Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 06:33:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена агенция "Temira wedding", Темира уединг, Стара Загора  (Прочетена 21132 пъти)
 
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 18, 2011, 16:40:40 »

ivanov24 мисля, че се държиш доста високомерно и просташки. Като работиш и се занимаваш с измислената от теб професия "уеб системи" да беше извадил на показ договора със свтбената агенция , за да видим кой поръчал, кой платил. На мен цялата ми работа мирише на чисто личностни конфликти. Толкова подробно описание в обществен форум от мъж не бях срещал. Разбирам да си жена - да, ще те разбера, ама мъж..... Благодари на сватбената си агенция, че се е съгласила да свърши толкова много неща за 400 лева.
 Изкарай договора с агенцията на показ, за да видим кой поръчал, кой платил.

Сега отдавна ти се каня, но прекаляваш. Заяждаш се с потребителите. Все пак тук всички имат право да описват всички предоставяни услуги. Смятам, че г-н Иванов изключително коректно подхожда към проблема, като дава гласност на извършената към него услуга. Отговорът, който му е върнат в дебата, е показателен за отношението (добро или лошо)  към клиента и толкова. Тук не търсим "професионална" подкрепа, а истината за качеството на сватбените услуги в България.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #16 -: август 19, 2011, 12:32:31 »


 Абсолютно несъгласен съм да се приемат толкова безрезервно мненията на клиент регистрирал се в този форум след своето сватбено тържество с определена цел и със сигурност, който ще липсва от форумното пространство след това. Прочетох наново всичко описано и от двете страни и забелязвам определена тенденциозност в защита на нарочно регистрирал се клиент във форума. С доста сарказъм са описани много от нещата от страна на клиента. Нито една от страните не предостави документ за точно описание на услугата, а модераторите заеха страната на клиента, в което няма логика. И интересното като факт е, че булката е тази, която е с изискванията и претенциите относно свършената или несвършената работа, а младоженеца е този, който се регистрира във форума, саркастично излага и описва контактите си със сватбената агентка ...и т.н. Това са недопостими неща - лично аз като прочета следните неща се съмнявам в една добронамерена забележка или мнение към работата на някой :
 1. Глупаво е клиент на определена фирма да изказва мнение за това, на каква мебел е поканен да седне в офиса на управление на фирмата.
 2. Нереално е да изказваш съмнение относно принадлежноста на определени рекламни материали в случая снимки със сватбени украси.
 3. Няма друг случай освен този, в който със ситен шрифт в 4-5 листа се описва украсата на една сватба, аз не съм виждал подобно описание и съм сигурен, че нито една сватбена агенция няма да сподели подобен случай. Нека да не забравяме, че бюджета за украса е 400 лева, а за 400 лева могат да се получат малко неща като елементи на украсата, просто няма как да се опишат в 4-5 листа.
 4. Смешно е да се описва колко пъти е падал букета на сватбената кола. Липсва описание за скоростта , с която се е движил автомобила, аз лично понякога съм се движил със 150 км в час. А при тази скорост букет няма как да стои на капака на колата. Букетът зависи как е сложен и от кого, зависи от атмосферни условия и т.н. И нека да не забравяме - сватбения букет за колата не е произведен от сватбената агентка. Има случаи, в които се прави подобно нещо, но то е при нискобюджетни сватби и сватби в провинцията.
 5. Нереалистично е да се обвинява някой, че не е облякъл някакви колони с нещо, което не е негово. А съм сигурен, че управителката е поискала някой лев и като не ги е получила хайде за пране на плата.....
.
.
 И повече не ми се пише, защото ми е смешно. Но за пореден път казвам ,че е виновна агенцията поради една или друга причина. Ако имаше черно на бяло написано като договор и описание на дейностите в момента на тържеството щеше да сложи младоженците тарикати на мястото им. А и щеше да спечели доста повече.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 19, 2011, 12:47:27 »

Направо се чудя как още имаш клиенти след тези приказки.Толкова озлобен към клиентите човек не бях виждала...  NO
Човекът споделя мнение,точно каквато е целта на форума,това не е съд,за да ти представя някой документи.  nea
Нормално е след тия нападки да се откаже да пише,то половината форум пропищя от заядливите ти постове. girl_impossible
И какво ще рече "нарочно регистрирал се"?И агенцията се сетиха,че са имали такъв клиент,значи не е конкуренция. good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 19, 2011, 14:59:41 »

Ама carlyangel, ти мила не разбра ли, че нямат право клиентите на какъвто и да било протест?!?  sarcastic pardon 
Не заемам страна нито на агенцията, нито на клиента - не съм била, не съм видяла. Но да се споменават изброените неща от 1 до 5 на Пачоран е наистина смешно! Хайде, за първото съм съгласна, но как въобще можеш да кажеш, че било нереално да се протестира с/у ползването на чужд снимков материал? crazy А срещу какво въобще е реално и имаме ли право тук, във форума, да изказваме някакво недоволство, или книгата е само за похвали?  Wink
Пачоран, ти наистина водиш война с/у клиентите. Не се учудвам, че се криеш зад псевдоним, а не си като много от твоите колеги, които изразяват мнение със собствените си лица и постъпват достойно.  pardon
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines