Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 16:25:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 239678 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 27, 2011, 17:56:00 »

Някоя от вас чувала ли е за дизайнер Румяна Гигова ?
Активен
Biskwitkata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #76 -: септември 27, 2011, 19:53:46 »

Защо не им се обадиш или им пиши на имейлa. Аз им бях писала относно цената на една рокля и ми бяха отговорили веднага.

Здравей, благодаря за предложението, писах им и се надявам да ми отговорят  smile ти като им писа спомняш ли си горе долу за каква цена ставаше въпрос? Мисълта ми е, че ако са безбожно скъпи от сега да спирам да ги гледам  Wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 27, 2011, 20:22:15 »

Здравей, благодаря за предложението, писах им и се надявам да ми отговорят  smile ти като им писа спомняш ли си горе долу за каква цена ставаше въпрос? Мисълта ми е, че ако са безбожно скъпи от сега да спирам да ги гледам  Wink

Да, моделът, за който аз питах беше с цена около 2000 лева, не помня точната сума. Но изчакай все пак да ти пишат.  smile
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 27, 2011, 20:36:13 »

Здравейте,

Омъжих се преди 22 дни- както за всички булки, така и за мен този ден беше приказка!  give_rose

Мисля, че тук е мястото да кажа няколко думи за сватбената си рокля. Избрах модел "Жана" на бутик "Радина- Мария" (има ги на "Пиротска" и в Сватбения МОЛ- Младост 1). Нямам думи да опиша колко съм доволна от това свое решение!  heart В началото оцених роклята като модел, линия, плат- елегантен силует, жакард със сатен, а на самата сватба- нейното удобство. Не знам много ли ще са булките, които да се похвалят с това колко не само красива, ами и удобна рокля са избрали за този толкова важен ден. Е, аз определено съм една от тях!  good Благодарение на това, че всичко се изработва по индивидуален размер, сватбената ми рокля бе като моя втора кожа през целия ден- от 14ч. до 4ч. сутринта! В ресторанта буквално не сме седнали цяла вечер- танц след танц, хоро след хоро, ритуал след ритуал...Нямаше запаряване, оплитане в краката, нищо- просто всичко беше перфектно!  heart Ако случайно чете, искам да изкажа специални благодарности на Петя Попова, която е измислила и уши това бижу.  weddingday Благодаря й и за думите, че тази рокля ще оценят интелигентните хора- ако се съди по това, на сватбата ни имаше изобилие от такива!  Bravo
Определено препоръчвам "Радина-Мария" на бъдещите булки!  good

Ето и няколко снимки:



Прекалих, ще ме извинявате...  give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #79 -: септември 27, 2011, 20:48:09 »

Lepotica,
Отдавна чаках отзиви за готовата ти вече рокля, тъй като съм я запомнила като много интересен модел. Изглеждаш страхотно! Как вървят като цени роклите на тази дизайнерка?

 Offtopic Моля те, мини и по някоя от другите теми да разкажеш за сватбата си или направо да ти пуснем твоя си тема, ако ти се споделя, защото си спомням, че не беше в България и съм сигурна, че на много момичета ще им е интересно да прочетат и за някоя по-различна сватба. Желая ти много семейно щастие.  give_rose
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 27, 2011, 21:05:53 »

Благодаря за хубавите думи- ще намина и в другите теми, разбира се, защото още хора заслужават похвала и препоръка от моя страна.  give_rose Слава Богу, никой не заслужи негативен коментар и в този смисъл нервите, неуредиците и решението на проблемите в последния момент си струваше!  good
Може би не е необходима моя си тема, защото не бях супер активна във форума в месеците на подготовката и другите сигурно не ме помнят.  tease

Роклята струваше 590 лева, но заедно с пелерината (без която, според мен бе немислимо да се появя- толкова отваря и подчертава роклята!), стана 750лв. Петя ми направи и колие с перли, същият акцент като ръкавите на пелерината- 9,50лв. Поръчах и 3 шаферски гривни x 7.50лв, отново с този акцент. Обувките, които също купих от там и идеално си пасват с роклята, са 80лв. Бяха удобно, но аз по принцип не ходя на токчета, така че ги замених със сандали в ресторанта smile

Надвиших си бюджета, естествено, но не съжалявам нито за миг! Повярвайте, бъдещи булки- от изключително значение е удобството в сватбения ден! Поне за мен!  good

P.S. Сватбата беше в София, Деничка Звездичка- бъркаш ме с друга булка.  Girl_hide
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #81 -: септември 27, 2011, 21:59:02 »

Lepotica,

Уникална рокля. Поздравявам те за избора smile Красива, ефектна и мнооого стилна! Благодаря, че споделяш опит мисля да надника в този магазин.
Активен
Biskwitkata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #82 -: септември 29, 2011, 19:47:13 »

Момичета, само да ви кажа - в случай, че има и други, които се чудят за цените в M Tyler - роклята, за която аз питах е тази:

http://www.casablancabridal.com/files/products/442/1/big.jpg

Мисля, че е страхотна, но цената за съжаление е 2100 лв., което е твърде много
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 30, 2011, 08:59:59 »

Biskwitkata Аз също съм харесала една рокля на M Tyler, но е от колекцията на 2010 г. Не съм ходила все още до магазина. Като цяло можеш ли да споделиш впечатления от цените?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 30, 2011, 14:36:48 »

irena_popova, там наистина има страхотни рокли! Цените им се движат средно около 2000. Ако можеш да си я позволиш, ще е супер!  good
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 30, 2011, 14:50:54 »

Monikamaria благодаря ти за отговора, нооо май ще трябва да се ориентирам към друг магазин.  sad Аз реших, че щом са от 2010 може да са на по - поносими (за мен) цени smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 30, 2011, 16:41:42 »

Ами аз последно гледах с приятелка, че имаше някои и от 1700, но има и над 2000. Затова писах средно. Все пак отиди, доста са мили продавачките. Може пък и да има нещо подходящо. Успех!  smile
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 30, 2011, 22:19:40 »

Благодаря ти  smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 01, 2011, 09:37:38 »

Истината е,че хубавите маркови рокли са около и над 2000 лв.  mda Има и по - евтини маркови модели, например за 1200 - 1500 лв. , но на мен лично , точно ТЕ не ми харесват чак толкова...... и не си заслужават парите, само заради марката. Затова стигнах до извода да си ушия рокля със скъпа дантела и модел точно за мен за около 700-800 лв. Отначало и аз се бях насочила към тези марки, но вече ми се струва абсурд да вложа 2000 лв в една рокля. Eeager Искам да ви споделя разликата в цената на една и съща рокля , само че на известна и безизвестна дизайнерка от България - цена - 1850 лв. - на ИЗВЕСТНАТА и цена 900 лв. на безизвестната. Огромна разлика..... И двата модела са съвсем еднакви с някакви си перли и прословути камъни Сваровски. Така че изводът е , че марковите неща са двойно по-скъпи, само заради името на етикетчето, а качеството в моя случай е едно и също!
Активен
peci
Любопитен
*
Публикации: 24


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 01, 2011, 13:23:20 »

Момичета помагайте! Харесала съм си рокля (на снимката) и дали можете да ми кажете има ли подобни рокли в Асеновград? Или направо да се ориентирам към шиене! Но къде и колко може да е? Все пак бюджета е ограничен! Wink


* 15.jpg (32.74 KB, 386x522 - видяно 333 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines