Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:47:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на steli4ka - 27.08.2011г.!!!  (Прочетена 9286 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« -: юли 30, 2011, 18:15:06 »

То било дошло време и за твоята сватбена темичка!  Bravo Нека тук пишеш и споделяш твоите сватбени емоции и вълнения! Ще се радваме и да споделяш снимчици на твоите красиви и нестандартни хрумвания!  give_rose
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 01, 2011, 06:34:01 »

Стеличка, честита темаааа!  Bravo Много да ни радваш с писанията в нея!  danceg 
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #2 -: август 01, 2011, 08:57:47 »

Стеличкааа, честита ти тема! Пожелавам ти последния месец от подготовката да протече спокойно и без много напрежение! Ние ще сме тук, с теб, за да съпреживеем трепетните ти емоции.  give_rose
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #3 -: август 01, 2011, 09:44:04 »

Steki4ka честита темичка и от мен, успешна подготовка до края  give_rose Сватбаааа
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 05, 2011, 17:42:54 »

Честита тема.Пожелавам ти да я напълниш с хубави емоции и спокойни приготовления за големия ден! heart
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 07, 2011, 15:14:50 »

 Ashamed Лелее ще се разплача наистина.
Може ли да съм толкова отнесена, аз чак сега виждам че има темичка за мен  give_rose
Страхотни сте!!! Не съм и очаквала да си имам моя темичка за нашата сватба  Dance2  Малко да се успокоя и ще пиша вече редовничко  heart
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 07, 2011, 15:37:34 »

Готово, поех си въздух и сега малко ще поразкажа за нас и нашия голям ден  Girl_hide
С Любо се запознахме преди около 3 години и тази коледа (обстоятелствата в работата ми се стекоха така, че неможеше да пътувам и с него си останахме сами на бъднивечер вкъщи) подаръчето в чорапчето ми беше пръстенче  Acquaintance Та притеснени и влюбени решихме да си организираме малко тържество само с най-близките роднини и приятели (към 60 души). Той е е от Видин, аз от Севлиево и живеем в София, та решихме да е неутрално, зелено, свежо и красиво местенце-с.Рибарица. Искаме да сме на открито и романтично  heart Хобито ми винаги е било да опаковам, декорирам преобразявам и да правя от нищо нещо, затова и решението да поверя украсата на друг беше немислимо..та се захванах с големите проекти  blush Аааа преди да съм ви отегчила с дългото писане искам да добавя един мноого важен фактор в подготовката ни- СВАТБЕНАТА ГОДИНА!  Wink Тази година по стечение наистина само на късмет сестра ми и най-добрата ми приятелка (шаферката ми) също бяха булки през юни месец, само че във Варна. Та като се започне от януари месец цялата година ми е мноого сватбена и помагах много с организация и украса и на тях и чак след това започнах подготовката за нас.  И ето деня наближава, стомахчето се свива, главата боли много често и навсякъде е хаос от листчета и списъци и всякакви неща. И си имам и темичка  danceg
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 09, 2011, 13:42:02 »

steli4ka, ех, че хубаво си го написала!  Girl_hide Идеята за Рибарица е страхотна! Искаше ми се и ние да измислим нещо такова, но нямаше как да осигурим нощувки.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: август 10, 2011, 15:54:10 »

Monikamaria, браво, че си открила тема на тази страхотна булка!
steli4ka, поканите и опаковката на шампанското са много свежи и красиви! Пък кутията за пари ми идва да я погаля....толкова е неочаквана като дизайн. Не се съмнявам, че ще ни радваш с много положителни хемоции.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 11, 2011, 14:24:08 »

Ох, Стеличка, аз сега разгледах всички снимки в галерията  ти и направо ми падна ченето!  shok Страхотни неща си сътворила! Браво!  Bravo И за оригиналните идеи и за изпълнението!! Сигурна съм, че ще бъде незабравима сватба за вашите гости!!  yahoo Ще бъде сякаш си в истинска приказка, като се започне от мястото и се мине през всички детайли!!! Мечтая си да присъствам на сватба като вашата!  give_rose
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #10 -: август 11, 2011, 14:38:44 »

Стеличка, ти си направо вълшбница!  Bravo
Направила си невероятни неща! Възхищавам ти се! give_rose
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 12, 2011, 07:25:17 »

Стеличка
Честита темичка и от мен,да си я напълниш с много хубави емоции,аз сега видях че сме на един ден  Bravo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 12, 2011, 12:49:46 »

Стеличка, честита темичка! Не знам къде съм гледал, но чак сега я видях blush blush Пожелавам ти незабравими емоции през последните ти дни като госпожица give_rose give_rose Разгледах галерията ти - всичко е толкова хубаво, едно такова свежичко, оригинално.....нямам думи просто. Браво! Bravo Bravo
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 12, 2011, 13:20:23 »

Благодаря ви момичета  Girl_hide наистина много се старая за всичко.
Вчера ходих за проба на рокличаката ми и става невероятна, нямам търпение вече да си я облека. След много обикаляне по магазините не си харесах нищо като за мен и накрая реших по мои идеи и снимки да сглобя рокля. Имах късмет, че си намерих достатъчно щура и талантлива шивачка. Реализира всяка идея и добави само красота и професионализъм към всичко. Другата седмица трябва да отида за последна проба и в петък да си я взема. Тогава ще ви покажа снимки, за да е по-финална. Предупредила съм Любо, че после пак ще трябва да правим сватбички или най-малкото църковен брак след време, за да си обличам пак роклята  pardon
Днес купих и цветенца за пробното букетче. Освен фенерчетата (има ги в галерията) на всяка маса ще има малко дръвче букетче. Бях си подготвила саксийки с бамбук за стебълце и днес вече финално завърших едно за да добия представа и да видя колко цветя ми трябват. Ето снимчица


* dravche.jpg (53.76 KB, 235x314 - видяно 1994 пъти.)
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 21, 2011, 13:57:11 »

 steli4ka нещата ти са страхотни .Остана малко време да си госпожица ще чакаме снимчици на роклята и да споделиш последните си вълнения по подготовката.
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 24, 2011, 06:01:41 »

Буквално са броени дни smile Мони, тя и вашата сватбичка е деня след моята....трепети и очакване.  Doubt
Вече събираме всички багажи и вкъщи се прескачат кашони и се дорязват панделки и какво ли не. Подписването ни мина в понеделник на 15.08 в Троян и беше много хубаво и романтично. Вчера ходихме до общината в София за документите, а тази сутрин сме в РПУ за лични карти. Вече официално съм госпожа Русева...само да мине голямото "официално" събитие с гостите на 27. Последни прозвънявания на всички участници, подробни списъци към сестрите и шаферката за в деня, списъци с багажите, притеснения покрай гости от сорта в последния момент "може и да не дойдем, но още незнаем".....емоцияя  girl_impossible
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 24, 2011, 07:01:04 »

Честито г-жо Русева .Много щастие и късмет и само приятни емоции в сватбения ден weddingday Сватбаааа wedding
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: август 24, 2011, 09:48:22 »

Честито! Подписали сте на много специален ден и нека св.Богородица закриля и пази семейството ви!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 26, 2011, 10:56:36 »

Пожелавам ти сватбеният ти ден да бъде най-красивият в живота ти, а ти да бъдеш много щастлива булка! Успех!  heart
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #19 -: август 26, 2011, 13:34:35 »

Стеличка, честито за гражданския брак! Така се вълнувам, като чета трепетите и вълненията ти.... имам чувството, че мога помириша творческия хаос, който ви е налегнал smile
Пожелавам ви незабравим празник утре и вярвам, че ще си прекрасна булка!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 28, 2011, 07:47:59 »

 steli4ka честито на младото семейство wedding.Много да се обичате и уважавате.Чакаме разказче от големия ден и снимчици.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 13, 2011, 06:28:50 »

С малко закъснение но... give_rose ЧЕСТИТО steli4ka  smile Пожелавам Ви една нестихваща любов, много красиви и незабравими моменти smile

След като видях снимките от подготовката, аз също  нямам търпение да прочета разказа от големият ден!
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 13, 2011, 07:02:44 »

Благодаря ви много момичета  Girl_hide качих малко снимчици в албума и скоро ще го допълня и ще опиша по-подробно големия ден.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 13, 2011, 09:37:48 »

Разгледах снимките в албума...Много красива двойка   wedding а за темата на сватбата просто всичко се е получило прекрасно. Поздравления  Bravo
 Нооо ще чакам и разказа smile и още малкоо снимки smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 13, 2011, 09:41:12 »

steli4ka Честитооооооооо
Били сте невероятна двойка,с нежна и стилна украса и с много идейни снимки.
Бъдете все така влюбени
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #25 -: септември 13, 2011, 10:11:57 »

steli4ka, малко със закъснение искам да ви пожелая щастлив семеен живот, много любов и разбирателство. Била си много красива булка и всичко е било страшно стилно и оригинално Bravo
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 13, 2011, 11:53:06 »

Стеличка, едно голямо честито!  Bravo  give_rose
Разгледах снимките, справила си се чудесно с декорацията. Много сте красиви с мъжа ти и всичко изглежда наистина зелено и слънчево!   Bravo И аз ще чакам да разкажеш, а и да покажеш още снимки.
Пожелавам ви много щастие и сбъднати мечти, заедно!  smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #27 -: септември 13, 2011, 12:02:27 »

Стеличка, честита сватба! Поздравления за красивата украса.  Bravo

Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 13, 2011, 12:20:47 »

Стеличка всичко е било прекрасно.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 13, 2011, 12:38:36 »

Честито и от мен!
Страхотни са снимките, всичко е много красиво декорирано, а ти си като горска фея!  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: септември 13, 2011, 14:12:52 »

 good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 16, 2011, 14:42:33 »

Стеличка, сватбата ти е била супер вдъхновяваща! Поздравявам те! give_rose Всеки детайл е бил важен! Много е красиво всичко! Bravo
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 17, 2011, 06:55:43 »

Здравейте момичета, ще се опитам да разкажа в последователност нашия ден... И така...
сутринта започна с вълнение, пеперудки в стомаха премесени с притеснение. Оставих младоженеца да спи и направих последна обиколка за да видя дали нагласената от предния ден украса си е по местата и дали сутришната роса не е повредила нещо. Поставих крехките пеперудки на беседката и се чух с вече пътуващата фризьорка. Душче и седнах за първиприготовления. Докато ме приготвяха се започна със сладкия хаос. Пристигнаха сестра ми и шаферката и започнаха да доподреждат дребните детайли според указанията ми..грим, лак за коса и парфюм..пеперудките в стомаха още летяха.  blush Бях готова по-рано за да може фотографа да ми направи сесия само за мен...оставаше ми само да дебна през терасата и да следя навън какво се случва. Младоженеца трябваше да посрещне всички гости и сестра му да ги закичи. Кумовете ни се криеха в една външна стая точно до мястото където беше сбирката. На вратата им ги издаваше само табелката "Кумове". Как ги е намерил и извикал Любо ми се губи в историята  badgirl След като се е събрала цялата банда започна и моето търсене. Комплекса имаше три къщички като Любо трябваше да обиколи всички, като следва указателни стрелки и табели. На къщичка едно го очакваше моя приятелка и табелка "Булка". Задачата му беше да открие моята целувка върху отпечатани с червило мноого други целувки. С невероятен късмет е успял да уцели, въпреки, че и аз нямаше да си намеря моята целувка, но.. това не е всичко. Второто препятствие беше с табелка "Мома за даване" и пред нея гордо стоеше шаферката ни. Задачата за младоженеца беше да ме опише с прилагателни като всяко започва с буква от името ми....отново се е справил блестящо. Последното препятствие се криеше само зад еднна въпросителна а пред нея стояха гордо моите родители и сестра ми. Тя беше подготвила списък с обещяния, едно от които беше "Да изхарчим на кума паричките след сватбата"  yahoo Аз подлушвах притеснена вътре и очкавах да влезе моят избранник...От тук насетне всичко беше като на сън....Отправихме се към беседката за ритуала. Родителите първи, после Любо с кумовете и накрая пак в очакване аз, заедно с татко. Ритуала беше приказен и романтичен, което се надявам да личи и от снимките. Взехме си поздрави и се разплаквахме мноого пъти заедно със всички гости. Направихме си снимки със всички и след това тръгнахме заедно с фотографа за сесия само за нас и кумовете. През това време гостите са си почивали, разхождали и приказвали..В 18ч се завърнахме и ни посрещнаха тържествено в ресторанта. И всичко се започна..танци, поздрави, хора..Игрите ни с гостите бяха две. Лимбо при което награда беше хавайски венец за най-талантливия и елементи от хавайска украса за други откроили се. Надиграване в различни стилове на няколко двойки а кума беше безпристрастно жури..В навечерието получихме изненада от кумовете ни- ЗАРЯ специално за нас  Girl_hide Беше вълшебно и много мило. Танци, танци и дойде време да се пуснат хартиените фенери, които преди това бяхме раздали почти на всички гости (по двойки). Следва торатата за която аз държах основно да е много вкусна..и беше  Torte раздадохме парчета на хората които ни запознаха, на кумовете, сестрите ни и родителите. Всъщност на тези които са ни най-близки. .....Романтично, красиво, слънчево и много бързо мина всичко.  Girl_hide като на сън..
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 17, 2011, 07:40:28 »

стеличка още един път ще кажа че всичко е било прекрасно вие излъчването ви украса гости всичко.Много щастие любов ви пожелавам. Помнете истината стара, че бракът е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели! Обичайте се и дерзайте!
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #34 -: септември 17, 2011, 08:38:47 »

Стеличка, за пореден път ще се повторя, потретя, подесетя, че вие сте сътворили освен вашия приказен ден, но съм сигурна, че за вашите гости това е било незабравимо преживяване! Възхищавам се на идеите ви и най-вече на упоритостта ви да ги осъществите!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 19, 2011, 12:09:26 »

Стеличка, всичко е било много хубаво Bravo По разказа ти личи, че е била много весела и свежа сватба, особено със задачите на младоженеца! girl_wink Много е хитро!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: септември 19, 2011, 13:47:43 »

Тази сватба трябва да носи някакъв отличителен щемпел "Еко" /или нещо друго/ за подчертаната връзка с природата. Много е нежна, романтична, земна и истинска. Бъдете щастливи!
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 22, 2011, 00:18:59 »

Благодаря ви пак момичета. Всеоще си чакаме професионалните снимки от фотографа  Fly и вече чесно казано почти не ми остава търпение. Тик так Тик так....като си ги вземем ще допълня албумчето със снимчиците popcorn
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines