Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:01:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотосесии за бременни и бебета  (Прочетена 39589 пъти)
 
mamaKrisi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #15 -: януари 06, 2014, 18:08:05 »

Калина и Надя за мен са най-добрите за бебешка фотография.
Малена ми е шарена и натруфтена, Елена върви по нейния път, пък и бебета в пластмасови кофи не ми харесват. Въпрос на светоусещане.
Има 1 момиче в София, което снимаше безплатно, учеше се. Мн бързо дръпна напред.
     Не е ли това момиче? - https://www.facebook.com/Momenti.ot.Tonita?ref=ts&fref=ts
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #16 -: януари 06, 2014, 19:17:00 »

mamaKrisi , постът на posum е от 2011г.  WinkSnow_White е писала за Тонита.
Активен
mamaKrisi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #17 -: януари 06, 2014, 19:28:50 »

 badgirl
mamaKrisi , постът на posum е от 2011г.  WinkSnow_White е писала за Тонита.
badgirl
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 06, 2014, 19:31:46 »

Posum говореше ако не се лъжа за Лили Петкова (витаминка).Сега се зачетох, че и тогава така съм предположила blum

Една бивша съфорумка също прави много хубави снимки, но не знам дали снима чужди деца- Fb-Focus on U photography.

Бременна не знам дали ще се снимам, но обмислям фотосесия първият месец при Калина. Само трябва да проверя колко по рано трябва да запазя час.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 06, 2014, 22:07:25 »

Michelle,Ние сме ходили при Lili Vitaminka,Тони( Momenti ot Tonita ) и Venera Milanova.
При Лили имаме 2 фотосесии и пак бих отишла с удоолствие,страхотни снимки,мн мила,а към децата е неповторима-забавлява ги,забава пада.
Тони снима  нашият рожден ден,имаме външна фотосесия при нея и За Коледа. Също страхотна,мн идейни снимки,с дух.
За Венера-имам смесени чувства,не че ни направи лоши снимки,но това си остана мое усещане.
3 мои приятелки отидоха при Калина- пълно разочарование за тях( пак казвам препредадено мнение е това)-грубо и надменно отношение,аз съм най-добрата ,най великата,претупване на нещата и студ в студиото.Това са впечатленията които мога да споделя.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #20 -: януари 06, 2014, 22:19:09 »


Бременна не знам дали ще се снимам, но обмислям фотосесия първият месец при Калина. Само трябва да проверя колко по рано трябва да запазя час.

Около месец по-рано, но имай предвид, че Калина предпочита да снима наистина новородени бебета на възраст 7-10 дни. Когато водихме Ема беше на точно 2 месеца и в пика на коликите. Калина едва се съгласи да я снима и каза, че повече няма да снима 2-месечни   pardon Снимките протекоха трудно и дълго, но Калина е истинска "хипнотизаторка" на бебета и резултатите са отлични smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #21 -: януари 06, 2014, 22:50:12 »

Има фотографи, които не поставят такива ограничения. Най-лесно е да се снима нещо което спи или не мърда. Нека ги видим колко могат при 6-7 месечни и по големички, тогава ще проличи истинския майсторлък smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #22 -: януари 07, 2014, 00:02:53 »

Има фотографи, които не поставят такива ограничения. Най-лесно е да се снима нещо което спи или не мърда. Нека ги видим колко могат при 6-7 месечни и по големички, тогава ще проличи истинския майсторлък smile
Или пък на 1-2 г. НУРС smile в естествената му среда по време на игра smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 07, 2014, 00:15:36 »

7-10 дневно и да запазя часа месец по рано ?! Дори при планово секцио пак има съмнение кога точно ще реши да се роди. Ще трябна да помисля за резервен вариант.  Много ми допада как снима и декорите, но с тези условия е възможно да не успея да направя снимки първите месеци при нея. sad
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 06, 2014, 15:49:38 »

http://photostudionana.com/
Аз харесвам Нана. Изключително мила е. А за снимките може да видите и да прецените. Различното око различно вижда.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #25 -: април 06, 2014, 16:30:51 »

Ние сме били няколко пъти при Калина Арсова . Лично аз съм много доволна, на мен много ми допада начинът по който тя снима heart. Смея да кажа, че я познавам и лично като човек - трудно ми е да повярвам, че се е държала надменно или нещо подобно. Но в крайна сметка всеки си има дни и дни, а и разбиранията ни са различни.. за щастие вече има много и може да се избира.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #26 -: май 20, 2014, 10:23:53 »

Аз също се присъединявам към търсещите фотограф за бременна+следродилна фотосесия. Сега правя проучване, за да избера навреме и да се обадя да запазя дата smile Харесват ми и Калина и Тонита, а забелязах, че Нана предлагат точно 2 в 1 пакет, което ме устройва перфектно, но предполагам, че и другите имат подобни дори и да не се споменати по сайтовете им. Всякакви препоръки са добре дошли! Благодаря! smile

Michelle, ти спря ли се на фотограф?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 20, 2014, 17:43:53 »

Ние днес направихме фотосесия на бебчо. Спрях се на Pearl in the Shell Newborn / Теодора Янкова. Много мила фотографка, която предразполага бебчетата и за сега останах много доволна от избора си. Вярвам, че като получа снимките ще продължа да смятам, че избора ми е правилен.

Моят съвет е да ги снимате между 10-20 ден. Поне моят син тогава спеше дълбоко и дълго. Сега е на 25 дна и отне 2-3часа да се приспи, а след тжва пък спеше леко.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #28 -: декември 10, 2014, 11:17:32 »

Момичета да попитам колко време предварително се уговаряте с фотографите за фотосесията за новородено? Тъй като искам да я направим максимум 2 седмици след раждането а като не знаеш кога ще се роди как се уговаряш с фотографа?

Също така колебая се между Нана и Pearl in the Shell, много исках Витаминка, но тя е бременна с термин 2-3 седмици след мен едва ли ще може. Mrs.™  може ли на  Pearl in the Shell да ми пратиш ценичките и дали си доволна smile?
« Последна редакция: декември 10, 2014, 11:23:45 от mariola85 » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #29 -: декември 10, 2014, 11:39:12 »

Много е трудно да се уговориш, мариолка! Затова нашата сесия за новородени не се състоя, тъй като моята фотографка точно тогава се разболя и не успя да се възстанови навреме и отложихме за след 6-ти месец като ще може да сяда, та останахме без такава фотосесия, но здраве да е smile
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines