Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:31:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 239670 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 01, 2011, 16:22:41 »

Не съм ходила в Асеновград, но като съм гледала снимки на рокли от там - съмнявам се! А роклята ти ще е поне 1000 лв. според мен, виждам че има много плат по нея, дантела и някакви нашивки-перли и камъни
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 01, 2011, 22:52:57 »

peci,
и на мен тази рокля ми е една от  фаворите.Kато цяло роклите на Maggie Sottero  са страхотни.До сега колкото и дизайнерски рокли да съм гледала по нета,тези на Maggie най ми допадат.
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #92 -: октомври 02, 2011, 01:05:56 »

момичета, дори и да решите да си шиете рокли, не значи, че те ще са само бледи копия на оригиналите.. мога да ви кажа, че моята рокля изглежда 100 пъти по-нежно от оригиналния модел.. а си я ших при шивачка.. дори не беше от булчински салон и сега като ги сравнявам се радвам, че реших да си шия..
Активен
Biskwitkata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #93 -: октомври 08, 2011, 14:40:11 »

Biskwitkata Аз също съм харесала една рокля на M Tyler, но е от колекцията на 2010 г. Не съм ходила все още до магазина. Като цяло можеш ли да споделиш впечатления от цените?

Здравей, не успях да отида до M Tyler, но се чудех същите неща - дали роклите от предишни колекции също са на тези цени или са по-евтини. Другото, което си мисля, че искам да ги попитам е за цените на другите марки, които предлагат, защото също може да има разлика. Не знам, но ми се струва, че 2000 лв е твърде много, все пак отделно има обувки, воал и пр....Мисля да опитам да намаля сумата поне до към 1200-300 лв. Между другото писах и на Одета Фешън за една рокля, отговориха ми, че роклята е 1450 лв., но тази цена е такава при положение, че се използват същите материали - естествена коприна, италианска дантела и т.н., което значи, че ако държиш на модела, а не на плата може и да падне цената. Ето за коя рокля става въпрос:

http://www.odetafashions.com/bigimage.aspx?s=280811055653201013b[1].jpg

Ако ти научиш нещо друго полезно за M Tyler ще ти бъда благодарна да споделиш  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 08, 2011, 22:22:46 »

На мен този модел ми харесва страшно много : http://deteli.files.wordpress.com/2009/11/my-lady-0401.jpg Моля ако някой е виждал някъде нещо подобно, да сподели. Иначе ще трябва да търся добра шивачка...
Активен
didka_911
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #95 -: октомври 09, 2011, 11:22:55 »

Не съм, но мога да ти дам 1 идея. Може да се разгледаш в нета за някой наистина добър шивач и да си я ушиеш. Аз моята си я ших по мой модел и стана много добре. Виж в Пловдив има много добри шивачи smile
Активен
IMMORAINBOW
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #96 -: октомври 09, 2011, 13:31:33 »

Здравейте!!! Днес отново бях на проба с обувките в Лита, всичко беше много различно! Всички бях много мили, обърнаха ми достатъчно внимание... Явно предния път съм хванала кофти ден... Мисля, че в крайна сметка ще получа роклята, която искам!  danceg Надявам се скоро да се похваля със снимки!!!  Bravo
Пожелавам ти късмет с роклята. Най-важното все пак е какво иска булката. А това че си случила на отношение също е много важно. Браво.
Желая ти успех и щастливи мигове  smile
Активен
Timi
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #97 -: октомври 12, 2011, 10:41:35 »

Здравейте, мили дами, и от мен!
С удоволствие чета споделеното от вас, и информацията, която се генерира тук е изключително полезна в доста случаи..! И аз имам притеснения относно роклята си, които не спират да ме мъчат sad Исках да запитам, дали сте срещали модели на рокли из Асеновград с ръкавчета? Държа да е слеко ръкавче, пришито към самата рокля, а не сако. Всичко идва от факта, че имам доста голям бюст, който искам максимално да прикрия. Ако е стандартна рокля без рамене, ще стои ужасно и ще се чувствам меко казано некомфортно.. sad Същото се птнася и за рокля с презрамки..Просто държа да е с ръкави, и цяла, за да мога да скрия това, което ме мъчи. Дано не са само стари моделите, предлагащи това, което искам, защото ще се гръмна  Oh my ... Благодаря, че ме изслушахте и се извинявам ако въпросите ми са глупави и досадни, но наистина не знам как да се изразя по-точно и къде.
Хубав и усмихнат ден на всички! kiss2
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #98 -: октомври 12, 2011, 11:07:47 »

Момичета помагайте! Харесала съм си рокля (на снимката) и дали можете да ми кажете има ли подобни рокли в Асеновград? Или направо да се ориентирам към шиене! Но къде и колко може да е? Все пак бюджета е ограничен! Wink

такава рокля има в ebay. шият ги в китай по твои мерки и ти я изпращат. отнема около 3 месеца. цената е около 150-200лв с доставката.
Активен
peci
Любопитен
*
Публикации: 24


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 12, 2011, 11:10:56 »

Мила Timi, аз още не съм ходила до Асеновград, но предполагам, че който модел си избереш и да е без ръкав, лесно може да ти добавят. Нали все пак затова тези ателиета предлагат поправка! smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #100 -: октомври 12, 2011, 11:27:58 »


Мила peci  моята рокля е също по модел на избраният от теб дизайнер .Ушиха ми е в Асеновград без проблем за доста символична цена.И аз си мислех че ще закърпя минимум 800 лева но се разминах със символична сума както казах.Същата едва ли ще намериш в някое ателие в Асеновград ,но в повечето от ателиетата ще ти предложат да ти я ушият без проблем.Само трябва да имаш снимка отзад и отпред.
Успех!Мисля,че ще се сдобиеш с твоята рокля!!!
« Последна редакция: октомври 12, 2011, 13:22:23 от Bibsi8792 » Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #101 -: октомври 12, 2011, 11:51:17 »

Timi, аз също исках моята рокля да е с къси дантелени ръкавчета, като в няколко ателиета в Асеновград ми отказаха да ми ги ушият, защото 1) някои казаха, че въобще не шият рокли с ръкави 2) други казаха, че самите булки после недоволствали от ръкавите, защото не им било свободно с тях и 3) аз исках моите да са от дантела и казаха, че ще ми "боцкат". Така че някои ателиета със сигурност не шият, но вярвам, че ще намериш и такива в Асеновград, които го правят!
Активен
Timi
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #102 -: октомври 12, 2011, 12:10:22 »

Благодаря ви, колко сте мили и отзивчиви!
И аз се надявам да минат леко тези неща с ръкавките, но знае ли се.. И все си мисля, че сега дори и да няма нещо такова, то догодина, когато всъщност ще трябва да си купя рокля, ще има нови модели, нови възможности, нови стилове..Дано да е така smile Успех на всички с намирането на мечтаната рокля kiss2
Peci, благодаря ти- много успокоително звучат думите ти smile
La_Fleur, миличка, в крайна сметка ушиха ли ти каквото ти трябваше? Чувала съм, че понякога шивачите и собствениците на самите ателиета не влизат в положение на търсещия, а натрапват собственото си мнение без да се замислят..Но..пъстър свят, хора-всякакви Wink
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #103 -: октомври 12, 2011, 12:36:19 »

Timi, аз в крайна сметка се отказах да шия и си купих готова, която като силует поне наподобява тази, която си бях харесала, но истината е, че асеновградските рокли като цени са изключително достъпни, но като модели са много изостанали от световните тенденции на водещите дизайнери!
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #104 -: октомври 13, 2011, 07:40:40 »

Горещо препоръчвам ателие "Алегра" във Варна. Дъщеря ми беше като истинска принцеса. Роклите са много нежни и красиви. И двете дизайнерки са много мили и отзивчиви.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines