Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 15:45:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 229376 пъти)
 
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #30 -: август 26, 2011, 17:35:15 »

Вчера ходих в бутик La Sposa, но да уточня, че беше във Варна, а не в София. Искам да споделя впечатленията си с вас и дано бъде полезно, ако някой също проявява интерес.
Първото, което ме впечатли, беше, че жената, която се занимава с мен, бе безкрайно мила и учтива. Получи се много приятен и ползотворен разговор.
А сега за самите рокли. Оказа се, че след дълго разглеждане на каталозите всичко, харесано от мен, е на Atelier Diagonal - т.е. не съм пробвала реално рокля на La Sposa. Не че те не бяха страхотно красиви, но не бяха това, което търся. Тези, които пробвах бяха разкошни и макар и да нямам особен опит със сватбени рокли, мисля, че бяха и много качествено изработени. 
Цените на Atelier Diagonal варираха 1300 - 1700 като имаше и малки изключения. На La Sposa бяха по-скъпи - от 2200 нагоре.
Минуси - нямат всички модели в наличност за пробване, но ако случайно го имат в София, до ден - два го доставят за проба. Така се случи и с мен, но тъй като аз се прибирам утре в София, ще отида направо там да пробвам роклята, която харесах по каталог.
Като цяло съм много доволна и от обслужването, и от самите рокли. Наистина харесах един модел, но искам да пообиколя и други бутици преди да взема окончателно решение.
Дано тази информация бъде полезна Wink
Активен
jojinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #31 -: август 29, 2011, 07:39:47 »

Medeia, благодаря ти за информацията, на мен лично ми беше много полезна, тъй като имах питанки за този бутик.  give_rose Ако някой е ходил до ателие Alegra нека да сподели менние и опит, понеже съм харесала роклите им от край време, пък все нямам път към Варна да ги видя. Мерси!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #32 -: август 29, 2011, 08:09:38 »

Здравей, Лейла!

Като прочетох описанието на роклята ти, веднага се сетих за една снимка на рокля, която имам отдавна и има подобно "излъчване". С някои промени може и да ти свърши работа този модел. Успех и страхотна сватба!


* 79CU9804.jpg (33.21 KB, 347x522 - видяно 468 пъти.)
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #33 -: август 29, 2011, 11:32:34 »

MisTalee, моята рокля беше от "Алегра". Много съм доволна от момичетата и от изработката на самата рокля. Цените са добри. Но все пак зависи каква сума си склонна да отделиш за булчинска рокля. Ако те интересува нещо по-конкретно, питай smile
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #34 -: август 29, 2011, 18:36:29 »

Nebulka, чудесно! Много се доближава до представите ми. Като линия търся точно това. Само коланчето ще го направя с метални капси, както и горната част да е бюстие и пак с метални капси. Иначе самата линия на роклята и цепката е точно това, което си представях. Дори материята ми се струва подходяща.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #35 -: септември 10, 2011, 13:27:06 »

Момичета, колко време преди сватбата се търси рокля? Ние планираме събитието за края на април, рано ли е сега да оглеждам или не?
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #36 -: септември 10, 2011, 18:44:25 »

Аз си купих роклята 8 месеца преди сватбата. Не е рано, стига да нямаш резки промени в теглото.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #37 -: септември 10, 2011, 21:19:35 »

На мен пък ми се струва рано да се куи сега, рокля ще ми трябва, чак през май, но мисля да си я поръчам към края на март или април ( ако няма да е по интернет, което се обмисля). Спомням си за бала си купх рокля през февруари и съвсем неусетно покрай кандидатстудентските вълнения съм отслабнала достатъчно, че за бала ми беше прилично широка.

Добре че имаше презрамки, а и модела беше такъв, че не се забелязваше smile
« Последна редакция: септември 10, 2011, 21:28:33 от kiwi » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 10, 2011, 23:17:24 »

Момичета, вчера забелязах, че са излязли колекциите на  Pronovias за 2012, просто роклите им този път са разкошни, не че по-принцип не са хубави, но тази година yahoo yahoo От 2 дни ги гледам и не мога да им се нарадвам girl_wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #39 -: септември 11, 2011, 09:24:39 »

Момичета, благодаря за отговорите. Аз също се  притеснявам сега да си взема взема рокля заради евентуална промяна в теглото, а и се притеснявам дали няма да пожълтее, още повече, че нямам къде да я съхранявам. Ще разгледам сега какво се предлага, за да знам дали да си купувам готова рокля и да си я шия. Имам някаква идея каква искам да бъде, но ще видим дали ще мога да я намеря  crazy
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 11, 2011, 09:33:45 »

Здравейте момичета smile аз също мисля, че е  рано да се купува сега роклята. На мен ще ми трябва за май smile но определено ги гледам smile

kiwi  smile при мен беше същата история за бала lol добре че разликата в кг не беше голяма lol
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 11, 2011, 11:13:55 »

Ох, не знам. Аз не мога да си представя една жена да реши да се жени и да не започне да гледа рокли! Просто не мога да си го представя!  Girl_hide Та, то е супер естествено. Аз гледам рокли в интернет откакто се помня!  blush Пък, когато разбрах и че ще ставам истинска булка, започнах веднага да обикалям да си търся рокля. Естествено не си и намерих веднага, а 3 седмици преди сватбата, но това не ме спираше да си гледам рокли от самото начало. Аз лично не знам дали бих си купила толкова рано рокля, просто защото всяка седмица сменям концепцията, но ако цял живот си си представяла една рокля и я намериш - ми какво по-хубаво от това!  good Ако си намериш рокля, купуваш си я, оставяш я в магазина ( за да не ти омръзва и за да ти я пазят както трябва) и малко преди сватбата отиваш, за да ти вземат мерки и да ти я преправят по актуалните мерки smile
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #42 -: септември 11, 2011, 13:16:06 »

Да, моята беше на съхранение в магазина. За щастие само корекция на дължината се наложи и това го направих 2 месеца преди сватбата след като си намерих обувки.
Новата колекция на Проновиас наистина е страхотна.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 11, 2011, 17:08:11 »

Според мен роклята започнете да я търсите 3 месеца преди сватбата. Така ще имате достатъчно време да я харесате и после ако трябва да се шие за вас ще стане готова в срок smile

pink_panther аз до последно не знаех каква рокля искам. Знаех кой искам да ми я ушие, но модела... Отидох с 3 снимки и я питах коя според нея. Тя избра едната, така се сдобих с моята рокля. Сигурно съм единствената такава булка, но за мен другите детайли бяха по-важни. Роклята ми остана на заден план  blush blush blush

Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #44 -: септември 11, 2011, 21:38:37 »

И аз гледах роклите на Pronovias. Разкошни са и определено мисля да пробвам няколко модели. Някой може ли да каже какви са цените? Ясно е, че не са евтини, но все пак някакви ориентировъчни цени?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines