Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:26:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 227133 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: август 09, 2011, 19:23:39 »

Булчински рокли 17
« Последна редакция: август 09, 2011, 19:25:51 от fiibi_bg » Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 10, 2011, 20:22:42 »

Здравейте!!! Днес отново бях на проба с обувките в Лита, всичко беше много различно! Всички бях много мили, обърнаха ми достатъчно внимание... Явно предния път съм хванала кофти ден... Мисля, че в крайна сметка ще получа роклята, която искам!  danceg Надявам се скоро да се похваля със снимки!!!  Bravo
Активен
slavundi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 10, 2011, 20:54:58 »

tanya85, в Асеновград има всичко, за всеки и цените са много по-ниски, не само на роклите, но и на всички аксесоари - бутониери, украси, подаръчета. Братовчедка ми искаше гръцки тип рокля и тук в София, една шивачка я прецака в последния момент. Затова отиде в Асеновград и си купи божествена рокля. Пак се изръси 2000 лева, но заради материята - тя искаше естествена коприна. Иначе сестра ми беше със много красива рокля за 300 лева от там. Много скоро и беше сватбата, иначе бих си купила същата  Wink
Активен
Минчо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #3 -: август 11, 2011, 09:33:42 »

Наистина цените в Асеновград са по - приемливи. В началото се целих на рокли по 1500лв от Алегра или Сан Патрик или други, по - скъпи, но дадох шанс на Асеновград и намерих своята рокля. За 450лв. Прекрасна е, като само ще подобря съвсем мъничко вида и. Никога не съм очаквала, че ще намеря рокля, която да харесам. Просто когато я облякох си казах, че това е моята рокля.
Сега нямам търпение да наближи и да отида да поръчам и да се започва със всичко.
Активен
tanya85
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #4 -: август 11, 2011, 14:19:28 »

Благодаря ви много и на двете, наистина ме обнадеждихте  girl_wink надявам се и аз да си намеря роклята там. В събота отивам. Дано да се върна с рокля и снимки smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 11, 2011, 15:59:52 »

Момичетаааа, и аз имам рокля вечеее!  yahoo Капарирах я вчера! Направо не мога да повярвам! Както си мислех, че никога няма да си харесам и ще си шия и както вчера се заклех, че повече няма да стъпна в Асеновград, така и влязох в това магазинче и си харесах две!!! Избрах едната, въпреки че исках и двете!  danceg Показвам ви една рокля, в която съм влюбена!  heart Линията на моята е  подобна. За сега не е толкова разперена, но се чудя дали да не я искам толкова разперена...... вие какво ще кажете.... На 9-ти съм на проба, може и малко снимчици да направя!


Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 11, 2011, 16:05:12 »

Ето още една снимка на роклята! Просто не се сдържах.... blush
Активен
tanya85
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #7 -: август 11, 2011, 16:27:32 »

Поздравления!!!! Роклята ти е разкошна Bravo girl_winkgood Аз ако бях на твое място щях да я искам точно толкова разперена и може би от малко по нагоре да почва разпереното, така де, да е с паднала талия но от по горната част на бедрата. Не знам дали си висока, но този модел дава страхотна линия и издължава. Браво  good
Активен
slavundi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 11, 2011, 16:37:17 »

Роклята е невероятна! И аз ще търся с презрамки но това ще е след 15-ти септември.
Всички ми казват, че разперената много пречи - всички щели да ме настъпват, но мисля, че трябва булката да избере това, което най-много и харесва. Все пак булка се става веднъж (дано де)! Ще изтърпим няколко часа да ни настъпват. А кумата ми каза ако взимам рокля с обръч да я пробвам и без обръч (тоест по някое време да го махна).
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #9 -: август 11, 2011, 20:09:13 »

Роклята е разкошна и дано я направят както трябва. На твое място бих искала да е разперена...стои много ефектно. Съветът ми е да внимаваш колко тясна ще е и да не започва много надолу това разперване - иначе ужасно трудно се ходи и лесно се цепи.
 
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #10 -: август 11, 2011, 20:38:08 »

pink_panther, роклята е УаУу!  heart Невероятна е! Честито и поздравления за избора. На мен разперената част най-много ми харесва, на твое място бих я искала такава.

slavundi, хич не слушай другите, а си купи рокля, каквато ти харесваш и такава с каквато си се виждала в мечтите си. Аз на абитуриентския ми бал бях с рокля с 2 обръча, мнооого беше обемна, но не си спомням някой да ме е настъпвал или роклята да ми е създавала главоболия и да ме е дразнела. Положителната емоция на сватбата сигурно е в пъти по-голяма и няма да ти остане дори време да мислиш за това. smile Успех с избора!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #11 -: август 11, 2011, 21:25:28 »

Още една фенка на разперени рокли да се разпише biggrin slavundi, съветвам те добре да обмислиш идеята за махане на обръча. Когато материята се намира върху обръч, тя е в разперено настрани състояние. Представи си какво ще се случи, ако обръчът се махне - нещото, което е било разперено ще падне на земята и ще се влачи пред и зад теб - няма да стои изобщо добре. Според мен, разбира се  tease
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #12 -: август 12, 2011, 13:01:44 »

pink_panther, страхотен е модела!!! Аз лично бих избрала свободна падащав тази си част рокля, а не разперена, но това е въпрос на лично предпочитание! smile А и си мисля, че този модел е за по-високи (над1.70) жени, иначе ще скъсява оптически. Wink
Сподели кое е магазинчето, имат ли сайт, че и аз се чудя дали да не отида до този град да разгледам... give_rose
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 12, 2011, 13:11:36 »

Момичета, много ви благодаря за съветите!  give_rose  kiss И аз реших да е много разперена!  Веднъж се жениш (за първи път  Wink ), защо  да не е като в мечтите ти!  yahoo Роклята, която харесах е малко по-прибрана, с обръчи е, аз ще искам да ми я направят с повече подплата и тюл отдолу, за да е по-малък обръча и да пада по-естествено. Започва да се разширява от коляното. Учудващо ми е доста удобна за ходене, така че си мисля, че няма  да имам проблеми с това.  Wink Разликата с моята рокля е, че тя цялата е в дантела, която завършва с невероятно красив бордюр.  danceg Нямам търпение вече да си я видя готовааа!  yahoo
Pure, и аз винаги съм си мислила, че тези рокли стоят добре само на по-високи жени и затова никога не съм се надявала да съм с такава с моите 165 см. Но я пробвах да погледна как ми стои и се влюбих в това, което видях в огледалото. А майка ми отстрани направо ах-на (пък, тя е от тези, които всичко си казват, много чувствителна на тема подходящи-за-фигурата ти дрехи). Истината е, че понеже роклята е от един цял плат ( не е рязана никъде), което оптически издължава. Ателието се казва Каприз - Ели Илиева. Намира се като влизаш от Пловдив в Асеновград след втория светофар , но от лявата страна, т.е. като излизаш от града преди втория светофар на улицата ( ама и аз как го обясних.... хич ме няма в обясненията)
« Последна редакция: август 12, 2011, 13:18:45 от pink_panther » Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #14 -: август 12, 2011, 15:14:21 »

pink_panther, страхотно звучи, че си намерила твоята рокля! give_rose
Аз също много харесвам подобни тесни в ханша рокли (имам какво да показвам blush) и мисля и аз да пробвам нещо такова! И аз съм висока колкото теб и имам страхове как ще изглеждам, но само след като пробвам, ще знам! girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines