Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:10:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hekseskud - 11.02.2011  (Прочетена 43144 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #180 -: май 31, 2011, 08:08:59 »

Честито и от мен!  give_rose Бъдете винаги неразделни и все така щастливи! Чакаме разкаааз!  Bravo
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 31, 2011, 11:27:36 »

Момичета, отново благодаря за пожеланията!  give_rose  give_rose  give_rose

Чакам си снимките с нетърпение от фотографа - би трябвало да са при мен до края на тази седмица, да видим дали ще стане. С радост ще ги споделя с вас, тъй като фотосесията ни е плод на 2 месечно издирване и съчетаване на детаили, които да пресъздадат атмосферата от ''Алиса''. Надявам се поне да сме се доближили до концепцията.

Беше ми изключително напрегнато от 19ти до 22ри май. Когато пристигнахме във Варна на 19ти се започнаха с всеобщите претенции и мрънканици от страна на преките роднини. У нас беше хан от преминаващи хора, всеки с проблемите си. С мъжа ми търчахме всеки ден и само мисълта, че накрая на деня ще се приберем в онзи ''зверилник'' ни побъркваше допълнително. В навечерието на сватбения ден не издържахме и отидохме да спим в една вила в края на града с изглед към морето. Беше страхотно и отпускащо!
Предната вечер имах и моминско парти, което беше невероятно! Момичетата се бяха постарали на максимум! Бяха резервирали хотел на брега на морето с вечеря в Скай бара до басейна..Бяха подбрали страхотно меню и мноооогооо се забавлявахме.
На самия ден настана лудницата у нас. Мъжът отиде да се облича у кумата и оттам щяха да тръгнат всичките вкупом за нас. Мен ме луднаха колкото можаха shock Накрая обаче се окопитих малко, особено когато пристигна гримьорката ''с мисия'' - временна татуировка на заек на лявото ми рамо  yahoo Напълно се вписваше в идеята за Алиса, както и да преплитането на детаили от ''Матрицата''.
Шокът за родителите беше тотален, но това беше и целта- малко да им върна за всички простотии, които ми изсипаха на главата  hunter А приятелите, разбира се, се размазаха от кеф.  tease
И така, след като се подготвих дойдоха и кумовете с мъжа ми. Младоженецът и кума бяха облечени огледално в черно и бяло и бяха подготвени със страхотни черни hi бомбета. Аз пък се кефех на макс на тясната рокля до коляното и обувките в турско-синьо. А като си видях и булченския букет- щях да ревна - беше създаден за мен и за цялата ми идея!!!!  yahoo  yahoo  yahoo Ирисите бяха идеално съчетание за обувките и за грима ми, а самия букет беше опасан с лилава и малко оранжева панделка. На мъжа бяха направили същата бутониера smile
След малко снимки и още малко лудница у нас, решихме да потеглим. Имаше малко гаф с асансьорите, които спряха да работят точно коагто гостите започнаха да идват (а  ние живеем на 10тия етаж), но след подаден спешен сигнал, момчетата от поддръжката успяха за рекордно време да се справят (за което мнооого им благодаря!!!!  Bravo ).
На входа на блока ме изведе кума и ритнах менче с вода и здравец за късмет. После спокойно се замъкнахме до църквата. По време на самия ритуал за малко ми прилоша, което за малко да развали церемонията,ноооооо така е като не бях яла 2 дни и ми бяха пратили нервите в космоса. Успях да се окопитя и всичко приключи с хепи енд smile
След църквата отлетяхме за да подредим декора за фотосесията в Морската градина. Успяхме да съберем доста любопитни лица, дори гаджето на кумата ги бъзика, че в момента текат снимиите ''за нов БГ сериал''lol))))  sarcastic Декорът се състоеше от една много стара ниска маса, 2 стари стола, покривка в тъмно лилаво, чаени чашки, чайник, малки бокалчета с надпис ''еликсир'', мъфини, форми за сладки във форма на карти за игра, античен часовник, който беше спрял, шах.
За приятеля на кумата бяхме предвидили ролята на Лудия Шапкар и бях наела един ексцентричен цилиндър от едно ателие. Избрахме да снимаме в разфъфнали дървета и много зеленина. С нетърпение чакам резултата! smile
В 7 часа бяхме в ресторанта, но искахме да изчакаме всички гости да си седнат по местата. За целта се наложи да изчакаме 15тина минути. Това обаче не се понрави на баща ми, който не пропусна да ни развали настроението с намусени физиономии. Преди влизането ни бяхме разработили миск от 3 песно, взети от саундтрака на Матрицата, с вмъкнати реплики от филма..Оказа се (както и предполагах!!!) че е успяло да скандализира по-старите, особено баща ми, за който ще си спестя личните коментари.
Договорихме се с ресторанта да направим нестандартно влизане. Младоженецът и кумата влизат на етапи от предната врата, а кума - от сервизните помещения. Накрая влизам аз в края на откъса от песента. За влизането избрахме Rob D - Clubbed to death, емблематичното парче от Матрицата. Всички крещяха и пляскаха, имаше и доста изненадани.
« Последна редакция: май 31, 2011, 13:14:15 от Hekseskud » Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 31, 2011, 11:28:06 »

После вечерта се изтърколи като че ли за миг...Минахме ритуалите, поздравите. Дансингът беше фраш почти през цялото време. ДЖ ни си свърши перфектно работата и успяхме да направим страхотна сватба без нито една чалга. Имаше 2 хора, за вс останали бе от 60те до наши дни. Голямо куфеене имаше на Iron Maiden, Rammstein, AC/DC...Имаше и денс, ретро музика. Мъжът ми, който по принцип хич не го бива в танците и е в общи линии доста голямо дърво, не слезе от дансинга.....Такива танци дръпна, че направо ме хвърли в тъча girl_impossible
Менюто ни беше супер, тортата - страшно вкусна!:)))
В 2 часа едвам се добрах до хотелската стая и с мъжа заспахме почти веднага...На сутринта си изпратихме гостите и отидохме на дъъъъъълга разходка в Морската градина
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #183 -: май 31, 2011, 11:39:44 »

Хекси, мила, направо настръхнах докато четях разказа ти!!! Вече НЯМАМ търпение да видя снимките, защото така го разказа, че все едно съм била там! Не обръщай внимание на роднините, на тях все някой им е крив! Най-важното е, че сте имали невероятна сватба и всичките ви приятели са се забавлявали на мах! А декорът на фотосесията и влизането в ресторанта просто ме изпълниха heart
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #184 -: май 31, 2011, 11:44:21 »

Хекси на един дъх го прочетох, страхотно е било!!
 както каза Tiama не обръщай внимание на другите, все ще се намери някой да не харесва нещо, ама вие си го направихте за вас, и най-важното е, че сте прекарали страхотно и сте се забавлявали
с натърпение очаквам и снимките, направо   Bravo  danceg  LOVING girl_in_love
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 31, 2011, 12:39:10 »

Хекси адски неблагородно завиждам на гостите ти biggrin .. поисках и аз да бях дошла на твоята сватба .. толкова усилия си хвърлила .. браво мила!! не браво, амиии брааааааааааааааво! очаквам с невероятно нетърпение да се появят снимките!!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #186 -: май 31, 2011, 14:16:16 »

Хахаххаха, много се забавлявах само докато четях описанието, едва ли мога да си го представя какво би било на живо. Адмирирам успешно изпълненото ти желание за една различна и запомняща се сватба и заедно с останалите чакам с нетърпение снимките (може и видео!) smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 31, 2011, 17:01:29 »

С глас се смях, докато четох разказа. много забавно е било, БРАВО !!!  laugh
Нямам търпение да ни покажеш снимките smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 06, 2011, 19:30:38 »

Hekseskud, и аз ти пожелавам всичко най-най-хубаво, много щастие, любов и мноого години спокоен семеен живот!  give_rose
И все още с нетърпение си чакаме снимките, защото по разказа ти всичко изглежда невероятно, така че с нетърпение чакам да го видя и на живо!  yahoo
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 08, 2011, 14:19:45 »

Благодаря ви, момичета! И аз ги чакам с много нетърпение и трепет- утре или вдругиден ще ги получим..И аз нямам търпение да видя какво се е получило от толкова умуване, носене, тичане итн..smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 11, 2011, 02:48:54 »

Хекси, две мнения няма - сватбата ти е била невероятна!!!!  Oh my ...  Bravo  Направо си била точно в "wonderland"!!!! Качвай снимки колкото може по-скоро, защото нямам търпение!!!  danceg
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #191 -: юни 17, 2011, 15:49:08 »

Хекси, нямам търпение да видя снимките ви   blush , толкова се заплених от разказа ти  girl_wink
и аз съм си наизмислила куп разни неща, но ще видим дали ще успея да ги направя  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 05, 2011, 20:18:56 »

Тук отдавна чакаме една приказна фотосесия, на една щастлива и нестандартна булка Wink
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines