Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:04:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 227273 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 14, 2012, 11:05:28 »

В магазините на София Борисова има страхотни намаления до 1000 лв. Може да влезете в сайта и да разгледате, аз си кореспондирах с нея и тя ми писа, че освен моделите в сайта имат намаление на колекцията от миналата година. За съжаление не можах да видя роклите на живо, понеже не съм от София, но която от вас е на близо може да погледне какво предлага. Освен роклите на дизайнерката намалени са и роклите на американската марка MORILEE!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: януари 14, 2012, 17:29:16 »

аз да си кажа какво свърших с моята рокля а и да съм полезна с отзиви -плюсове и минуси специално в моя случай , подчертавам. За други в Сватбения център може да е имало само плюсове.
Отидох за последна проба за роклята- готова я взех, но се наложиха както писах по-рано корекции по стесняване, скъсяване. Много съм доволна от стесняването- стана като излята по мен, както и от подкъсяването.винаги пробвайте и внимателно се разхождайте повечко време из салона за да видите дали можете да ходите без да се препъвате когато сте с избор обемна рокля.
Това което не ми хареса и помолих на два пъти да обърнат внимание-за дребните детайли. Бяха оставили едни перлички да висят -конците увиснали , както и плата на един от горните пластове  на полата (тя е от няколко пласта ) беше с отворил се подгъв на няколко места. Явно защото моята рокля е от намалените... Поправиха ги в крайна сметка. Имаше и на друго място подобно малко разшиване, но там ми каза консултантката че трябвало да се свали цялата подплата за да се направи (защото е на етажи плата ) и освен това, цитирам , " не било от техния шев проблема, така си била, там където те били подкъсявали ,нямало този проблем " ( един вид ми каза че защото е намалена и е стояла се е отшило) , но не ѝ се занимаваше, определено ѝ пролича  по тона. Понеже бяха 4-5 см и може вкъщи на ръка, викам хайде.
За обслужването- от три проби, попадам на две различни момичета, определено имаше разлика от земята до небето, но това си е и до характер, не виня никого. Просто има хора, които умеят да те предразполагат и си харесват професията и други, които виждаш че едвам се сдържат да не се разкрещят, защото изискваш дължимото за парите си. За съжаление не помня имена, в екзалтацията си  crazy ... Когато ходим за костюма ще кажа име, както си е редно, когато правя отбележки. pleasantry

Другото което ще ми кажат другите момичета дали е масова практика- усетих се чак накрая- за чисто новото ми бяло болеро бяха щракнали с телбод листчето с размерите ми. естествено вкъщи колкото и да бях внимателна при махането, останаха две дупчици. Не е грижа, ще се заличат при гладенето, но не може ли да се ползва кламер или нещо което да не дупчи материята? huhhuh.gif За последното си дадох клиентския съвет, съвсем любезно , разбира се.

Като цяло съм доволна, разбират си от работата, просто като почти навсякъде в БГ, трябва да си отваряте очите за детайлите, когато има корекции и да знаете, че когато купувате намалена рокля, е хубаво да се огледа и да се попита кое какво как и защо. Което не им влиза в корекцията от 15 лв, да си доплатите да се направи както трябва.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: януари 14, 2012, 18:48:41 »

И аз пробвах днес рокли в сватбения център. Доволна изцяло от отношението и вниманието към мен.
Еми, може да сме се видели там. smile Ще покажеш ли роклята?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 14, 2012, 20:56:36 »

аз бях към два часа там  blum Веси. Радвам се че си останала доволна. Всички останали момичета са супер като обслужване. Просто има хора, които са по-темерути, но това там е изключение, а не правило, за разлика от повечето други магазини. Ти избра ли си нещо?
Роклята е при нашите.не съм я снимала. Ето сходен модел за ориентир:
« Последна редакция: януари 14, 2012, 20:58:26 от emmmmmy » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: януари 14, 2012, 21:18:10 »

Аз към 2 и нещо мисля че отидох. smile Най-изненадващо за мен се харесах с доста обемна рокля. Понеже си имам излишни килца, мислех че такава рокля ще ме разширява още повече, но се харесах в няколко модела. Сега ще мисля. Най-лошото беше обаче, че от нито един от моделите, които исках да пробвам нямаше точен номер за мен и трябва или да я пристисквам леко или не можехме да закопчеем ципа. Ще видим де, много се чудя..
Ето в тази се харесах: http://www.svatbencenter-sofia.bg/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0/%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B8-%D0%BC%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%B0/%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0/%D0%B1%D1%83%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8/p:%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F--320-sl8815
« Последна редакция: януари 14, 2012, 21:22:50 от veseto_87 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 14, 2012, 21:25:23 »

Ти си височка, ще ти върви наистина обемна рокля.
И аз съм изненадана от обемните, придават вид и разкош на фигурата поне според мен . smile
п.с Тази ми е една от любимите дето си показала- полата е толкова ефирна -просто чудесна !
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #441 -: януари 14, 2012, 23:24:12 »

Един съвет към всички, които тепърва избират роклите си. Ако позволяват в бутика, снимайте се с роклите, които стре избрали, разгледайте снимките (дори и на място) и след това решавайте. Когато пробвах, харесах няколко модела и клонях към един конкретен. Върнах се след няколко дена пак да пробвам и пак много се харесах в този модел и бях готова да го взема. Вторият път обаче носих и фотоапарат. Буквално ми стана лошо като се видях на снимката. Реших в такъв случай да се снимам и с другите, които бях харесала и в крайна сметка избрах една от тях, а не фаворита ми.
Когато се гледате в огледало ви убягват много неща, които фотоапаратът улавя Wink
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 14, 2012, 23:53:42 »

Medeia, аз мисля точно обратното. Една снимка не е по - обективна от огледалото! Аз се снимах с моята рокля на бързо в магазина, резултатът - снимката беше тъмна, бях застанала като "наказана", майка ми ме снимала леко от долу, абе изобщо изглеждах ужаснооо, но в действителност - прекрасно  smile Не само по мое мнение де Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 15, 2012, 10:33:33 »

Аз пък мисля и като двете ви едновременно- най-добре да се видите в огледалото, да ви види и друг човек за второ мнение и да се снимате! Ако и трите съдии отсъдят в полза на роклята-значи е тя ! kiss Love Love girl
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: януари 15, 2012, 10:40:39 »

Аз все па си мисля, че ще трябва да се отиде до Асеновград. Просто в сватбения център нямаше всички модели, които бих искала да пробвам.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 15, 2012, 20:23:01 »

Medeia, имам точно същото изживяване като теб - на място се гледаш в огледалото, не можеш да се видиш хубаво от всички страни, най-вече отзад, колкото и да надничаш през рамо, псевдо-консултанти ти внушават колко си умопомрачителна, макар, че ти вътрешно знаеш, че това не е твоят модел, притесняваш се, могат други хора да влизат в бутика да питат, губиш фокус. Много съм щастлива, че правих снимки - после като се видях на някои от тях лошо ми стана...  ROFL sarcastic
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: януари 16, 2012, 10:18:16 »

Здравейте момичета. Отново съм в колебания. Харесвам тези: http://imageshack.us/photo/my-images/843/3t1u.jpg/ , http://imageshack.us/photo/my-images/844/show2vs.jpg/
Мисля, че понеже съм висока ( макар да има килограми за сваляне) ниската талия ще ми седи добре. Другия вариант е рокля като на Веси ( много исках такава още в началото ) - къса отпред и дълга отзад. Нещо подобно: http://imageshack.us/photo/my-images/265/show3z.jpg/ или пък не толкова обемно отпред: http://imageshack.us/photo/my-images/215/show4r.jpg/ Харесва ми, че не е прекалено къса (до коленете) и дори да нямаш перфектни крака, можеш да изглеждаш добре. За съжаления не можах да бамеря и да пробвам такъв модел...
Моля за мнения и съвети.
« Последна редакция: януари 16, 2012, 10:22:20 от veseto_87 » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: януари 16, 2012, 10:23:32 »

veseto_87 , първият модел е невероятен!!!!!! Вторият модел-идеята е добра, но изпълнението е ужасно (поне според мен  blum)
А, сега добави и още 2 модела- ами все още първият ми е фаворит  smile
« Последна редакция: януари 16, 2012, 10:25:06 от Мариелка » Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: януари 16, 2012, 10:28:27 »

Здравейте момичета. Отново съм в колебания. Харесвам тези: http://imageshack.us/photo/my-images/843/3t1u.jpg/ , http://imageshack.us/photo/my-images/844/show2vs.jpg/
Мисля, че понеже съм висока ( макар да има килограми за сваляне) ниската талия ще ми седи добре. Другия вариант е рокля като на Веси ( много исках такава още в началото ) - къса отпред и дълга отзад. Нещо подобно: http://imageshack.us/photo/my-images/265/show3z.jpg/ или пък не толкова обемно отпред: http://imageshack.us/photo/my-images/215/show4r.jpg/ Харесва ми, че не е прекалено къса (до коленете) и дори да нямаш перфектни крака, можеш да изглеждаш добре. За съжаления не можах да бамеря и да пробвам такъв модел...
Моля за мнения и съвети.

На мен ми харесва първата рокля  give_rose.Доколкото съм запозната,роклите с ниска талия са за високи момичета,така че и това е вариант.Успех!
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: януари 16, 2012, 10:38:17 »

Първият модел е страхотен,ненатруфен и стилен.... pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines