Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:31:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 9 "  (Прочетена 136883 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 08, 2011, 12:30:45 »

Здравей. Много се радвам, ще можем да обсъждаме нещата. smile Ти кога мислиш да резервираш ритуална зала и ресторант?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 27, 2011, 12:03:33 »

Някой може ли да ми каже дали в Сара Трейд ги има в наличност всички модели пръстени,които ги има в техния сайт? Знам,че много хора си взимат халките от там,но не съм ходила никога. Интересува ме,ако и там са само на каталог дали изобщо да се разкарваме до там?  crazy
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 27, 2011, 12:48:58 »

smile Nina Style  give_rose , има ги, ако не всички - то сигурно почти всички. Изборът е ОГРОМЕН.  good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 27, 2011, 12:56:58 »

smile Nina Style  give_rose , има ги, ако не всички - то сигурно почти всички. Изборът е ОГРОМЕН.  good
Благодаря ти.  give_rose  Оказа се,че моите пръстени,които са купувани от Пловдивски магазини всичките ги има като модели на Сара Трейд. И сега си харесах един модел в едно златарско ателие,който го има в сайта и се чудих дали се дава поръчка или ги има в наличност. Значи,ще се ходи  yahoo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 27, 2011, 12:59:52 »

В София има ли някъде магазин на Сара трейд?
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 27, 2011, 13:46:49 »

Здравейте момичета  girl_wink
И ние мислим да ходим да Сара Трейд,но направо в Раковски (аз съм от Пловдив). Набелязала съм няколко модела ,но ми се иска да видя на ръката как стоят.Нямам търпение  yahoo
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 27, 2011, 15:00:34 »

  veseto_87, в София в Сватбен център София в Младост има модели на въпросната фирма, но броят им е значително по-малък. Докато в Раковски можеш да изкараш часове в разглеждане на моделите. Толкова голям избор никъде не видях, докато избирахме нашите халки, макар и да обиколихме доста магазини в Сф и в др. градове. Определено е най-добре на място да се видят бижутата.  good

Нинка, най-добре е да изпратиш запитване на e-maila им, за да бъдеш сигурна, че няма да пътуваш напразно. smile
« Последна редакция: октомври 27, 2011, 15:02:13 от lunno momiche » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 27, 2011, 17:48:45 »

lunno momiche питах на имейл,но никой не ми отговори и затова писах тук.  sad То е близичко до Пловдив,а и аз мога да стоя с часове в такъв магазин така че ще отскоча да видя какво има. Колкото до моделите повечето магазини тук предлагат техни пръстени и то повечето са на каталог. Но според мен един пръстен трябва да се  пробва. Така от каталог е много трудно да си го представиш как ще ти стои. good
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 02, 2011, 11:13:39 »

Сетих се едно въпросче към момичета ,които вече имат халки. Какво да е покритието ,за да е по-трайно. Ние искаме да са от бяло и жълто злато,като преобладава бялото.Но четох ,че не трябва да е
сатиран мат,че се развалял............и съм в чуденка общо взето............
 
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #24 -: ноември 02, 2011, 11:30:00 »

ако е злато 14 или 18 карата не виждам как и защо ще се развали. при нискокаратовото злато се случва това, за което говориш, както и предизвиква алергии.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 02, 2011, 11:40:57 »

А може ли да се направи комбинация от сребро и бяло злато. Аз държа халките да са сребърни, тъй като нося само сребро а и 2012 е високосна година, но ми се иска да има и мъничко злато.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #26 -: ноември 02, 2011, 11:46:08 »

Сетих се едно въпросче към момичета ,които вече имат халки. Какво да е покритието ,за да е по-трайно. Ние искаме да са от бяло и жълто злато,като преобладава бялото.Но четох ,че не трябва да е
сатиран мат,че се развалял............и съм в чуденка общо взето............
 

Матирването изчезва с времето ,затова го направете с обикновено покритие.Нашите халки са бяло и жълто злато ,преобладава бялото  и ги направихме обикновени ,в смисъл без матирване.
На сестра ми халките бяха някога матирани ,но сега след 7 години няма и и следа от матирване.



А може ли да се направи комбинация от сребро и бяло злато. Аз държа халките да са сребърни, тъй като нося само сребро а и 2012 е високосна година, но ми се иска да има и мъничко злато.

След като не обичаш злато ,зашо не ги направите от титан или платина??
Според мен не е хубаво да се смесват сребро със злато ,или поне така са ми казвали!
Или пък направете ги само от бяло злато ,така ще можеш да си носиш и сребърната бижутерия
« Последна редакция: ноември 02, 2011, 12:20:19 от Bibsi8792 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #27 -: ноември 02, 2011, 12:10:08 »

Златото напоследък много поскъпна. Имате ли актуални цени за грам?
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #28 -: ноември 02, 2011, 12:52:52 »

не е възможно да смесваш два различни метала в един пръстен. също така не е добра идея да носиш пръстени от различни метали на два съседни пръста. щом не харесваш жълто злато, просто ги направи от бяло или платина. ако приципно всички останали бижута са ти от сребро, най-добре и халките ти да са такива (това крие съответните неудобства, ако носиш халката постоянно).
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 02, 2011, 15:28:36 »

В едно ателие ми казаха, че можело да се смесват. Въпроса е дали ще стои добре и как ще изглежда. Аз не държа да са златни (за да ги правя от бяло злато), напротив, много ми се иска да са сребърни, но чух, че било хубаво да има нещо златно по халките.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines