Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 17:54:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 230183 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: ноември 20, 2011, 21:15:13 »

Цитат
manuella
. Моето мнение е, че в Асеновград има само такива боклуци
Не съм съгласна с теб, каква е разликата от твоя шивач и шивачът от Асеновград, там също може да си избереш платове и да ти ушият роклята с качествени платове, това направих и аз. Че е има кич има, затова избрах и да си шия, а не да купувам.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 20, 2011, 22:32:55 »

Момичета, вече почна да ми се върти в главата нещо като комбинация рокля и дълго сако. За цвета още не съм сигурна, но като тръгна да си избирам то ще си покаже кой цвят ми стои добре. Мен по-скоро ме притеснява това, че за по-едрите жени избора на дрехи не е много голям, а и моделите са ужасни, или поне аз досега не съм видяла нещо хубаво. huhhuh.gif

От снимките, които michelle пусна особено ми харесаха втория и третия вариант.  good

Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: ноември 21, 2011, 09:54:31 »

Цитат на: Росит�
,

може да смениш цвета. То си зависи и от възрастта. Не зная на колко си, но това моделче прикрива някои части от тялото.
Роклите от типа на гръцка богиния също ще седи добре според мен.







Активен
smileee
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #198 -: ноември 21, 2011, 10:02:00 »

Здравейте, момичета. Имам един въпрос към вас smile Случайно някоя от вас да е пробвала рокли на Atelier Diagonal? Предлагат се в магазините на Ла Споса... Ако някоя е ходила на проби в този магазин може ли да ми каже ориентировъчна цена на тези рокли. Благодаря ви предварително!!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: ноември 21, 2011, 10:42:28 »

Росита, аз също съм за рокля  good По-празнично ми е изглежда някак си! Все пак това, че е  втори брак е достатъчно добра причина за празнуване - вие сте намерили щастието за втори път twohearts Роклите, които tweety bird е качила са много хубави, елегантни и кройките добре прикриват излишните килограми good Желая ти успех!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: ноември 21, 2011, 11:04:37 »

Здравейте, момичета. Имам един въпрос към вас smile Случайно някоя от вас да е пробвала рокли на Atelier Diagonal? Предлагат се в магазините на Ла Споса... Ако някоя е ходила на проби в този магазин може ли да ми каже ориентировъчна цена на тези рокли. Благодаря ви предварително!!

Знам че са  около и над 1000 лв, но  не съм с точно ценово инфо- виж дали имат мейл и им пиши за конкретен модел примерно, аз така правя за да се ориентирам give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: ноември 21, 2011, 11:13:15 »

Аз също обиколих из Асеноград и споделям мнението на съформиците си, че няма нищо качествено. Качество видях само в един салон, в който найстина бяха модели израбитени от качествени материали и ненатруфени, независимо дали роклята е по-семпла или по-пищна. Но моята обиколка целеше не да си харесам рокля/аз вече знаех какво точно искам/ а да видя какви цветове ми отиват, как ми седят различни модели, за да съм сигурна, че роклята, която ще си шия, ще ми седи добре.
Така че моя съвет е ако имат бюджет за по-качесвена рокля - ушиите си я!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: ноември 21, 2011, 11:20:07 »

smileee , май месец пробвах рокля там и струваше 1320/60 лв нещо такова pleasantry  Доста от моделите бяха на тази цена! Писала съм и преди, но не знам дали си чела старите теми - роклята, която си купих от Асеновград е едно към едно с модела който пробвах там, но цената на моята е  350 лв Oh my ... Намерих я съвсем случайно и чак след като си я взех видях в двата сайта, че е еднакъв модела. Ти сама можеш да сравниш: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=165537849099&set=a.165537079099.114523.165530354099&type=3 и

punk_girl123 , аз не мисля така за Асеновград - но няма смисъл да спорим give_rose  Според мен каквото има в София, това има и там pardon Даже изборът е много по-голям! Смятам също така, че шиенето на рокля не изисква по-голям бюджет, а напротив - дори може да ти излезе по-евтино good За шиенето се изисква по-скоро повече смелост, защото и аз в началото мислех да си шия, но ме хвана страх, да не би да не е това, което очаквам накрая pleasantry
« Последна редакция: ноември 21, 2011, 11:24:30 от V_e_S_i » Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #203 -: ноември 21, 2011, 17:34:14 »

Здравейте, момичета. Имам един въпрос към вас smile Случайно някоя от вас да е пробвала рокли на Atelier Diagonal? Предлагат се в магазините на Ла Споса... Ако някоя е ходила на проби в този магазин може ли да ми каже ориентировъчна цена на тези рокли. Благодаря ви предварително!!

Пробвах, но във Варна. Това няма значение всъщност - цените са еднакви. За Atelier Diagonal варират от 1300лв. до към 1600лв. Може и да има някой по-евтин или съответна по-скъп модел, но горе-долу са такива цените. За Ла Споса са по-скъпи - започват от 1800 лв.-2000лв. Самите рокли са много красиви и качествени (поне така ми се видяха).
Дано съм ти помогнала с информация
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: ноември 21, 2011, 20:16:00 »

smileee , май месец пробвах рокля там и струваше 1320/60 лв нещо такова pleasantry  Доста от моделите бяха на тази цена! Писала съм и преди, но не знам дали си чела старите теми - роклята, която си купих от Асеновград е едно към едно с модела който пробвах там, но цената на моята е  350 лв Oh my ... Намерих я съвсем случайно и чак след като си я взех видях в двата сайта, че е еднакъв модела. Ти сама можеш да сравниш: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=165537849099&set=a.165537079099.114523.165530354099&type=3 и

punk_girl123 , аз не мисля така за Асеновград - но няма смисъл да спорим give_rose  Според мен каквото има в София, това има и там pardon Даже изборът е много по-голям! Смятам също така, че шиенето на рокля не изисква по-голям бюджет, а напротив - дори може да ти излезе по-евтино good За шиенето се изисква по-скоро повече смелост, защото и аз в началото мислех да си шия, но ме хвана страх, да не би да не е това, което очаквам накрая pleasantry
Ако предоставиш HD снимки ще ти кажа разликата/че на твойта снимка се вижда само бяло и никакъв детайл/, но съм почти сигурна, че качеството на плата е различно.

А относно по-евтино е да се шие или купи, да ако си купиш дизайнерски модел, който заради марката си струва с поне 1000 лв отгоре в магазина и си го ушиеш ще е по-евтин. В противен случай не съм съгласна.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: ноември 21, 2011, 20:23:14 »

Не знам как стоят нещата в действителност, но смятам, че ако човек не е професионалист, няма да открие разлика. И аз лично не мисля, че качеството на плата е толкова важно, при положение, че роклята все пак се носи един ден. За мен роклята на Веси е страхотна, аз също търся нещо подобно и честно казано предпочитам да дам 350 лв. за рокля отколкото 1500. Все пак само аз ще знам, че струва 1500 няма да си ходя с етикета, я!
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: ноември 21, 2011, 20:42:27 »

Да из съм съгласна с вас момичета  good Роклята на Веси е невероятна и страшно смел и различен избор за което я поздравявам give_rose Цената не е най-важното а това което тя олицетворява и как се чувстваш в нея!Голяма емоция е да облечеш за любимия човек  heart Напълно съм съгласна,че определено не си заслужава да се харчат луди пари за рокя която ще облечеш един ден,все пак една сватба си е голям разход а и от собствен опит мога да ви кажа,че накрая на вечерта роклята я не е в много добра кондиция  blum
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: ноември 21, 2011, 21:28:18 »

Моята рокля, която е от Асеновград (въпреки, че си е на модна къща и не имитира някоя известна марка) е от качествен плат! Беше от тафта и то от хубавата, защото се консултирах с човек, който разбира. Доволна съм много, защото имаше обема, който исках, а и в същото време беше удобна smile не винаги скъпите марки са с най-качествените платове.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #208 -: ноември 21, 2011, 22:10:58 »

V_e_S_i  много хубаво ти седи роклята, по-красива си от модела в списанието smile

 Offtopic Знам, че не е по темата, ама длъжна бях да споделя.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #209 -: ноември 21, 2011, 22:58:52 »

 Момичета, всички ще сте хубави, стига да вложите усет за красиво и собствен стил  smile Без значение дали роклята ви ще струва 100 лв или 10000 лв (има и такива). Само не казвайте, че един и същи модел с различни по качество материи ще изглежда еднакво. Няма как  Wink Иначе Веси конкретно е много красива булка не само заради роклята, а най-вече заради излъчването и външността си  smile
 И за да се разведри малко темата - мисля, че е време да се поогледате за коледните намаления  smile Ето ви:
 - 20% на колекцията на La Sposa 2011 в бутик "Холидей Сона"
http://www.lasposa-bg.com/
 - сезонна разпродажба на колекция 2011 (250-500 лв) в бутик "Холидей"
http://www.holidaywed.com/
- ателие "Воала" с интересно коледно предложение за намаления 15-25%
http://ateliervoila.bg/archives/4331
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines