Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:08:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lawyer - 04.09.2011  (Прочетена 36153 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 05, 2011, 21:53:08 »

Ох, момичета, почти нямам време да вляза, за да пиша и то от работа, която се е насъбрала, докато ме е нямало sad Чакам си снимките и видеото всеки момент, знаех, че ще се бавят около месец, момчетата ме предупредиха, че имат много работа. Но аз съм търпелива, предпочитам да чакам, ако трябва и два месеца, но да знам, че си е заслужавало smile Обещавам веднага като получа професионалните снимки да кача, а разказът ще го довърша тези дни smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 17, 2011, 19:21:27 »

Момичета, време е да продължа с втора част на разказа си, защото сигурно сте забравили за какво става въпрос lol
След сватбената фотосесия, се отправихме към ресторанта, където в градината направихме изнесен граждански ритуал, а след това имахме и т.нар. welcome drink. Украсата на градината беше семпла, но точно, каквато исках- само арка от цветя и две стойки, зад нас имаше шадраван на ресторанта и достатъчно зеленина, които допълнително допринесоха за украсата. Ритуалът се получи много добре, весело... Когато ме попитаха дали вземам съпруга ми, аз замълчах доооста време, а той ме погледна и започна да се смее и ми вика: Какво се чудиш, изгоря lol) След това обаче той ме настъпи първи, но никой не разбра, затова аз реших също да го направя, но по- шумно, хахахха. Всички останаха с впечатлението, че аз съм го настъпила първа smile Питата я разчупихме по-равно. След като посрещнахме гостите, координаторката ги настани в ресторанта, а ние изчакахме долу в градината.
Следваше посрещането на родителите, кумовете и нашето, разбира се. Ди джей Алекси направи такова посрещане, че нямам думи, музиката, речта му, вдигна всички гости на крака...Имаше бурни аплодисменти и викове за всички двойки, все едно бях на някакъв концерт на известни изпълнители smile
После малко ми се губят някои моменти, мисля, че пак се захранвахме, имаше реч на свекърва ми и накрая ритнах менчето, ама такъв шут му забих, че изкъпах оператора!
Настанихме се по местата си, ди джея отново вдигна всички на крака за аплодисменти към нас smile
Първият сватбен танц... невероятен, романтичен, особено с тези римски свещи около нас и песента Berlin- Take my breath away  heart
След това се присъединиха и кумовете, които танцуваха на Close to you- Baby don't go, много хубава песен, родителите и те се разденсиха  danceg
И от този момент до края на вечерта никой не седна. Всички гости бяха на дансинга до 3.30 часа, когато си тръгнахме smile Искренни благодарности на ди джей Алекси за този невероятен купон, вдигна всички на крака. Даже, когато трябваше да намали музиката, защото сервираха вечерята, не му се получи, защото отново имаше хора на дансинга. Горкият не знам как успя да хапне, защото седна само за една песен и веднага след това отново беше на пулта smile
Имаше смях и при хвърлянето на букета, защото в р-т Лайпциг точно над дансинга има една малка част, която е с окачен таван. Та като тръгнах да хвърлям букета и се наложи цели три пъти да хвърлям, защото той се удряше в окачения таван и падаше точно зад мен lol Но беше весело! На третия път го хвана колежка от университета на съпруга ми, да й е честито!
Жартиерът пък го хвана мой колега от университета smile
Имаше една изненада за мен, която сигурно на много малко сватби се осъществява. На песента на Слави Трифонов- Сватба, всички мъже ми спретнаха "мъжко хоро". Бяха се прегърнали, подредени в кръг, а аз бях в средата и те ми танцуваха и пееха! Невероятен момент, толкова ме трогнаха smile
От шаферите имаше изненада за кумовете- професионални танцьори за кумската ръченица и се получи много хубаво!
Разрязването на тортата- малко се затруднихме, защото имаше едни ленти, които минаваха по самия блат, но се справихме! Ди джея накара младоженеца преди да ме захрани, да захрани всички дечица, които ни бяха заобиколили smile
След това направихме и завършека за видеото, а купона продължи с пълна сила до сутринта smile
Сега си спомням, че докато танцувахме на песента на Lenny Kravitz- Ain't no sunshine, кумът ми ми пя на микрофона, хахах, пак забавен момент.
Ами това е момичета, вечерта ни завърши в сватбения апартамент, подарък от Лайпциг, в джакузи със шампанско  heart
Сигурно пропускам много моменти, но след месец и повече, нормално ми се губят. Въпреки,че нямам още професионални снимки и видео, имам трейлър, който получих днес и веднага го поствам. Благодаря на Димитър Димитров, отново различен и нестандартен:
http://www.youtube.com/watch?v=O935FM4nQ9M&feature=player_embedded
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 18, 2011, 07:24:26 »

миличка всичко е прекрасно радвам се че това е била вашата мечтана приказка.Толкова щуро и лудо .Бъдете все така щастливи и запазете огънчето на любовта в сърцата си през годините от брака.А за видеото нямам думи страхотно е все едно бях в някой холивудски филм .Поздравления за организацията.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 18, 2011, 08:13:59 »

Веси, клипчето много ми хареса. Наистина е оригинално. Радвам се, че сте направили такъв купон на сватбата си. Чакаме и професионалните снимки.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 23, 2011, 13:01:11 »

Много оригинално клипче.  smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #125 -: октомври 24, 2011, 10:32:16 »

уникално е клипчето, и вие сте прекрасни  give_rose
поздравения за оператора ви
ако не е тайна , може ли да ми напишеш на лични колко ви струваше само видеото и какво предствалява то
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 24, 2011, 10:43:37 »

Адашке girl_wink клипчето е суууупер! Направо нямам търпение да видя снимките!!!! Много сте готини и двамата Bravo good good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 29, 2011, 18:04:58 »

Благодаря ви момичета за комплиментите  give_rose
Качила съм снимките от фотографа в сватбения албум, получихме ги вчера, така че вече може да ги разглеждате smile Аз от вчера само качвам във фейсбук и тук и направо луднах, но успях!
Тук са много малка част от снимките, имам общо 1 500 броя, но е невъзможно да ги кача всички smile
Другото, което не ми допада е, че във форума излизат с много по-малка резолюция и това ги променя, но няма как!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 30, 2011, 08:42:21 »

Много ми харесаха снимките. Местата, които сте избрали определено се различават от традиционните, а и си личи, че сте се забавлявали много по време на фотосесията. Браво на вас. Bravo
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #129 -: октомври 30, 2011, 13:21:42 »

Чудесни снмки и много интересна фотосесия, поздравления!!!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 30, 2011, 14:26:50 »

Благодаря ви момичета  give_rose ако знаете още колко интересни снимки имам, но няма как да ги кача всичките sad
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 30, 2011, 14:46:26 »

Ооооо, наистина са страхотни снимките!!  yahoo Браво! Супер сладури сте!  good
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: октомври 30, 2011, 14:54:45 »

Миличка снимките са страхотни вие фотосесията ви всичко.Поздравления бъдете винаги така влюбени и усмихнати.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 30, 2011, 19:46:10 »

Уф, мн ми хареса прическата ти.
Била си красива булка!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 30, 2011, 22:04:44 »

Благодаря ти posum, ти също си била красива, разгледах преди време снимките ти и мога да кажа, че са супер!
Прическата беше изцяло моя идея, с допълнително прикачена коса, но в същото време исках да е нещо по естествено. Благодарение на фризьорката ми всичко стана така, както си го представях!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines