Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 07:21:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 230356 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: януари 10, 2012, 16:44:02 »

Ако реша да си шия при шивачка болерото за втората рокля, някой може ли да ми каже за София къде е най-евтин сатенът на метър?
Първото ми болеро (друг цвят ) от сватбения център ми излезе 62 лв, чудя се затова дали ако купя плата и го дам на шивачка второто няма да може да ми излезе по-евтино?  smile
 give_rose

Не си разбрала, аз питам за болеро само, аз роклята втората ще я поръчвам онлайн, първата си ми беше готова купена  Wink
« Последна редакция: януари 19, 2012, 13:45:31 от Данитка » Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: януари 10, 2012, 16:51:37 »

Заинтригуваме.....каква е тази втора рокля - за дискотека или за ресторанта ще е друга?

Относно сатена свестен сатен е около 10лв/м, т.е за 40лв  или по-малко би трябвало да може да се вмъкнеш с плата и шева.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: януари 10, 2012, 16:59:24 »

не, за ресторанта ще си сложа роклята от годежа-тя  е къса дантелена  danceg
Гражданският и Църковният ще са ми в два различни дни и градове, Yara,  та за 2рият ден искам нещо тип разкроено до коленете, Силует А pleasantry, както му казват. С леко намесен лилав цвят като акцент.
 girl_wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: януари 12, 2012, 20:04:02 »

Днес бях на втора проба danceg Много добре се получава роклята! Ако някой от пловдив се е насочил към шиене с две ръце препоръчвам моята дизайнерка!! Бих качила малко снимки , но се оказа че нямам кабел за фотоапарата  sad Но като го взема обещавам, че ще дам мостри!  good
Активен
milinkata
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #409 -: януари 12, 2012, 23:18:57 »

Аз засега само се лутам из магазините и чета и форуми иии нищо не мога да харесам  Oh my ...  Става дума за София, ако някой ми препоръча интересно място на което да разгледам, ще съм благодарна. Също така да попитам, искам роклята да е обемна надолу, обръча ми се стува много ангажиращ..няма да мога да мърдам, а с многопластовите ще умра от жегам, какво ще кажете по въпроса?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #410 -: януари 12, 2012, 23:23:38 »

milinkata, обръча изобщо не е ангажиращ. Аз навсякъде влизах с рокля с няколко обръча и си ми беше много удобна. Не съм имала никакви проблеми и притеснения. А и придава на роклята вид, какъвто нищо друго не може. smile
Активен
milinkata
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #411 -: януари 12, 2012, 23:35:39 »

И все пак имам чувството, че по някое време ще почне много да ми пречи...Има ли лесен и деликатен начин за премахването му? biggrin А няма ли да тежи?!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #412 -: януари 12, 2012, 23:46:09 »

Не съм се замисляла за премахването му, но вероятно не е трудно. Той не беше зашит на моята рокля. Но според мен ще започне да ти пречи самата рокля, ако го махнеш, защото големия слой плат ще ти се заплита в краката и вече няма да има обръча, който да го придържа на мястото му. А и роклята няма да е същата! И със сигурност мога да ти кажа, че НЕ тежи. Като започнеш да мериш рокли, сама ще разбереш и ще прецениш. smile Успех ти желая!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 13, 2012, 09:25:25 »

milinkata, аз също смятах, че роклите с обръч са неудобни, но след като мерих няколко модела, разбрах, че съм сгрешила. Разбира се, аз не съм стояла с роклята цял ден, а само няколко минути, но нямах никакъв проблем с ходенето. Даже с някои от роклите се провирах през супер тесни участъци, за да изляза от съблекалнята и да се видя в огледалото по- отдалче. За себе си твърдо съм решила, че роклята ми ще е с обръч. Пробвай такива рокли и виж ти как ще се чувстваш. Само така ще добиеш реална представа.

punk_girl123, би ли ми казала кой ти шие роклята. Аз още не съм решила окончатлено към коя модна къща да се обърна. Колебая се между Нели Праматарова, Булвеси и Принцес.
« Последна редакция: януари 13, 2012, 09:27:15 от sunset » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 13, 2012, 10:22:47 »

На мен ми е шият в Моден Бутик Ванеса - много съм доволна!
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #415 -: януари 13, 2012, 10:45:35 »

Аз засега само се лутам из магазините и чета и форуми иии нищо не мога да харесам  Oh my ...  Става дума за София, ако някой ми препоръча интересно място на което да разгледам, ще съм благодарна. Също така да попитам, искам роклята да е обемна надолу, обръча ми се стува много ангажиращ..няма да мога да мърдам, а с многопластовите ще умра от жегам, какво ще кажете по въпроса?
Моята за бала беше с обрач и не пречи за танците даже е по удобно от колкото многопластовите, а и те се огъва лесно се сяда.... абе общо взето не е чак толкова неудобно
Активен
milinkata
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #416 -: януари 13, 2012, 11:24:27 »

Пробвах онзи ден една с обръч, не харесах самата рокля, но това няма нищо общо. Питам, защото да пробваш и да си с такава 12 часа според мен са 2 съвсем различни неща.
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: януари 13, 2012, 12:18:52 »

Здравейте момичета,

Вижте на какво попаднах вчера. Понеже не харесвам много-много сатенените болера, а за дантелено не ми се дават 300лв, мисля да си ушия нещо такова.
Ако наистина ми е студено ще се наметна smile


* шал2.jpg (33.21 KB, 612x500 - видяно 169 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: януари 13, 2012, 12:20:38 »

това е добра идея, от какъв материал не разбрах ще си го ушиеш тогава?  blush
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 13, 2012, 12:30:30 »

Аз самите болера от сатен не харесвам. Изглеждат ми леко като скафандер:)

А това мисля да го направя или от сатен или от сатен и отгоре органза, както всъщност ще ми е роклята.
Не би трябвало да излезе повече от 50лв, а ако майка ми го ушие ще излезе съвсем евтино  danceg
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines