Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:43:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 229386 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: ноември 10, 2011, 11:03:32 »

Tweety Bird, роклята ти е страхотна, постъпила си смело и явно ти е коствало доста, но пък смятам, че си заслужава един път в живота си една жена да изпита това усещане . good
Аз не съм от смелите кандидат-булки и много ще се радвам, ако не ми се наложи да шия или поръчвам от нета. Дотук съм се спряла на варианта да ида на 2-3 места, като Holiday, Cymbeline и Сватбения център в Младост 4 - дано хвана от намаленията нещо свестно. smile
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: ноември 10, 2011, 20:43:32 »

Помагайте дами,
Иска ми се къса рокля (до около средата на прасеца) с висока талия (не съм от най-слабите blush) и презрамки. Общо взето да е хем семпла, хем елегантна, хем 'свежа', защото имам желание за градинска сватба  blum
Не съм фен на роклите и не ми се дават много пари, но искам да е хубава... Е, има ли подобно животно и някой виждал ли е някъде?
нещо такова може би:

Или: - тук лявата smile
Мерси!
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 10, 2011, 21:52:23 »

Еммммммммми, благодаря smile
Ще си намериш рокля, просто тръгвай по магазините и ще я видиш...аз само в един магазин бях...просто реших, че искам нещо, което не виждам.

ylith, досега не си ли видяла нищо такова по магазините?? Потърси, по принцип трудно май има по-къси роклички, аз затова и ших. Но за танците са супер удобни и за тоалетната също lol


Ето тази мисля, че прикрива












Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 10, 2011, 22:07:13 »



На мен това много ми харесва.

« Последна редакция: ноември 10, 2011, 22:09:01 от veseto_87 » Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 11, 2011, 09:04:24 »

Още не съм тръгнала по магазините  blush, но ми се иска да се ориентирам къде/какво.
Много съм далеч от всякакви сватбени и 'женски' мероприятия и ми е много неясно къде да търся, а не ми се иска да се хвърля на нещо и после да съжалявам  smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 11, 2011, 09:57:06 »

veseto_87, тя е същата като тази дето съм публикувала, но с друго мимиче-модел.
ylith, това е най-важното(да разгледаш сватбени салони).
Само някой, който е бил скоро може да ти каже къде какво има. Тръгвай и събирай инфо, или гледай сайтовете им и им се обаждай . Успех
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: ноември 11, 2011, 10:03:03 »

Аз да кажа нещо за късите рокли, хубаво е да имате в предвид, че седят добре с обувка с токче.Аз го казвам, защото мерих и исках да съм на ниски обувки, ми беше смешно и грозно с ниските обувки.Иначе има, а има и места където могат да ти ушият.Успех.И най-важното мери и гледай, аз например тръгнах с една нагласа, а си взех съвсем различна рокля.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 11, 2011, 10:04:53 »

Още не съм тръгнала по магазините  blush, но ми се иска да се ориентирам къде/какво.
Много съм далеч от всякакви сватбени и 'женски' мероприятия и ми е много неясно къде да търся, а не ми се иска да се хвърля на нещо и после да съжалявам  smile

Мога да ти кажа за фирмите, чиито сайтове съм гледала -мисля че съм виждала подобни модели при Феде и  Холидей Сона. Погледни първо в нета за да се ориентираш кой булченски салон предлага рокли по твоя вкус - може би ще ти е от помощ. give_rose
« Последна редакция: ноември 11, 2011, 10:07:43 от emmmmmy » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: ноември 11, 2011, 10:20:38 »

veseto_87, тя е същата като тази дето съм публикувала, но с друго мимиче-модел.
ylith, това е най-важното(да разгледаш сватбени салони).
Само някой, който е бил скоро може да ти каже къде какво има. Тръгвай и събирай инфо, или гледай сайтовете им и им се обаждай . Успех
Да, права си. smile На мен ми се стори различна, но като се загледах наистина са еднакви.
Активен
cveteb
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #174 -: ноември 12, 2011, 14:14:57 »

Здравейте ! Най- сетне и аз намерих Роклята, без нищичко, което да не и харесвам. yahoo Но голямата ми болка е, че е модел на Rosa Clara, а цената й за жалост не се вписва в бюджета ми.  sad Можете ли да ми дадете съвет, къде мога да си ошия добро копие, приблизително до 1000 лв. ? МНого ви благодаря предварително ! Дано и моята мечта се сбъдне, като на много от вас. smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 17, 2011, 10:16:01 »

Момичета имайте предвид, че този тип къси рокли седят добре на хора с малки талии и наистина са за висок ток. Да не говорим, че и крачето което се вижда трябва да е добре оформено! Аз лично обикалях един ден по магазините и мерих сигурно около 50 рокли и не намерих моята :о( и за това реших, че ще си я ушия. Харесвам пищни и обемни рокли и не искам да ми е удобна! Искам да изглеждам като извадена от приказка :о)
Активен
blondie87
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #176 -: ноември 19, 2011, 01:30:33 »

Здравейте!Аз съм една бъдеща булка от Русе.Нашата сватба ще бъде чак 2012 октомври,но аз се приготвям отсега  smile Тази вечер се влюбих в една рокля от бутик Емоция във Варна.Шеста рокля от трета колекция.Просто няма такава рокля! yahoo Проблемът ми е,че никъде не виждам цени на роклите от този бутик.А понеже не живея във Варна не мога да проверя.Много ще съм ви благодарна,ако можете да ми помогнете.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: ноември 19, 2011, 08:12:43 »

Здравей. Първо - честито. А относно роклята - изпрати им мейл със запитване. Би трябвало да ти отговорят.
Активен
blondie87
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #178 -: ноември 19, 2011, 13:47:46 »

Така и направих.Мерси все пак.Роклята е 580лв.В момента имало коледно намаление 20%.Дано да успея да отида до коледа.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: ноември 19, 2011, 14:41:20 »

Момичета, понеже ми предстои да се омъжа за втори път, то по всяка вероятност няма да съм с рокля. Може би ще заложа на стилен костюм от пола и горна част. Ако евентуално реша да е рокля, то със сигурност ще е нещо различно от булчинска такава. Засега все още нямам идея какво да е точно, а и съм с доста закръглена фигура, което прави избора ми не особено голям. Но имам време да измисля нещо. Ще се радвам да споделите ваши идеи и предложения.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines