Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:42:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Меден месец в Латино Америка - Белиз  (Прочетена 42802 пъти)
 
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« -: септември 07, 2007, 15:04:44 »

Момичета здравейте!!
 
Адкси съм щастлива и искам да споделя с вас че вече сме с резервирана меден месец! 2 седмици в Белиз и 3 дни в Маями, ето линк към местата където ще ходим:

http://www.scottdunn.co.uk/accommodation/circa-39-miami.html

http://www.scottdunn.co.uk/accommodation/blancaneaux-lodge-belize.html

http://www.scottdunn.co.uk/accommodation/mata-chica-belize.html?guideprice=no

Само че имаме 3 месеца, заминаваме на 9 януари... все пак има нещо което да ме крипи през дългите работни дни и нощи!  yahoo yahoo yahoo
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 07, 2007, 15:44:48 »

Rou страхотно е.... danceg
Заслужава си чакането.. Yes..пък и това е доста добър стимул да бачкаш здарво следващите няколкомесеца..smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 07, 2007, 16:33:05 »

прекрасно е........  Bravo пък и колко му е 3 месеца, ще минат бързичко и после кефффффф!!!!! ще е супер меденото месече!!!!! DANCE DANCE DANCE
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #3 -: септември 07, 2007, 17:11:48 »

Благодаря момичета! Не мога да чакам, от сега взех да планувам за екскурзиите, близо до второто място са най-големите останки на Маите, пълно е с водопади, пещери, джунгли и какви ли не екзотични неща!

А второто място е остров на 20 минути с лодка до градчето, което изглежда като макет за филм.

Много много съм щастлива от избора ни, много го мислихме!
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 08, 2007, 12:20:15 »

Rou много крсиво изглежда  Bravo. Ще чакаме снимки. Нашия меден месец ще е в САЩ, поточно Флорида, Калифорния и Невада, февруари - март.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 08, 2007, 19:00:48 »

мила приказни местенца са това такива красиви снимки и съм убедена че ще е великолепно и романтично @}->--желая ви го от сърце
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #6 -: септември 08, 2007, 19:27:55 »

На много красиво места 6те ходите,блазя ви!Наистина си заслужава енда такава почивка,но за жалост за повечето от нас това би било само мечта.... Wink
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #7 -: септември 10, 2007, 16:54:56 »

Флорида, Калифорния и Невада, февруари - март.

Малена това е страхотно, и едно от пътешествията които сме планували с моя любим, ще ходите ли на Grand Canyon? Тъкмо вчера гледахме един филм от там и гледките са невероятни!!

С кола ли ще пътувате из Щатите?
« Последна редакция: септември 10, 2007, 19:31:31 от Rou » Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 10, 2007, 21:12:08 »


Малена това е страхотно, и едно от пътешествията които сме планували с моя любим, ще ходите ли на Grand Canyon? Тъкмо вчера гледахме един филм от там и гледките са невероятни!!

С кола ли ще пътувате из Щатите?

Rou всеоще не сме решили точно какъв ще ни е маршута, да вземем визи и всичко друго е лесно. Сигурно ще се придвижваме с кола до по-блиските дестинации и самолети за подалечни. На Grand Canyon със сигурност ще идем, Лас Вегас, Лос Анджилес, Маями и ще искам съвет и предложения от американските ни момичета във форума.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #9 -: септември 11, 2007, 10:53:29 »

Страхотно звучи! Ние с моя любим преди време планувахме такова пътешествие, взимахме идеи от тук:

http://www.virginholidays.co.uk/brochures/usa/tours/flydrive_tours/virgins_western_roadburner/standard_tour/

Има доста информация и планувани екскурзии, всмисъл не да се купи от тях ами да се вземат идеи кое точно къде се намира... Също си купихме една книжка и така... Ще бъде превъзходно!!  Bravo
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #10 -: септември 12, 2007, 08:54:58 »

Изглежда невероятно! За Белиз нищо не знам и ще ми е много интересно да видя снимки след медения месец!Приятно прекарване в рая!
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #11 -: януари 28, 2008, 13:31:01 »

Здравейте и от мен!

Преди няколко дни се завърнахме от нашия късен меден месец, но чакането си заслужаваше.

Ще се опитам много набързо да разкажа без да отекчавам. Тук са и снимките ни или поне част от тях:

http://picasaweb.google.co.uk/roumena

3 дни в Маями - доста съм разочарована, очаквах красиви хора и барове по плажа, видях много строежи високи блокове и барове не на плажа. Но поне пазеренето си заслужаваше върнах се с 4 чифта обувки.



Пътешествието продължи в Белиз - за 4 дни бяхме в Blancaneux Lodge  в планината близо до Гуатамала, близо до най-големите разкопки на Маите, до много пещери, водопади. Бяхме отседнали в страхотна къщичка, където вечер идваха да ни запалят свещи и да ни оправят леглото. Имахме си малко басейнче и изглед към гората и реката. Ето и къщичката ни:



И част от Караколските разкопки


Последните 7 дни отседнахме в Mata Chica на остров Ambergris близо до San Pedro, невероятни плажове, кристално морска вода, гмуркахме се с рибки, акули и стинг рейс, разгождахме се с лодки през реки, в джунглата, наблудавахме маймунки в естествен хабитат, както и тукани, игуани, крокодили и т.н.


Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 28, 2008, 13:50:00 »

Всичко изглежда прекрасно. Прекарали сте си страхотно.
Винаги съм си мечтала за такова пътешествие. Ако не е тайна колко ви струваше това удоволствие?
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #13 -: януари 28, 2008, 13:58:52 »

Юлия адкси е скъпо и сме в големи заеми, дори и за доходите ни в Англия. Пътешесвието ни със самолетни билети, престой включваше закуска, трансфери в Белиз беше около 10-11000 лв. за двама ни, и отгоре може би още 5000лв за храна и разходки обиколки и други екстри. Но си заслужаваше... Да си призная не ги бях смятала така малко настръхнах  shok но нали е само веднъж...
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #14 -: януари 28, 2008, 14:04:37 »

Поздравления!Изглежда невероятно :girl_in_love:Нямам думи просто,а какво ли е да го видиш с очите си girl_in_love,този пясък,кристалното море.. и е пусто,все едно сте сами,няма ли други туристи!?
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines