Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:46:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lawyer - 04.09.2011  (Прочетена 36491 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 06, 2011, 12:31:44 »

Благодаря на всички за пожеланията  danceg
Искам пак да се правя сватба, това е невероятно изживяване и страхотен купон!
Ваня,  благодаря ти миличка, ти направи моята приказка в лилаво, украсата беше страхотна, а ти като координатор през цялото време си свърши работата като истински професионалист! Всички близки се забавляваха и нямаха грижа за нищо, защото ти следеше всичко, благодаря ти!
Качила съм снимки в галерията от украсата на ресторанта, но другите ще кача, когато получа професионалната фотосесия smile
Искам и тук да изкажа впечатления от екипа ми- ди джей Алекси, справи се страхотно, от влизането в ресторанта до края сватбата никой не седна; фотограф Борислав Чепишев, оператор Димитър Димитров- тези момчета са невероятни, с толкова хъс и желание работят и имат толкова много идеи! Реализираха всичките ми желания и направихме нещо различно и разчупено, ще видите резултата! Сесията беше на места, различни от обичайните- не снимахме изобщо в Стария град, първо защото не се връзваше на стила и концепцията на сватбата и на вида на младоженците, и второ, защото искахме да е различно и запомнящо се! Само ще загатна, че станахме атракция на главната улица lol
Букета и украсата на колата- Нина от "Лизиантус" направи всичко, както си го представях и цветята още се живи!
Гримът, който направи Дани от "Добо и Капели" също стана страхотен!
И в заключение, просто всичко се получи невероятно, толкова много се забавлявахме всички, не само гостите, но и ние, кумовете и изобщо целия екип от сватбата! Гафове липсваха и всичко вървеше толкова леко и весело, че просто нямам думи!
Ще разкажа подробности и от сватбения ден, но сега ще почина малко, че снощи пак имаше купон в кумовете до 3.00 сутринта  danceg
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: септември 06, 2011, 12:46:10 »

Ти сбъдна мечтата си!
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #107 -: септември 06, 2011, 23:42:11 »

Поздравления, мила! Бъдете щастливи всеки ден в съвместния си живот и запазете магията на този ден и занапред.
Радвам се, че всичко е било перфектно след толкова месеци подготовка. Не съм се и съмнявала в това.

Сега къде ще прекарате медения си месец? danceg
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 07, 2011, 07:44:43 »

Lawyer  много попътен вятър всичко е било чудесно.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 07, 2011, 08:13:27 »

Lawyer, много се радвам, че всичко е минало така добре. Поздравления. Bravo Ще чакаме снимките.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #110 -: септември 07, 2011, 14:21:39 »

Честито и от мен, Lawyer! Бъдете много щастливи и се обичайте с всяка изминала година по-силно и по-красиво!!!  heart  heart  heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 07, 2011, 15:07:40 »

Lawyer,, с малко закъснение и аз да се включа - Честито! Да се обичате все така, много  да си вярвате и да се уважавате! Виждам, че си сбъднала мечтата си в лилаво и сега очаквам с нетърпение снимките! give_rose give_rose give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 07, 2011, 20:57:07 »

Благодаря на всички за хубавите пожелания smile
Garfield, медения месец ще бъде в Турция, Бодрум, един уникален хотел на брега на морето  danceg
Сега стягаме куфарите и като се върнем ще разказвам подробности smile
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 07, 2011, 21:36:10 »

lawyer желя ви невероятен "меден месец" с много положителни емоции, радости и сполуки  danceg Bravo Честито и от мен  give_rose
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 07, 2011, 21:41:08 »

Днес се видяхме с Алекси и очарователната му годеница, той каза, че е станал голям купон. good
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 08, 2011, 12:17:29 »

Честито колега  Bravo Пожелавам ви много семейно щастие, бурна любов, търпение и мъдрост през годините  weddingday и естествено един незабравим меден месец  twohearts
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 20, 2011, 12:35:56 »

Ето, че се завърнахме от медения месец и мога да се включа с разказ за сватбата smile
Моята подготовка, както повечето знаят започна още от декември миналата година, когато резервирах основните неща и в оставащото време до сватбата всичко правих в движение и вечер след работа.
Взех си отпуск една седмица преди събитието, в която седмица имах чувството, че ще полудея. Толкова много неща имаше, но като цяло се справихме и един ден преди събитието успях да си почина (почти). Отидох на маникюр и педикюр, където се отдадох на релакс smile след това посрещнах роднините и ги настаних в хотела, след обяд закарахме с милото алкохола и мезетата до ресторанта и накрая само двамата пихме последното си кафе като годеници smile
Вечерта преди сватбата останах само с майка ми и баща ми и уговаряхме последно кой какво ще прави. Легнах си в два часа, а на сутринта се събудих в 7.30ч., когато майка ми тръгна за фризьор. Въпреки всичко бях свежа, помотах се малко, изкъпах се, пих кафе с татко и в 9.30ч. той ме закара на фризьор. Там вече довършваха майка ми и леля ми, след малко дойде една приятелка с гаджето си, която се правеше в същия салон и общо взето беше много весело.
По едно време на вратата цъфна оператора ми, който не очаквах, направи ми изненада и ме снимаше, когато ми правиха прическата. Голям смях падна, защото той закачаше момичетата и те му се връзваха на щурия акъл, та така до 11.30 когато бях готова.
След това се прибрах и към 12.00 дойде Дани-гримьорката, след нея отново оператора, после и фотографа smile Затворих се с тях в спалнята, а в другите стаи майка ми посрещна кетъринга и останалите гости. Беше весело отново, с Дани си пийнахме по едно Бейлисче и с настроение продължихме с грима smile После тя ми помогна да се облека и чак тогава се показах на гости и роднини. Нормално всички ме харесаха smile Продължихме в моята спалня с фотосесия, след това фотографа тръгна за при младоженеца.
Към 14.30 ч. всички стражари бяха строени- долу на входната врата застана вуйчо ми, горе на нашата входна на апартамента застанаха две приятелки, които са неомъжени (както повелява традицията) и при мен в спалнята бяха двама братовчеди, двама приятели и моята кумица с кръщелницата.
Забравих да спомена,че леля ми украси по невероятен начин стълбището с тъмно лилава органза, а на нашата врата направи украса от цветя в горната част.
Бях седнала на спалнята и зачакахме, когато чух клаксоните. Тогава вече почувствах вълнение smile Спряха пред кооперацията около 10 коли и запушиха и без това малката ни уличка lol Настана истинска дъндания, целия квартал ни разбра- музика, клаксони, свиркане, хаахаха.
Доста се затрудниха да влязат с толкова много стражи и всички искаха пари, но накрая съпруга ми връхлетя с 10 негови приятели lol Намери бързо обувката, но после му взех доста парички smile Последва закичване, вдигане на наздравица, татко ме изведе и ме предаде на младоженеца. Изиграхме едно дълго хоро пред нас и тръгнахме към църквата.
Там продължихме с наша фотосесия и решихме това да е мястото, на което ще снимаме с всички роднини и приятели по отделно, тъй като е много красиво.
Накрая малко уморени влезнахме и започна ритуала. През цялото време  ми беше много весело, не знам защо, но успях да се сдържа, за да съм сериозна.
След църквата избягахме с кумовете за фотосесията. Очаквам нещо невероятно и много различно. Благодарение на моя фотограф и оператор мисля, че ще е нещо, което никой не е правил. Те реализираха това, което исках. Сесията трябваше да не е в Стария град, защото искахме да сме различни, а и цялостната концепция на сватбата беше малко тип "Сексът и градът" и тук- там с идеята за лилава приказка. Отидохме на главната улица, точно пред Екселсиор, има нови пейки и едни много хубави дървета между тях. Та, снимахме се на кафето, по тези пейки, след това в един магазин в Екселсиора, където младоженецът беше манекен, а аз го избирах измежду много други. След това на ескалаторите, долу на разкопките в този търговски център. На излизане ни поздравиха за чудесната идея за такива снимки smile Всички на главната спираха да ни се радват и да ни снимат. Снимките продължиха в подлеза на ул.Гладстон. Бяхме луди, защото беше час пик и движението беше много натоварено lol Всички коли свиркаха, най-вече, когато фотографа ме караше да си показвам краката lol
Така в много смях и закачки мина и тази стъпка, след което се придвижихме към ресторанта.
Следва продължение.....
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 21, 2011, 11:24:58 »

миличка изчетох всичко с голямо вълнение и чакам и продължението.Радвам се че това е била вашата приказка много щастие и бъдете все така влюбени.
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: септември 22, 2011, 00:06:37 »

 good Уауу сбъдната приказка. Чудесно е че всичко се е получило толкова забавно и хубаво. Честит старт на семейния ви живот  butterfly Нека имате още много такива щастливи дни, както е бил сватбеният ви.  heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 05, 2011, 10:50:34 »

Ехооо, Lawyer!!! Няма ли да довършиш разказа Oh my ... Дотук е много хубаво всичко и нямам търпение да довършиш! Чакаме и снимки  girl_wink girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines