Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:47:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lawyer - 04.09.2011  (Прочетена 36396 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: ноември 03, 2011, 16:38:33 »

Lawyer, снимките ви са много хубави!  Bravo :bravo:Искам да те похваля за дръзката секси фотосесия!  good За съжаление, моят съпруг едвам го снимахме в съвсем нормални снимки, пък за нещо по.....така....дума да не става nea Иначе и на мен ми се искаше малко по-различна фотосесия, но....какво да се прави! Браво още веднъж! Страхотни сте!!!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: ноември 03, 2011, 21:21:39 »

Благодаря ти миличка smile вашите снимки също са много хубави, просто са тип "романтични", но това си е и до характера и темперамента на младоженците smile Няма за какво да съжаляваш, макар и с трудното навиване на младоженеца, важното е, че като краен резултат са ви станали супер снимките! Различното идва точно от това, че всяка двойка е индивидуална и затова хич не харесвам, когато някой копира, и исках колкото се може максимално да сме различни, мисля, че донякъде успях smile
На нас и трейлъра към видеото, както виждаш не е много "сватбен", просто защото отразява нашата същност, а ние сме много динамични и емоционални. Затова и нямаше да ни отива нежна, любовна музика за фон или пък снимки, които са някак по-романтични, самите ние искахме да са дръзки и различни и мисля, че се получиха добре. А в комбинация с фотографа и оператора станахме супер тандем, защото когато им позирахме, се раздадохме максимално и по този начин те си свършиха с лекота работата smile
P.S. Радвам се, че ме намери и във фейсбук smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #137 -: януари 31, 2012, 00:34:10 »

Следях темата ти и съответно познавам снимките. Бях приятно изненадана, когато попаднах на това: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=339331696087401&set=a.339322389421665.81292.182021415151764&type=1&theater Честито! Страхотни сте!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 31, 2012, 13:26:50 »

Благодаря ти! И аз останах приятно изненадана, защото третото място ни е отредено от администраторите, което всъщност означава, че е безспристрастно и затова се радвам много повече, отколкото ако бях класирана с гласове на познати smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 04, 2012, 17:00:11 »

Благодаря ти! И аз останах приятно изненадана, защото третото място ни е отредено от администраторите, което всъщност означава, че е безспристрастно и затова се радвам много повече, отколкото ако бях класирана с гласове на познати smile

Веси, това е най-малката награда, която може да ви бъде присъдена. Имате уникални кадри провокативни, но тази е със страст.Няма втора снимка , като вашта. good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines