Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 03:29:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Barborana - 03.09.2011  (Прочетена 27423 пъти)
 
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 15, 2011, 09:27:29 »

Обувките са много стилни и изискани.  Bravo
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 20, 2011, 18:35:31 »

Бърборанче къде се изгуби?....
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #32 -: август 22, 2011, 09:44:49 »

Ако някой ми беше казал, че последните седмици преди сватбата са толкова напрегнати, нямаше да му повярвам.  crazy За капак на всичко пипнах един от онези летни вирусчета с температура и стомашно-чревно преживяване + повръщане. Толкова бях изтощена, че в петък не станах от леглото  star Сега вече съм добре, де Wink Хубавото на тези вируси е, че бързо идват и бързо си отиват!
До тук с  Offtopic smile
Взехме си халките - много си ги харесваме  yahoo Решихме да гравираме изречение от текста на първата ни песен. Песента е Strangers in the night на Frank Sinatra, а изречението: Lovers at first sight (на неговата халка) In love forever (на моята). Така хем всяка част има самостоятелно значение, хем са част от едно изречение.  girl_wink
Като заговорихме за първата песен, се сетих че не съм ви споделяла, че ходим на спортни танци и си имаме хореография. Проблемът е, че не умеем да я танцуваме добре и вече съм доста притеснена да не се изложим много smile Държа да отбележа, че с милото ми не сме от най-изявените танцьори. Смехът е гарантиран lol))  blum
Поръчахме и тортата от Попимони.
Спирам за сега с разказите, че работа ме чака Wink
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 22, 2011, 10:11:22 »

Barborana не се притеснявай за стерса и напрежението вярвай ми след сватбата ще останат хубавите спомени и няма да съжаляваш за напрежението и стреса преди ова.Аз също преди сватбата бях леко настинала но всичко отшумя.Изкарахме незабравима сватба .Успех с подготовката и чакаме снимки и разказчета.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #34 -: август 22, 2011, 10:32:38 »

Бърборанче, радвам се, че вече си добре. Тези летни вируси са много гадни наистина. Честити халки, идеята за надписите е страхотна!! Относно напрежението, вярно е , че последните дни преди сватбата е малко повече от желаното  Wink, но повярвай ми след това...........е суууууупеееер!!! Емоцията от Сватбения ден е неповторима  danceg  yahoo. Не се напрягай излишно с дреболии (както правех аз  Wink ). Ако ти трябва помощ, сигнализирай - на линия сме.
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #35 -: август 22, 2011, 12:31:43 »

Barbaronche, честито за халките, миличка!
А вие къде ходихте на танци?  girl_wink
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #36 -: август 22, 2011, 13:14:42 »

Благодаря ви милички, за милите думи  give_rose

Gar, ходим в S-team, но в София. Дори си говорихме, че може да продължим да си ходим на танци и след събитието, защото е много приятно, а и с хората там си допаднахме.... И да си призная, ние дори блус не можехме да танцуваме заедно. При нас беше едно асинхронно клатушкане наляво-надясно.. lol)
Сега поне танцуваме в синхрон.  tease
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 22, 2011, 13:18:54 »

Barboranka, още малко остана мила smile напълно те разбирам и на мен ми е едно такова напрегнато, остават малко дни, а все има нещо да се върши.
Честито за халките и за тортата! Сподели, като ти остане време, каква точно ще ти бъде тортата smile А за букета какво реши, от къде ще е? Питам, защото аз сега съм и на тази вълна.
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #38 -: август 22, 2011, 22:39:56 »

Barbaronche, lawyer, стискам ви много палци в последните дни, пращам ви моите положителни емоции за късмет. Ако имате нужда от нещо, пишете. smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #39 -: август 23, 2011, 08:26:02 »

lawyer , имам приятелка флористка, която ще ми направи букета и другите там бутониери, гривни, букет за хвърляне и украса за колата.
А за тортата, много ми е трудно да я опиша. Видяхме я в едно от списанията в сладкарницата. Поръчахме я с италиански крем с парченца шоколад и смесени блатове - бели и шок.
Отгоре е с фондан и цветенца, изработени от фондана smile Управителката е истинска вълшебница.  heart
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #40 -: август 23, 2011, 08:26:54 »

Gar, благодаря ти!  give_rose hi
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 23, 2011, 08:56:16 »

Много ме заинтригува с тази торта, пусни някоя снимка ако имаш
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 23, 2011, 09:12:08 »

Barborana макар и късничко се записвам и аз в твоята темичка, да удвоим вълненията за Деня.
Поздравления за танците, благородно ти завиждам  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 23, 2011, 22:14:06 »

Бърборанче, идеята за надписа на халките страшно ми хареса!!! Аз съм си и фен на Франк Синатра, де! Но не само, заради това! Много силно послание има!  Bravo
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 24, 2011, 07:57:23 »

Ааах, страхотно сте напреднали с организацията!  Bravo Всичко звучи страхотно! А, идеята за халките е направо супер! Браво!  good
Пък, за тортана, няма да коментирам, само ще си забърша лигите!  blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines