Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:42:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lawyer - 04.09.2011  (Прочетена 36459 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 07, 2011, 12:13:47 »

once_upon_a_time, ти ще имаш ли гримьор и на кой си се спряла? Извинявай, ако си писала, но вече изтрещях покрай тази сватба и не помня нищо lol имаш ли спомени дали тази твоя колежка е останала доволна в крайна сметка? Мен ме притеснява факта, че не мога да видя снимки на гримирани от нея момичета и не мога да прочета мнения за нея. Иначе, благодаря за прическата smile приемам всякакви критики и съвети, макар, че това е просто идея и ще има доста промени след това, като се почне от боядисването на косата.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #16 -: август 07, 2011, 12:16:14 »

Хихихи, нали с теб коментирахме, че аз ще съм при Коцето smile Нищо де, и аз най-редовно забравям кой какво е писал, избрал и купил  pardon Ще се помъча да се сетя точно коя позната беше при тази дама (ако е същата - ще питам и за името) и ще ти пратя снимки на ЛС.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 07, 2011, 12:23:40 »

Много ти благодаря, златна си  give_rose  толкова съм зле вече, че си отворих съобщенията, за да прочета какво сме си писали lol Иначе, тази колежка на Коцето май се казва Йорданка, ама не съм сигурна, ужас, а ми даде визитка вчера момчето  angry оф, аз от няколко седмици излизам сутрин в 9.00, работя до към 18.00, след това се почва едно обикаляне по магазините и се прибирам вечер в 22.30. И лошото е, че това се повтаря и събота и неделя и много ми се събира, но няма начин. Айде сега тръгвам на обиколка със свекървата, че няма рокля още, а вчера нищо не харесахме и сега продължаваме smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 08, 2011, 10:42:24 »

lawyer, прическата ти е супер. Съжалявам, че така се е получило със Слави, но не се притеснявай. Чувала съм добри отзиви и за "Арлет".
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 08, 2011, 12:57:26 »

Хей, Адвокатке, дойде ред и ти ни споделяш последни предсватбени емоции yahoo danceg Напълни темичката само с прекрасни емоции, защото то с друго не ти остава - няма за какво да се притесняваш, като гледам с всичко си готова, така че ти остава само да се наслаждаваш на последните "момински" дни и  всичко хубаво, което ти предстои! Всичко е много хубаво. Обувките са много хубави, халките също, поканите са много нежни, а прическата...........ще бъдеш прекрасна булка!!!!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 09, 2011, 09:10:39 »

Благодаря ти Веси! Да се похваля, вече си имам гримьор- Дани от салон "Добо и Капели". Много си допаднахме и направи това, което исках и което и показах на снимка smile Не качвам снимки, защото изобщо не станаха хубави, а и съм без мигли и спирала, тъй като решихме, че няма смисъл за пробния да слагаме. Това е за грима, иначе вчера си доплатихме изнесения ритуал, утре имам среща с агенцията за украсата, след това трябва да вадя медицински и т.н. Поне облякохме двете майки - и свекървата и тъщата са с рокли от едно ателие, от което си взех роклята за кумуването smile сега остава само да си вземат бижута и са готови. Обикалях и аз с тях по магазините в продължение на дни и направо ми се взе акъла, много се изморих накрая, но поне си заслужаваше.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 09, 2011, 14:09:13 »

Честита темичка!  give_rose Виждам, че организацията върви страхотно!  Bravo
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #22 -: август 10, 2011, 14:33:00 »

lawyer, радвам се че си успяла да намериш гримьор! В резултата не се и съмнявам. Каквато си прецизна, няма да оставиш нещата просто така  Wink
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 10, 2011, 20:26:22 »

Barborana, благодаря ти  give_rose , надявам се и на теб да ти допадне гримьорката, която си избрала smile
Аз току що се прибирам от среща със сватбената ми агентка, с която уточнихме украсата и детайлите по организацията на гражданския ритуал и ресторанта. Реших да имам и т.нар. хостес или по-точно координатор, който да посрещне гостите в градината за ритуала, след което да ги настани по масите в ресторанта и да следи след това до края на сватбата за абсолютно всичко- за ритуалите, за алкохола и храната, за това кой какво иска и т.н. Искам най-близките ми - майка ми, свекърва ми и сестрата на младоженеца, да се отпуснат и да се забавляват, а не да търчат напред-назад и да се чудят дали всичко е както трябва. Мисля, че ще се зарадват на този подарък от моя страна smile
Украсата ще е в бяло и лилаво, като всички столове, стандартно ще са с калъфи и лилави панделки. Масите с лилава лента по средата на маса, с тейбъл номера на всяка маса и с високи стъклени колби, пълни с вода и цветни топчета вътре, а най-отгоре ще има цветя. Нашата маса ще е с драперии отпред, а под тях ще има малки лампички, които да осветяват на места, отгоре- по три свещи в двата края на масата, а по средата икебана от цветя. Зад масата ще има стена с драперии в бяло и лилаво, под които има отново малки лампички. Отделно поръчах и бяло платно, тъй като това от ресторанта е много малко. То ще е украсено с две преплетени сърца, направени от листенца от рози. За изнесения ритуал и за посрещането в ресторанта след това, ще има арка с две стойки отпред.
И най-много се радвам за идеята за първия сватбен танц. Вместо да ни хвърлят балони, което ми напомня на детски рожден ден и категорично не искам да имам такова нещо, решихме в четирите края на дансинга да има специални малки стойки, украсени в лилаво, на които да се закрепят от тези свещи, където приличат на бенгалски огън lol) забравих им името  crazy Това е от мен засега, продължавам нататък с организацията- следва вадене на медицински.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #24 -: август 11, 2011, 08:47:23 »

lawyer , сетих се и аз за медицинските. Имаш ли информация какъв е точно реда? Къде се хиди, какво се прави, само кръв ли трябва да дам?
Сори за тъпия въпрос, ама хич ме няма по тези работи. От доктори и най-вече доктори с игли ми става лишо  bad
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 11, 2011, 09:06:56 »

И аз имам същия проблем- нямам идея къде точно се ходи. Знам, че трябва да се направи васерман и психо, но съм решила да мина през личната лекарка и тя със сигурност ще обясни подробно, след което ще докладвам smile
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 11, 2011, 13:23:00 »

По повод медицинските. Отиваш при личния лекар, единственото изследване, което се прави е Васерман. Не се иска бележка от психодиспансер. Личният лекар ти пише медицинското, на следващия ден си взимаш резултата от Васермана, и това е. В ритуалната зала се носи само Медицинското свидетелство. Аз лично не исках да ми се взима кръв за Васерман. Всичко става за около час.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #27 -: август 11, 2011, 13:32:44 »

При нас искаха Васерман и бележка от психодиспансера. Личният лекар ни разписа и подпечата медицинските и това беше.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 11, 2011, 14:08:56 »

Много ви благодаря момичета, бяхте ми много полезни  give_rose
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #29 -: август 11, 2011, 15:15:40 »

Много полезна информация, наистина!
lawyer , много ми допадна идеята с горящите свещи на дансинга. Как си замислила да го организираш? Или с това ще се заеме агентката?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines