Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:13:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fl0r1ta - 03.09.2011 година.  (Прочетена 7139 пъти)
 
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« -: август 09, 2011, 09:00:50 »

Остават 25 дни до сватбата,а аз имам чувството,че остават 1000 години  smile Почти всичко е готово и аз се чувствам спокойна за сега  blum
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 09, 2011, 09:11:42 »

Честита темичка, fl0r1ta, напълни я с много положителни емоции до сватбата и приятна подготовка  give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 09, 2011, 14:07:47 »

Честита темичка!!!  give_rose Нека е пълна с много положителни вълнения!
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 10, 2011, 11:56:33 »

Благодаря Ви момичета  give_rose На нас ни остана да определим менюто,да поръчаме тортата и още няколко дребни нещица smile Другата седмица съм на пробна прическа и се надявам да се получи това,което си представям  smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #4 -: август 10, 2011, 14:35:38 »

fl0r1ta, честита темичка и от мен! Виждам, че сме на една дата и ще следя с интерес как върви подготовката за големия ден. Като гледам, вие сте доста понапреднали, за разлика от нас Wink
Ще чакаме отзиви и за прическата smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 10, 2011, 15:10:05 »

fl0r1ta
Честита тмичка и от мен да я напълниш с много положителни емоции
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 28, 2011, 09:30:40 »

Момичета най-накрая да ми остане време да вляза да пиша  smile Ходих миналата седмица на пробна прическа и много се харесах  yahoo Точно това,което исках ми направи момичето. Също така и халките най-накрая снимах. Снимки в галерията  yahoo (прическата малко не се вижда хубаво отпред)

Утре ще поръчаме и тортата. Вторник ще вземем подаръчетата и етикетите за бутилките.
И то не остана време  danceg
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 28, 2011, 09:44:08 »

Халките много ми харесват. Откъде си ги поръчахте и колко горе долу ви излязоха, питам за информация просто.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 28, 2011, 14:08:52 »

Всичко е прекрасно успех с останалите неща.Не остана време до големият ден -бъди много спокойна и търпелива и всичко ще мине като сън.
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 29, 2011, 13:33:41 »

Халките са ни от Благоевград,а модела аз от интернет си го извадих и ни ги направиха.Излязоха ни 550 лв.,но ги поръчахме преди 2 месеца,а сега мисля че е по скъпо златото smile

То наистина не остана време,но и почти всичко е готово  smile  Аз съм много спокойна и с нетърпение вече чакам деня  Girl_hide
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #10 -: септември 05, 2011, 09:14:03 »

Честито на младото семейство weddingday!!!! Бъдете много щастливи.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 05, 2011, 20:04:40 »

Честитооо! Пожелавам ви много да се обичате и да сте щастливи!  wedding
Чакаме снимки от сватбата.  smile
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 19, 2011, 20:34:12 »

Момичета и моята сватба мина и беше просто прекрасна,но отлетя като миг  Girl_hide

В деня бях повече от спокойна.Първо станах и украсявах ботилките,които милото и баща му трябваше да носят. След това отидох на прическа и грим (реших да отида в салона,че в нас беше голяма лудница).После се прибрах и почнах да се обличам,че вече чувах музиката от кумовете (те живеят зад моя блок).
И ето ги вече при мен.Беше 3и30 а все едно току що бях станала.Времето летеше като лудо.
Голямо шоу беше при откупа,защото братовчедката на милото се вмукна при мене ама другите не ги пуснаха шаферките ми.
След това малко снимки с милото в нас и тръгнахме към ритуалната за да може преди да влезем да си направим снимки с гостите,че после имахме фотосесия с кумовете в един парк.
В ритуалната пак имаше шоу,че милото тръгна да ме целува по средата на ритуала (той горкия му било скучно и помислил,че това е края),а аз пак го бутам и му казвам абе не сега  diablo
После и църквата мина като на бързи обороти и ние отидохме да се снимаме.
Сесията беше много отпускаща и забавна,а снимките са повече от великолепни  blush

И в 19:00 бяхме  в ресторанта.
Още с влизането почна купона и смеха. Ние трябваше да прекосим ресторанта за да стигнем до дансинга,където беше посрещането,обаче не бяхме разбрали че трябва да вървим бавно и ние с милото като на състезание  pardon докато видим певицата да ни показва вече бяхме стигнали  blush
Идва момента да ритам менчето,а аз погледнах и то само на дъното малко вода и се изплаших че няма да излезе нищо и като се засилих  pardon изкъпах и фотографа и видеооператора  Girl_hide Ама поне излезна бялото цвете.
След това ни бяха подготвили изненада. Моите приятелки казаха,че имат ключове от тайната квартира на милото,а той като гръмнат остана горкия  Bravo
Купона беше на 6,всички танцуваха и се забавляваха,когато певицата обяви да се чвим на дансинга.Пита ни дали сме имали партъ преди сватбата и ние казваме дааа,обаче тя казва,че сега пак ще си направиме.
Първо милото и всички момичета на дансинга да танцуват.Тя смени 2-3 песни и накрая като пусна един стриптииз  и братовчедките на милото полудяха и почнаха да го сабличат  Oh my ... ама те тия хиени не се спряха оставиха го горкия по боксерки  yahoo Той горкия незнаеше какво да направи,беше се шашардисал.Падна голям смях на неговия гръб ама  pardon
После аз танцувах с момчетата,но те се държаха прилично.

Идва букета и жартиера.
С букета всичко беше ок,но при свалянето на жартиера имаше голям цирк.Той като се закачи между сандалата и крака ми голяма борба беше да го извади милото.После като го хвърли беше голяма борба да го хванат  yahoo

Цяла вечер не сме седнали и ние и гостите.Имаше много младежи и беше много забавно.Всички ни казват,че е било много хубаво.


Надявам се да не съм ви отегчила с моя разказ и да съм оспяла да ви докосна до нашата приказла. Качвам снимки в албума.
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #13 -: септември 20, 2011, 10:50:54 »

честито и от мен!! пожелавам ви да сте още по-щастливи от преди и да се обичате все повече
по разказа си личи  че е било много весело и всичко минало както сте го искали
очакваме снимчиците  give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 25, 2011, 16:09:58 »

Честито и на двама ви!  weddingday Все така да сте весели и нека целият ви живот е празник! heart
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #15 -: септември 26, 2011, 08:20:59 »

Само аз ли не виждам нито една снимка на булката в цялата и прелест crazy. Украсата на колата е уникална много ми харесва!!!!
« Последна редакция: септември 26, 2011, 09:44:25 от echi_ » Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 01, 2011, 16:38:32 »

Качих още нови снимки,но когато имам време ще кача още smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 02, 2011, 11:28:20 »

Страхотни снимки. Ти си много нежна и красива булка.  smile Прическата ти е невероятна. И букетът ти много ми хареса.  good
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 05, 2011, 09:19:02 »

fl0r1ta прекрасни снимки особено ти си като принцеса браво за избора на прическа рокля букет -стилно и изискано.Много семейно щастие
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines