Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 09:33:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на steli4ka - 27.08.2011г.!!!  (Прочетена 9282 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: септември 13, 2011, 14:12:52 »

 good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 16, 2011, 14:42:33 »

Стеличка, сватбата ти е била супер вдъхновяваща! Поздравявам те! give_rose Всеки детайл е бил важен! Много е красиво всичко! Bravo
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 17, 2011, 06:55:43 »

Здравейте момичета, ще се опитам да разкажа в последователност нашия ден... И така...
сутринта започна с вълнение, пеперудки в стомаха премесени с притеснение. Оставих младоженеца да спи и направих последна обиколка за да видя дали нагласената от предния ден украса си е по местата и дали сутришната роса не е повредила нещо. Поставих крехките пеперудки на беседката и се чух с вече пътуващата фризьорка. Душче и седнах за първиприготовления. Докато ме приготвяха се започна със сладкия хаос. Пристигнаха сестра ми и шаферката и започнаха да доподреждат дребните детайли според указанията ми..грим, лак за коса и парфюм..пеперудките в стомаха още летяха.  blush Бях готова по-рано за да може фотографа да ми направи сесия само за мен...оставаше ми само да дебна през терасата и да следя навън какво се случва. Младоженеца трябваше да посрещне всички гости и сестра му да ги закичи. Кумовете ни се криеха в една външна стая точно до мястото където беше сбирката. На вратата им ги издаваше само табелката "Кумове". Как ги е намерил и извикал Любо ми се губи в историята  badgirl След като се е събрала цялата банда започна и моето търсене. Комплекса имаше три къщички като Любо трябваше да обиколи всички, като следва указателни стрелки и табели. На къщичка едно го очакваше моя приятелка и табелка "Булка". Задачата му беше да открие моята целувка върху отпечатани с червило мноого други целувки. С невероятен късмет е успял да уцели, въпреки, че и аз нямаше да си намеря моята целувка, но.. това не е всичко. Второто препятствие беше с табелка "Мома за даване" и пред нея гордо стоеше шаферката ни. Задачата за младоженеца беше да ме опише с прилагателни като всяко започва с буква от името ми....отново се е справил блестящо. Последното препятствие се криеше само зад еднна въпросителна а пред нея стояха гордо моите родители и сестра ми. Тя беше подготвила списък с обещяния, едно от които беше "Да изхарчим на кума паричките след сватбата"  yahoo Аз подлушвах притеснена вътре и очкавах да влезе моят избранник...От тук насетне всичко беше като на сън....Отправихме се към беседката за ритуала. Родителите първи, после Любо с кумовете и накрая пак в очакване аз, заедно с татко. Ритуала беше приказен и романтичен, което се надявам да личи и от снимките. Взехме си поздрави и се разплаквахме мноого пъти заедно със всички гости. Направихме си снимки със всички и след това тръгнахме заедно с фотографа за сесия само за нас и кумовете. През това време гостите са си почивали, разхождали и приказвали..В 18ч се завърнахме и ни посрещнаха тържествено в ресторанта. И всичко се започна..танци, поздрави, хора..Игрите ни с гостите бяха две. Лимбо при което награда беше хавайски венец за най-талантливия и елементи от хавайска украса за други откроили се. Надиграване в различни стилове на няколко двойки а кума беше безпристрастно жури..В навечерието получихме изненада от кумовете ни- ЗАРЯ специално за нас  Girl_hide Беше вълшебно и много мило. Танци, танци и дойде време да се пуснат хартиените фенери, които преди това бяхме раздали почти на всички гости (по двойки). Следва торатата за която аз държах основно да е много вкусна..и беше  Torte раздадохме парчета на хората които ни запознаха, на кумовете, сестрите ни и родителите. Всъщност на тези които са ни най-близки. .....Романтично, красиво, слънчево и много бързо мина всичко.  Girl_hide като на сън..
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 17, 2011, 07:40:28 »

стеличка още един път ще кажа че всичко е било прекрасно вие излъчването ви украса гости всичко.Много щастие любов ви пожелавам. Помнете истината стара, че бракът е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели! Обичайте се и дерзайте!
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #34 -: септември 17, 2011, 08:38:47 »

Стеличка, за пореден път ще се повторя, потретя, подесетя, че вие сте сътворили освен вашия приказен ден, но съм сигурна, че за вашите гости това е било незабравимо преживяване! Възхищавам се на идеите ви и най-вече на упоритостта ви да ги осъществите!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 19, 2011, 12:09:26 »

Стеличка, всичко е било много хубаво Bravo По разказа ти личи, че е била много весела и свежа сватба, особено със задачите на младоженеца! girl_wink Много е хитро!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: септември 19, 2011, 13:47:43 »

Тази сватба трябва да носи някакъв отличителен щемпел "Еко" /или нещо друго/ за подчертаната връзка с природата. Много е нежна, романтична, земна и истинска. Бъдете щастливи!
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 22, 2011, 00:18:59 »

Благодаря ви пак момичета. Всеоще си чакаме професионалните снимки от фотографа  Fly и вече чесно казано почти не ми остава търпение. Тик так Тик так....като си ги вземем ще допълня албумчето със снимчиците popcorn
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines