Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:03:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 229378 пъти)
 
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: декември 29, 2011, 12:44:46 »

Здравейте момичета smile

Дано сте изкарали хубави Коледни празници:)))
Да споделя какво стана с роклята - платове не намерих, голяма трагедия са нашите магазини нищо хубаво няма.
Чувах се няколко пъти с момичето от Сан Патрик в Добрич и успяхме дистанционно да изясним какво искам аз и кои модели имат, които да съвпадат с моето желание и бюджет. За съжаление имаха само 2 горе-долу подобни, но не ми харесаха.
Снощи ходих до Алегра, мерих една рокля, която беше първата, която въобще пробвах като почнах да търся и  отново се убедих, че такава линия ми стои прекрасно:) И поръчах при тях рокля същата линия, но по модела Дафне на Ла Споса само с малки корекции http://www.lasposa.info/fotos-vestidos-novias/daphne2012.html
Основата е американски сатен, матирана органза и към момента съм харесала два вида френска дантела, но ще я изберем на първата проба.
Надявам се този път всичко да е наред ще е готова някъде февруари, като стане ще ви изпратя снимки.

Сега умувам дали да дам още 250лв и да си направя дантелено болеро или да не правя въобще... аз съм доста зиморничава и 29 април във Варна може да е топъл, обаче може и да е много студен... Какво ще посъветвате?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: декември 29, 2011, 13:17:55 »

Аз лично бих те посъветвала да си вземеш  good Аз също съм много зиморничава и въпреки, че е края на април, знаеш как си подухва във Варна ...  girl_wink
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: декември 29, 2011, 13:21:57 »

yara, роклята е много хубава. Според мен си направи болеро, ако имаш възможност. Едно дантелено болеро би стояло много добре. Освен това ще си спокойна, че има какво да облечеш, ако ти стане хладно. Нашата сватба ще е в края на юни, но и аз по всяка вероятност ще имам болеро, с което ще бъда единствено в църквата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: декември 29, 2011, 14:02:19 »

Yara и аз съм За болерото. Между другото, разглеждала ли си варианта болерото да е от американския сатен, вместо от дантелата- първо е възможно да ти излезе по на сметка и второ, ако си зиморничава като мен, ще топли повече?
Просто подхвърлям идея, разбира се, ти си знаеш най-добре tease
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: декември 29, 2011, 14:05:36 »

Аз също съм "ЗА" болерото, обожавам го smile Но, не мисля, че е за стопляне, а за красота  Girl_hide
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: декември 29, 2011, 19:14:02 »

smile мерси за бързите отговори

Sunset надявам се и на живо да стане толкова добре, колкото е оригиналния модел:)

И на мен ми се иска болеро от дантела, но това вече съвсем ще ми надхвърли бюджета.
Ще помисля, имам още 1-2 месеца да реша окончателно.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: декември 29, 2011, 21:17:29 »

Аз също съм "ЗА" болерото, обожавам го smile Но, не мисля, че е за стопляне, а за красота  Girl_hide
Ами не е така, зависи от случая Wink, в моя след като втората част от сватбата е в планински град, ми препоръчаха именно да го избера болерото и за стопляне като материя, освен за красота. Не мисля че моето е грозно, само защото и държи топло . Тъй като казва че и тя е зиморничава, значи моят случай важи и в нейния. give_rose girl_wink
« Последна редакция: декември 29, 2011, 21:29:43 от emmmmmy » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: декември 30, 2011, 13:12:00 »

Разбира се ,че на който му е студено, трябва да се наметне с нещо blum  Но аз исках да кажа, че съм влюбена в дантелените болера и те не са за стопляне, а само за красота. За другите нямам наблюдения, сигурно има красиви и от плат, не съм запозната.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 30, 2011, 14:28:37 »

 аа схванах те сега. Ами да- аз като пробвах дантелено и продавачката ми вика- това ако го взимате да ви е топло, няма да стане  sarcastic ROFL wedding
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: декември 31, 2011, 16:15:26 »

Няма ли вариант дантелата да бъде пришита върху плата на болерото, както се получава при роклите? Или да присъства на ръкавките и ревера? Сигурно има някакъв вариант ако държиш на дантелата...


* c185ft3erori89z6ije6.jpg (36 KB, 425x387 - видяно 4033 пъти.)
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: декември 31, 2011, 16:16:03 »

или нещо такова


* lace bolero wedding jacket short sleeve04.jpg (28.71 KB, 510x445 - видяно 427 пъти.)
Активен
alexandrina_alexandrova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #371 -: януари 03, 2012, 11:32:40 »



 


Тези две рокли са ми фаворитки smile Много ми харесват!
Какво ще кажете вие? smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: януари 03, 2012, 11:39:46 »

alexandrina_alexandrova и двата модела ми харесват, но ако аз трябва да избирам, ще се спра на втория- въпрос на предпочитание  blum . Ще си я шиеш ли роклята или готова ще си я взимаш? Ако можеш ми кажи втория модел от кой сайт си го видяла  smile
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 03, 2012, 11:45:15 »

heruvimche

Предложението за пришита дантела е добро.

На пробата ще пробвам със сатенено болеро да видя как стои, определено с него ще ми е по-топло, но пък дателата си е дантела

alexandrina_alexandrova първия модел на мен по ми харесва, но важното е да пробваш и ти да прецениш кой ти стои по-добре и в кой повече се харесваш smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 03, 2012, 11:50:22 »

alexandrina_alexandrova, първият модел повече ми харесва, но важното е кой от двата модела на теб самата би ти стоял по- добре. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines