Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:48:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 226692 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #450 -: януари 16, 2012, 10:41:13 »

Привет на всички и успешна седмица  give_rose

veseto_87 - ооооо първата рокля е убиец направо good girl_wink Bravo , за другите аз лично не си падам по такъв тип рокли, затова няма да съм обективна  girl_wink .
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: януари 16, 2012, 10:44:28 »

Честно казано и аз се колебая между първата и втората. Първата има възможност няколко от воланите да се махнат и в един момент полата да стане до коляното или по-къса (кой както иска).
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: януари 16, 2012, 10:47:46 »

Весе, радвам се, че ти харесва моята рокля girl_wink Аз доколкото виждам на снимките в албума ти - къде са тия килограми за сваляне crazy crazy Oh my ... Oh my ... Изглеждаш си много добре, аз не виждам килограми за сваляне. Един съвет от мен - щом си се насочила към такава рокля и искаш да си с такава, поне пробвай един такъв модел good Да не се питаш после защо не си пробвала поне girl_impossible Както писах няколко пъти - в Холидей Сона имаше същия модел за 1300/1400 лв някъде.  Защо не отидеш до там, макар и само за проба, а пък ако се харесаш и са ти много парите - сигурна съм, че дизайнерката от бутика в Асеновград, откъдето си взех моята готова, ще може пак да ти я ушие good, ако я няма в момента. Това няма да е нещо ново или непознато за нея, все пак тя е шила такива рокли доста, защото видях в галерията на сайта й и в други цветове имаше абитуриентски рокли от този модел. Успех ти желая и не се отказвай от мечтаната рокля, без да си я  пробвала, а само заради някакви предубеждения good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: януари 16, 2012, 10:52:40 »

Веси, мерси ама снимките са от миналата година. Тази след една операция и хормонално лечение съм с 8 кг. отгоре. Но имам време да посваля няколко де. Ще видим, голяма дилема...smile
Дали можеш да ми дадеш този сайт на дизайнерката да погледна.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #454 -: януари 16, 2012, 10:56:44 »

Аз много съм са харесала този модел с откачаща се пола:
http://farm3.static.flickr.com/2796/4314920080_f4d3b0017f.jpg
http://farm3.static.flickr.com/2700/4314184035_9fd1c36e63.jpg
Има го и в бяло, но сега не мога да намеря снимка.sad
Цената пише, че е 480лв, което за мен е повече от приемливо.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: януари 16, 2012, 11:00:22 »

Хубава е да. Може ли сайта, където си я гледала?
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: януари 16, 2012, 11:02:24 »

veseto_87

И аз съм ЗА първия модел... може би съм малко консервативна във вкуса си, но за мен една булка трябва да е преди всичко нежна и да излъчва поне малко невинност.
А останалите модели са меко казано предизвикателни... Но това си е мое мнение:)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: януари 16, 2012, 11:07:09 »

Влюбена съм в тази рокля  heart  http://www.sanpatrick.com/my-favorite-dresses/ Някой да я е виждал?Колко ли жълтици ще й искат?  crazy
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #458 -: януари 16, 2012, 11:07:32 »

Хубава е да. Може ли сайта, където си я гледала?

Ето я в бяло: http://media.snimka.bg/9934/026123290-big.jpg
Това е сайтът: http://www.lita-wedding.com/bg/coll.php
Долу пише "Каталози" и под него са 8 каталога. Имай предвид, че са pdf-и и за големите трябва да почакаш, за да се заредят.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: януари 16, 2012, 11:11:16 »

Весе, бутика е Булвеси в Асеновград http://www.bulvesi.com/

Сега виждам, че са го обновили и има доста нови рокли качени. Още в началото на булчинските рокли ми се струва че има няколко модела, които са дълги и могат да се направят къси. Ето няколко: тази и тази ми се струват еднакви, само че едната е с махната долна част pleasantry - тези двете също girl_wink Разгледай всичките и абитуриентските, и в секция "нашите клиенти" Много е печена жената, чуй се с нея, ако искаш give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: януари 16, 2012, 11:20:52 »

Благодаря ви момичета за помощта. smile Колкото повече модели гледам, толкова повече се раздвоявам, разтроявам и т.н В голям размисъл съм...А като се има предвид, че сватбата е на 12 май, може би февруари трябва да съм решила?
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: януари 16, 2012, 11:30:12 »

Iztre6tqlka

Модела наистина е разкошен. Ако съдя по цените на моделите, които на мен предложиха от Сан Патрик бутика в Добрич, които не бяха толкова обемни и нямаха дантела, този вероятно ще е към 2 500-3000лв.
Bridal Fashion в София предлагат Сан Патрик, така че може да проучиш там за точната цена.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: януари 16, 2012, 11:34:58 »

Iztre6tqlka

Модела наистина е разкошен. Ако съдя по цените на моделите, които на мен предложиха от Сан Патрик бутика в Добрич, които не бяха толкова обемни и нямаха дантела, този вероятно ще е към 2 500-3000лв.
Bridal Fashion в София предлагат Сан Патрик, така че може да проучиш там за точната цена.

Имах някакви подозрения,че цената ще е шокираща  Oh my ... , но все пак се надявам да не е чак толкова скъпа тъй като е от стара колекция /2011  pleasantry/ Все пак благодаря за инфото!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: януари 16, 2012, 11:45:16 »

Iztre6tqlka, дори да е от миналата година модел, цената едва ли ще падне много. Защо не си я потъчаш някъде да ти я ушият. Момичета я кажете, докога мога да отлагам най-много купуването на рокля при положение, че сватбата е на 12 май (особено ако ще се шие)?
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: януари 16, 2012, 11:54:19 »

Iztre6tqlka, дори да е от миналата година модел, цената едва ли ще падне много. Защо не си я потъчаш някъде да ти я ушият. Момичета я кажете, докога мога да отлагам най-много купуването на рокля при положение, че сватбата е на 12 май (особено ако ще се шие)?

 cray Варианта с шиенето не ми се нрави,защото няма гаранция,че ще бъде същата като оригинала  girl_impossible .Все пак не го отписвам.Колкото до твоя въпрос,аз лично не бих отлагала много.Това са 4 месеца до сватбата и особено ако искаш да я шиеш......не го оставяй за последния момент.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines