото ние сме на близууу и не сме доволни sad Договора е за 18 месеца (година и половина) пълен пакет, Цифрова, нет и телефон. Вече трети месец сме при тях и са ни спирали услугите около поне 10 - 15 пъти- нета, ТВ и тел- а. Помислете добре !
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #32 -: декември 16, 2011, 16:51:00 »

Ivalinka, ние също бяхме в дилема към кой доставчик да минем, защото не бяхме доволни от настоящия и в крайна сметка се писахме към Нет1. Засега сме доволни и нямаме забележки нито към к-вото, нито към обслужването. Даже ни хвана яд, защото видяхме, че сега предколедно са смъкнали цените драстично, но късмет ко да се праии... Но ако дилемата ти е между Близу и Нет1, с двете ръце и двата крака второто. Ако не ми вярваш, пусни една търсачка за Близуу в Гуглето и ще видиш за кво иде реч... Страшно много недоволни има от техните услуги, но в крайна сметка решението си е ваше и вие си знаете какво търсите и от какво имате нужда...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #33 -: декември 16, 2011, 17:31:51 »

Ivalinka ние сме на blizoo. Не мога да кажа, че съм недоволна. Да, имали сме технически проблеми, но веднага след обаждане са отстранявани. Но немога да кажа че сме прекалено и доволни. Понякога връзката на нета е бавна, понякога много бърза. За сега чувам много добри отзиви за булсаткома, където и качестото на тв и нета са били много добри. Ако не сте се српряли на всяка цена да избирате м/у тези двете питайте в булсат. Без обвързващ договор, докато както  вече беше споменато в blizoo е 18 месеца. Доста си е дългичко според мен. Все пак ако има възможност проверете и за други оператори, за да не съжалявате.
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #34 -: декември 19, 2011, 18:37:11 »

Ние също сме на близоо, троен пакет с цифрова, интернет и телефон и сме много доволни.
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #35 -: декември 27, 2011, 11:53:19 »

момичета, благодаря ви за отзивите, общо взето разполагаме с още време да преценим на кой доставчик да се спрем, тъй като след нова година ще пуснем заявка за включване, от това което чета натрупвам добри впечатления за нет1, а и щом са смъкнали цените наполовина, сега ще е момента да се възползваме, по принцип искаме пакет, давайте още предложения за добри пакети като цена и качество.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #36 -: декември 28, 2011, 13:31:38 »

бих те посъветвала да се спрете на нет1, сега пакетите йм са на половин цена, пращам ти линк да ги разгледаш все ще намериш отнякъде интернет за да видиш информацията, другият вариант е да провериш в техен офис за офертите йм. smile

http://www.net1.bg/promotions/
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #37 -: декември 29, 2011, 12:14:22 »

благодаря за информацията, ще намеря начин да поразгледам офертите йм.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #38 -: декември 30, 2011, 11:46:18 »

нет 1 сега има една много изгодна оферта, срещу 12.50 на месец ползваш интернет плюс аналогава и цифрова телевизия и 7 HDTV , това е една от офертите,  които сега са на половин цена ,ако ти допада можете да се спрете на нея. smile
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #39 -: февруари 01, 2012, 14:34:11 »

най-сетне и ние се бъгнахме, спряхме се на НЕТ1, избрахме си комбиниран пакет, засега сме доволни, нета не зацикля, радваме се и на тв с много канали. smile
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #40 -: февруари 02, 2012, 13:40:25 »

на коя от офертите на нет1 се спряхте? вероятно сте успели да уловите промоцията с пакетите на половин цена?
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #41 -: февруари 03, 2012, 14:48:35 »

на коя от офертите на нет1 се спряхте? вероятно сте успели да уловите промоцията с пакетите на половин цена?

да,точно такъв пакет избрахме, за 15 лева на месец с бърз интернет и тв, включително HD канали, засега сме доволни.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #42 -: февруари 14, 2012, 15:30:29 »

да,точно такъв пакет избрахме, за 15 лева на месец с бърз интернет и тв, включително HD канали, засега сме доволни.

добър избор сте направили с нет1 и да си ползвате все така доволно пакета, който сте избрали.
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #43 -: април 09, 2012, 14:19:06 »

чух, че нет1 предлагат допълнителни услуги-медицинска грижа и още нещо, знаете ли повече за тях активиране, цени и т. н .,и важат ли за настоящите потребители?
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #44 -: април 09, 2012, 14:32:34 »

чух, че нет1 предлагат допълнителни услуги-медицинска грижа и още нещо, знаете ли повече за тях активиране, цени и т. н .,и важат ли за настоящите потребители?


Мъжът ми постоянно им следи сайта за промоции и нововъведения и онзи ден ми каза че отскоро за всеки пакет телевизия плюс интернет давали и карта за гориво плюс допълнителна лекарска грижа. Не знам какви са цените, но ще проверя точно за какво става въпрос и ще пиша пак. Ако важи и за настоящи, не само за нови клиенти би било добре.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #45 -: април 11, 2012, 14:08:38 »

доста удобни и практични са тези допълнителни услуги на нет1 и аз ще проверя как точно става активирането йм.
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #46 -: април 11, 2012, 16:23:12 »

Аз влезнах в сайта им и проверих подробно за тези промоции. Цените на пакетите са 30 и 35 лв. Пакета включва оптичен интернет 45 Mbps, ТВ, карта за гориво с намаление в Лукоил и карта за допълнително здравно осигуряване към частен медицински център. Но е само за нови клиенти май. Язък че не можем да се възползваме
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #47 -: април 12, 2012, 10:43:08 »

изгодни са тези допълнителни услуги на нет1 и медицинската грижа и горивото са си все нужни неща, новите потребители могат спокойно да си се възползват от тях.
Активен
sahar
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #48 -: април 12, 2012, 15:23:13 »

Аз влезнах в сайта им и проверих подробно за тези промоции. Цените на пакетите са 30 и 35 лв. Пакета включва оптичен интернет 45 Mbps, ТВ, карта за гориво с намаление в Лукоил и карта за допълнително здравно осигуряване към частен медицински център. Но е само за нови клиенти май. Язък че не можем да се възползваме


Помислили са за всички хем за цялото семейство, хем за мъжете с картата за гориво, хем за жените с медицинския център. Мен лично ме блазни това допълнително здравно осигуряване, защото в държавните ДКЦ-та е пълна скръб и мизерия, като те видят с направление те претупват и се държат с теб като с второ к-во човек, а в частните медицински центрове е вече друга работа. Там всичко е ново и чисто...
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #49 -: април 12, 2012, 16:39:27 »

Ако говорите за Оптик 45 и Оптик 55 с 45 mbps и съответно 55 mbps, пакетите наистина си заслужават.  good
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #50 -: април 17, 2012, 15:42:23 »

пакетите наистина си заслужават, защото и горивото, и медицинската грижа са си все неща от първа необходимост, добре са се сетили да ги предложат.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #51 -: декември 20, 2012, 16:29:09 »

Имам нужда от съвет .
От 1.04 сме на нов адрес и тогавашния ни доставчик няма покрити на новия ни адрес. За късмет през март месец ни изтече договора и ние си върнахме всичкото оборудване и пуснахме заявка за прекратяване на договора. Получиха се малки неразбирателства и не искаха да прекратят / и без това изтеклия / договор . Няколко месеца по - късно ми се обадиха да се извинят и да кажат, че всичко е наред и грешката е изцяло тяхна. Днес обаче ми се обадиха да ме зарадват предпразнично че имам дължима сума от близо 80лв. Та въпроса ми е трябва ли да ги плащам тези пари при условие,че не съм ползвала тази услуга и мога да го докажа и има ли шанс да се стигне до съд. Не са много но не са и малко тези пари и не ми се иска да плащам за услуга, която не е използвана. Някой друг имал ли е подобен проблем?
Активен
Maret
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #52 -: юли 15, 2016, 16:34:14 »

Аз съм на Мтел и също съм доста доволна smile
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines